Jump to content
kouliss

Γαλαξίδι - Ερατεινή 11 και 12 Οκτωβρίου

Recommended Posts

Panellinia2008-B-Galaxidi.gif

Φίλε, Φίλη μας,

η παρέα μας, το Hellenic VWClub θα πραγματοποιήσει Πανελλήνια Συνάντηση στις 11-12 Οκτωβρίου στις πανέμορφες πόλεις Γαλαξίδι και Ερατεινή.

Σας προσκαλούμε στην διήμερη εκδρομή που θα γίνει στα γραφικά μέρη της Ελλάδας ώστε να γνωρίσουμε απο κοντά τους φίλους των άλλων πόλεων και φυσικά να περάσουμε αξέχαστα!

new_sugkrotima.gifemoticon_42.gif

Το ξενοδοχείο που επιλέχθηκε είναι το HOTEL Delphi Beach, μια ξενοδοχειακή μονάδα τριών αστέρων στην οποία θα διανυκτερεύσουμε το βράδυ του Σαββάτου 11 Οκτωβρίου.

Κόστος συμμετοχής* ανά άτομο (με πρωϊνό)

-για τα εγγεγραμένα μέλη στη λέσχη

~Δίκλινο 30 Ευρώ

~Τρίκλινο 30 Ευρώ

~Τετράκλινο 30 Ευρώ

________________________________________

-για τα μέλη του φόρουμ

~Δίκλινο 35 Ευρώ

~Τρίκλινο 35 Ευρώ

~Τετράκλινο 35 Ευρώ

*Το κόστος συμμετοχής περιλαμβάνει τα έξοδα διανυκτέρευσης, πρωϊνού, αίθουσας εκδηλώσεων.

Όσοι επιθυμείτε να συμμετάσχετε στο μοναδικό διήμερο δηλώστε την συμμετοχή σας καταβάλλοντας τα χρήματα (μια και θα πρέπει να προκαταβληθούν στο ξενοδοχείο) στους υπευθύνους που για κάθε περιοχή είναι ως εξής:

-Αθήνα και λοιπή Ελλάδα: kouliss

-Θεσσαλονίκη και Λάρισα: White V GTI

-Ιωάννινα: PAGOURISTAS

-Λαμία: GraveDigger

ΛΗΞΗ ΠΡΟΘΕΣΜΙΑΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΩΝ : Παρασκευή 3 Οκτωβρίου popeye.gif

Για τους φίλους της τελευταίας στιγμής μπορεί να γίνει έλεγχος διαθεσιμότητας και εφόσον υπάρχει δωμάτιο να γίνει κράτηση μέχρι την Τετάρτη 8 Οκτωβρίου.

Όσοι θέλετε να καταθέσετε το ποσό σε τραπεζικό λογαριασμό θα πρέπει να επικοινωνήσετε μέσω Π.Μ. με τον kouliss.

Ακόμα να υπενθυμίσουμε ότι μπορείτε να δίνετε τα χρήματα στις συναντήσεις μέχρι την λήξη της προθεσμίας.

*** Το πλήρες πρόγραμμα της εκδρομής ***

Excursion_instructions_1_0_5_Galaxidi.pdf

* για την προβολή του χρειάζεστε το Adobe Acrobat (www.adobe.com)

Όσοι καταβάλλουν τα χρήματα θα αναγράφονται εδώ σε αυτή τη δημοσίευση με μορφή λίστας όπως ακριβώς γίνεται και στις συναντήσεις.

Tα άτομα που θα διανυκτερεύσουν στο ξενοδοχείο ήσυχα :whistling: και ήρεμα :huh: είναι:

-----------------------------------------------------------------------------------------

nick, +1, 2κλινο (π.χ.)

kouliss +1, 2κλινο 2 κρεβάτια

trelaras582 +1, 2κλινο διπλό κρεβάτι

Σπύρος-Amaliada +7, 5δωμάτια - 2κλινο 4X διπλό κρεβάτι 1X 2 κρεβάτια

Giorgos79 +1, 2κλινο διπλό κρεβάτι

Eosfora +1, 2κλινο διπλό κρεβάτι

doumasj +Blackadder, 3-2κλινο 2 κρεβάτια

White V GTI +1, 2κλινο διπλό κρεβάτι

PanosVR6 +Pagouristas, 2κλινο 2 κρεβάτια

svouras, 1κλινο

BAD BOY, 2κλινο 2 κρεβάτια

subaroGOLFAKIAS, 2κλινο διπλό κρεβάτι

lilian_tsi, 2κλινο 2 κρεβάτια

activious +1, 2κλινο διπλό κρεβάτι

HOULIO +1, 2κλινο διπλό κρεβάτι

FARINAS +1, 2κλινο διπλό κρεβάτι

alexd +1, 2κλινο διπλό κρεβάτι

GraveDigger +1, 2κλινο 2 κρεβάτια

lupakos +1, 2κλινο διπλό κρεβάτι

ΨΒ +1, 2κλινο 2 κρεβάτια

nanos +1, 2κλινο διπλό κρεβάτι

autopainter +1, 2κλινο διπλό κρεβάτι

autopainter junior +1, 2κλινο διπλό κρεβάτι

ΚΣ +1, 2κλινο διπλό κρεβάτι

PerisVT +1, 2κλινο διπλό κρεβάτι

T +1, 2κλινο διπλό κρεβάτι

Σ +1, 2κλινο διπλό κρεβάτι

Kotopoulos +1, 2κλινο 2 κρεβάτια

ΜΚ +1, 2κλινο διπλό κρεβάτι

Totos +1, 2κλινο διπλό κρεβάτι

getsagal +1, 2κλινο διπλό κρεβάτι

Petrose Melissia + ?, 2κλινο 2 κρεβάτια

doggy +1, 2κλινο 2 κρεβάτια

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειμαι σιγουρα μεσα αλλα δεν θα διανυκτερευσω λογω του οτι η γυναικα μου ειναι απο Αντικυρα

οποτε θα την κανω εκει το βραδυ................

Link to comment
Share on other sites

Εάν έρθεις την Κυριακή στην ταβέρνα, ενημέρωσε μας για τον αριθμό των ατόμων που ίσως έχεις μαζί σου.

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα μέσα αλλά δεν ξέρω αν θα διανυκτερεύσω! Φοβάμαι μετά την τελευταία Πανελλήνια! :D

θα περάσεις καλά Φάνη.....ο παναγιώτης (activious) προετοιμάζεται με όλο το team εντατικά....

Εγω ειμαι σιγουρα μεσα αλλα δεν θα διανυκτερευσω λογω του οτι η γυναικα μου ειναι απο Αντικυρα

οποτε θα την κανω εκει το βραδυ................

γεια σου ρε νώντα...αυτό έλειπε να σαι εκεί κοντά και να μην έρθεις...Για να δω και τους υπόλοιπου πατρινούς καιπυργιώτες και εκεί γύρω να οργανώνονται.....

Link to comment
Share on other sites

θα περάσεις καλά Φάνη.....ο παναγιώτης (activious) προετοιμάζεται με όλο το team εντατικά....

ποιος???εγω δεν ξερω τιποτα. B)

Φανη μην τους ακους.απλα δεν θελουν να πας για αυτο τα λενε αυτα. :D

Φανη τους Θεσαλλονικιους να φοβασε. :D

επειδη θελω να ειμαι σωστος και να μην λεω ψεματα....δεν αντεχω αλλο ,θα μιλησω.

μου ειπαν οτι αν καταφερω να κανω τον Φανη να αυθαδιασει(να νευριασει και να βρυσει new_rtfm.gif ),

τοτε τιμητικα,επειδη δεν εχει μεχρι τωρα καταφερει κανενας να κανει κατι τετοιο(να φερει σε αυτο το σημειο τον Φανη που τον διακατεχει ενα πνευμα -πεπλο ηρεμιας worthy.gif ),

τοτε λεω ......

θα τον ban-αρουν και θα με βαλουν στη θεση του. new_killother.gif

α.ξεχασα να πω οτι ειμαι μεσα.(γισ την εκδρομη)

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν τολμαω να δηλωσω ακομα, γιατι καποιος απο εδω μεσα :cry::cry::lol: θα με πλακωσει στα ban με αυτα που του εκανα την αλλη φορα. :cry:

Link to comment
Share on other sites

Μεσα και το κακο αγορι :)

δεν ξερω ομως ακομα αν 8α εχω παρεα η οχι!

8α ενημερωσω συντομα παντως!!!

Link to comment
Share on other sites

ενοειτε μεσαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif;) ;) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

εσυ που πας ωρε! ΜΕ εσενα θα πρεπει να κλείσουμε ολο το ξενοδοχειο (παιδια,γατια ,σκυλια,ΠΕΘΕΡΑ) ρε που πας ???

και εγω θα ερθω αλλα με ποιον δεν ξερω θα δουμε! αν περισευει κρεβατι θα με κανετε παρεα???

Edited by petrose Melissia
Link to comment
Share on other sites

εσυ που πας ωρε! ΜΕ εσενα θα πρεπει να κλείσουμε ολο το ξενοδοχειο (παιδια,γατια ,σκυλια,ΠΕΘΕΡΑ) ρε που πας ???

και εγω θα ερθω αλλα με ποιον δεν ξερω θα δουμε! αν περισευει κρεβατι θα με κανετε παρεα???

Χα χα χα χα χα χα, απλά έγραψες....

Link to comment
Share on other sites

Α! Ξέχασα να αναφέρω όπως λέει και το site ότι δίπλα λειτουργεί παιδική χαρά.... Για όποιον έρθει με οικογένεια......

Θα ψάξω να δω αν έχει και λούνα παρκ.....Να ναι πλήρη η διασκέδασή τους......

Link to comment
Share on other sites

Guest N.O.S.-->
εσυ που πας ωρε! ΜΕ εσενα θα πρεπει να κλείσουμε ολο το ξενοδοχειο (παιδια,γατια ,σκυλια,ΠΕΘΕΡΑ) ρε που πας ???

και εγω θα ερθω αλλα με ποιον δεν ξερω θα δουμε! αν περισευει κρεβατι θα με κανετε παρεα???

Ναι μην χασεις εσυ και ο φιλαρακος σου '' Ντουμα'' :)

παιζει να ερθω και μονος μου αμα θε κοιμομαστε hearts.gifαγκαλιτσα ;)

Link to comment
Share on other sites

Κ εγώ μέσα παιδιά (+2)!

Να αρχίσω να σας γνωρίζω σιγά σιγά γιατί έχω μείνει πολύ πίσω!

Μόνο τον GraveDiger( :blink: ), τον Αctivious ( :ninja: )και τον Farina ( :thumbsup: )ξέρω!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα μέσα αλλά δεν ξέρω αν θα διανυκτερεύσω! Φοβάμαι μετά την τελευταία Πανελλήνια! :lol:

Έλα ρε Φάνη πάλι θα τρέχεις αυθημερόν, δεν λέει. Έλα να αράξεις .

Αν μπορέσω θα έρθω και πάλι , στη Ναύπακτο ήταν πολύ ωραία.

Link to comment
Share on other sites

μεσα και εγω με ακομα 1 ατομο. :lol:

οποτε ενα δικλινο.

τα ευραααααααααααααααααααααααααα θα τα δωσω στον φανη στα καρτ στη Λαρισα

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα μέσα αλλά δεν ξέρω αν θα διανυκτερεύσω! Φοβάμαι μετά την τελευταία Πανελλήνια! :whistling:

Τι σου έκαναν εσένα;;;; :whistling:upyours.gif:whistling:

ποιος???εγω δεν ξερω τιποτα. B)

Φανη μην τους ακους.απλα δεν θελουν να πας για αυτο τα λενε αυτα. :rolleyes:

Φανη τους Θεσαλλονικιους να φοβασε. :rolleyes:

επειδη θελω να ειμαι σωστος και να μην λεω ψεματα....δεν αντεχω αλλο ,θα μιλησω.

μου ειπαν οτι αν καταφερω να κανω τον Φανη να αυθαδιασει(να νευριασει και να βρυσει new_rtfm.gif ),

τοτε τιμητικα,επειδη δεν εχει μεχρι τωρα καταφερει κανενας να κανει κατι τετοιο(να φερει σε αυτο το σημειο τον Φανη που τον διακατεχει ενα πνευμα -πεπλο ηρεμιας worthy.gif ),

τοτε λεω ......

θα τον ban-αρουν και θα με βαλουν στη θεση του. new_killother.gif

α.ξεχασα να πω οτι ειμαι μεσα.(γισ την εκδρομη)

Για τους Θεσσαλονικιούς, ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ! Σκατόφατσες είμαστε!!!!! :thumbsup::thumbsup::thumbsup:

Για το βρίσιμο, να σου πω τι είπε στα Τρίκαλα με το που είδε το ζαντολάστιχο Special Delivery έξω από την πόρτα του;; ΑΚΡΙΒΩΣ πώς το είπε όμως... Δεν ξεχνώ αυτό το ξέσπασμα!

"Οχι ρε π..στη μου....(παύση).... ΡΕ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΑ;;;;;......(παύση πιο σύντομη)..... Γαμώ την π....να μου ρε π...στη....... ΡΕ ΜΑ....ΚΕΣ θα σας γα.....σω!"

Αυτό είναι Πρώτο σοκ.... παύση.... Συνειδητοποίηση.... παύση..... ΞΕΣΠΑΣΜΑ!!! Συνεπώς όχι μονο ΒΑΝ.... Αλλά και οριστική διαγραφή από τη χώρα!!! Τώρα, ποιοι έκαναν ό,τι έκαναν... ΑΓΝΩΣΤΟΝ!!!

popeye.gifpopeye.gifpopeye.gif

Link to comment
Share on other sites

Τι σου έκαναν εσένα;;;; :rolleyes:upyours.gifB)

Για τους Θεσσαλονικιούς, ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ! Σκατόφατσες είμαστε!!!!! :whistling::whistling::rolleyes:

Για το βρίσιμο, να σου πω τι είπε στα Τρίκαλα με το που είδε το ζαντολάστιχο Special Delivery έξω από την πόρτα του;; ΑΚΡΙΒΩΣ πώς το είπε όμως... Δεν ξεχνώ αυτό το ξέσπασμα!

"Οχι ρε π..στη μου....(παύση).... ΡΕ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΑ;;;;;......(παύση πιο σύντομη)..... Γαμώ την π....να μου ρε π...στη....... ΡΕ ΜΑ....ΚΕΣ θα σας γα.....σω!"

Αυτό είναι Πρώτο σοκ.... παύση.... Συνειδητοποίηση.... παύση..... ΞΕΣΠΑΣΜΑ!!! Συνεπώς όχι μονο ΒΑΝ.... Αλλά και οριστική διαγραφή από τη χώρα!!! Τώρα, ποιοι έκαναν ό,τι έκαναν... ΑΓΝΩΣΤΟΝ!!!

popeye.gifpopeye.gifpopeye.gif

Ελπιζω μονο να μην κανετε τιποτα σε μενα (εαν ερθω τελικα), γιατι μετα...................................

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

μαλλον και εγω μεσα με αλλα 4 ατομα και 2 gti ακομα!ετσι γιανα εχω καποιον να κοντραρω στο δρομο απο φλωρινα μεχρι εκει! tongue.gifrocket.gifshockgun.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Τι σου έκαναν εσένα;;;; ;)upyours.gif:whistling:

Για τους Θεσσαλονικιούς, ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ! Σκατόφατσες είμαστε!!!!! :lol::lol::thumbsup:

Για το βρίσιμο, να σου πω τι είπε στα Τρίκαλα με το που είδε το ζαντολάστιχο Special Delivery έξω από την πόρτα του;; ΑΚΡΙΒΩΣ πώς το είπε όμως... Δεν ξεχνώ αυτό το ξέσπασμα!

"Οχι ρε π..στη μου....(παύση).... ΡΕ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΑ;;;;;......(παύση πιο σύντομη)..... Γαμώ την π....να μου ρε π...στη....... ΡΕ ΜΑ....ΚΕΣ θα σας γα.....σω!"

Αυτό είναι Πρώτο σοκ.... παύση.... Συνειδητοποίηση.... παύση..... ΞΕΣΠΑΣΜΑ!!! Συνεπώς όχι μονο ΒΑΝ.... Αλλά και οριστική διαγραφή από τη χώρα!!! Τώρα, ποιοι έκαναν ό,τι έκαναν... ΑΓΝΩΣΤΟΝ!!!

popeye.gifpopeye.gifpopeye.gif

:whistling::whistling::whistling::whistling::whistling::whistling:

:whistling::whistling::whistling::whistling::whistling::whistling:

Στην εκδρομη παιζει να ερθουμε με τη Ριτα αλλα με πολλα ερωτηματικα, λογω αμφοτερων επαγγελματικων υποχρεωσεων..........

Ελπιζω μονο να μην κανετε τιποτα σε μενα (εαν ερθω τελικα), γιατι μετα...................................

Σε σενα θα βγαλουμε 2........μη σου πω οτι θα το βρεις στους τακους......... tongue.giftongue.giftongue.gif

Edited by White V GTI
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.