Jump to content
activious

Συζήτηση σχετικά με τις κάρτες μέλους Hellenic Vwclub

Recommended Posts

Συγνώμη αν γίνομαι κουραστικός αλλά με αφορμή αυτή την συζήτηση θα ήθελα να μάθω αν ένα άτομο μέλος έχει 2 αυτοκίνητα "μέλη" έχει 2 κωδικούς μέλους και κατ' επέκταση 2 ψήφους στο συμβούλιο?

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Σπύρο ο αριθμός καταχώρησης του μέλους στο μητρώο της λέσχης είναι ένας. Το όχημα έχει διαφορετικό αναγνωριστικό (ID) που συσχετίζεται με τον αριθμό του μέλους. Επομένως κάθε μέλος δύναται να έχει μια κάρτα για κάθε όχημα του.

Ωστόσο με αυτό τον τρόπο το μέλος αποκτά τα προνόμια που αφορούν όχημα για το συγκεκριμένο όχημα που αναγράφεται στην κάρτα.

Αυτό σε καμία περίπτωση δεν μπορεί να θεωρηθεί ότι έχει δικαίωμα διπλής ψήφου.

Link to comment
Share on other sites

Σπύρο ο αριθμός καταχώρησης του μέλους στο μητρώο της λέσχης είναι ένας. Το όχημα έχει διαφορετικό αναγνωριστικό (ID) που συσχετίζεται με τον αριθμό του μέλους. Επομένως κάθε μέλος δύναται να έχει μια κάρτα για κάθε όχημα του.

Ωστόσο με αυτό τον τρόπο το μέλος αποκτά τα προνόμια που αφορούν όχημα για το συγκεκριμένο όχημα που αναγράφεται στην κάρτα.

Αυτό σε καμία περίπτωση δεν μπορεί να θεωρηθεί ότι έχει δικαίωμα διπλής ψήφου.

Κατανοητό. Σε ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση σου :(

Link to comment
Share on other sites

Guest Κωστας VR6
Εσυ δεν ελεγες οτι δεν θα ξαναποσταρεις? Κοψε την πολλη τηλεοραση, δεν κανει καλο ή αλλαξε μια και καλη καναλι και παρατα το zapping, κουραζει τα δαχτυλα και τα δικα σου και τα δικα μας.......

αμ ελα που δεν θα σου τη κανω την χαρη .......

παιξε μονος σου

Edited by Κωστας VR6
Link to comment
Share on other sites

Να προτινω κατι?Αν βγαλει την καρτα μονος ο chris και αλλαξει το κωδικο μονο(photoshop και κοστος λιγοτερο απο 2-3 ευρω) και εσεις απλα ενημερωσετε την βαση δεδομενων(30 δευτερολεπτα και αν μην κοροιδευομαστε) υπαρχει προβλημα?Απλα σας βλεπω και σκοτωνεστε...Θα βγει τωρα καποιος απο κατω και θα πει οτι δν σκοτωνεστε...Αλλα ως 3ος εγω αυτο διακρινω!20 ευρω για κατι που γινετε σε 1 λεπτο και κατι που δεν κοστιζει πανω απο 5 ευρω ε ναι ειναι κοροιδια...Σορρυ αν ειμαι ακυρος αλλα αυτο νιωθω ως 3ος που διαβαζω τι συμβαινει!

Link to comment
Share on other sites

αμ ελα που δεν θα σου τη κανω την χαρη .......

παιξε μονος σου

Δεν με νοιαζει και δεν θελω να μου κανεις χαρη, δικες σου οι επιλογες, δικες σου και οι δηλωσεις. "Παιζω" μονο οταν το θεμα μου δινει την δυνατοτητα, εδω μιλαω πολυ σοβαρα και το ξερεις, γιατι με ξερεις.

Αλλο ενα post με ουσια λοιπον και απο εμενα και πιο πολυ απο εσενα.....

Να προτινω κατι?Αν βγαλει την καρτα μονος ο chris και αλλαξει το κωδικο μονο(photoshop και κοστος λιγοτερο απο 2-3 ευρω) και εσεις απλα ενημερωσετε την βαση δεδομενων(30 δευτερολεπτα και αν μην κοροιδευομαστε) υπαρχει προβλημα?Απλα σας βλεπω και σκοτωνεστε...Θα βγει τωρα καποιος απο κατω και θα πει οτι δν σκοτωνεστε...Αλλα ως 3ος εγω αυτο διακρινω!20 ευρω για κατι που γινετε σε 1 λεπτο και κατι που δεν κοστιζει πανω απο 5 ευρω ε ναι ειναι κοροιδια...Σορρυ αν ειμαι ακυρος αλλα αυτο νιωθω ως 3ος που διαβαζω τι συμβαινει!

Γιατι αν ακολουθηθει η σωστη διαδικασια, ο εμπορος θα κανει log in στο url που το εχει δωθει, θα δει οτι η συγκεκριμενη καρτα ΔΕΝ ειναι καταχωρημενη στην βαση δεδομενων της Λεσχης και θα του αρνηθει την οποια εκπτωση.

Λετε οι εμποροι να μην θελουν να διασφαλισουν τα εμπορευματα τους? Αυτη η διαδικασια προστατευει και τους εμπορους αλλα και ολα τα μελη ωστε να μην εκμεταλλευεται αλλος το δικαιωμα τους για εκπτωση απο τα συνεργαζομενα καταστηματα.

Τωρα αν οι εμποροι λενε ο,τι να 'ναι τιμες, ειναι κατι που δυστηχως δεν μπορουμε να το ελεγχουμε απολυτα. Δεχομαστε οποιαδηποτε αποψη και παραπονο για εμπορο και αν χρειαστει θα προβουμε σε οποια απαραιτητη διαδικασια.

Edited by nikkosnet
Link to comment
Share on other sites

Γιατι αν ακολουθηθει η σωστη διαδικασια, ο εμπορος θα κανει log in στο url που το εχει δωθει, θα δει οτι η συγκεκριμενη καρτα ΔΕΝ ειναι καταχωρημενη στην βαση δεδομενων της Λεσχης και θα του αρνηθει την οποια εκπτωση.

Golfmk2 εγραψε: "και εσεις απλα ενημερωσετε την βαση δεδομενων"

nikkosnet εγραψε: "θα προβουμε σε οποια απαραιτητη διαδικασια."

Και αυτο θα γινει οσο συντομα λενε καποια αλλα μελη οτι επισκεφτηκατε τα καταστηματα που προτεινανε ?

Link to comment
Share on other sites

Golfmk2 εγραψε: "και εσεις απλα ενημερωσετε την βαση δεδομενων"

Αν γινει η διαδικασια που περιγραφει ο Golfmk2 δεν θα ενημερωθει καμμια βαση.

nikkosnet εγραψε: "θα προβουμε σε οποια απαραιτητη διαδικασια."

Και αυτο θα γινει οσο συντομα λενε καποια αλλα μελη οτι επισκεφτηκατε τα καταστηματα που προτεινανε ?

Να σου υπενθυμησω οτι οση δουλεια γινεται για την Λεσχη, ειναι εθελοντικη και με μικροτερη προτεραιοτητα απο την προσωπικη ζωη του καθενος. Αυτο βεβαια δεν σημαινει οτι πρεπει να περασουν και μηνες.

Επισης διαβασα παραπανω παραδειγματα εμπορων που πουλανε σε ιδιες τιμες ειτε εισαι μελος, ειτε οχι. προσωπικα δεν εγινα τοσο καιρο ληπτης κανενος τετοιου παραπονου, παρα μονο τωρα που κανουμε αυτη τη κουβεντα.

Link to comment
Share on other sites

@chrismk2

Σε τέτοια περίπτωση η ενέργεια είναι άμεση αφού αποτελεί θέμα υψηλής βαρύτητας και φυσικά η λέσχη διατηρεί κάθε νόμιμο δικαίωμα να καταγγείλει το συμφωνητικό και να διεκδικήσει τα όσα απορρέουν απο αυτό.

Όπως μίλησα παραπάνω στις εργασίες που ανατίθενται μεταξύ των μελών του Δ.Σ. υπάρχει κάποια προτεραιοποίηση.

Και φυσικά για μια τέτοια περίπτωση δεν θα ασχοληθεί μόνο το ορισμένο άτομο.

Link to comment
Share on other sites

@Golf MK2

Μια τέτοια ενέργεια θα θεωρηθεί πλαστογραφία και η λέσχη διατηρεί το δικαίωμα να κινηθεί νομικά.

Η βάση δεδομένων δεν αλλάζει όπως εσείς αναφέρετε. Συνοπτικά να σας αναφέρω μια εγγραφή στην βάση δεδομένων ή οποιαδήποτε τροποποίηση έχει τα ακόλουθα βήματα:

1. Ενημέρωση της εσωτερικής βάσης (Μητρώο)

2. Ενημέρωση της εξωτερικής βάσης (4στοιχεία) για τους εμπόρους

3. Αποστολή ενημερωτικού email της αλλαγής σε όλους τους εμπόρους που διαθέτουν email

4. Αποστολή ενημερωτικού fax σε όσους εμπόρους διαθέτουν fax

5. Αποστολή ενημερωτικού γράμματος (τουλάχιστον 2 σελίδες, φάκελος, γραμματόσημα) σε όσους δεν διαθέτουν άλλο τρόπο επικοινωνίας

6. Εκτύπωση κάρτας μέλους

7. Συγκέτρωση δώρων, έντυπου υλικού, κάρτας και συσκευασία για αποστολή.

8. Ενεργοποίηση ηλεκτρονικών προνομίων μέλους

9. Αποστολή στο μέλος

Και ναι υπάρχουν ακόμα στις περιφερειακές πόλεις επιχειρήσεις που έχουν καλές τιμές και δεν έχουν ούτε email ούτε φαξ. Για αυτό τους στέλνουμε την λίστα ταχυδρομικά.

Όπως καταλαβαίνετε πλέον το κόστος μιας αλλαγής στην βάση δεν κοστίζει τόσο λίγο όσο φαίνεται αλλά ξεπερνά τα ... 5 ευρώ και τα ... 30 δευτερόλεπτα.

Καλό θα ήταν πριν αναφέρουμε ότι κάτι είναι εύκολο ή ότι δεν έχει κόστος και γράφουμε με κεφαλαία γράμματα.... ας σκεφτούμε πως η λέσχη μας δραστηριοποιείται όχι μόνο με την Αθήνα αλλά σε όλη την Ελλάδα. Έτσι η οργάνωση της απαιτείται να είναι πολύ πιο ανεπτυγμένη.

Λόγω λοιπόν όλων των παραπάνω βημάτων και εξόδων που χρεώνεται η λέσχη είναι λογικό να θεωρείται οποιαδήποτε αντιγραφή κάρτας παράνομη πράξη και να διατηρείται το δικαίωμα της κίνησης νομικών διαδικασιών. Εξάλλου η αντιγραφή βλάπτει τα δικαιώματα όλων των μελών.

Link to comment
Share on other sites

Guest Κωστας VR6
Δεν με νοιαζει και δεν θελω να μου κανεις χαρη, δικες σου οι επιλογες, δικες σου και οι δηλωσεις. "Παιζω" μονο οταν το θεμα μου δινει την δυνατοτητα, εδω μιλαω πολυ σοβαρα και το ξερεις, γιατι με ξερεις.

Αλλο ενα post με ουσια λοιπον και απο εμενα και πιο πολυ απο εσενα.....

μια χαρα! αφου λοιπον θελεις να μηλησουμε σοβαρα ειμαι μεσα!

αλλα παιχνιδι με ειρωνιες δεν κανω οπως εσυ στο προηγουμενο ποστ σου!

με το "κοψε την πολυ tv κτλ"

και ποιανου το ποστ εχει ουσια ασε να το κρινουν αλλοι.....και για να σε προλαβω το ποστ μου με την tv δεν ηταν ειρωνικο αν το νομισες

ετσι αλλα παραβολικο ......τε σπα...

ασ αφησουμε τις λεκτικες κοντρες "ποιος την εχει μεγαλητερη την ....γλωασσα" και ασ μηλησουμε

οκ?

ερωτηση δικια μου

γιατι Νικο εχουν φυγει ολα τα παλαια μελοι? ? ? μαζι και εγω?

γιατι εχουν παψει να ασχολουντε με το club?? ? απαντησε μου σε αυτο

θελω να ακουσω την δικια σου προσωπικη αποψη

και εννοειται οτι θα λαβεις και απαντησεις απο εμενα..!

και για να μην ειμαστε off topic μιας και εδω ειναι για τις καρτες του club βαλε το ποστ μου σε ενα new θεμα

μιας και δεν ειμαι moderator εδω και καιρο και δεν μπορω να το κανω εγω....

Edited by Κωστας VR6
Link to comment
Share on other sites

μια χαρα! αφου λοιπον θελεις να μηλησουμε σοβαρα ειμαι μεσα!

αλλα παιχνιδι με ειρωνιες δεν κανω οπως εσυ στο προηγουμενο ποστ σου!

με το "κοψε την πολυ tv κτλ"

και ποιανου το ποστ εχει ουσια ασε να το κρινουν αλλοι.....και για να σε προλαβω το ποστ μου με την tv δεν ηταν ειρωνικο αν το νομισες

ετσι αλλα παραβολικο ......τε σπα...

ασ αφησουμε τις λεκτικες κοντρες "ποιος την εχει μεγαλητερη την ....γλωασσα" και ασ μηλησουμε

οκ?

ερωτηση δικια μου

γιατι Νικο εχουν φυγει ολα τα παλαια μελοι? ? ? μαζι και εγω?

γιατι εχουν παψει να ασχολουντε με το club?? ? απαντησε μου σε αυτο

θελω να ακουσω την δικια σου προσωπικη αποψη

και εννοειται οτι θα λαβεις και απαντησεις απο εμενα..!

και για να μην ειμαστε off topic μιας και εδω ειναι για τις καρτες του club βαλε το ποστ μου σε ενα new θεμα

μιας και δεν ειμαι moderator εδω και καιρο και δεν μπορω να το κανω εγω....

Κώστα, θα σου παραθέσω την δικιά μου άποψη περί αυτού.

1ον Μάλλον σπαστίκατε με τις κάρτες μέλους και νομίσατε πως θα παραγκωνιστείτε, αν δεν πληρώσετε.

2ον Είδατε αρνητικά την όλη ενέργεια, να θυμήσω τα ποστ του Στέλιου περί «π0υτσες μπλε».

3ον Δεν υποχρεώθηκε κανείς το να γίνει VIP, ή να μείνει στο club. Μόνος σου είπες για το τηλεκοντρόλ. Προσωπικές επιλογές είναι αυτές.

Και να πω πως δεν έχουν φύγει όλα τα παλιά μέλη. Υπάρχουν και συμμετέχουν στις εκδηλώσεις. Όποιος έχει πάψει να ασχολείται με το club, δεν κάνει κακό στο club, μάλλον στον εαυτό του κάνει κακό. Επίσης το να μπαίνει κάποιος που έχει «σταματήσει» να ασχολείται με το club, μόνο και μόνο για να υποστηρίξει έναν φίλο του (το να υποστηρίζεις δεν είναι κακό) πάλι κάνει κακό στη φήμη που έχει σε ένα club.

Και να κάνω και μια ερώτηση. Αφού υπάρχει σχετικό θέμα στο κλειστό forum για τα εγγεγραμμένα μέλη, γιατί αναρτήθηκε εδώ; Και αυτό είναι και ευθήνη των mods. Έπρεπε να γίνει άμεσα μεταφορά στο κλειστό forum.

Link to comment
Share on other sites

Χρήστο αναφέρω το ποστ του Στέλιου. Ξέρω τι γράφω και σε ποιον το γράφω.

Link to comment
Share on other sites

Χρήστο αναφέρω το ποστ του Στέλιου. Ξέρω τι γράφω και σε ποιον το γράφω.

Αλλη μια για να το καταλαβεις: Απευθυνεσαι στον Κωστα και του λες για κατι που ΔΕΝ εχει ποσταρει ο ιδιος.

Ο Στελιος ειναι διαφορετικο ατομο και βλεπει τα πραγματα διαφορετικα απο τον Κωστα.

Ο καθενας ποσταρει με τις δικες του αποψεις.

Τωρα το καταλαβες?

Για το ποστ του Στελιου να τα πεις στο Στελιο.

Μην ανακατευεις αλλους οταν απευθυνεσαι σε ενα ατομο γιατι θα δημιουργηθουν παρεξηγησεις.

Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά είπα σπαστίκατε και όχι σπάστικες. Μιλάω στα παλιά μέλη. Λέω είδατε και όχι είδες. Τώρα όμως εσύ γιατί απαντάς αντί του Κώστα;

Link to comment
Share on other sites

Τώρα όμως εσύ γιατί απαντάς αντί του Κώστα;

1. Δεν απανταω αντι του Κωστα

2. Ειμαι κι εγω απο τα παλια μελη οποτε εν μερει αναφερεσαι και σε μενα

3. Κανεις δεν θα μου πει ποτε και αν θα απαντησω σε καποιο θεμα του forum

Link to comment
Share on other sites

Guest Κωστας VR6
Κώστα, θα σου παραθέσω την δικιά μου άποψη περί αυτού.

1ον Μάλλον σπαστίκατε με τις κάρτες μέλους και νομίσατε πως θα παραγκωνιστείτε, αν δεν πληρώσετε.

2ον Είδατε αρνητικά την όλη ενέργεια, να θυμήσω τα ποστ του Στέλιου περί «π0υτσες μπλε».

3ον Δεν υποχρεώθηκε κανείς το να γίνει VIP, ή να μείνει στο club. Μόνος σου είπες για το τηλεκοντρόλ. Προσωπικές επιλογές είναι αυτές.

Και να πω πως δεν έχουν φύγει όλα τα παλιά μέλη. Υπάρχουν και συμμετέχουν στις εκδηλώσεις. Όποιος έχει πάψει να ασχολείται με το club, δεν κάνει κακό στο club, μάλλον στον εαυτό του κάνει κακό. Επίσης το να μπαίνει κάποιος που έχει «σταματήσει» να ασχολείται με το club, μόνο και μόνο για να υποστηρίξει έναν φίλο του (το να υποστηρίζεις δεν είναι κακό) πάλι κάνει κακό στη φήμη που έχει σε ένα club.

Και να κάνω και μια ερώτηση. Αφού υπάρχει σχετικό θέμα στο κλειστό forum για τα εγγεγραμμένα μέλη, γιατί αναρτήθηκε εδώ; Και αυτό είναι και ευθήνη των mods. Έπρεπε να γίνει άμεσα μεταφορά στο κλειστό forum.

καλησπερα!

αγορινα εισουν εδω οταν εγινε τοτε η κουβεντα....οποτε ξερεις πολυ καλα τι εγινε!

το ολο θεμα εχει κανει με τα οικονομικα του club για την πριν τις καρτες εποχη και για την μετα της καρτες εποχη...απλα!

οσο για το αν εχουν φυγει τα παλαια μελοι........απλα εγω δεν τους βλεπω στο φορουμ........τωρα αν ερχονται στις συναντησεις ...δεν το ξερω

αλλα δεν νομιζω να ερχονται....

το αν κανει κακο στον ευατο του οποιος δεν ασχολειται ? ? ....ειναι ακυρο αυτο που λες! δλδ τι ειναι το club ? ? ? φαρμακο που αν δεν το παρεις κανεις κακο στην υγεια σου? ? ?

ακυρο ειναι αυτο φιλε μου!

οσο για την υποστηριξη εγω δεν υποστηριζω καποιον προσωπικα αλλα την αποψη του η οποια εαν με εκφραζει ναι θα την υποστηριξω !

οπως εσυ εχεις υποστηριξει το club σε αλλα σου ποστ ....απλα! οσο "κακο" κανω εγω με τις αποψεις μου αλλο τοσο "κακο" κανεις και εσυ με τις δικες σου!

οποτε...

οσο για το τελειταιο που λες για το κλειστο φορουμ ....

το ποστ του Χρηστου ουτε οφφ topic ηταν ουτε τιποτα! σε θεμα για της καρτες εξεφρασε τις αποριες του!

που το κακο ? ? ενοχλει ισως οτι το βλεπουν "ολοι" ?

μαλον τα δικα μας ποστ ειναι off topic και πρεπει να μεταφερθουν οπως ειπα και πριν!

Edited by Κωστας VR6
Link to comment
Share on other sites

Το οτι κάποιος αποφασίζει να γραφτεί σε ένα club, είναι λόγω αγάπης για το περιεχόμενο του club, και λόγω ενημέρωσης. Επομένως το να σταματήσει να ασχολείται, χάνει ένα κομμάτι της ενημέρωσης που έχει. Επίσης όταν το club γίνεται λέσχη, τότε με τη δυνατότητα του να γίνει μέλος (εκπτώσεις κτλ) πληρώνει κάτι ποιο ακριβά, απ' ότι αν έπαιρνε τη κάρτα.

Από τι στιγμή που υπάρχει θέμα στο κλειστό φόρουμ θα έπρεπε να γράψει εκεί την ανυσηχία του, μιας και είναι θέμα λέσχης και όχι club. Εδώ είναι για τα μη εγγεγραμμένα μέλη.

Link to comment
Share on other sites

Και να κάνω και μια ερώτηση. Αφού υπάρχει σχετικό θέμα στο κλειστό forum για τα εγγεγραμμένα μέλη, γιατί αναρτήθηκε εδώ; Και αυτό είναι και ευθήνη των mods. Έπρεπε να γίνει άμεσα μεταφορά στο κλειστό forum.

Kαλο ειναι και εμεις οι απεξω να βλεπουμε τα χαλια σας.... ^_^;)

Φιλικα Νικος!

Και θα σου πω το γτ...Οταν μου λετε οτι για να αλλαξεις τη βαση δεδομενως για 1 ΑΤΟΜΟ ειναι τοσο "μανουρα" δν ισχυει....Με βασεις δεδομενων ασχολουμαι και ξερω οτι το πολυ σε 1?2? λεπτα θα το εχω αλλαξει...Οσο για την ενημερωση που λετε οτι χρειαζονται τα καταστηματα αυτο ειναι αλλο...Δν νομιζω πλεον να υπαρχει μαγαζι χωρις pc ή εστω χωρις Φαξ...Τα 20 ευρω για την αλλαγη ειναι υπερβολικα πολλα!Αν ο ανθρωπος που σας αλλαζει τη βαση δεδομενων σας ζηταει τοσα χρηματα για να τυπωσει και να περασει τα καινουργια στοιχεια και για να ενημερωσετε τα καταστηματα τοτε παω πασο....αλλα αν τα 20 ευρω ειναι ενα συμβολικο "μεροκαματο" για τον κοπο σας τοτε...... -_-

Link to comment
Share on other sites

Συγκεντρωνω τις σκεψεις μου και ξεκιναω:

Κωστα μονο ειρωνικα δεν ειναι τα οσα λεω.

Ο καθενας αποχωρει για δικους του λογους.

Αλλος εφυγε επειδη νομιζε οτι θα υποχρεωθει να πληρωσει!!!!???

Αλλος εφυγε γιατι του εταξαν αλλα forums λαγους με πετραχιλια! Με γεια τους.

Αλλος εφυγε γιατι ηθελε να γινει χαλιφης στην θεση του χαλιφη!

Υπηρξαν και οι ελαφρομυαλοι που μας εβγαζαν κλεφτες (οχι για τις καρτες μελους), ειδαν οτι ειχαν αδικο, εφυγαν και δεν ζητησαν και ουτε ενα συγνωμη τα ζωα!

Αλλοςγιατι τσακωθηκε με αλλους.

Τελος παντων ο καθενας αποχωρει οπως ειπα για δικους του, προσωπικους λογους. Δεν με ενδιεφερε ποτε και ουτε προκειται. Ελευθερια εχουμε και στο κατω κατω αν θελαμε να κραταμε τους παλιους, θα ημασταν μια πολυ κλειστη ομαδα λιγων ατομων, κατι σαν μυστικη οργανωση ισως....

Εσυ γιατι εφυγες αν επιτρεπεται?

Σωτηρη, μην εμπλεκεις στην συζητηση δηλωσεις και ανθρωπους που 1ον και κυριο εχουν αποχωρησει και 2ον δεν εισπραξαμε κατι ουσιαστικο απο τα επιχειρηματα τους.

Επισης το να λες οτι το club "κανει καλο" δεν νομιζω οτι στεκει. Το club υπαρχει απλα για ενημερωση, εξυπηρετηση και για να συσπειρωνει οσους αγαπουν το VW τους.

Για τα υπολοιπα περι "μεροκαματου" δεν θα απαντησω διοτι προσωπικα με προσβαλλει ως ανθρωπο.

Τα ¤20 δεν εισπρατωνται επειδη καποιος καιει ρευμα για να κανει μια ενημερωση στην βαση ή για την προσωπικη του εργασια. Το ειπαμε αλλη μια φορα μπας και το καταλαβουμε ολοι, πραγμα που δεν βλεπω. Οι λογοι αναφερθηκαν απο τον Κοσμα και δεν τους ξαναεξηγω.

Οποιος πιστευει οτι μπορει να βελτιωσει την οποια κατασταση, ας γινονταν μελος εως 31/3 για να εβαζε ψηφο για μελος του ΔΣ σε εναν μηνα και απο εμενα +1!!!

Link to comment
Share on other sites

Από τι στιγμή που υπάρχει θέμα στο κλειστό φόρουμ θα έπρεπε να γράψει εκεί την ανυσηχία του, μιας και είναι θέμα λέσχης και όχι club. Εδώ είναι για τα μη εγγεγραμμένα μέλη.

συγγνωμη για να καταλαβω, δηλαδη εγω που δεν μπορω να διαθεσω για χ λογους τα 50 ευρο δεν ειμαι εγγεγραμενο μελος?

Link to comment
Share on other sites

συγγνωμη για να καταλαβω, δηλαδη εγω που δεν μπορω να διαθεσω για χ λογους τα 50 ευρο δεν ειμαι εγγεγραμενο μελος?

Eμεις φιλε πρεπει να βλεπουμε μονο την καλη μερια του club....μεσα στα VIP γινοντε σφαγες! ^_^;)

Link to comment
Share on other sites

Για αλλη μια φορα γραφονται διαφορα χωρις να φαινονται τα πραγματα ως εχουν.

Στο forum των VIP δεν γινεται καμμια σφαγη, οσο και αν δεν σας αρεσει αυτο.

ΠΡΟΚΑΛΩ λοιπον οποιον θελει να ερθει να ριξει μια ματια με το δικο μου log in, για το τι συζητιεται μεσα στο VIP forum, ή ας παει σε καποιο γνωστο του που ειναι ηδη εγγεγραμενο μελος, να διαβασει απο το δικο του PC.

Αν δειτε εστω και.....μια σταγονα αιμα, θα κατσω να με βρισετε δημοσιως!!!

Εως τοτε, μην κατηγορειτε αν δεν εχετε πραγματικη αποψη επι του θεματος.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.