Jump to content
activious

Συζήτηση σχετικά με τις κάρτες μέλους Hellenic Vwclub

Recommended Posts

Πού'σαι συ ρε Water polo; Ελειψες Γιαννάκη, κι έκανες αισθητό το έλλειμά σου εδώ και καιρό όντως! Αν κατέβεις αύριο στο ATS, θέλω να τα πούμε λίγο! Και σε ευχαριστώ για την αναφορά στο όνομά μου, αλλά προσωπικά πιστεύω πως δε χρειαζόταν καν να με αναφέρεις. Ξέρεις πως όπως και τα πιο πολλά άτομα εδώ μέσα, από αγάπη το κάνω αυτό που κάνω, και επειδή πιστεύω πως είναι καλό να βοηθάμε κάποιον όταν το έχει ανάγκη!

Πάντως, για να αποκαταστήσουμε την ιστορική αλήθεια, μπορεί να σου είπα εγώ για την προηγούμενη πανελλήνια για το κόστος, αλλά το σχέδιο το οργανώναμε μαζί με τον Γιαννάκη (Lupakos!).. Για να δεις τι τρέχει από πίσω! Κι όχι μόνο για σένα... και για όποιον άλλο έχει κάποια ανάγκη, επιθυμία, θέληση!

Link to comment
Share on other sites

επειδη αυριο θα φυγω για καρπενησι δεν ξερω αν θα μπορεσω να εμφανιστω στο ATS,ηταν να ερθω σιγουρα αλλα εχουν προκυψει ορισμενες υποχρεωσεις και δεν ξερω κατα ποσο θα τα καταφερω

Link to comment
Share on other sites

εχω αφιερωσει τις τελευταιες δυομιση ωρες για να διαβασω 350 "τοστ" σε ενα τοπικ 18 σελιδων.πραγματικα φουσκωσα!!!

μπορει πλεον να μην ερχομαι σε συναντησεις στην αθηνα (πηγαινω οποτε μπορω στην λαμια), μπορει να μην γραφω καθε μερα ( μου καηκε το motherboard στο laptop και δεν βγαινω για νεο pc ρε παιδια!) αλλα παρακολουθω οσο μπορω τα ...τεκτενομενα.

σε αυτες τις σελιδες ειδα ποστ ατομων που εχουν χαθει χροοονια τωρα για τους δικους τους λογους ο καθενας και πραγματικα χαρηκα που αυτο το τοπικ ηταν το εναυσμα για την επιστροφη τους.

νομιζω οτι η φαγωμαρα εδω μεσα ξεκινησε απο οταν γιναμε "επισημοι" και ανοιχτηκε η δυνατοτητα σε μερικους να παρουν καποια "θεση",ο ενας αρχισε να λεει για τον αλλο (ποτε ομως φανερα) και μετα απο κει που ημασταν παρεουλα η φαση εγινε ολοι μαζι και ο ψωριαρης - λεπρος μονος του (εχω βρεθει κι εγω εκει stelth και το χω νιωσει στο πετσι μου). αυτα ηταν απο τα πρωτα που με πειραξαν λιγο. αυτα ομως τα εγραψα εκει που ξερετε...

αυτα που ενοχλουν πολυ ειναι τα περι διασπασης,τα χαλιφης στη θεση του χαλιφη (αυτο παει κατα το doggy στη θεση του doggy),προδοτες κλπ.μπορουμε να συνυπαρχουμε και ας ειμαστε μελη και σε αλλα κλαμπ αυτοκινητου οπως ειπε και ο chrismk2,οταν αγαπας κατι πραγματικα η αγαπη σου φτανει για να μοιραστει σε οτι κάνεις σχετικα με αυτο...

εχω ερθει απο καρπενησι στην αθηνα μονο και μονο για ατελειωτες συναντησεις του κλαμπ και εχω γυρισει πισω αυθυμερον, εχω χασει μια πανελληνια μονο (και αυτο γιατι δεν εβγαινα αν και καποιο παιδι προσφερθηκε να μου πληρωσει και τα εξοδα και αυτη ηταν κινηση που μου εδειξε οτι δεν ειναι *μη επιτρεπόμενη λέξη* , θα πω και ποιος :για τον λατουσακη λεω), εχω αγκαζαρει τον stoila να παμε να παρουμε προσφορες για συνεργασια με καποιο βελτιωτη, εχω βοηθησει και εγω οσο μπορεσα και οταν χρειαστηκε και δεν ζητησα θεσουλα ουτε τοτε ουτε οταν εφυγε ο φανης για φανταρος για να "καλυψω" την θεση στη λαμια, ουτε διεβαλα κανεναν, ουτε δημιουργησα προστριβες γιατι το vwclub για μενα ηταν και ειναι μια μεγαλη αγαπη και κομματι της ζωης μου που μου εχει προσφερει πολλα οπως χαρα, διασκεδαση, φιλους οπως ο chrismk2 που τον εχω φιλο καλο μεσα στην καρδια μου, οπως και τον doggy, stoilas, doumas, xronis, latousakis, polakias, stelth, bassakos και πολλους αλλους που ποσταρανε νωριτερα, οπως νομιζα και για αλλους οτι με εχουν και εκεινοι το ιδιο φιλο τους αλλα τελικα αποδειχτηκε σε βαθος χρονου πλανη και μαλιστα βραδινη!αλλα κι αυτο το προσπερναω.

παλαιοτερα μιλουσαμε για καρτες μελους, λεγαμε οτι δεν θα μπει συνδρομη και κοροιδευαμε κατι συνδρομες του τυπου 150 ευρω/ εξαμηνο και αλλα τετοια ωραια.χαιρομαι που επιτελους θα βγουν οι καρτες μελους και που ειναι 50 ευρω το χρονο, που δεν θα γινει συνδρομιτικο το forum οπως καποια αλλα.

εγω προσωπικα οταν θα μου περισευουν ( φοιτητης ειμαι μακρια απο το σπιτι μου με γυναικα και αυτοκινητο και προς το παρον χωρις δουλεια!) θα την παρω την καρτουλα οχι επειδη εχω να κερδισω κατι απλα ετσι για να γουσταρω!

ξερω οτι για αυτο το ποστ εχω να ακουσω πολλα απο πολλους, αλλα δεν με νοιαζει,οπως δεν με νοιαζει αν παρεξηγηθηκε κανενας ετσι κι αλλιως δεν ηταν αυτος ο στοχος μου.

συγνωμη που σας τα ζαλισα.

παω λοιπον τωρα στο LIDL, εδω στο καρπενησι δεν εχουμε PRACTIKER ( Κωστοπουλε μου λειψες ρε μπαγασα!!!) να κανω stock για το επομενο καλοκαιρι!!!

ΦΙΛΕ ΜΟΥ ,

το ιδιο ισχυει και για σενα. Μπορει να εχουμε χαθει λογω αποστασης αλλα , πιστεψε με , δεν σε εχω ξεχασει !

ΝΑ ΠΕΡΝΑΣ ΚΑΛΑ

Η αιτηση μου παραδωθηκε ιδιοχειρως στον Κοσμα (Kouliss) στο ATS 2008 χθες το μεσημερι (ηρθα απο Ρεθυμνο να σας δω αλλα οι περισσοτεροι ειχατε παρει αγκαλια το παπλωμα απο το Σαββατιατικο ξενυχτι) που ηταν στο περιπτερο μας μαζι με τον Κωστα (doggy).

Link to comment
Share on other sites

Να δειτε που στο τελος ολοι (η σχεδον ολοι) θα αποκτησουμε καρτα..... ;)

Παντως, περαν της φαγωμαρας, θεωρω οτι πρεπει να στηριξουμε αυτο το νεο επιχειρημα που λεγεται ΚΑΡΤΑ ΜΕΛΟΥΣ γιατι πιστευω οτι ετσι στηριζουμε αυτο που ολοι αγαπαμε:

worthy.gifworthy.gifworthy.gifVWCLUB worthy.gifworthy.gifworthy.gif

Link to comment
Share on other sites

περνανε στην εφορια οι αποδειξεις?:lol:

Αποδειξεις Ξεαποδειξεις δεν με Νοιάζουν ! Εγώ θέλω κάρτα new_killpc.gif

Αποδειξεις Ξεαποδειξεις δεν με Νοιάζουν ! Εγώ θέλω κάρτα new_killpc.gif

Και εκδρομή, να ξεκουράσω λίγο τα κοκαλάκια μου: LOL :thumbsup:

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

τετάρτη δήμο σου ρχομαι από κει....για το γνωστό θέμα...οπότε θα τα πούμε από κοντά.....ΔΕΝ ΣΕ ΞΕΧΑΣΑ.....

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

τετάρτη δήμο σου ρχομαι από κει....για το γνωστό θέμα...οπότε θα τα πούμε από κοντά.....ΔΕΝ ΣΕ ΞΕΧΑΣΑ.....

ωχ,τι εκανες στο αμαξι???

Link to comment
Share on other sites

Guest stel-th
Δε νομίζω να μπορεί να αποδειχθεί νομικά κάτι, διότι και να φαγωθούν κάποια λεφτά υπάρχουν πολλοί τρόποι "νομικά" να τα καλύψεις! Εδώ τρώνε άλλοι και άλλοι μεγαλύτεροι και δεν βγάζει κανείς άκρη!

Η δημόσια αρχή σε τι να αναλάβει? Σε κάτι που δεν υπάρχουν αποδείξεις για διακίνηση χρημάτων? (Πέρα από την πλάκα, ποτέ δε δώθηκε σε κανέναν απόδειξη για κάποιο π.χ. μπλουζάκι, άρα υπάρχει παρανομία εδώ!). Οπότε, τι θα πεις στο δικαστήριο, όχι δεν έκλεψα? Ή θα πει το μέλος, μου έκλεψε? Δυστυχώς θα πάτε και οι δύο μέσα γιατί συμβάλλατε σε παράνομη αγοραπωλησία που δεν εμπλέχτηκε η εφορία!!! Οπότε καλό είναι να μη μιλάμε για δικαιοσύνη σε θέματα που δεν υπάρχει απόδειξη εκ της εφορίας!

επειδη ειδα οτι ανχωνεστε με τα μπλουζακια και τα "τιμαλιφη" του club και μπλεκετε τα μπουτια σας υπαρχει λυση με την οποια δεν ξανασχολιστε ....STAMPADIKO.GR

και δεν χρειαζεται να τρεχει καποιο μελος και να κανει τον πωλητη

και δεν ασχολειτε κανεις με το που πανε τα λεφτα

και ΤΣΙΜΠΑΣ και ενα 3% επι του τζιρου για τα εξοδα του server

Link to comment
Share on other sites

επειδη ειδα οτι ανχωνεστε με τα μπλουζακια και τα "τιμαλιφη" του club και μπλεκετε τα μπουτια σας υπαρχει λυση με την οποια δεν ξανασχολιστε ....STAMPADIKO.GR

και δεν χρειαζεται να τρεχει καποιο μελος και να κανει τον πωλητη

και δεν ασχολειτε κανεις με το που πανε τα λεφτα

και ΤΣΙΜΠΑΣ και ενα 3% επι του τζιρου για τα εξοδα του server

Και πληρώνεις το κοντομάνικο T shirt 18 ευρώ; Ρε τι μαλκες που είαμστε και το χρεώνουμε πιο φτηνά....

Link to comment
Share on other sites

Και πληρώνεις το κοντομάνικο T shirt 18 ευρώ; Ρε τι μαλκες που είαμστε και το χρεώνουμε πιο φτηνά....

Latou? Εκεί δίνουν ένα τεμάχιο, και όχι ομαδική αγορά! ;) ! Αλλά μη φεύγουμε από το θέμα!

Link to comment
Share on other sites

και μεις τα παραγγέλνουμε ανά τεμάχιο.....αλλά anyway αν δεν το χετε καταλάβει κάνουμε παραγγελίες ομαδικές για να μαζεύονται κάποια πράγματα εντός μηνός πάντα......

όσο αναφορά τις τιμές για μένα είναι πανάκριβες εκεί αλλά ας σταθώ στην κούπα που λέει 14 ευρώ....

είναι κερδοσκοπία καθαρά μιας και εμείς που βγάλαμε για την εκδρομή της πορταριάς πέρυσι μονο 5 τεμάχια τα βγάλαμε με 10 ευρώ και το μέλος μας ToT που έμαθε ότι το κάναμε αλλού μου πε ότι είχε γνωστό που χρέωνε μόνο 7 ευρώ.....Τα σχόλια δικά σας αν είναι καλές οι τιμές ή όχι και ο κώστας για να με επιβεβαιώσει.....

Και μείνετε εντός θέματος.....

Link to comment
Share on other sites

Και πληρώνεις το κοντομάνικο T shirt 18 ευρώ; Ρε τι μαλκες που είαμστε και το χρεώνουμε πιο φτηνά....

Ρε ¶ρη αυτό με τα 18 ευρώ πού ακριβώς το είδες? Εγώ γιατί βλέπω να τα έχει 15 ευρώ????

Μήπως είδε κανείς τί τιμή δίνουν το μπουφάν? 30¤ το μπουφάν?? Μήπως κι αυτό το δίνετε φτηνότερα??

Ααααααα, ξέχασα, δέν είναι το ίδιο και το μπουφάν του vwclub εχει αυτό κι εκείνο κλπ κλπ κλπ.................

Edited by phantom
Link to comment
Share on other sites

προφανώς δεν είναι το ίδιο γιώργο και θα πρέπει να ξέρεις ότι όταν συγκρίνουμε συγκρίνουμε ίδια πράγματα και όχι ανόμοια.....

επίσης για το t-shirt το χει και 18 σε άλλα clubs αλλά και 15....από το 10 πάντως είναι πολύ μεγαλύτερο όπως και να χει....

αλλά όπως είπα δεν είναι η σωστή κουβέντα στο σωστό τόπικ....Ας μείνουμε στο θέμα και να μην μπερδεύουμε τα πράγματα....

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη τώρα ρε παιδάκια αλλά γιατί αρχίζετε πάλι να ασχολείστε με πράγματα ανούσια... εδώ κουβεντιάζουμε την ΣΥΝΔΡΟΜΗ στο VWCLUB.

Τι σημαίνει συνδρομή; Συνδράμω = βοηθώ, παρέχω τη συνδρομή μου σε κπ. ή για κτ.

σύμφωνα με το:

http://www.greek-language.gr/greekLang/mod...C%CF%89&dq=

πάντα.

Οπότε ας μην αλλάζουμε θέμα βρε παιδιά, ας παραμείνουμε στα της κάρτας και όχι γενικότερα στο κοντό και στο μακρύ του καθενός.

Link to comment
Share on other sites

μου φαινεται οτι μερικοι ψαχνονται για να δημιουργησουν νταβαντουρη αλλα τεσπα τι να πω πια..... :lol:;)<_<

Link to comment
Share on other sites

Παναγιώτη έχεις δίκιο, αλλά αν απαντήσω, θα γίνω iznogood, πριονιστής καρεκλών, διεκδικητής θέσης, δεκανίκι του προέδρου, αυτά που θα πω θα είναι άνευ ουσίας, και δικηγόρος του διαβόλου.

Παρ'όλα αυτά ένα θα το πω...

Δεν υποχρέωσε κανείς κανέναν να πάρει ότι έχει αγοράσει μέχρι στιγμής. Αν τώρα σας φαίνονται ακριβά, μην ξαναγοράσετε από το club. Φτιάξτε εκτός club, δικιές σας μπλούζες, φούστες, μποξεράκια, προφυλακτικά, κούπες για τσάι, τατουάζ. Ότι αρέσει στον καθένα.

Link to comment
Share on other sites

Η παρουσίαση που έγινε επί του θέματος στην Πανελλήνια ήταν πράγματι κάτι το κατατοπιστικό. Όποιος δυστηχώς δεν ήρθε, πραγματικά δεν μπορεί να καταλάβει τη σημασία των 3-50¤ που μπορεί να δώσει στο club!

Link to comment
Share on other sites

Guest Κ.TasakosVR6
Η παρουσίαση που έγινε επί του θέματος στην Πανελλήνια ήταν πράγματι κάτι το κατατοπιστικό. Όποιος δυστηχώς δεν ήρθε, πραγματικά δεν μπορεί να καταλάβει τη σημασία των 3-50¤ που μπορεί να δώσει στο club!

καλα "πλακα με κανεις? ? ? " τι ειναι..... η λυση στο θερμοδυναμικο προβλημα της Γης και αφου δεν ειμασταν εκει δεν το καταλαβαμε?

! ! ! ρε φιλε γιατι μας υποβιβαζεις κατηγορια! ! :blink:

οποιος καταλαβε καταλαβε......

ας μην γεμιζουμε το θεμα με "ασχετα" ποστ οπως ειπε και ο Doggy

........δεν εχει νοημα ποια

τα συμπερασματα τα εχουμε βγαλει ολοι μας πιστευω!

στο θεμα μας λοιπον!

Link to comment
Share on other sites

Δεν υποβίβασα κανέναν. Απλά υπάρχουν πράγματα, που δεν έχουμε σκεφτεί καν πως υπάρχουν σαν έξοδα.

Link to comment
Share on other sites

όπως έχω ξαναπεί μείνετε εντός θέματος.......

Μην παρεκλίνετε......

ΜΗΝ ΤΟ ΞΑΝΑΠΩ......στο θέμα μας....

Link to comment
Share on other sites

Οικονομική ανεξαρτησία και οικονομική διαφάνεια θα πρέπει να είναι το σύνθημά μας.

Γι΄αυτό λέμε ναι στις κάρτες αλλά χωρίς αυτό να σημαίνει ότι λέμε ναι σε όλες τις αποφάσεις που για κάποιους λόγους να μην μας αφήνουν σύμφωνους.

¶λλωστε κι η έννοια του μέλους αυτό θα έχει ως αποτέλεσμα.Καλύτερο έλεγχο των αποφάσεων.Αρκεί να μπορούμε να μετέχουμε σ΄αυτές...

Link to comment
Share on other sites

πιστεύω ότι από την ανάλυση που έγινε να κατάλαβες ότι μετέχουν όλοι όσοι είναι μέλη.....εγγεγραμένα μέλη....

Ήσουν εκεί αλέξανδρε οπότε θα το άκουσες....λογικά πάντα....

Link to comment
Share on other sites

πιστεύω ότι από την ανάλυση που έγινε να κατάλαβες ότι μετέχουν όλοι όσοι είναι μέλη.....εγγεγραμένα μέλη....

Ήσουν εκεί αλέξανδρε οπότε θα το άκουσες....λογικά πάντα....

Λογικά άκουσα τα πάντα.Τα λόγια όμως είναι λόγια.Μένει να δούμε κατά πόσο μπορούν να εφαρμοστούν όλα αυτά στην πράξη. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.