Jump to content
nasos_ea

Polo μοντ. '99

Recommended Posts

λοιπόν παίδες το αποφάσισα το αμάξι δεν το δίνω δεν αξίζει και από την στιγμή που είμαι μια χαρά εγώ με αυτό. δεν με ενδιαφέρει ποσο θα πέσει η τιμή του, όταν αποφασίσω τελικά να το πουλήσω θα δούμε...

...μένω με την polara μου λοιπόν! tongue.gif

;)<_<<_<;);)

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν παίδες το αποφάσισα το αμάξι δεν το δίνω δεν αξίζει και από την στιγμή που είμαι μια χαρά εγώ με αυτό. δεν με ενδιαφέρει ποσο θα πέσει η τιμή του, όταν αποφασίσω τελικά να το πουλήσω θα δούμε...

...μένω με την polara μου λοιπόν! tongue.gif

ΕΤΣΙ 6Ν FOREVER :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

niiiiice.... να αρχίσουμε να προτείνουμε mods ? tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

λίγο light tunning αξίζει να του ρίξεις :lol:

Link to comment
Share on other sites

αντε λοιπον παιδια ακουω πολυ το αργησαμε... ;)

το πολακι ψιλομαζευτηκε-εται τουλαχιστον εμφανισιακα. τελος καλοκαιριου υπολογιζω να εχει φτιαχτει οπως το φανταζομαι (λεμε τωρα) αμα πανε καλα τα πραγματα. τα οποια προβληματα (ρελαντι, πολλαπλασιαστης, δισκος-πλατο) ειναι οκ μενει μονο η διαρροη του ψυγειου

επισης μεσα στον ιουνιο μπαινει βαρελακι. μπαινουν angel eyes black (αραγε τα τοποθετω μονος μου; ) και πισω μαλλον lexus black. δεν ξερω τι να κανω με τον εμπρος προφυλακτηρα που εχει ενα χτυπημα και εχει σπασει το πλαστικο. α ελπιζοντας να βοηθησει ο πατερας λιγο την κατασταση για καλοκαιρι παω για λαστιχα επιτελους σε 45αρια απο 50.

ακουω ιδεες... για τα παντα ολα :D

και με προγραμμα τι παιζει και μεσα σε ολα αυτα τι μπορω να κανω εδω που ειμαι (κερκυρα δλδ)

ευχαριστωωωω....... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα το δικό μου είναι με 185000χλμ.... Δεν το δίνω,το έχω λατρέψει αυτο το αυτοκίνητο.... Μετα απο τόσα χρόνια και τόσα χλμ ο κινητήρας του παραμένει σχεδόν αθόρυβος.... Πόσα 3ενύχτια μαζί με μπύρες στην Πεντέλη, πόσες βόλτες Αθήνα-Θεσσαλονίκη κάναμε μαζί, πόσες νύχτες με συνόδευε στις βόλτες μου, απαλή μουσικούλα και βολτίτσα μέχρι την Νέα Μάκρη.....

Link to comment
Share on other sites

Κι εμένα το δικό μου είναι με 185000χλμ.... Δεν το δίνω,το έχω λατρέψει αυτο το αυτοκίνητο.... Μετα απο τόσα χρόνια και τόσα χλμ ο κινητήρας του παραμένει σχεδόν αθόρυβος.... Πόσα 3ενύχτια μαζί με μπύρες στην Πεντέλη, πόσες βόλτες Αθήνα-Θεσσαλονίκη κάναμε μαζί, πόσες νύχτες με συνόδευε στις βόλτες μου, απαλή μουσικούλα και βολτίτσα μέχρι την Νέα Μάκρη.....

πραγματικα και εγω το εχω λατρεψει το πολακι. το τι εχει τραβηξει αυτο το αμαξι και δεν καταλαβαινει τιποτα. ολες οι φθορες ειναι απολυτα φυσιολογικες για αυτα που εχει κανει. σε αυτο ξεκινησα να οδηγω, σε αυτο εμαθα να οδηγω και σε αυτο λατρεψα την οδηγηση. τον τελευταιο καιρο εχω αποφασισει και κανω οτι μπορω για να το δω επιτελους οπως γουσταρω, γιατι θελω να το κρατησω πολυ καιρο ακομα αυτο το αμαξι. και ευτυχως μου περασε (και δεν ξαναρχεται) μια τρελα που με ειχε πιασει και ηθελα να το αλλαξω. αλλα τι καλυτερο;; :D

το θεμα ειναι που θελει λεφτα και το παω αρκετα σιγα το θεμα (φοιτητης...) αλλα ενταξει σιγα σιγα θα τα καταφερω...

Link to comment
Share on other sites

πραγματικα και εγω το εχω λατρεψει το πολακι. το τι εχει τραβηξει αυτο το αμαξι και δεν καταλαβαινει τιποτα. ολες οι φθορες ειναι απολυτα φυσιολογικες για αυτα που εχει κανει. σε αυτο ξεκινησα να οδηγω, σε αυτο εμαθα να οδηγω και σε αυτο λατρεψα την οδηγηση. τον τελευταιο καιρο εχω αποφασισει και κανω οτι μπορω για να το δω επιτελους οπως γουσταρω, γιατι θελω να το κρατησω πολυ καιρο ακομα αυτο το αμαξι. και ευτυχως μου περασε (και δεν ξαναρχεται) μια τρελα που με ειχε πιασει και ηθελα να το αλλαξω. αλλα τι καλυτερο;; :D

το θεμα ειναι που θελει λεφτα και το παω αρκετα σιγα το θεμα (φοιτητης...) αλλα ενταξει σιγα σιγα θα τα καταφερω...

Σπυρο εδω ειμαστε να σε βοηθησουμε σε οτι μπορουμε ^_^ . Το polaki εχει ψυχη και ειναι χαρα να το οδηγεις. Μακαρι να καταφερεις να φτιαξεις το δικο σου και να το δεις οπως το εχεις φανταστει.

Link to comment
Share on other sites

Σπυρο εδω ειμαστε να σε βοηθησουμε σε οτι μπορουμε :D

Λεφτά δεν δανείζω tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Σπυρο εδω ειμαστε να σε βοηθησουμε σε οτι μπορουμε happy.gif . Το polaki εχει ψυχη και ειναι χαρα να το οδηγεις. Μακαρι να καταφερεις να φτιαξεις το δικο σου και να το δεις οπως το εχεις φανταστει.

σε ευχαριστω φιλε μου. μακαρι να τα καταφερω, θα το προσπαθησω παντως..

Λεφτά δεν δανείζω tongue.gif

ενταξει δεν ζητησα και δανεικα......... ακομα. ενας προφυλακτηρας ομως για μπροστα θα ηταν οτι πρεπει :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.