Jump to content
activious

Συζήτηση σχετικά με τις κάρτες μέλους Hellenic Vwclub

Recommended Posts

Επειδή κάποιοι έχουν εκ λάβει κάποια πράγματα λάθος θα σας πω ότι:

Τα 50 ευρώ ή και τα 20 αν υπήρχαν ή τα 40.....η συνδρομή τέλοςπάντων.....για κάποιους η συνδρομή αποτελεί ανταποδωτικό τέλος.....Δλδ σου λέει: δίνω 50 ευρώ...τί παίρνω?? Αυτό είναι το λάθος....Η συνδρομή αποφασίστηκε μετά από συνέλευση της Διοικούσας Επιτροπής που αποτελεί το προσωρινό Δ.Σ. της λέσχης...Αφού γραφτούν αρκετά μέλη και σε κάποιο χρονικό διάστημα το προσωρινό Δ.Σ. κινεί τις διαδικασίες και τα ίδια τα εγγεγραμένα μέλη θέτουν υποψηφιότητα για τις εκλογές...Από κει θα βγει το νέο Δ.Σ.. Η διαχείρηση των χρημάτων γίνεται πάντα από το εκάστοτε Δ.Σ. και αν κάποιος κρίνει λάθος τις κινήσεις του δεν ψηφίζει τους ίδιους -αν ξαναθέσουν υποψηφιότητα- αλλά άλλους...

Και κάτι τελευταίο.....

Αν κάνετε μία δωρεά σε ένα ίδρυμα, σε έναν οργανισμό, κάπου τελοσπάντων, λέτε: "εγώ σας δίνω 50 ευρώ...εσείς τί θα τα κάνετε?? " άσε που εκεί δεν παίρνετε τπτ πίσω απλά κάνετε την κίνηση....κάντε και δω την κίνηση όσοι θέλετε και δείτε το σαν "δωρεά" σε κάτι που σας αρέσει και γουστάρετε...σε κάτι που θέλετε να βάλετε όχι ένα λιθαράκι αλλά μία πέτρα...το λιθαράκι όλοι σας το χετε βάλει με τα τόσα χρόνια που με τον τρόπο σας βοηθούσατε και κάναμε όοοοοοοοοοοοοοολα όσα είπε ο κώστας σε προηγούμενο ποστ....

Σταματήστε λοιπόν να ζητάτε ανταπόδωση των χρημάτων....Οι προσφορές που κάνουμε είναι ακριβώς γι αυτό ...για να προσελκύσουμε άτομα και να μην μας πείτε κοίτα έδωσα 50 ευρώ και δεν πήρα τπτ...έστω πήρα αυτά σαν μικρή αναγνώριση της βοήθειας μου, βοήθησα και γω σε κάτι που αγαπώ και ελπίζω να κάνουν περισσότερα....Γιατί όλα ωραία και καλά αλλά χωρίς λεφτά δεν μπορείς να κάνεις τπτ....Οπότε αφήστε να διαχειριστεί το εκάστοτε Δ.Σ. την συνδρομή σας γιατί έτσι γίνετε παντού....

Όταν δίνεις συνδρομή οπουδήποτε ποτέ δεν ρωτάς: τί θα κάνετε τα λεφτά μου?? Το χω πει κανείς αυτό?? όχι μάλλον γιατί δεν στέκει...

όσο για σένα κώστα(doggy) σου χω πει πολλές φορές μιας και σε ξέρω χρόνια ότι δεν θέλω να λες τπτ για τον καθένα ξεχωριστά γιατί θα λένε ότι ευλογούμε τα γένια μας...Είμαι αυτός που είμαι και είμαι παρών σε κάθε συνάντηση της παρέας μας ανελλειπώς εδώ και 4.5 χρόνια.....όταν ξεκινήσαμε ήταν δύσκολα αλλά το βάλαμε σκοπό και τα καταφέραμε...Το ποιος είμαι το ξέρουν όλοι...Αν έχει κάποιος παράπονο έρχεται και μου το λέει από κοντά...Γιατί πολύ απλά εγώ είμαι εκεί...Παντού και πάντα.....Όσοι κρύβονται πίσω από το πληκτρολόγιο μία ζωή θα είναι στην μιζέρια όπως είπε ο στοίλας....

Εντομεταξύ έχουν δει τόσοι το ποστ #104 που είχα κάνει και έλεγα βρείτε κάποιον που σας δίνει κάτι σαν δώρο ή κάτι άλλο και σας το λέει εξ αρχής με την καταβολή της συνδρομής και μέχρι τώρα δεν έχει βρεθεί κανείς...Για να δούμε...Θα περιμένω ακόμα λίγο.....

Καλημέρα σας και σκεφτείτε λογικά και όχι να τα "αρπάξετε"......Γιατί κάποιοι θέλουν να επωφεληθούν πριν καν συνδράμουν.....

Link to comment
Share on other sites

Τα σχόλια μεταφέρθηκαν εδώ και παρέμεινε στα "Νέα του club" η ανακοίνωση στην οποία θα προσθέσω όσα έχουν ειπωθεί εδώ και αφορούν καθαρά την ανακοίνωση.

Link to comment
Share on other sites

Guest N.O.S.-->

Α ρε Ντουμα το χες πει οτι θα γινοταν αυτο ;) αμαν ποια ρε σεις απο τα αυτι σας πειρανε να παρεται καρτες?? αλλα απο κατι τετοιε κινησεις φαινονται αυτο που ειχα πει και παλιοτερα '' τσαμπα μαγκες ''

δεν εχω κατι με καπιον απλα με στενοχωρει η σταση μερικων στην προσπαθεια που κανει το club να κανει καποια πραγματα υλοποιησιμα :)

Link to comment
Share on other sites

ας φαω και εγω το 10% δεν με νοιαζει

εσυ μελος νουμερο 125 που εισαι σε τοσες συναντησεις που εχουν γινει????

e?

e?

e?

εγω που ειμαι το μελος 6,672 απο την μερα που γραφτηκα δεν εχω χασει καμια συναντηση εσυ πουθενα!

επισης φαντασου κατενηκε ο αρης απο την θεσσαλονικη και εσυ παλι πουθενα!

εισαι απλα απαραδεχτος που καθεσε και λες τετοια πραγματα μιας και εισαι και παλιο μελος οπως λες επρεπε να ηξερες τι εχουν κανει τα παιδια για το club και ποσες θυσιες εχουν κανει...φαντασου κ.Παλιε το εχω καταλαβει και εγω ο "ψαρας" αλλα η διαφορα μας ειναι οτι εγω δινω το παρων μ παντου και ξερεις τι στα παπα.... μ τα 50ευρο θα τα δωσω γιατι γουσταρω ολη την φαση σε αντιθεση με εσενα.

ο κωστας(doggy) μια χαρα τα λεει αλλα φαινεται οτι καποια ατομα απο εδω μεσα θελετε να γινεται προεδροι στην θεση του προεδρο(τον λογο μονο εσεις το ξερετε :rolleyes: )απλα εχω πεσει απο τα συννεφα.ειπαμε οκ ειχαμε ολοι καποιες αποριες μας τις λυσανε τα παιδια αλλα φαινεται οτι εσεις ψαχνετε για κατι παραπανω(το τι ειναι αυτο το...???ο θεος και η ψυχη σας το ξερει)

και στην τελικη αν δεν θελετε να τα δωσετε ΜΗΝ γραφτητε και συνεχιστε σαν απλα μελη!δεν σημαινει οτι δεν θα ανηκετε στο vwclub!!!!απορω τη μυαλα κουβαλατε εδω μεσα μερικα ατομα....

:):rolleyes:rocket.gifrocket.gif

αυτα ειχα να πω μεχρι στιγμης και δν το συνεχιζω παρα περα γιατι θα χρησιμοποιησω "γλωσσα" σκληρη και δεν αρμοζει στο club.

φιλικα παντα.............? ;)

θα τηρησω την υποσχεση μου και δεν θα μιλήσω δημόσια

εχεις πμ

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα στο club.Εχω διαβαση ολα τα ποστ απο την αρχη και δεν μπωρο να καταλαβω το προβλημα ορισμενων με το θεμα συνδρομης.Οπως εχει πει η ομαδα του club κανενας δεν ειναι υποχρεωμενος να γινει μελος αλλα δεν χανει και τα δικαιοματα του αν δεν γραφτει.Δεν μπορω να καταλαβω πιο το προβλημα?και γινετε αυτη η δυδφημιση ο καθενας ειναι ελευθερος να κανει θελει οτι το club δεν δεσμευει κανενα.Για σκεφτιται λιγο πιο ωριμα και αφηστε τις λαλακιες ,ο καθενας μπορει σε αυτο το θεμα να κανει οτι θελει και οτι νομιζι εκτος αν ειναι κανενας χαζως και θελει και την γνωμει των αλλων.

Εγω προσωπικα εχω δεν εχω οταν ερθει με το καλο το τουτου μου θα γινω μελος σκεπτομενος μονο και μονο την αγαπη μου για το club το κοπο καποιων ανθρωπων που σκιζονται για να λειτουργισει και τα χρηματα που εχουν χαλασει τοσα χρονια

Φιλικα ΧΡΗΣΤΟΣ

Link to comment
Share on other sites

Έχω να προσθέσω και το εξής, που λάθος δικό μου και του Παναγιώτη (trelaras582) που δεν το γράψαμε. Ο «*μη επιτρεπόμενη λέξη*» ο ¶ρης από τη Θεσσαλονίκη, όταν ανεβήκαμε ουσιαστικά για μισή μέρα, φιλοξένησε, χωρίς να μας ξέρει (ένα βράδυ μας είδε μόνο) εμένα και τον τρελάρα 3 και μία μέρα αντίστοιχα. Ναι είναι ότι του λες 125, aka JETRING.

εχεις πμ

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον ...σας αφησα να μιλησετε να δω τι θα πειτε και αποφασισα τωρα να μιλησω και εγω.

Οταν εγω πηγα στο Βερντε στην πρωτη συναντηση ειμασταν 3 παιδια.Αυτο ξερετε τι σημαινει? ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΗΚΕ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΕΔΩ @

Δευτερον: οι αποφασεις που παιρνονται απο τα ανωτερα σε ιεραρχια μελοι του κλαμπ οφειλουν να ειναι σεβαστες διοτι τα ατομα αυτα βρισκονται εκει οχι για να κανουν κακο στο κλαμπ αλλα για να παει η υποθεση μας καθε χρονο και λιγο παραπερα.. λιγο καλυτερα λιγο μεγαλυτερη δοξα .

Αν τωρα καποιος πιστευει οτι βγαζει μιζα να το αναφερει ιδιωτικα στον προεδρο και εκεινος θα κρινει αν υπαρχει κατι η οχι.

οποιος παλι πιστευει οτι εδω εχουμε μια χουντα μπορει να παρει με 3 ευρω το σετ φτυαρι κουβαδακι και πεδιλακια απο το Πρακτικερ και να παει σε μια αλλη παραλια χωρις να τον ζορισουμε.

Οσον αφορα το χρηματικο μεχρι και εγω που ειμια εξαφανισμενο καπως μελος για τον Α Β λογο οποτε μου λεγανε Κωστα ειναι τοσο εδινα παντα και ρωτουσα και απο μονος μου ΕΙΧΑ ΕΧΩ και θα ΕΧΩ παντα εμπιστοσυνη στα μελοι που πρωτα ειναι φιλοι μου και μετα μελοι. και εδω στεκομαι γιατι αυτο ειναι που δεν πιανετε εδω μερικοι.

ΔΕν ειμαστε ενα κομμα που ερχεστε να μας βοηθησετε να κερδισουμε εκλογες ειμαστε πρωτα μια παρεα και μια κοινωνια που δεχεται μονο τον πληρη εναρμονισμο αναμεσα στα μελη της και τπτ περεταιρω ερχομενοι εδω γινεσται πρωτα μελοι παρεας και μετα το οτιδηποτε αλλο.

Οποτε ας σταματησουν οι γκρινιες γιατι ηδη εινια τουμπανιασμενα τα @@ μου με αυτα που βλεπω

Οποιος παλι δωσει λεφτα παρει συνδρομη και νομιζει οτι τον κλεψαμε θα του δωσω εγω τα λεφτα του και μετα αυτος με τη σειρα του θα εξαφανιστει απο την οποιαδηποτε ενεργεια μας το μονο που εχει δικαιωμα να κανει ειναι να κραταει επαφες με μελοι που αυτος θελει παντα σε προσωπικο επιπεδο ομως.

Κατα καιρους εχουν πει και εμενα μιζαδορο για διαφορες προσπαθειες που εχω κανει με διαφορα συνεργεια εγω ξερω το εξης ομως κανεις φιλος μου δεν ειπε ποτε κατι τετοιο γιατι με ξερει .. και το νοημα εινια οταν ειμαστε στο κλαμπ αυτο να μαθουμε ο ενας τον αλλο και να εκλειψουν τετοιου ειδους βλαμμενες υποψιες διοτι δεν μπορουμε να ασχολουμαστε με τις δουλειες μας με το κλαμπ και με αρχοσχολους που προσπαθουν να ξυστουν με κατι.

τα περισσοτερα μελοι που ειναι σε θεση να λαβουν αποφασεις τα γνωριζω προσωπικα ειναι αριστα παιδια επαγγελματιες με κερδοφορες δουλειες και με χαρακτηρα που ακομα και τα οικονομικα τους να τους προετρεπαν να κανουν κατι κακο ... εκεινοι δεν θα το επρατταν.\

Για αυτο παιδια ας μπει ενα τελος εδω και οπως ειπαμε οποιος δεν .... στο ΠΡΑΚΤΙΚΕΡ !

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον ...σας αφησα να μιλησετε να δω τι θα πειτε και αποφασισα τωρα να μιλησω και εγω.

Οταν εγω πηγα στο Βερντε στην πρωτη συναντηση ειμασταν 3 παιδια.Αυτο ξερετε τι σημαινει? ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΗΚΕ ΚΑΝΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΕΔΩ @

Δευτερον: οι αποφασεις που παιρνονται απο τα ανωτερα σε ιεραρχια μελοι του κλαμπ οφειλουν να ειναι σεβαστες διοτι τα ατομα αυτα βρισκονται εκει οχι για να κανουν κακο στο κλαμπ αλλα για να παει η υποθεση μας καθε χρονο και λιγο παραπερα.. λιγο καλυτερα λιγο μεγαλυτερη δοξα .

Αν τωρα καποιος πιστευει οτι βγαζει μιζα να το αναφερει ιδιωτικα στον προεδρο και εκεινος θα κρινει αν υπαρχει κατι η οχι.

οποιος παλι πιστευει οτι εδω εχουμε μια χουντα μπορει να παρει με 3 ευρω το σετ φτυαρι κουβαδακι και πεδιλακια απο το Πρακτικερ και να παει σε μια αλλη παραλια χωρις να τον ζορισουμε.

Οσον αφορα το χρηματικο μεχρι και εγω που ειμια εξαφανισμενο καπως μελος για τον Α Β λογο οποτε μου λεγανε Κωστα ειναι τοσο εδινα παντα και ρωτουσα και απο μονος μου ΕΙΧΑ ΕΧΩ και θα ΕΧΩ παντα εμπιστοσυνη στα μελοι που πρωτα ειναι φιλοι μου και μετα μελοι. και εδω στεκομαι γιατι αυτο ειναι που δεν πιανετε εδω μερικοι.

ΔΕν ειμαστε ενα κομμα που ερχεστε να μας βοηθησετε να κερδισουμε εκλογες ειμαστε πρωτα μια παρεα και μια κοινωνια που δεχεται μονο τον πληρη εναρμονισμο αναμεσα στα μελη της και τπτ περεταιρω ερχομενοι εδω γινεσται πρωτα μελοι παρεας και μετα το οτιδηποτε αλλο.

Οποτε ας σταματησουν οι γκρινιες γιατι ηδη εινια τουμπανιασμενα τα @@ μου με αυτα που βλεπω

Οποιος παλι δωσει λεφτα παρει συνδρομη και νομιζει οτι τον κλεψαμε θα του δωσω εγω τα λεφτα του και μετα αυτος με τη σειρα του θα εξαφανιστει απο την οποιαδηποτε ενεργεια μας το μονο που εχει δικαιωμα να κανει ειναι να κραταει επαφες με μελοι που αυτος θελει παντα σε προσωπικο επιπεδο ομως.

Κατα καιρους εχουν πει και εμενα μιζαδορο για διαφορες προσπαθειες που εχω κανει με διαφορα συνεργεια εγω ξερω το εξης ομως κανεις φιλος μου δεν ειπε ποτε κατι τετοιο γιατι με ξερει .. και το νοημα εινια οταν ειμαστε στο κλαμπ αυτο να μαθουμε ο ενας τον αλλο και να εκλειψουν τετοιου ειδους βλαμμενες υποψιες διοτι δεν μπορουμε να ασχολουμαστε με τις δουλειες μας με το κλαμπ και με αρχοσχολους που προσπαθουν να ξυστουν με κατι.

τα περισσοτερα μελοι που ειναι σε θεση να λαβουν αποφασεις τα γνωριζω προσωπικα ειναι αριστα παιδια επαγγελματιες με κερδοφορες δουλειες και με χαρακτηρα που ακομα και τα οικονομικα τους να τους προετρεπαν να κανουν κατι κακο ... εκεινοι δεν θα το επρατταν.\

Για αυτο παιδια ας μπει ενα τελος εδω και οπως ειπαμε οποιος δεν .... στο ΠΡΑΚΤΙΚΕΡ !

μαζι σου και εγω με αυτα που λες! worthy.gifworthy.gif:D:thumbsup:worthy.gifworthy.gif:thumbsup: :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Η ανακοίνωση ενημερώθηκε.

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?sho...mp;#entry254812

δείτε το και εδώ είμαστε για τα σχόλιά σας...

Υ.Γ.

Γιατί από όλους τους "παραπονούμενους" κανείς δεν έχει ασχοληθεί με τους δικούς μου σχολιασμούς των τελευταίων 4 σελίδων;

Link to comment
Share on other sites

Υ.Γ.

Γιατί από όλους τους "παραπονούμενους" κανείς δεν έχει ασχοληθεί με τους δικούς μου σχολιασμούς των τελευταίων 4 σελίδων;

μάλλον θα σε "φοβούντε"

δεν σοβαρευόμαστε λιγάκι (με πρωτον εμένα - το παρατράβηξα λίγο και εγω)

κάτι πρέπει να γίνει οπότε ας ξεκινήσει ετσι το ολο concept οπως αποφασίστηκε και βλέπουμε στην πορεία

Link to comment
Share on other sites

(doggy) Μηπως - λεω μηπως - επειδη μιλας σωστα , χωρις υπονοιες , καθαρα και ολοκληρωμενα?

(jetring) Σωστος!

Παμε ολοι για μια καλη αρχη!!!!!!

Edited by chrismk2
Link to comment
Share on other sites

Χρήστο, δεν είναι θέμα του πως μιλάω.

Και δεν αναφέρομαι στο τελευταίο post που μάζεψα τα πάντα και τα συμπεριέλαβα στην ανακοίνωση.

Στις τελευταίες σελίδες έγινα εσκεμμένα εριστικός προκειμένου να προκαλέσω και εγώ εφόσον ορισμένοι θέλανε να ρίξουμε το επίπεδο χαμηλά.

Απλά βλέπω πως γνωρίζουν αρκετοί πως δεν υπάρχουν κρυμμένα πράγματα αλλά απλά θέλουν να δημιουργούν αναστάτωση και φαγωμάρα γιατί απλούστατα τους αρέσει. Ενδεχομένως όπως είπε και ο Αχιλλέας (Αχιλλέα και από εσένα περίμενα σχολιασμό και δεν τον είδα) να με φοβούνται.

Τέλος πάντων για να μην αρχίσουμε πάλι τον τσαμπουκά -εγώ λύση πρότεινα, ελάτε να μας δείρετε από κοντά, δε θα αντιδράσουμε, μας αρέσει το ξύλο- ας συνεχίσουμε με σχόλια σχετικά με την ενημέρωση που έκανα στο θέμα της ανακοίνωσης.

Link to comment
Share on other sites

Χρήστο, δεν είναι θέμα του πως μιλάω.

Και δεν αναφέρομαι στο τελευταίο post που μάζεψα τα πάντα και τα συμπεριέλαβα στην ανακοίνωση.

Στις τελευταίες σελίδες έγινα εσκεμμένα εριστικός προκειμένου να προκαλέσω και εγώ εφόσον ορισμένοι θέλανε να ρίξουμε το επίπεδο χαμηλά.

Απλά βλέπω πως γνωρίζουν αρκετοί πως δεν υπάρχουν κρυμμένα πράγματα αλλά απλά θέλουν να δημιουργούν αναστάτωση και φαγωμάρα γιατί απλούστατα τους αρέσει. Ενδεχομένως όπως είπε και ο Αχιλλέας (Αχιλλέα και από εσένα περίμενα σχολιασμό και δεν τον είδα) να με φοβούνται.

Τέλος πάντων για να μην αρχίσουμε πάλι τον τσαμπουκά -εγώ λύση πρότεινα, ελάτε να μας δείρετε από κοντά, δε θα αντιδράσουμε, μας αρέσει το ξύλο- ας συνεχίσουμε με σχόλια σχετικά με την ενημέρωση που έκανα στο θέμα της ανακοίνωσης.

1. Ουτε εγω αναφερομαι στο τελευταίο post! Αναφερομαι γενικοτερα στα λεγομενα σου.

2. Να σε φοβουνται? Γιατι ρε φιλε? Ουτε τους απειλησες οπλισμενος , ουτε βρωμανε τα ποδια σου!

3. Καλη η λυση του ξυλοδαρμου! Να δω ομως ποιος-οι ειναι σε θεση να κανουν κατι τετοιο!

Link to comment
Share on other sites

Δε ξέρω Χρήστο μπορεί να με έχουν για μπαμπούλα. ¶σε που αν έχουν δει τις παλιές φώτο που ήμουν 116 κιλά φοβούνται να πλησιάσουν μη τους φάω... παιδιά έχω χάσει 30 κιλά, μη φοβάστε!

χαχαχαχα

Όσο για το ξύλο, γι'αυτό το είπα, για να τελειώνουμε. :huh:

Τέλος πάντων στο θέμα μας τώρα... ξεκαθάρισε το τοπίο καθόλου μετά το τελευταίο post στην ανακοίνωση; Υπάρχουν άλλα κενά;

Link to comment
Share on other sites

Τέλος πάντων για να μην αρχίσουμε πάλι τον τσαμπουκά -εγώ λύση πρότεινα, ελάτε να μας δείρετε από κοντά, δε θα αντιδράσουμε, μας αρέσει το ξύλο- ......

Κώστα προσφέρεσαι δηλαδή για σάκος προπονήσεως?

¶ν ναι τότε να σου κάνω μιά επίσκεψη, όχι όμως για τις κάρτες ούτε για θέμα σχετικό με το club.

Απλά έχω πολλά νεύρα τελευταία και θέλω κάπου να ξεσπάσω ρε αδερφέ. :huh::lol: :lol: :lol:;):lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Έλα να μαζευόμαστε... πρέπει να πέσει σκόνη σε κάποια άτομα (όχι μέλη του club ΜΑΣ).... Έλα και μου μυρίζει τυρινίνη...

Link to comment
Share on other sites

Guest BassakosVR6
¶σε που αν έχουν δει τις παλιές φώτο που ήμουν 116 κιλά φοβούνται να πλησιάσουν μη τους φάω...

νατα! τι θελεις και μηλας εσυ ρε?

Demi Russo! ! !

χαχαχαχαχαχαχαχαχα

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

να πως ηταν ο Doggy 116 Kg!

demisroussoshappytobe19hl1.jpg

να τι κανει τα λευτα του vwclub ο Doggy!

με αυτα κανει video clip! θαυμαστε τον!

αν και ειναι λίγο iδρομενος στον φακο....

σου λεει θα με καταλαβουν και θα πεσει ξυλο! !

αλλα για καλη του τυχη! ολα πηγαν μια χαρα!

(αυτο το βλεμα σου μ'αρεσει στην αρχη του video..... :lol: )

Enjoy!

http://www.youtube.com/watch?v=AD1EgaE8gBE

Υπάρχουν άλλα κενά;

μια ερωτηση εχω μονο...............

πως καταφερες ρε μπαγασα τοσααααα χρονια

να κρατησεις κρυφη την διπλη σου ζωη! !

απο την μια Κωστας Κουταλης και απο την αλλη Demis Russos! !

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!!!

Πραγματικά ΜΠΡΑΒΟ!!!

Μιλάω ειλικρινά και χωρίς υπονοούμενα!!!

Σε κανένα άλλο forum δεν έχω δει τόσο έντονη αλλά και τόσο εποικοδομητική συζήτηση!

Στην αρχή δεν έδωσα σημασία!

Μετά άρχισα να πιστεύω ότι θα τσακωθείτε πολύ άσχημα!

Ύστερα με τις αναλύσεις των αναλύσεων, των προηγούμενων αναλύσεων, στις απαντήσεις των ερωτήσεων, των προηγούμενων ερωτήσεων για τις αναλύσεις, μπερδεύτικα λίγο, αλλά τώρα είμαι σίγουρος ότι θέλω και εγώ μία κάρτα και θα παρακαλούσα άν γίνεται να πληρώσω διπλάσια τιμή, όχι για να το παίξω λεφτάς, ούτε για ελεημοσύνη, ούτε για προνόμια!

Απλά πραγματικά τα έξοδα είναι πολλά και τόσα χρόνια ήταν πραγματικά μ@λ@κες οι 4-5 που πλήρωναν!

Ευχαριστώ και ελπίζω να μην κολλήσει η πραγματοποίηση των καρτών πουθενά και σύντομα να τις έχουμε στα χέρια μας!

Και να σκεφτείτε ότι δεν έχω καν VW! Ένα παλιοSKODA έχω!

Όμως στην πρώτη κιόλλας συνάντηση που πήγα απλά για δω τι κάνουν μερικοί χ@ζοί, όταν μαζεύονται όλοι, έτσι για την πλάκα τους σε ένα μέρος και χάνουν τον καιρό τους, αμέσως έκανα φίλους και έγινα και εγώ ένας από αυτούς!

Είμαι κορόιδο, το δηλώνω και θα πληρώσω τα 50 ευρώ γιατί σας πάω,όπως έλεγε κάποιος σοφότερος από μένα!!!

Από σήμερα το δηλώνω ότι, πρώτα ο Θεός, δεν θα ξαναχάσω καμία συνάντηση!

Καλημέρα σε όλους!

Link to comment
Share on other sites

ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!!!

Πραγματικά ΜΠΡΑΒΟ!!!

Μιλάω ειλικρινά και χωρίς υπονοούμενα!!!

Σε κανένα άλλο forum δεν έχω δει τόσο έντονη αλλά και τόσο εποικοδομητική συζήτηση!

Στην αρχή δεν έδωσα σημασία!

Μετά άρχισα να πιστεύω ότι θα τσακωθείτε πολύ άσχημα!

Ύστερα με τις αναλύσεις των αναλύσεων, των προηγούμενων αναλύσεων, στις απαντήσεις των ερωτήσεων, των προηγούμενων ερωτήσεων για τις αναλύσεις, μπερδεύτικα λίγο, αλλά τώρα είμαι σίγουρος ότι θέλω και εγώ μία κάρτα και θα παρακαλούσα άν γίνεται να πληρώσω διπλάσια τιμή, όχι για να το παίξω λεφτάς, ούτε για ελεημοσύνη, ούτε για προνόμια!

Απλά πραγματικά τα έξοδα είναι πολλά και τόσα χρόνια ήταν πραγματικά μ@λ@κες οι 4-5 που πλήρωναν!

Ευχαριστώ και ελπίζω να μην κολλήσει η πραγματοποίηση των καρτών πουθενά και σύντομα να τις έχουμε στα χέρια μας!

Και να σκεφτείτε ότι δεν έχω καν VW! Ένα παλιοSKODA έχω!

Όμως στην πρώτη κιόλλας συνάντηση που πήγα απλά για δω τι κάνουν μερικοί χ@ζοί, όταν μαζεύονται όλοι, έτσι για την πλάκα τους σε ένα μέρος και χάνουν τον καιρό τους, αμέσως έκανα φίλους και έγινα και εγώ ένας από αυτούς!

Είμαι κορόιδο, το δηλώνω και θα πληρώσω τα 50 ευρώ γιατί σας πάω,όπως έλεγε κάποιος σοφότερος από μένα!!!

Από σήμερα το δηλώνω ότι, πρώτα ο Θεός, δεν θα ξαναχάσω καμία συνάντηση!

Καλημέρα σε όλους!

Πραγματικά φίλε το ενδιαφέρον σου ας αποτελέσει παράδειγμα προς μίμηση για πολλούς....οι 4-5 δεν είναι μ@λ@κες όπως λες απλά γουστάρουν....Αν όπως αναφέρεις εσύ πέρασες καλά επειδή 4-5 χτίσανε αυτό το πράγμα στην αρχή φαντάσου τώρα που θα βοηθήσουν ακόμα περισσότεροι -και συ όπως λες- τί μπορούμε να κάνουμε....Αν δεν μπορέσουμε θα κριθούμε στο τέλος....Ο κώστας -doggy- μίλησε έξω από τα δόντια και τα είπε όλα έτσι -ενώ είχε αποφασιστεί να μην αναφερθεί τπτ για το παρελθόν- πολύ απλά επειδή δεν θέλουμε να ευλογούμε τα γένια μας....Και επειδή το τί έγινε δεν μας ενδιαφέρει...Πήραμε την απόφαση να πάμε ένα μεγάλο βήμα μπροστά....όχι μικρό....εκεί θα βρούμε εμπόδια...αλλά θα τα ξεπεράσουμε....Οι επόμενοι θα τα βρούνε πιο έτοιμα...Σημασία έχει ότι έγινε το βήμα...Και θα ολοκληρωθεί...Από αρχές Νοέμβρη που θα γίνουν οι πρώτες αποστολές των φακέλων τότε θα μπορούμε να πούμε ναι κάτι κάναμε....Και στην 1η συνέλευση θα πούμε...ναι τα καταφέραμε.....

Η δική σας εμπιστοσύνη αποτελεί πάντα δέσμευση για τα καλύτερα -για το εκάστοτε Δ.Σ-.......έτσι και για μας....!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Όμως στην πρώτη κιόλλας συνάντηση που πήγα απλά για δω τι κάνουν μερικοί χ@ζοί, όταν μαζεύονται όλοι, έτσι για την πλάκα τους σε ένα μέρος και χάνουν τον καιρό τους, αμέσως έκανα φίλους και έγινα και εγώ ένας από αυτούς!

Είμαι κορόιδο, το δηλώνω και θα πληρώσω τα 50 ευρώ γιατί σας πάω,όπως έλεγε κάποιος σοφότερος από μένα!!!

Από σήμερα το δηλώνω ότι, πρώτα ο Θεός, δεν θα ξαναχάσω καμία συνάντηση!

Καλημέρα σε όλους!

Να εισαι σιγουρος HOULIO οτι ετσι αισθονομουν και εγω την πρωτη φορα που πηγα, αλλα οπως ειπες και εσυ εκανα φιλους και μαλιστα λογω της καταστασης μου, εκτος της κατανοησης ειδα και ενδιαφερον που πιστεψε με δεν εχω δει σε.....συγγενεις μου. Μετανιωνω μαλιστα που λογω αυτης, δεν μπορω να ειμαι παντα σε ολα τα meetings. Στον douma , ειδικοτερα του οφειλω μαλιστα ενα μεγαλο ευχαριστω, ξερει αυτος γιατι, για την κατανοηση του. Εγω παντως οπως και οποτε μπορω θα βοηθησω.

Απλως ενα μεγαλο ευχαριστω στην λεσχη vw και ευχομαι τα καλυτερα.

Link to comment
Share on other sites

Να εισαι σιγουρος HOULIO οτι ετσι αισθονομουν και εγω την πρωτη φορα που πηγα, αλλα οπως ειπες και εσυ εκανα φιλους και μαλιστα λογω της καταστασης μου, εκτος της κατανοησης ειδα και ενδιαφερον που πιστεψε με δεν εχω δει σε.....συγγενεις μου. Μετανιωνω μαλιστα που λογω αυτης, δεν μπορω να ειμαι παντα σε ολα τα meetings. Στον douma , ειδικοτερα του οφειλω μαλιστα ενα μεγαλο ευχαριστω, ξερει αυτος γιατι, για την κατανοηση του. Εγω παντως οπως και οποτε μπορω θα βοηθησω.

Απλως ενα μεγαλο ευχαριστω στην λεσχη vw και ευχομαι τα καλυτερα.

Ρε παίδες.. Εδώ υπάρχει δέσιμο λέμε... Πόσα άτομα ΔΕΝ ήξερα, και τους είπα "ελατε μείνετε σε μένα... Μην πληρώνετε σαν μα..κες τσάμπα και βερεσέ ξενοδοχεία στη Θεσσαλονίκη!". Αν αρχίσουμε, θα αρχίσω από τον Θανασάκη τον ψαρά (aka BAD BOY), για να συνεχίσω σε πόσα άτομα δεν ξέρω κι εγώ που τους έχω πει να μείνουν. Βέβαια, ρωτήστε και το Σωτήρη και τον Παναγιώτη και το Θανάση (trelaras, skaraviaios, bad boy), τι τους είχα πει, όταν έλεγαν πως θα μας ξεβολέψουν! Αν θέλουν, ας πάνε να μείνουν σε ξενοδοχείο. Εγώ θα τους το πλήρωνα όμως!

Αθήνα έχω πει σε πόσο κόσμο να μείνει σπίτι μου, αν έχουμε κάποια υποχρέωση, ή έκδρομή ή κάτι και είναι να κατέβουμε από Θεσσαλονίκη άτομα! Και πόσοι (που δεν ξέρουν πως έχω κάτω σπίτι) μου έχουν πει να πάω να μείνω σ' αυτούς!

Δημιουργούνται άλλα δεσίματα. Και εννοείται πως είναι καλοπροέραιτα και χωρίς δόλο...

Αντε, κι όταν πάω σπίτι, θα σας σηκώσω μια φωτό από την παραμονή πρωτοχρονιάς, με τον Θανάση αγουροξυπνημένο στις 7 το πρωί, να προσπαθεί να φτιάξει καφέ μαζί με τη γυναίκα μου και τα ξαδέρφια του!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες.. Εδώ υπάρχει δέσιμο λέμε... Πόσα άτομα ΔΕΝ ήξερα, και τους είπα "ελατε μείνετε σε μένα... Μην πληρώνετε σαν μα..κες τσάμπα και βερεσέ ξενοδοχεία στη Θεσσαλονίκη!". Αν αρχίσουμε, θα αρχίσω από τον Θανασάκη τον ψαρά (aka BAD BOY), για να συνεχίσω σε πόσα άτομα δεν ξέρω κι εγώ που τους έχω πει να μείνουν. Βέβαια, ρωτήστε και το Σωτήρη και τον Παναγιώτη και το Θανάση (trelaras, skaraviaios, bad boy), τι τους είχα πει, όταν έλεγαν πως θα μας ξεβολέψουν! Αν θέλουν, ας πάνε να μείνουν σε ξενοδοχείο. Εγώ θα τους το πλήρωνα όμως!

Αθήνα έχω πει σε πόσο κόσμο να μείνει σπίτι μου, αν έχουμε κάποια υποχρέωση, ή έκδρομή ή κάτι και είναι να κατέβουμε από Θεσσαλονίκη άτομα! Και πόσοι (που δεν ξέρουν πως έχω κάτω σπίτι) μου έχουν πει να πάω να μείνω σ' αυτούς!

Δημιουργούνται άλλα δεσίματα. Και εννοείται πως είναι καλοπροέραιτα και χωρίς δόλο...

Αντε, κι όταν πάω σπίτι, θα σας σηκώσω μια φωτό από την παραμονή πρωτοχρονιάς, με τον Θανάση αγουροξυπνημένο στις 7 το πρωί, να προσπαθεί να φτιάξει καφέ μαζί με τη γυναίκα μου και τα ξαδέρφια του!!!!

...αυτα μενουν...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.