Jump to content
activious

Συζήτηση σχετικά με τις κάρτες μέλους Hellenic Vwclub

Recommended Posts

ρε φιλε καταλαβαινεις τι λες? ? ? ? sorry κιολας για το υφος εισαι ακι ανθρωπος των pc! !

για εμενα! και το ειχα πει και οταν ειμουν mod!

οπως οοοοοοολα τα μεγαλα φορουμς εκει εξω... usa, uk KTL KTL

εχουν μπαννερακια (ανταλακτικα,λαστιχα, ρουχα,σκ@τ@ ) βγαζουν μια χαρα τα εξοδα τους!

και ειναι ολοι happy! δεν ειναι μονο η καρεντα! ελεος! υπαρχουν 1002 αλλα μαγαζια με ειδη

αυτοκινητου που μπορεις να βαλεις! ! ! !

δλδ στο vwvortex, κτλ κτλ ειναι μλκες που βαζουν μπαννερς και εμεις εδω ειμαστε οι μαγκες!

αλλα αντι αυτου..........(για παραδειγμα) υπαρχει επιπλεον χρεωση στα δωματια και ξερω εγω προσωπικα

ατομα που σε εκδρομες στο παρελθον επερναν τελ και εβρησκαν ποιο χαμηλες τιμες! στο ιδιο ξενοδοχειο!

(και το ειχα αναφερει και ως moderator τοτε!)

αλλα καλος η κακος κανενας δεν εγραφε στην ανακοινωση οτι ξερετε κατι ρε παιδια!

το δωματιο εχει 30 αλλα εμεις το βαζουμε 35 γιατι πρεπει να πληρωσουμε και πιτα,και την αιθουσα και δεν ξερω και εγω τι αλλο....

"Σε αυτή την εκδρομή όντως δεν υπάρχει η υποσημείωση εκ παραδρομής. Εξάλλου και στις 2 τελευταίες εκδρομές που υφίσταται αυτό αναφέρεται ότι αφορά κόστος συμμετοχής και όχι απλής διαμονής."

αυτο δεν λεει τιποτα.......μια αναφορα των εξοδων κτλ κτλ ειναι κατι πολυ καλυτερο! για να ξερουν τα μελοι τι πληρωνουν και γιατι παραπανω! (αναφερομαι σε εκδρομες αλλων ετων)

ετσι τι εχουμε? ? ? ? ? εχουμε το αποτελεσμα πολλα μελοι να λενε "τα τσεπονουν στο vwclub! "

και φτασαμε εδω που φτασαμε!

Αν νομίζετε πως θα βρεθούν και στην Ελλάδα έμποροι οι οποίοι θα δώσουν τα χρήματά τους σε κάποιον άγνωστο, μόνο και μόνο για να μπει η φίρμα τους στο site μας, τότε επιτρέψτε μου να σας πω, πως την αγορά στο θέμα e-commerce δεν την κατέχετε. Και ποιο μαγαζί θα μπει; Θέλω κάποια επίσημη πρόταση. Επίσης να αναφέρω πως όποιο μαγαζί και να το έκανε, θα ήθελε «κομμάτι» από την πίττα της διοίκησης του club, με αποτέλεσμα να καταντήσουμε από ανεξάρτητο σε πλήρως κατευθυνόμενο και στηριζόμενο σε «ξένες» δυνάμεις.

@Σωτήρη: Πολλοί είπαν την πρόταση τους για να μπουν διαφημιστηκά banners. Αλλά ξέχασα ότι είμαστε μη κερδοσκοπική λέσχη και ότι όλα πρέπει να ή να τα βάζουμε από την τσέπη μας, ή να τα πληρώνουμε εμείς. Για το 2ο δεν έχω πρόβλημα, αλλά δεν μπορώ να μην λέω κάτι το οποίο δεν μου κάθεται καλά. Το ότι θα βάλουμε διαφημίσεις, δεν σημαίνει ότι θα κάνουμε και ότι θέλουν οι διαφημιζόμενοι. Τους όρους τους ορίζουμε εμείς. Σε τόσα forums διαβάζουμε όλοι μας. Έχουμε δει τι γίνεται. Εδώ γιατί να είμαστε τόσο ανατρεπτικοί;

Ρε συ Γιώργο τι νομίζεις; Όλα είναι σου δίνω μου δίνεις. Όπως είπα πριν θα γίνουμε πιονάκι στα χέρια της Karenta, και όλων αυτών που θέλουν να μπουν σε μία λέσχη, που πάνω απ'όλα κρατάει μια ουδέτερη και κριτική θέση απέναντι σε όλα τα μεγάλα ονόματα του χώρου.

λες

μαλλον αυτο φταιει ο γαμος σε οριμαζει και σου φαινονται καποια πραγματα μαλακιες

εχεις δικιο τα λεμε αυριο...

και εμενα μου αρεσουν τα ξενοδοχεια τα ουαου αλλα οταν βλεπω την λιστα ......δεν βρισκω την παρεα που ηξερα

τι να κανουμε η παρεα μαλλον ωριμασε και εχει ποιο σοβαρα πραγματα να κανει...

το club ωριμασε????

αααα και να αναφερω καποιες ατακες που μου ειπε ενα μελος και μου αρεσαν.....

1) "μαθε στο μυαλο σου κολυμπι για να μην πνιγει στην μ@λ@κι@"

2) "οποιος χανει στο κρεβατι κερδιζει χωρο στο κρεβατι"

3) "οποιος νομιζει οτι κρεμομαστε απο τα @ρχιδι@ του να τα κοψει να πεσουμε"

απλα υποκλινομαι και καληνυχτω

Οκ... Βαρέθηκα να διαβάζω σπόντες, ανακρίβιες, γενικότητες κλπ. Τα πάντα ακολουθούν την θεωρία της εξέλιξης. Και να σου πω και την προσωπική μου άποψη για τη λίστα που διαβάζεις και δεν βρίσκεις μέσα την παλιά παρέα. Το 2004 τι είχαμε;;; vwclub. Το 2005 τι είχαμε;;; vwclub, hvwc. Το 2007 τι είχαμε;;; vwclub, hvwc, golfclub. To 2008 τι έχουμε;;;; vwclub, hvwc, golfclub, Poloclub, eosclub. Λογικό είναι να έχει διασπαστεί. Εφόσων αυτός ήταν ο στόχος κάποιων εξαρχής, να γίνουν doggy στη θέση του doggy!!! Αν κάποιος μπορεί να αποδείξει το αντίθετο εδώ είμαι να το συζητήσουμε.

Α και ανακοινώνω την ίδρυση του skaraviaiosclub!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΙ ΙΣΩΣ, ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΔΙΑΒΑΖΟΥΝ ΑΚΟΜΑ, ΝΑ ΘΥΜΟΥΝΤΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΧΡΕΗ ΠΡΟΣ ΤΟ ΤΑΜΕΙΟ ΑΚΟΜΑ...... Νομίζω..... Από το Μάιο ήταν τελευταία φορά που είπαμε πως τα περίμενε το ΔΣ;;;;

Εδώ να προσθέσω κάτι και εγώ σαν "παλιός" και "πρώην" μέλος με την υπογραφή μου του ΔΣ του VWCLUB!

Και κάποιοι άλλοι να θυμούνται τα ευχαριστώ που πρέπει να δώσουν σε κάποιους που θεωρούν "φίλους" τους. Να καταλάβουν τι σκοπό είχανε, και που τους καταλήξανε!!! Τι λένε για αυτούς τώρα πια, για αυτούς με τους οποίους πίνανε καφέ μαζί, ποτό και να ακόμα, ναι ακόμα τους στηρίζουν, και δε λένε άσχημα λόγια για κανέναν πουθενά!

Αν υπάρχουν χρωστούμενα από κάποιους παλιούς, να σκεφτούν αυτοί που τα λένε αυτά, τι χρωστάνε και οι ίδιοι σε αυτούς!!! Αυτά έχω να πω! Ελπίζω να βρω μία αξιοπρεπέστατη απάντηση, γιατι την περιμένω χρόνια!!!

Link to comment
Share on other sites

Κανείς δεν χρωστάει στο club και τα προσωπικά κάποιων δεν πρέπει να βγαίνουν στην επιφάνεια.....

Παρακαλώ μείνετε εντός θέματος.....

Link to comment
Share on other sites

διαβαζοντας ολες αυτες τις σελιδες διαπιστωσα ενα πραγμα....

οτι τρώγεστε με το παραμικρο.

τα 50 ευρω δεν ειναι και κανενα τεραστιο ποσο ειδικα αν σκεφτειτε οτι πολλοι απο εσας ισως ειστε σε καποιο αλλο φορουμ μουσικο κλπ και πληρωνεται ετησιες συνδρομες για να βλεπεται απλα και μονο καποια εξτρα μερη του φορουμ.

απ' οτι καταλαβα ολοι θελετε καρτα αλλα και να μη πληρωσετε.

το θεμα των διαφημισεων κλπ το ξερει καλυτερα ο Κωστας.για να μη θελει διαφημισεις καποιος λογος υπαρχει :mellow: ( ειχα παλιοτερα μουσικο φορουμ και καταλαβαινω τις ανησυχιες του

για να τελειωνω.....θελω και γω μια καρτα μελους!

και θελω να πω ενα τεραστιο ΜΠΡΑΒΟ σε όλα τα παιδια που τρεχουν τοσα χρονια για να υπαρχει αυτη η λεσχη!

Link to comment
Share on other sites

Θάνο το θέμα είναι πως αυτές οι σελίδες θα έπρεπε να γεμίσουν μετά από έναν χρόνο, έτσι ώστε να έχουν και κάποια λογική υπόσταση. Τώρα μιλάμε με θεωρίες, υποθέσεις, υπαινιγμούς και λάθος διάθεση.

Link to comment
Share on other sites

διαβαζοντας ολες αυτες τις σελιδες διαπιστωσα ενα πραγμα....

οτι τρώγεστε με το παραμικρο.

τα 50 ευρω δεν ειναι και κανενα τεραστιο ποσο ειδικα αν σκεφτειτε οτι πολλοι απο εσας ισως ειστε σε καποιο αλλο φορουμ μουσικο κλπ και πληρωνεται ετησιες συνδρομες για να βλεπεται απλα και μονο καποια εξτρα μερη του φορουμ.

απ' οτι καταλαβα ολοι θελετε καρτα αλλα και να μη πληρωσετε.

το θεμα των διαφημισεων κλπ το ξερει καλυτερα ο Κωστας.για να μη θελει διαφημισεις καποιος λογος υπαρχει ;) ( ειχα παλιοτερα μουσικο φορουμ και καταλαβαινω τις ανησυχιες του

για να τελειωνω.....θελω και γω μια καρτα μελους!

και θελω να πω ενα τεραστιο ΜΠΡΑΒΟ σε όλα τα παιδια που τρεχουν τοσα χρονια για να υπαρχει αυτη η λεσχη!

θανο το θεμα δεν ειναι τα 50ε απο οτι εχω καταλαβει εγω αλλα το θεμα για αυτους ειναι το που θα πανε αυτα τα 50ε

εγω ομως δεν καταλαβαινω αφου τους απαντησανε που πανε γιατι τρωγωνται με τα ρουχα τους και τι θελουν να αποδειξουν με αυτα που λενε

<_<<_<<_<

Link to comment
Share on other sites

θανο το θεμα δεν ειναι τα 50ε απο οτι εχω καταλαβει εγω αλλα το θεμα για αυτους ειναι το που θα πανε αυτα τα 50ε

εγω ομως δεν καταλαβαινω αφου τους απαντησανε που πανε γιατι τρωγωνται με τα ρουχα τους και τι θελουν να αποδειξουν με αυτα που λενε

<_<<_<<_<

Κύκλους η ζωή μου κάνει....

Link to comment
Share on other sites

Δείτε και αυτό και πείτε μου πως φαντάζεστε το vwclub.

www.theinternetworld.org

Link to comment
Share on other sites

Αν νομίζετε πως θα βρεθούν και στην Ελλάδα έμποροι οι οποίοι θα δώσουν τα χρήματά τους σε κάποιον άγνωστο, μόνο και μόνο για να μπει η φίρμα τους στο site μας, τότε επιτρέψτε μου να σας πω, πως την αγορά στο θέμα e-commerce δεν την κατέχετε. Και ποιο μαγαζί θα μπει; Θέλω κάποια επίσημη πρόταση. Επίσης να αναφέρω πως όποιο μαγαζί και να το έκανε, θα ήθελε «κομμάτι» από την πίττα της διοίκησης του club, με αποτέλεσμα να καταντήσουμε από ανεξάρτητο σε πλήρως κατευθυνόμενο και στηριζόμενο σε «ξένες» δυνάμεις.

Με αυτο το ποστ δινεις απαντηση σε οσους πιστευουν οτι μπορουμε να βρουμε καποιες εταιριες και καποια καταστηματα για προσφορες στο vwclub. Και οπως εγραψα σε αλλο ποστ , η απαντηση ηταν "σιγα μωρε , και ποσοι ειναι μελη του club σας στην πολη μας;" (post#68) οταν εψαχνα για χορηγους .

Οπως λες κι εσυ ,δεν "θα βρεθουν και στην Ελλαδα εμποροι οι οποιοι θα δωσουν τα χρηματα τους σε καποιον αγνωστο , μονο και μονο για να μπει η φιρμα τους στο site μας" .

Και συνεχιζεις : "ποιο μαγαζί θα μπει;" ...

Με την ιδια λογικη που χρησιμοποιεις , γιατι να κανει προσφορα σε εμας οταν κι αυτη του στοιχιζει (μειωνει το κερδος του) και εχει πολυ μικροτερη διαφημιση?

Link to comment
Share on other sites

Πρόσεξε Χρήστο τη διαφορά. ¶λλο να δώσει κάποιο χρηματικό ποσό ο επιχειρηματίας, και άλλο να αυξήσει τη πιθανή πελατία του με τσάμπα διαφήμηση στην ουσία. Γιατί αν από 1 μέλος γνωρίσει άλλα 5-10 άτομα τότε υπερκάλυψε το 10-15% της αρχικής έκπτωσης.

Link to comment
Share on other sites

Εδω στα Γιαννενα ρε Χρηστο με οσους μιλησα

ολοι θελουν να βοηθησουν στην εκπτωση προς το club.

Χαζοι ειναι αυτοι?

Αφου θελουν να βοηθησουν και μπορουν να βοηθησουν.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν και πολλά μέλη μας που έχουν αποκτήσει πολλούς πελάτες από το vwclub. Πρώτα πρέπει να απευθυνθούμε σε εκείνους μιας και αξίζουν την διαφήμιση και επιπλέον σαν αναγνώριση της καλής σχέσης που υπάρχει ανάμεσα μας.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν και πολλά μέλη μας που έχουν αποκτήσει πολλούς πελάτες από το vwclub. Πρώτα πρέπει να απευθυνθούμε σε εκείνους μιας και αξίζουν την διαφήμιση και επιπλέον σαν αναγνώριση της καλής σχέσης που υπάρχει ανάμεσα μας.

Νομίζω πως τέτοιοι αξιόλογοι επαγγελματίες έχουν ήδη πάρει τα εύσημα από άτομα του club... πχ autopainter

Link to comment
Share on other sites

Και γιατί να μην πλησιάζουμε τον κ.Δήμο και να συζητήσουμε το ενδεχόμενο να μπει μια διαφήμιση του μαγαζιού του στη σελίδα μας. Ανάγκη δεν το έχει, αλλά δεν θα τον βλάψει.

Τέλως πάντων, δεν θα καταλήξει κάπου αυτή η συζήτηση. Και δεν πιστεύω ότι τα παιδιά δεν το έχουν σκεφτεί πριν αποφασίσουν για τις κάρτες. Αυτό εξυπηρετούσε, αυτό έκαναν. Εύχομαι να πάνε όλα καλά με τις κάρτες και του χρόνου το ξανασυζητάμε.

Edited by Geopan
Link to comment
Share on other sites

Αφού δεν το έχει ανάγκη, γιατί να το κάνει... Για μένα ας πάρει κάρτα... Το ίδιο είναι.

Link to comment
Share on other sites

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ..... απλά respect!!!! Χαχαχαχαχα

Edit: Για τις κουτσουλιές;;;;

Edited by skaraviaios
Link to comment
Share on other sites

Με καθε εγγραφη θα εχει δωρο αυτο το προιον

ΕΛΙΩΣΑ! ΕΓΡΑΨΕΣ ΤΕΛΟΣ!

Link to comment
Share on other sites

Δυστηχως αυτο που παρακολουθουμε σε αυτες τις σελιδες, ειναι φυσικο επακολουθο. Ηταν αναμενομενες οι αρνητικες αντιδρασεις αλλα και η καλοδεχουμενες απαντησεις.

Μεχρι ομως να αποβαλλουμε σαν ανθρωποι την ιδεα οτι ολα γινονται για το χρημα, θα αναλωνομαστε σε πολλες σελιδες γκρινιας, αναλυσεων και της λογικης τι σου δινω, τι μου δινεις.

Το θεμα για τις καρτες μελους, ηταν στα χαρτια πολλους μηνες τωρα. Δεν επαιρνε σαρκα γιατι υπηρχαν και νομικα ζητηματα αλλα κυριως δεν χρειαζοταν. Σιγα σιγα ομως η λεσχη εξελισεται και μαζι της και οι αναγκες. Ετσι δημιουργηθηκε η καρτα μελους, η οποια και τις αναγκες της λεσχης εξυπηρετει μερικως και βοηθαει και τα μελη να κερδισουν απο τις προσφορες.

Μακαρι να ειχαμε ηδη 100 προσφορες, να διαλεξει ο καθενας οτι του ταιριαζει και να πει χαλαλι τα ¤50 που εδωσα στο Hellenic VWClub (αντι να τα δωσω στον Κιαμο π.χ.). Δεν πειραζει ομως, οσοι επιθυμουν γραφονται, οι υπολοιποι ελπιζω με το καιρο να σας διαλυθουν τα οποια συννεφα αρπαχτης βλεπετε αλλα και η επιφυλακτηκοτητα που εχετε. <_<

Εγω προσωπικα θα παρω μια καρτα και θα δωσω το χρηματικο αντιτιμο και ξερετε γιατι? Δεν με νοιαζουν οι προσφορες, το αμαξι μου λογω δουλειας του κανω service σχεδον τσαμπα, απο αξεσουαρ του εχω οσα του χρειαζονται.

Θα τα δωσω γιατι αγαπαω αυτο που στησαμε ολα αυτα τα χρονια, αλλοι τρεχοντας περισσοτερο και αλλοι λιγοτερο. Θα τα δωσω γιατι θελω να δω το Helleniv VWClub να μεγαλωνει και να γινεται ολο και καλυτερο.

Αλλα πανω απο ολα θα τα δωσω γιατι εκανα μερικους καλους φιλους και ζησαμε μαζι ομορφες στιγμες και εμπειριες.

Και απο τους φιλους δεν ζητας ανταλλαγματα και προσφορες, δεν τους περνας απο κοσκινο γιατι πληρωσες εχθες βραδυ κατι παραπανω, σημερα εγω, αυριο εσυ.

Καλη συνεχεια, καλες αποφασεις και με το καλο να γινουμε ΟΛΟΙ οσοι αγαπαμε το Ηellenic VWClub μια πιο δεμενη παρεα με περισσοτερη εμπιστοσυνη μεταξυ μας.

Καλημερα σας.

Link to comment
Share on other sites

θανο το θεμα δεν ειναι τα 50ε απο οτι εχω καταλαβει εγω αλλα το θεμα για αυτους ειναι το που θα πανε αυτα τα 50ε

εγω ομως δεν καταλαβαινω αφου τους απαντησανε που πανε γιατι τρωγωνται με τα ρουχα τους και τι θελουν να αποδειξουν με αυτα που λενε

<_<<_<<_<

παντως οπως και να χει τα παιδια δεν βαζουν τα χρηματα στην τσεπη τους.αντι να πουμε και ευχαριστω, ελπιζω να καταλαβαινετε πως το λεω και να μην παρεξηγηθω, που εχουμε το δικο μας τοπο για τη λατρεια μας καθομαστε και κλεγομαστε και πεφτουν ενα σωρο κατηγοριες κλπ....

τα παιδια εβγαλαν εξοδα στο φορουμ και στοιχεια και οπως ειπε και ο Κωστας υπαρχουν παραστατικα για τους δυσπιστους.

δειτε, δοκιμαστε την καρτα μελους και ΑΝ δε σας ικανοποιησει τοτε πειτε τα παραπονα σας για να βελτιωθουν.καλο ειναι να υπαρχουν προτασεις και οχι κραξιμο πριν καν καλα-καλα βγουν και παρουμε τις καρτες στα χερια μας

Link to comment
Share on other sites

Πρόσεξε Χρήστο τη διαφορά. ¶λλο να δώσει κάποιο χρηματικό ποσό ο επιχειρηματίας, και άλλο να αυξήσει τη πιθανή πελατία του με τσάμπα διαφήμηση στην ουσία. Γιατί αν από 1 μέλος γνωρίσει άλλα 5-10 άτομα τότε υπερκάλυψε το 10-15% της αρχικής έκπτωσης.

ας μιλησω για δυο πραγματα που δεν με αφορουν....

1ον

οταν ομως υπαρξει προβλημα με ενα προιον απο ενα μαγαζι ολοι πεφτουν πανω στο μαγαζι σαν τα κορακια αντι να σκεφτουνε ποιος μιλαει λογικα.... το μαγαζι η το μελος

οποτε φιλε skaraviaio πως να σε δει σοβαρα ο επαγγελματιας οταν δημιουργουντε προβληματα και του χαλας την καλη φημη που εχει... επειδη ενα μελος ξυπνησε στραβα ενα πρωι.....

2ον

καποτε ειχα ακουσει οτι τα δωρα αγοραζονται με τα εχτρα χρηματα απο εκδρομες κτλ....

και εχουμε τον εξης διαλογο......

-στελιο θελω καποια δωρα για το club

- οκ οτι θες ...ταδε... και θα κοιταξω να σου τα δωσω κοστος επειδη ειναι για το club

- ooxι θα μου δωσεις μια καρτα του μαγαζιου για διαφημηση και θα τα βρουμε ετσι...

- sorry ...ταδε... δεν μπορω να κανω κατι τετοιο.

Link to comment
Share on other sites

Οκ... Βαρέθηκα να διαβάζω σπόντες, ανακρίβιες, γενικότητες κλπ. Τα πάντα ακολουθούν την θεωρία της εξέλιξης. Και να σου πω και την προσωπική μου άποψη για τη λίστα που διαβάζεις και δεν βρίσκεις μέσα την παλιά παρέα. Το 2004 τι είχαμε;;; vwclub. Το 2005 τι είχαμε;;; vwclub, hvwc. Το 2007 τι είχαμε;;; vwclub, hvwc, golfclub. To 2008 τι έχουμε;;;; vwclub, hvwc, golfclub, Poloclub, eosclub. Λογικό είναι να έχει διασπαστεί. Εφόσων αυτός ήταν ο στόχος κάποιων εξαρχής, να γίνουν doggy στη θέση του doggy!!! Αν κάποιος μπορεί να αποδείξει το αντίθετο εδώ είμαι να το συζητήσουμε.

Ναι καταστρώναν σχέδια καταστροφής του club, καίγαν σημαίες της VW στο σύνταγμα και γράφαν συνθήματα στους τοίχους. ¶σε μας ρε φίλε..

Και αν κάποιοι θέλουν να γίνουν doggy, εσύ τι θέλεις να γίνεις; Το δεκανίκι του; Sorry κιόλας αλλά έχεις γίνει γραφικός απαντώντας σε όλους και σε όλα λες και γνωρίζεις κάθε πτυχή των προβλημάτων.

Link to comment
Share on other sites

Το οτι βλεπουμε μελη των poloclub , golfclub , eosclub και τα σχετικα ακομα και μετα την εγγραφη τους στα εν λογω clubs , να ειναι ενεργα μελη και στο vwclub σας λεει κατι?

Κι εγω ειμαι μελος σε καποια αλλα clubs! Αυτο ομως ρε παιδια δεν σημαινει οτι θελω να γινω "doggy" στη θεση του "doggy" κι ουτε οτι υποστηριζω αυτους που ΜΠΟΡΕΙ να εχουν κατι τετοιο στο πισω μερος του μυαλου τους.

Αρχιστε λιγο να σκεφτεστε αυτα που πληκτρολογειτε!!!

Και κατι ακομα , η διαφημιση μεσω ενος και μονο προιοντος - αν και εφοσον αυτο αγοραστει - ειναι κατα πολυ μικροτερη απο οτι μια 24/7 διαφημιση σε μια ιστοσελιδα-forum που καθημερινα εχει πολυ μεγαλο αριθμο επισκεψεων!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.