Jump to content
activious

Συζήτηση σχετικά με τις κάρτες μέλους Hellenic Vwclub

Recommended Posts

Λοιπόν! Έχω στείλει ήδη την αίτηση μου για κάρτα μέλους! Την περιμέναμε όλοι αυτή τη στιγμή, ας την αγκαλιάσουμε!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν! Έχω στείλει ήδη την αίτηση μου για κάρτα μέλους! Την περιμέναμε όλοι αυτή τη στιγμή, ας την αγκαλιάσουμε!

Όλε, όλε, όλε.... +1 άντε να τρέμουν οι απέναντι...

Edit: Να προσθέσω πως λύθηκε η μεταξύ μας διαφωνία με τον Polakia αναίμακτα και εκτός φόρουμ.

Edited by skaraviaios
Link to comment
Share on other sites

Ουσιώδες δεν είναι να βλέπω τον Χρήστο και το Σωτήρη να τρώγονται, ή το Στέλιο με τους υπόλοιπους ρε Γιώργο! ουσιώδης θα είναι η αντιπαράθεση που θα έχει σωστές ερωτήσεις κι απαντήσεις, κι όχι να αρχίσω να αναλύω το κοντό και το μακρύ, και να καταλήξουμε σε προσωπικά θέματα... Γιατί αν είναι έτσι, αρχίζω να σε ρωτάω κι εγώ γιατί μου παίρνιες τα asses στο kick ass στο facebook, και δεν βγάζουν οι άλλοι νόημα καθώς δεν ξέρουν!

Δεν ξέρουν για το Χρήστο; Δεν είναι ανάγκη να μάθουν. Γιατί δηλαδή να πρέπει όλοι να ξέρουν όλα τα προσωπικά όλων; Και τα πιο πολλά δυστυχώς, διαβάζοντας, είναι τα προσωπικά παρά τα ουσιαστικά...

Ρε ¶ρη μήν ξεχνάς ότι όπως σε όλες τις κοινωνίες του πλανήτη έτσι και εδώ υπάρχουν και οι πασίγνωστες κουτσομπόλες που τη βρίσκουν και φτιάχνονται τρελλά με όλα αυτά....

¶στες κι αυτές να χαρούν λιγάκι. :unsure::D:thumbsup::lol:

Πέρα απο την πλάκα όμως όταν κάποιος έχει κάτι να πεί αλλά δέ βρίσκει τα άτομα αλλού το λέει εδω μέσα και αυτοί που ξέρουν και πέντε πράγματα παραπάνω καταλαβαίνουν για ποιόν χτυπάει η κάθε καμπάνα.

Όσο για το άν χρειάζεται να μάθουν αυτοί που δέν ξέρουν προσωπική μου άποψη είναι ότι θα έπρεπε όλοι να ξέρουν αλλά επειδή δέν είμαι εγώ ο αρμόδιος να κρίνω μένω στην αποψή μου και αφήνω αυτούς που έχουν την αρμοδιότητα να κρίνουν.

Edited by phantom
Link to comment
Share on other sites

τεληκα αυτοι που τα τρωνε στις εκδρομες και στις αλες εκδηλοσεις του κλαμπ θα φανε τα λεφτα μας και τωρα η μηπως οχι?

ροταω για να ξερω αν τεληκα θα δωσω λεφτα για καρτα η οχι.

απο τα μπλουζακια τρωνε?

η εδρα που εινε? μηπως εινε κι αυτο στη φαντασια και στα λογια?

Link to comment
Share on other sites

τεληκα αυτοι που τα τρωνε στις εκδρομες και στις αλες εκδηλοσεις του κλαμπ θα φανε τα λεφτα μας και τωρα η μηπως οχι?

ροταω για να ξερω αν τεληκα θα δωσω λεφτα για καρτα η οχι.

απο τα μπλουζακια τρωνε?

η εδρα που εινε? μηπως εινε κι αυτο στη φαντασια και στα λογια?

γιατι εσενα σου εχει φαει ποτε κανεις χρηματα; :D

Link to comment
Share on other sites

Έλα παίδες για να πέσουν λίγο οι τόνοι γιατί δεν τις μπορώ τις φαγωμάρες.

Έχει καταντήσει κουραστικό!

Απλά για να αρχίσουμε να καταλήγουμε κάπου, υπάρχουν αυτοί που υποστηρίζουν τις κάρτες και αυτοί που δεν τις υποστηρίζουν.

Ο καθένας για τους δικούς του λόγους. Απλά για την αποφυγή παρεξηγήσεων θα το πω για μία ακόμη φορά να αποφύγετε άπαντες τους προσωπικούς χαρακτηρισμούς και τις προσωπικές επιθέσεις.

Δεν θα δεχθώ ξανά τέτοια συμπεριφορά εδώ μέσα. Το μόνο που θα δεχθώ θα είναι ο ορθός διάλογος με επιχειρήματα.

Ας σταματήσει πλέον αυτό το παιγνίδι με τις υπόνοιες κλπ.

K.K.

για αυτον ακριβως το λογο και εγω σταματησα να ασχολουμε

ειπα τι δεν μου αρεσε και ολοι φαγωθηκατε και στο msn και παντου πες ονοματα και το ενα και το αλλο

ειδικα ο iznogood-skaravieos

ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΙΛΑΩ ΑΛΛΟ ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΠΟΙΑ ....(ξερω στα φρυδια σας)

εχουμε ξεφυγει εντελως.

ασχολουμε με κοσμο που στις συναντισεις το παιζει φιλος (αν χρειαζεται κατι και μονο) και πισω απο την πλατη μου εχει βγαλει τα φτιαρια

στο forum ειμαστε "η παρεα" και στις συναντισεις καθεσαι καπου και οι αλλοι πανε δυο τραπεζια ποιο κατω του στυλ ....."ο λεπρος"

μετα απο αυτα πως θα επρεπε να ειναι η συμπεριφορα μου???

αμα δεν σας κανω και σαν μελος ας διαγραφει ο λογαριασμος μου να ησυχασουμε και εσεις απο την γκρινια μου και εγω απο αυτα που βλεπουν τα ματακια μου

Link to comment
Share on other sites

Αλλος ένας για διαγραφή στη λίστα λοιπόν....

Τόσο εύκολα το λέτε ρε παιδιά όλοι σας το "ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΜΕΛΟΥΣ"..;

Link to comment
Share on other sites

τεληκα αυτοι που τα τρωνε στις εκδρομες και στις αλες εκδηλοσεις του κλαμπ θα φανε τα λεφτα μας και τωρα η μηπως οχι?

ροταω για να ξερω αν τεληκα θα δωσω λεφτα για καρτα η οχι.

απο τα μπλουζακια τρωνε?

η εδρα που εινε? μηπως εινε κι αυτο στη φαντασια και στα λογια?

Ρε τσούχτρα, το πρώτο ποστ σου αυτό είναι;;; Έλεος δηλαδή!!! Ποιός είσαι;;; Ή μάλλον από ποιούς;;; Χαχαχα. Έλα να μας γνωρίσεις, για να δεις τουλάχιστον ποιος θα σου φάει τα λεφτά.

Link to comment
Share on other sites

Αλλος ένας για διαγραφή στη λίστα λοιπόν....

Τόσο εύκολα το λέτε ρε παιδιά όλοι σας το "ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΜΕΛΟΥΣ"..;

μαθε να διαβαζεις

Link to comment
Share on other sites

stelth με αποκάλυψες μπαγασάκο...

Link to comment
Share on other sites

Ρε τσούχτρα, το πρώτο ποστ σου αυτό είναι;;; Έλεος δηλαδή!!! Ποιός είσαι;;; Ή μάλλον από ποιούς;;; Χαχαχα. Έλα να μας γνωρίσεις, για να δεις τουλάχιστον ποιος θα σου φάει τα λεφτά.

+1

ελα μου ντε..

θρασος που το εχουν μερικοι ομως ρε αδελφακι μου...

η μηνα στο φορουμ και ενα και μοναδικο τοστ εγραψε και το εβγαλε το πορισμα.. ;)

Link to comment
Share on other sites

για αυτον ακριβως το λογο και εγω σταματησα να ασχολουμε

...................................

αμα δεν σας κανω και σαν μελος ας διαγραφει ο λογαριασμος μου να ησυχασουμε και εσεις απο την γκρινια μου και εγω απο αυτα που βλεπουν τα ματακια μου

Συ είπας!

Πολύς κόσμος έχει αρχίσει να τελειώνει έτσι τη φράση του τώρα τελευταία Στέλιο, και γι αυτό το ανέφερα..

Οσο για το διάβασμα, μπορεί να ήμουν 1η δέσμη, αλλά κάτι κατάφερνα σε ανάγνωση ;)

Link to comment
Share on other sites

Ρε 'σεις! Πατε καλα?

18η σελιδα και ο ενας παει να φαει τον αλλο!

ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ

Να δω ποτε θα βαλετε μυαλο!

Aπο τη μια λετε να προσεχουμε τι λεμε (για να μην αποτρεπουμε τα νεα μελη).

Απο την αλλη "πες ξεκαθαρα τι εννοεις"(για να μαθαινουν ολοι - σε αυτη την περιπτωση δεν μας νοιαζει για τα νεα μελη αν θα αποτραπουν ή οχι) .

Και τωρα , καινουργιο αυτο , τη "λεμε" και στους νεους που μαλλον μας πηρανε χαμπαρι οτι τσακωνομαστε (?) για π@π@ριες.

Πειτε μας τελικα τι σκατα θα κανουμε κι εμεις τα απλα μελη.

Περιμενω απαντηση απο τη διαχειριση και οχι απο απλα μελη (οπως κι εγω) - ακουνε ο skaraviaios κι ο joop?

Εκτος αν εχουμε νεα επιδοξα "μελη της κυβερνησεως".

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν! Έχω στείλει ήδη την αίτηση μου για κάρτα μέλους! Την περιμέναμε όλοι αυτή τη στιγμή, ας την αγκαλιάσουμε!

πολυ σωστος.αν και ειμαι νεος και δεν σε ξερω προσωπικα ,απο αυτο καταλαβαινω οτι εισαι πολυ λογικος.

αντε να γινουμε ενα club χωρις καυγαδες να ειμαστε μια τεραστια παρεα!!!

:thumbsup::thumbsup::thumbsup:

;):):mellow:;)

ειναι κριμα να καθομαστε να "μαλωνουμε" για αυτα τα πραγματα.δεν λεω για τα 50 ευρω.αυτα για καποιους ειναι λιγα αλλα για καποιους αλλους πολλα.

το θεμα ειναι οτι γινεται επιθεση σε καποιους ενω δεν πρεπει.το "δεν πρεπει" κολαει στο οτι και να εκλεψε καποιος στο παρελθον(λεμε "αν εκλεψε") δεν το εκανε χωρις να δωσει καποια "εναλλακτικη" .

τα μπλουζακια τα πηραμε γιατι τα θελαμε,οχι γιατι μας αναγκασαν(ειτε κανανε 20,ειτε 25 αν θελαμε θα περναμε,αν δεν θελαμε δεν θα περναμε.δεν θα σκευτομασταν τα 2-5 ευρω παραπανω).στις εκδρομες το ιδιο.αν θελαμε να παμε θα πηγαιναμε ειτε ειχε 50,ειτε 60(αν μπορουσαμε να δωσουμε τα ευρω,θα τα διναμε).την καρτα θα την παρουν ΜΟΝΟ οσοι θελουν.δεν ειναι υποχρεωτικο.

ειναι κριμα.αντι να κανουμε κοινες συναντησεις με αλλα club τα αποια ασχολουνται και με το δικο μας(οπως ο polakias) καθομαστε και μαλωνουμε.αν καποιος εχει προσωπικα (δεν λεω μπορει καποιοι που λενε αυτα που λενε να εχουν δικιο) καλο ειναι να τα συζητανε με τα ατομα που εχουν την "διαφορα" και οχι δημοσια.ειναι κατι προσωπικο.οταν μπλεκονται και τριτοι στα θεματα 2 μελων,ακρη δεν θα βγει και θα μπερδευτουν και αλλο τα πραγματα.ενω σε προσωπικο επιπεδο ΟΛΑ λυνονται.

δεν χρειαζεται να ξερει ο ενας και ο αλλος τι προβλημα εχει ο χ,ψ,ω.

σορυ για το μεφγαλο post.ηθελα να πω την γνωμη μου tongue.gif

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Ρε 'σεις! Πατε καλα?

18η σελιδα και ο ενας παει να φαει τον αλλο!

ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ

Να δω ποτε θα βαλετε μυαλο!

Aπο τη μια λετε να προσεχουμε τι λεμε (για να μην αποτρεπουμε τα νεα μελη).

Απο την αλλη "πες ξεκαθαρα τι εννοεις"(για να μαθαινουν ολοι - σε αυτη την περιπτωση δεν μας νοιαζει για τα νεα μελη αν θα αποτραπουν ή οχι) .

Και τωρα , καινουργιο αυτο , τη "λεμε" και στους νεους που μαλλον μας πηρανε χαμπαρι οτι τσακωνομαστε (?) για π@π@ριες.

Πειτε μας τελικα τι σκατα θα κανουμε κι εμεις τα απλα μελη.

Περιμενω απαντηση απο τη διαχειριση και οχι απο απλα μελη (οπως κι εγω) - ακουνε ο skaraviaios κι ο joop?

Εκτος αν εχουμε νεα επιδοξα "μελη της κυβερνησεως".

Όταν εγώ λέω να σταματήσουν να βγάζουν τα προσωπικά τους και τα κόμπλεξ τους όλοι εδώ, γίνομαι κακός!

Όταν λέμε να είμαστε προσεκτικοί στα όσα λέμε, το λέω για να μην πετάμε κάτι αόριστο και απλά αφήνουμε υπόνοιες χωρίς να μιλάμε ξεκάθαρα.

Εάν και εφόσον κάποιο μέλος έχει κάτι να καταγγείλει ας το κάνει αλλά να είναι σωστά δομημένο, με επιχειρήματα και αποδείξες.

Ας το κάνει με τη μορφή καταγγελίας την οποία μπορεί να αποστείλει σε εμένα, στον Κοσμά, η σε οποιονδήποτε επιθυμεί από τα μέλη της διαχείρισης ή αν αμφιβάλλει για το κατά πόσο θα ασχοληθούμε, ας τη παραθέσει εδώ.

Τώρα όσον αφορά τους νέους δεν είναι αυτή πιστεύω η επιθυμία κανενός, απλά στη προκειμένη περίπτωση ο "tsouchtra" φαίνεται σαν να εγγράφηκε με σκοπό να "ανάψει τα αίματα" και μόνο. Το κατά πόσο είναι όντως νέο μέλος ή "βαλτός" θα το γνωρίζω εντός της ημέρας.

Βέβαια για να απαντήσω και στις απορίες που έχει θα του προτείνω να κοιτάξει καταρχήν το:

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=22924

όπου είναι η ανακοίνωση για τις κάρτες μέλους και μετά ας παραθέσει τις όποιες ερωτήσεις ή ενδοιασμούς που έχει ώστε να του απαντήσουμε.

Link to comment
Share on other sites

Ρε 'σεις! Πατε καλα?

18η σελιδα και ο ενας παει να φαει τον αλλο!

ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ

Να δω ποτε θα βαλετε μυαλο!

Aπο τη μια λετε να προσεχουμε τι λεμε (για να μην αποτρεπουμε τα νεα μελη).

Απο την αλλη "πες ξεκαθαρα τι εννοεις"(για να μαθαινουν ολοι - σε αυτη την περιπτωση δεν μας νοιαζει για τα νεα μελη αν θα αποτραπουν ή οχι) .

Και τωρα , καινουργιο αυτο , τη "λεμε" και στους νεους που μαλλον μας πηρανε χαμπαρι οτι τσακωνομαστε (?) για π@π@ριες.

Πειτε μας τελικα τι σκατα θα κανουμε κι εμεις τα απλα μελη.

Περιμενω απαντηση απο τη διαχειριση και οχι απο απλα μελη (οπως κι εγω) - ακουνε ο skaraviaios κι ο joop?

Εκτος αν εχουμε νεα επιδοξα "μελη της κυβερνησεως".

+1

ελα μου ντε..

θρασος που το εχουν μερικοι ομως ρε αδελφακι μου...

η μηνα στο φορουμ και ενα και μοναδικο τοστ εγραψε και το εβγαλε το πορισμα..

αυτο με ενοχλησε φιλε μου οχι τιποτα αλλο.

δεν χρειαζεται να τσιτωνεσαι :)

Edited by joop.
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν! Έχω στείλει ήδη την αίτηση μου για κάρτα μέλους! Την περιμέναμε όλοι αυτή τη στιγμή, ας την αγκαλιάσουμε!

Και εγώ επίσης, την παρέδωσα ιδιοχείρως στο ATS πριν 4 ώρες!!! Αν και καινούργιο μέλος δεν επηρρεάστηκα αρνητικά από το thread... :D

Link to comment
Share on other sites

τελικα καλα λενε οτι η αρνητικη δημοσιοτητα ειναι η καλυτερη. tongue.gif

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

εχω αφιερωσει τις τελευταιες δυομιση ωρες για να διαβασω 350 "τοστ" σε ενα τοπικ 18 σελιδων.πραγματικα φουσκωσα!!!

μπορει πλεον να μην ερχομαι σε συναντησεις στην αθηνα (πηγαινω οποτε μπορω στην λαμια), μπορει να μην γραφω καθε μερα ( μου καηκε το motherboard στο laptop και δεν βγαινω για νεο pc ρε παιδια!) αλλα παρακολουθω οσο μπορω τα ...τεκτενομενα.

σε αυτες τις σελιδες ειδα ποστ ατομων που εχουν χαθει χροοονια τωρα για τους δικους τους λογους ο καθενας και πραγματικα χαρηκα που αυτο το τοπικ ηταν το εναυσμα για την επιστροφη τους.

νομιζω οτι η φαγωμαρα εδω μεσα ξεκινησε απο οταν γιναμε "επισημοι" και ανοιχτηκε η δυνατοτητα σε μερικους να παρουν καποια "θεση",ο ενας αρχισε να λεει για τον αλλο (ποτε ομως φανερα) και μετα απο κει που ημασταν παρεουλα η φαση εγινε ολοι μαζι και ο ψωριαρης - λεπρος μονος του (εχω βρεθει κι εγω εκει stelth και το χω νιωσει στο πετσι μου). αυτα ηταν απο τα πρωτα που με πειραξαν λιγο. αυτα ομως τα εγραψα εκει που ξερετε...

αυτα που ενοχλουν πολυ ειναι τα περι διασπασης,τα χαλιφης στη θεση του χαλιφη (αυτο παει κατα το doggy στη θεση του doggy),προδοτες κλπ.μπορουμε να συνυπαρχουμε και ας ειμαστε μελη και σε αλλα κλαμπ αυτοκινητου οπως ειπε και ο chrismk2,οταν αγαπας κατι πραγματικα η αγαπη σου φτανει για να μοιραστει σε οτι κάνεις σχετικα με αυτο...

εχω ερθει απο καρπενησι στην αθηνα μονο και μονο για ατελειωτες συναντησεις του κλαμπ και εχω γυρισει πισω αυθυμερον, εχω χασει μια πανελληνια μονο (και αυτο γιατι δεν εβγαινα αν και καποιο παιδι προσφερθηκε να μου πληρωσει και τα εξοδα και αυτη ηταν κινηση που μου εδειξε οτι δεν ειναι *μη επιτρεπόμενη λέξη* , θα πω και ποιος :για τον λατουσακη λεω), εχω αγκαζαρει τον stoila να παμε να παρουμε προσφορες για συνεργασια με καποιο βελτιωτη, εχω βοηθησει και εγω οσο μπορεσα και οταν χρειαστηκε και δεν ζητησα θεσουλα ουτε τοτε ουτε οταν εφυγε ο φανης για φανταρος για να "καλυψω" την θεση στη λαμια, ουτε διεβαλα κανεναν, ουτε δημιουργησα προστριβες γιατι το vwclub για μενα ηταν και ειναι μια μεγαλη αγαπη και κομματι της ζωης μου που μου εχει προσφερει πολλα οπως χαρα, διασκεδαση, φιλους οπως ο chrismk2 που τον εχω φιλο καλο μεσα στην καρδια μου, οπως και τον doggy, stoilas, doumas, xronis, latousakis, polakias, stelth, bassakos και πολλους αλλους που ποσταρανε νωριτερα, οπως νομιζα και για αλλους οτι με εχουν και εκεινοι το ιδιο φιλο τους αλλα τελικα αποδειχτηκε σε βαθος χρονου πλανη και μαλιστα βραδινη!αλλα κι αυτο το προσπερναω.

παλαιοτερα μιλουσαμε για καρτες μελους, λεγαμε οτι δεν θα μπει συνδρομη και κοροιδευαμε κατι συνδρομες του τυπου 150 ευρω/ εξαμηνο και αλλα τετοια ωραια.χαιρομαι που επιτελους θα βγουν οι καρτες μελους και που ειναι 50 ευρω το χρονο, που δεν θα γινει συνδρομιτικο το forum οπως καποια αλλα.

εγω προσωπικα οταν θα μου περισευουν ( φοιτητης ειμαι μακρια απο το σπιτι μου με γυναικα και αυτοκινητο και προς το παρον χωρις δουλεια!) θα την παρω την καρτουλα οχι επειδη εχω να κερδισω κατι απλα ετσι για να γουσταρω!

ξερω οτι για αυτο το ποστ εχω να ακουσω πολλα απο πολλους, αλλα δεν με νοιαζει,οπως δεν με νοιαζει αν παρεξηγηθηκε κανενας ετσι κι αλλιως δεν ηταν αυτος ο στοχος μου.

συγνωμη που σας τα ζαλισα.

παω λοιπον τωρα στο LIDL, εδω στο καρπενησι δεν εχουμε PRACTIKER ( Κωστοπουλε μου λειψες ρε μπαγασα!!!) να κανω stock για το επομενο καλοκαιρι!!!

Link to comment
Share on other sites

vivpolo, αγορίνα τι κάνεις;;; Καλά είσαι; Έχεις λείψει εδώ στην Αθήνα. Μακάρι να σκεφτόντουσαν με παρόμοιο τρόπο σαν εσένα. Πάντως μέσα από τις 18 σελίδες διαξιφισμών και διαφωνιών, ίσως να βγει και κάτι καλό.

Link to comment
Share on other sites

1 post, περιεκτικοτατος, απολυτος, καυστικος, ειλικρινης, αψογος!

Μπραβο ρε Γιαννη και να σου πω την αμαρτια μου, δεν ηξερα οτι εχεις τρεξει, οσο μπορεσες και εσυ, για το club.

Το εκανες επειδη γουσταρεις το ολο θεμα και that's the point!

Ειπες δεν εχω, δεν δινω, εχω θα βοηθησω. Και το ιδιο μπορουμε να κανουμε ολοι μας, αν καποια στιγμη βρεθει καποιο μελος, ή φιλος μας και ζητησει βοηθεια.

Το εχουμε κανει μια φορα σαν κοινοτητα και θα το ξανακανουμε. Και ΝΑΙ, δεν θα ζητησουμε αποδειξεις για εξοδα, δεν θα ζητησουμε φορολογικες δηλωσεις ή δεν ξερω εγω τι αλλο, ουτε θα κατηγορησουμε επειδη καποιος εχει αναγκη.

Θελω? Βοηθαω!

Δεν θελω? Κοιταω την δουλεια μου και παω παρακατω.

Το forum μενει ανοιχτο επειδη ετσι πρεπει. Γιατι ο καθενας εχει το δικαιωμα στην πληροφορηση, στην ενημερωση και στη διασκεδαση. Γιατι το internet ειναι εργαλειο της καθημερινοτητας μας και ετσι βλεπουμε και το Hellenic VWClub εκτος απο παρεα. Εργαλειο πληροφορησης και ενημερωσης. Αλλιως θα ειχαμε τιτλους, και οποιος ηθελε να διαβασει τα θεματα θα εστελνε ενα sms στο ταδε 5ψηφιο με χρεωση ¤1,19/sms και θα κονομαγαμε ολοι και καθε χρονο θα κληρωναμε και 2 Golf GTI επειδη θα χεζομασταν στα φραγκα!

Επειδη ομως η νομικη υποσταση της Λεσχης ειναι "μη κερδοσκοπικη", δεν ζητησαμε εσοδα, ζητησαμε βοηθεια στα εξοδα.

Το αν αλλα clubs χρεωνουν ¤150 για συνδρομη δεν ξερω αν ισχυει και δεν με νοιαζει. Το αν αλλα ζητανε αδειες κυκλοφοριας για να δουν οτι τα μελη εχουν VW, Toyota, Alfa Romeo ή νταλικες DAF ουτε αυτο με νοιαζει.

Και ναι κυριοι και κυριες, η καρτα μελους ειναι προϊον. Το οποιο το "αγοραζετε" για να σας προσφερει καποιες υπηρεσιες και αγαθα! Το αν συμφερει ή οχι θα το κρινετε εκ του αποτελεσματος, ειτε με προσωπικη σας εμπειρια, ειτε απο τις γνωμες των υπολοιπων.

Ποτε ομως μην προδικαζετε κατι. Αν πιστευετε οτι ειμαστε κλεφτες, απατεωνες κλπ κλπ, τι να πω........ ισως καλυτερα να αρχισετε να γραφετε κανενα μυθιστορημα ετσι με μπολικη φαντασια και μυστηριο.

Ηδη παντως οι αιτησεις ξεπερνανε τις προσδοκιες μας, παρα τις 18 σελιδες του συγκεκριμενου topic ;)

Σας ευχαριστουμε για την υποστηριξη και ευχομαι να ανταμοιφθειτε για τη βοηθεια που προσφερετε.

Δεν ειχα πει πολλα τοσο καιρο, αλλα αυτες οι μερες στο show και η κουβεντα με πολλα παιδια στο περιπτερο, με εβαλαν στη πριζα.

ΥΓ και σημαντικο: Υπενθυμιζω οτι αυτοι που δεν πηρατε αποδειξεις εισπραξης θα τις παραλαβετε αμεσα, μεσα στις επομενες ημερες. Ειναι ολα σημειωμενα και ετοιμα. Ευχαριστω.

Edited by nikkosnet
Link to comment
Share on other sites

Δεν γνωριζω.

Αλλα αγαπας την Ελλαδα, τον Αλογοσκουφη, και τον ταμια μας? Ε παρε μια αποδειξουλα να 'χεις.

Οι καλοι λογαριασμοι κλπ κλπ κλπ...........

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.