Jump to content
activious

Συζήτηση σχετικά με τις κάρτες μέλους Hellenic Vwclub

Recommended Posts

Ρε παιδιά, πώς στο διάλο γίνεται ναπαίρνετε ένα γενικό θέμα, και σόρρυ για τν έκφραση, να το γαμάτε με προσωπικά, ενώ είπαμε πως ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ διαφορές, ακόμα δεν το κατάλαβα, κι όσο τα διαβάζω, τόσο με κάνει να ντρέπομαι που είμαι μέλος μιας κοινότητας που διαβάζουν όλοι, και βλέπουν να τρώγεστε έτσι για προσωπικές διαφορές....

Link to comment
Share on other sites

Χρήστο άσχετα με το τυχαίο συμβάν που περιγράφεις και δεν έχει καμία σχέση έχεις κάτι να προσθέσεις στο θέμα που πολλοί αφήνουν υπόνοιες? Σαφώς εσύ δεν είπες κάτι απλά απάντησα γενικά (δεν ήθελα να προσθέσω λόγια που δεν είπες).

Link to comment
Share on other sites

Χρήστο άσχετα με το τυχαίο συμβάν που περιγράφεις και δεν έχει καμία σχέση έχεις κάτι να προσθέσεις στο θέμα που πολλοί αφήνουν υπόνοιες. Σαφώς εσύ δεν είπες κάτι απλά απάντησα γενικά (δεν ήθελα να προσθέσω λόγια που δεν είπες).

Κούλη εγώ θα σταματήσω κάπου εδώ! Γιατί, σπληλώνουν διάφορα άτομα με τα οποία έχουν δημιουργήσει αυτό εδώ το χώρο! Γιατί δεν ήτανε ένας, αλλά αν θυμάστε καλά, ήμασταν όλοι μαζί, και ακόμα η υπογραφή μου, όπως και πολλών άλλων υπάρχει στα πρακτικά σας, και δε μιλάει κανείς για αυτό! Εσύ με ξέρεις πολύ καλά προσωπικά, και ξέρεις πολύ καλά τα λόγια που μου έλεγες. Δε θα πω κάτι παραπάνω! Εσύ συγκεκριμένα είσαι ένα πολύ σωστό άτομο και δε θέλω σε καμία περίπτωση να τα τσουγκρίσω μαζί σου.

Αυτά, καλή συνέχεια να έχετε, και τα λέμε στο ATS.

ΥΓ. Και προδότες να λέτε αυτούς που αντιγράφουν το δικό σας όνομα, και όχι κάποιους που ήθελαν να πορευτουν μαζί σας! Αλήθεια, Κώστα (doggy) έχεις να πεις κάτι για αυτό που είπα μόλις τώρα???

Edited by Polakias
Link to comment
Share on other sites

...... Οσο για το τι λέει, έχει κάποιοκαιρό παραπάνω κι από εσένα αλλά κι από εμένα εδώ μέσα, και ξέρει κάποια πράγματα επιπλέον! ...

Επιτελους καποιος που το προσεξε!

Και οχι μονο ο nionios, αλλα και τα παιδια που εχουν αντιρισεις ειναι παλιοτερα μελη. Καλο θα ηταν οι 2-3 που υποστηριζετε τοσο φανατικα το club (π.χ. scaraviaios και trelaras) να σκευτητε, μηπως αυτοι που μιλανε για κατι τοσο σοβαρο, ξερουν κατι παραπανω? Μηπως να σταματησετε λιγο να γραφετε και να αφισετε καποιο παλιοτερο μελος να μιλησει, που πιθανων και εκεινος να ξερει κατι παραπανω?

Οσο για το Μανωλη... Θα σου προτεινα να αφησεις εσυ, καλυτερα, το θεμα με τις δοσοληψιες. Αυτοι που τους αφορα, μπορουν να μιλησουν και απο μονοι τους, δεν χρειαζοντε δικηγορους. Αλωστε οπως ειπαν τα παιδια το θεμα εληξε.

Για τις καρτες, θα μιλησουμε στο ATS απο κοντα :)

Edited by ToT
Link to comment
Share on other sites

...Εσύ καλά θα κάνεις κάποτε να βουλώσεις το στοματάκι σου, γιατί είσαι και άσχετος πανάθεμα σε!...

Polakias, για να ηρεμήσουμε λίγο... ¶λλος είναι αυτός που πρέπει να το κάνει τουμπεκί και όχι εγώ...

Κούλη εγώ θα σταματήσω κάπου εδώ! Γιατί, σπληλώνουν διάφορα άτομα με τα οποία έχουν δημιουργήσει αυτό εδώ το χώρο! Γιατί δεν ήτανε ένας, αλλά αν θυμάστε καλά, ήμασταν όλοι μαζί, και ακόμα η υπογραφή μου, όπως και πολλών άλλων υπάρχει στα πρακτικά σας, και δε μιλάει κανείς για αυτό! Εσύ με ξέρεις πολύ καλά προσωπικά, και ξέρεις πολύ καλά τα λόγια που μου έλεγες. Δε θα πω κάτι παραπάνω! Εσύ συγκεκριμένα είσαι ένα πολύ σωστό άτομο και δε θέλω σε καμία περίπτωση να τα τσουγκρίσω μαζί σου.

Αυτά, καλή συνέχεια να έχετε, και τα λέμε στο ATS.

ΥΓ. Και προδότες να λέτε αυτούς που αντιγράφουν το δικό σας όνομα, και όχι κάποιους που ήθελαν να πορευτουν μαζί σας! Αλήθεια, Κώστα (doggy) έχεις να πεις κάτι για αυτό που είπα μόλις τώρα???

Αν ήθελε κάποιος να πορευτεί μαζί μας, θα έμενε εδώ, και δεν θα έφτιαχνε δικό του club. Αυτό είναι ο ορισμός της κλίκας.

Επιτελους καποιος που το προσεξε!

Και οχι μονο ο nionios, αλλα και τα παιδια που εχουν αντιρισεις ειναι παλιοτερα μελη. Καλο θα ηταν οι 2-3 που υποστηριζετε τοσο φανατικα το club (π.χ. scaraviaios και trelaras) να σκευτητε, μηπως αυτοι που μιλανε για κατι τοσο σοβαρο, ξερουν κατι παραπανω? Μηπως να σταματησετε λιγο να γραφετε και να αφισετε καποιο παλιοτερο μελος να μιλησει, που πιθανων και εκεινος να ξερει κατι παραπανω?

Οσο για το Μανωλη... Θα σου προτεινα να αφησεις εσυ, καλυτερα, το θεμα με τις δοσοληψιες. Αυτοι που τους αφορα, μπορουν να μιλησουν και απο μονοι τους, δεν χρειαζοντε δικηγορους. Αλωστε οπως ειπαν τα παιδια το θεμα εληξε.

Για τις καρτες, θα μιλησουμε στο ATS απο κοντα :D

ΤοΤ σύμφωνοι, ίσως να ξέρουν κάτι παραπάνω, αλλά όταν μιλάνε κρυψίνικα και με υπονοούμενα, και ΧΩΡΙΣ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ, εμένα μου φαίνονται ασόβαρα και αβάσιμα αυτά που λένε. Αν λοιπόν έχουν κάτι στα χέρια τους, για να μας ανοίξουν τα μάτια ας το παρουσιάσουν, αν όχι ας μας αφήσουν να μας «φάνε» 50¤, δεν πειράζει. Αυτό θα αποδειχτεί Σεπτέμβρη του 2009.

Link to comment
Share on other sites

Έλα παίδες για να πέσουν λίγο οι τόνοι γιατί δεν τις μπορώ τις φαγωμάρες.

Έχει καταντήσει κουραστικό!

Απλά για να αρχίσουμε να καταλήγουμε κάπου, υπάρχουν αυτοί που υποστηρίζουν τις κάρτες και αυτοί που δεν τις υποστηρίζουν.

Ο καθένας για τους δικούς του λόγους. Απλά για την αποφυγή παρεξηγήσεων θα το πω για μία ακόμη φορά να αποφύγετε άπαντες τους προσωπικούς χαρακτηρισμούς και τις προσωπικές επιθέσεις.

Δεν θα δεχθώ ξανά τέτοια συμπεριφορά εδώ μέσα. Το μόνο που θα δεχθώ θα είναι ο ορθός διάλογος με επιχειρήματα.

Ας σταματήσει πλέον αυτό το παιγνίδι με τις υπόνοιες κλπ.

K.K.

Link to comment
Share on other sites

Polakias, για να ηρεμήσουμε λίγο... ¶λλος είναι αυτός που πρέπει να το κάνει τουμπεκί και όχι εγώ...

Αν ήθελε κάποιος να πορευτεί μαζί μας, θα έμενε εδώ, και δεν θα έφτιαχνε δικό του club. Αυτό είναι ο ορισμός της κλίκας.

Τουμπεκί δε πρέπει να κάνω ούτε εγώ, ούτε κανένας άλλος που έχει δώσει χρόνο σε αυτό το club.

Και δεύτερον, το polo club ήτανε εξ αρχής να πορευτεί μαζί με το vwclub, αλλά ακόμα να το πει ο doggy! Το ξέρει καλά ο ίδιος! Οπότε, τουμπεκί εσύ τώρα! Καλύτερα να μασάς παρά να μιλάς αν δε ξέρεις!

Edited by Polakias
Link to comment
Share on other sites

Γιατί έχω την εντύπωση πως από τις 16 σελίδες, οι ουσιώσεις είναι λιγότερες από 2;

Link to comment
Share on other sites

Γιατί έχω την εντύπωση πως από τις 16 σελίδες, οι ουσιώσεις είναι λιγότερες από 2;

Να μην εχεις την εντυπωση αλλα την βεβαιοτητα... :D . Αυτο το θεμα εχει ξεθαψει τον πονο του καθε πικραμενου protest.gif .

Link to comment
Share on other sites

Τουμπεκί δε πρέπει να κάνω ούτε εγώ, ούτε κανένας άλλος που έχει δώσει χρόνο σε αυτό το club.

Και δεύτερον, το polo club ήτανε εξ αρχής να πορευτεί μαζί με το vwclub, αλλά ακόμα να το πει ο doggy! Το ξέρει καλά ο ίδιος! Οπότε, τουμπεκί εσύ τώρα! Καλύτερα να μασάς παρά να μιλάς αν δε ξέρεις!

Όπα ρε φιλαράκι έχεις δώσει και χρόνο... Πόσο χρεώνεις την ώρα για πες μας... Και μην με τσιγκλάς, θα έχουμε θέμα και δεν είναι απειλή...

Link to comment
Share on other sites

Όπα ρε φιλαράκι έχεις δώσει και χρόνο... Πόσο χρεώνεις την ώρα για πες μας... Και μην με τσιγκλάς, θα έχουμε θέμα και δεν είναι απειλή...

Μιλάς σε εμένα για χρόνο? Ξέρεις από πότε είμαι εδώ μέσα? Ξέρεις τι έχω αναλάβει εγώ εδώ μέσα? Έχεις βάλει εσύ την υπογραφή σου για να γίνει επίσημο το vwclub? Έχεις ασχοληθεί να τρέχεις από εδώ και από εκεί, να μιλάς με υπεύθυνους, να κλείνεις συναντήσεις και να παίρνεις μέρος σε συζητήσεις ΔΣ? Για σταμάτα σε παρακαλώ, και μη κάνεις σαν παιδάκι που μόλις τελείωσε το δημοτικό! Σε παρακαλώ πολύ πρόσεχε σε ποιους μιλάς και απευθύνεσαι!

Link to comment
Share on other sites

Μιλάς σε εμένα για χρόνο? Ξέρεις από πότε είμαι εδώ μέσα? Ξέρεις τι έχω αναλάβει εγώ εδώ μέσα? Έχεις βάλει εσύ την υπογραφή σου για να γίνει επίσημο το vwclub? Έχεις ασχοληθεί να τρέχεις από εδώ και από εκεί, να μιλάς με υπεύθυνους, να κλείνεις συναντήσεις και να παίρνεις μέρος σε συζητήσεις ΔΣ? Για σταμάτα σε παρακαλώ, και μη κάνεις σαν παιδάκι που μόλις τελείωσε το δημοτικό! Σε παρακαλώ πολύ πρόσεχε σε ποιους μιλάς και απευθύνεσαι!

Ξέρω πολύ καλά σε ποιούς μιλάω και σε ποιούς απευθύνομαι... Και ο Βουλγαράκης 6 χρόνια ήταν στη κυβέρνηση. Δεν σημαίνει κάτι αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρω πολύ καλά σε ποιούς μιλάω και σε ποιούς απευθύνομαι... Και ο Βουλγαράκης 6 χρόνια ήταν στη κυβέρνηση. Δεν σημαίνει κάτι αυτό.

Χαχαχα! Έλα, για πες μου και άλλα να δω τι λέει το τωρινό ΔΣ για τους παλιούς, θα περάσουμε ωραία! Πες μου και άλλα να γουστάρω! ¶ντε ρε κοίτα την δουλειά σου, και ρώτα τους doggy, doumasj, nikkosnet τι είμαι και τι έχω κάνει εδώ μέσα! Παρακαλώ τους παραπάνω να λάβουν τα μέτρα τους και να απαντήσουν τώρα στα μέλη τους! Έλα doggy να σε βλέπω να απαντάς! Πες τους, έχω φάει τίποτα? Ή αντιθέτως μου οφείλεις ένα ευχαριστώ για τα χρήματα τα προσωπικά και τον χρόνο που έχω σπαταλήσει, όπως όλοι μας για αυτήν εδώ την κοινότητα??? Γυρίζω στην δουλειά μου, καλό απόγευμα!

Link to comment
Share on other sites

Ξέρω πολύ καλά σε ποιούς μιλάω και σε ποιούς απευθύνομαι... Και ο Βουλγαράκης 6 χρόνια ήταν στη κυβέρνηση. Δεν σημαίνει κάτι αυτό.

Αλλα Νταλα της Παρασκευης το γαλα!!!! ΕΛΕΟΣ ΠΟΙΑ!!! ΠΕΙΤΕ ΚΑΤΙ ΣΧΕΤΙΚΟ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ!!!!

Link to comment
Share on other sites

...Γυρίζω στην δουλειά μου, καλό απόγευμα!

Το καλύτερο πράγμα που έκανες σήμερα...

Αλλα Νταλα της Παρασκευης το γαλα!!!! ΕΛΕΟΣ ΠΟΙΑ!!! ΠΕΙΤΕ ΚΑΤΙ ΣΧΕΤΙΚΟ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ!!!!

Capamaru, το θέμα ξεκίνησε από τον κύριο Polakias, που μπήκε με πολύ drama-queen ύφος, λες και τον είχαν σε καταναγκαστικά έργα.

Link to comment
Share on other sites

πριν λίγα ποστς είχα ζητήσει ηρεμία.

με γράψατε... 10% σε skaraviaios & polakias.

ΑΠΑΙΤΩ να παραμείνετε εντός θέματος όλοι... εάν θέλετε να παραμείνετε μέλη του forum.

¶ντε αρκετά..!

Και για να τελειώνει το θέμα με τους προσωπικούς χαρακτηρισμούς, όλοι όσοι έχουν περάσει από την ομάδα των υπευθύνων έχουν τρέξει. ¶λλοι λιγότερο άλλοι περισσότερο έτσι ώστε να έχετε όλοι ένα χώρο να συνομιλείτε να βρίσκεστε για καφέ, να κάνετε τις παρέες σας κ.ο.κ.

Δεν είναι αυτό όμως το θέμα της συζήτησης οπότε σταματήστε να συζητάτε για οτιδήποτε άσχετο εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Έχω να πω κάτι τελευταίο όσων αφορά τη διαφωνία μου με τον Polakia. Τα πμ μου είναι ανοιχτά και το msn μου επίσης. Αν κάποιος θέλει να μιλήσουμε τον περιμένω εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί έχω την εντύπωση πως από τις 16 σελίδες, οι ουσιώσεις είναι λιγότερες από 2;

Εξαρτάται απο ποιά οπτική γωνία το βλέπεις... Για κάποιους άλλους ουσιώδεις είναι οι υπόλοιπες 14...

Link to comment
Share on other sites

η εγγραφη μπορει να γινει επιτοπου και στο ATS;

η καρτα μετα απο ποσο καιρο εκδιδεται απο την ημ.εγγραφης;

Link to comment
Share on other sites

Οι κάρτες θα αρχίσουν να αποστέλλονται από 1η Νοεμβρίου με ημερομηνία έναρξης την ημέρα εκτύπωσής τους.

Γι'αυτό και τώρα αναφερόμαστε σε προεγγραφές.

Και η εγγραφή μπορεί να γίνει επιτόπου στο ATS.

Link to comment
Share on other sites

Guest dubbeR_Stoilas

Σβήσε τις ηλιθιότητες πιο πάνω που ξύπνησαν όλες οι τσουτσούδες και μιλάνε. Βρήκαν μούτρα και μιλάνε οι ξεφτίλες!!!!

Link to comment
Share on other sites

Οι κάρτες θα αρχίσουν να αποστέλλονται από 1η Νοεμβρίου με ημερομηνία έναρξης την ημέρα εκτύπωσής τους.

Γι'αυτό και τώρα αναφερόμαστε σε προεγγραφές.

Και η εγγραφή μπορεί να γίνει επιτόπου στο ATS.

thanks Κωστα,θα τα πουμε και απο κοντα στο ATS B)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, στην τελική τι να πω... Τα ήθελε ο κώλος σας...

Χρήστο, το θέμα είναι λίγο-πολύ γνωστ΄, κι εγώ είχα την εικόνα πως θα διευθετηθεί μετά από μεταξύ μας επικοινωνία! Τι έκανες και τι όχι, αφορά εσένα και τους λοιπούς του ΔΣ.

Σωτήρη, κακά τα ψέμματα, όσα κι αν έχεις ακούσει για τον Χρήστο, μπορεί να ισχύουν για ένα θέμα, το οποίο είναι άσχετο όμως με τις κάρτες μέλους. Και όπως και να έχει, στο ανέφερα και σε σένα αλλά και σε άλλους, και το επιβεβαίωσε κι ο Κώστας (ΤοΤ)... Μερικοί παλιοί, μπορούν να μιλάνε και μόνο από τη θέση του αριθμού μέλους. Είμαι ποιο μέλος; Είσαι ποιο; κι ο Χρήστος ποιο; ο 11ος. 1 μετά το Χρόνη. Αυτά είναι άτομα, που καλώς ή κακώς, έστησαν το vw club, και κάποιοι αποχώρησαν και έκαναν κάτι άλλο δικό τους. Αυτό δε σημαίνει όμως, πως ένα μέλος που. όποια ιστορία κι αν έχει, ή κι αν έχεις ακούσει, έχει ιδρώσει εκ των έσω γι αυτό που είμαστε τώρα. Και δεν πιστεύω πως τουλάχιστον ο Χρήστος που καταφέρθηκες εναντίον του, επρόκειτο να έλεγε ΟΧΙ σε μια αγορά κάρτας μέλους...

Σκεφτείτε μερικές φορές, πως πολλές φορές με τις κόντρες και διαμάχες στο τόπικ αυτό, απομακρύνετε αρκετό κόσμο που ίσως έχει την πρόθεση να πάρει μια κάρτα. Βλέπει και λέει πως αν τρωγώμαστε έτσι και βγάζει τα προσωπικά του καθενός στη φόρα, φαντάσου τι θα γίνει μετά! Κι αυτό πάει σε όλους.

Μην ξεφτιλίζουμε άλλο κάτι που στήνεται με αγάπη εδώ και χρόνια, από άλλους πριν από μένα, και από εμένα ακόμα με όποιον τρόπο μπορώ...

Αυτά! Κι ας παραμένουμε εντός, για να μην έχουμε κι άλλες ποινές που δεν πιστεύω πως αρμόζουν σε ώριμα και σκεπτόμενα άτομα! :)

Εξαρτάται απο ποιά οπτική γωνία το βλέπεις... Για κάποιους άλλους ουσιώδεις είναι οι υπόλοιπες 14...

Ουσιώδες δεν είναι να βλέπω τον Χρήστο και το Σωτήρη να τρώγονται, ή το Στέλιο με τους υπόλοιπους ρε Γιώργο! ουσιώδης θα είναι η αντιπαράθεση που θα έχει σωστές ερωτήσεις κι απαντήσεις, κι όχι να αρχίσω να αναλύω το κοντό και το μακρύ, και να καταλήξουμε σε προσωπικά θέματα... Γιατί αν είναι έτσι, αρχίζω να σε ρωτάω κι εγώ γιατί μου παίρνιες τα asses στο kick ass στο facebook, και δεν βγάζουν οι άλλοι νόημα καθώς δεν ξέρουν!

Δεν ξέρουν για το Χρήστο; Δεν είναι ανάγκη να μάθουν. Γιατί δηλαδή να πρέπει όλοι να ξέρουν όλα τα προσωπικά όλων; Και τα πιο πολλά δυστυχώς, διαβάζοντας, είναι τα προσωπικά παρά τα ουσιαστικά...

Edited by nikkosnet
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.