Jump to content
kouliss

Γαλαξίδι - Ερατεινή 11 και 12 Οκτωβρίου

Recommended Posts

Επιτελους συναντηθηκαμε για αλλη μια φορα και ξεφαντωσαμε μεχρι και αθλοπαιδειες είχαμε(Ντουμα αν παιξετε μονοι σας μπορει να μας νικήσετε)!

Ενα μεγαλο μπράβο στα παιδια απο επαρχια ειδικά απο Ιωαννινα και μεγαλύτερο για τα παιδια απο την Ναουσα!!!Παρουσα και ολη η Θεσσαλονικη με αμετρητα μελη περιπου....3 -οικογενεια Λατουσακη με την μικρη Μπουμπου!!!

Ευτυχως που οι ''οικογενειαρχες'' εμειναν με την οικογενεια :lol::rolleyes: (βλ. Νος) και αλλες δυστυχως παραπλευρες απωλιες λογω εναρξης κυνηγιου κουνελιων...

Ο Παγούρης με τον στολο του (βλ. ΥΠΟΒΡΥΧΙΑ-Αληθεια ξερεις ποσα αγορασες ή έχασες το μέτρημα-Χωριατη,πιτα χωρις πατατα) εβαλε ταξη με το ''Δημοτικό Συμβουλιο'' που συγκάλεσε τα ξημερώματα και διέκοψε τον Πρόεδρο-''Νομάρχη"-ΜεγαλοΕργολάβο απο την νυχτερινές παράνομες εργασίες-συνεργασιες με Ακτωρ-JB Αβαξ ("σήκωνε" τον 4ο Όροφο) και ήθελε λίγο ακομα να βάλει και το ασανσερ!!!! :wacko::lol: :lol:

Ο Τοτουλης μεγάλη "πληγη",είχε και τα τυχερά του με τον καραφλό "μωρο" και το κοκκινο μπουρδελιάρικο string, αλλα στον έφαγε ο Σωτήρης που ο μπαμπας του ειναι ζαχαροπλάστης! new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.giflove.gif

Μεγάλη απώλεια από την βραδυνη έξοδο ο Μεγάλος Ψαρας και το θηρίο-φύλακας που ειχε και ψάρευε καρχαριες!!! και ο Subaru που πήγε "ΝΩΡΙΣ" για "ΥΠΝΟ"!!! -_-:whistling:

Οσο για τον Activious παλι φοβερος γνωρισε νέους φιλους-πειρατες στον Φανη!!! new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifworthy.gifworthy.gif Και που να μην ήταν η αδελφη του! Σε εσωσε το βραδυ του Σαββατου,αλλα σοκολατόπιτα δεν πήρε!!!! Διαιτα βλέπεις.

Στο γυρισμο μεγάλο Show με το νεο μέλος στο Σμηνος με κωδικο όνομα "Black Komodino" και με Subaru να παταει ο ενας στον αλλο μπομπες απο χαρτι!!!Δεν σε χάλασε που σου έριξα 2 αυτοκινητα απο 3τες και σε ανηφορα και μη πεις τωρα ειχα κοφτες κτλ ολο θόρυβο σαματα,τρομοκρατια (βλ.Αραχωβα παραλιγο να γκρεμιστει απο τα σκασίματα,αλλα ουσια τιποτις!!!! new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif

Ηρωας ο Παπαγιαννης με τον Ιαπωνα τα καταφερε μια χαρα.Πιστευω οτι το σκαθαρι θα τα καταφερνε καλυτερα,τουλάχιστον νερα στο ψυγειο εχει!!!

Ο Παναγιώτης VR μας πήρε τα αυτια στην Εθνική οχι με το vr αλλα με τα κλαρινα του, και σας έλεγα μη του δινεται θάρρος. "Δεν θελει και πολυ...."Μπραβο τελος και στο ΔΣ για την λεπτομερέστατη παρουσιαση με "αποδειξεις"- να πω στο θειο μου να σας προσλαβει!!!σχετικα με τα εσοδα-εξοδα και τα μελλοντικα σχεδια για το club.Κριμα που δεν ήρθαν ολοι αυτοι που ολο τον προηγουμενο καιρο το μονο που εκαναν ηταν να κατακρίνουν.

Επομενη συναντηση για συσφιξη σχεσεων στα φοβερα Ιωαννινα.Παγουρη ετοιμασου για "αεροπλανοφορα".... new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif

Ok, έκλεισε.

Πρώτα σταση απο Μελισσια ετσι!!! δεν θελω να εχουμε αλλα.... ε Γιωργακη???? :lol: :lol: :lol: :lol:

Edited by doumasj
Συγχώνευση 2 ποστ
Link to comment
Share on other sites

Να πω και ενα μπραβο στα παιδια απο Ναουσα,Αμαλιαδα,Κοζανη που ηρθαν στην πανελληνια.

Πετρακη χικγ ετοιμασου

Link to comment
Share on other sites

Ελιωσα με τις φοτο που εβαλες Παναγιωτη. Πως δεν του εσκισα την φανελα........

Την επομενη θα τον ξεβρακωσω. χαχαχαχα

εσεις ..............και εγω φωτογραφος.εισαι τυχερος γιατι δεν μπορω να βρω αυτη που προσπαθεις να κανεις τα παιδια να καταλαβουν οτι εισαι moderator και αυτοι members.

αποσπασμα"ρε κου..λες ξερετε απο που ειμαι εγω???γκιχ......παναγιωτη βγαλε.....γκιχ..... φωτο να δειξω πως φερονται σε εναν mod.γκιχ........"

Οσο για τον Activious παλι φοβερος γνωρισε νέους φιλους-πειρατες στον Φανη!!! new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifworthy.gifworthy.gif

με στεναχωρισε ομως γιατι το ξεφουσκωσε μετα....ενω την virginia ,στα τρικαλα,την πηρε μαζι του. :rolleyes::blink:

Link to comment
Share on other sites

Να πω και ενα μπραβο στα παιδια απο Ναουσα,Αμαλιαδα,Κοζανη που ηρθαν στην πανελληνια.

Πετρακη χικγ ετοιμασου

Και .......οπως ειπαμε :rolleyes::blink::lol:

Link to comment
Share on other sites

Πριν από όσα πω και ότι αναφέρω θα πω ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΑΙ ΜΠΡΑΒΟ στα παιδιά που ήρθαν από:

ΓΙΑΝΝΕΝΑ,ΝΑΟΥΣΑ,ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ,ΛΑΜΙΑ,ΛΑΡΙΣΑ,ΒΟΛΟ,ΑΓΡΙΝΙΟ,ΑΜΑΛΙΑΔΑ,ΠΑΤΡΑ,ΧΑΛΚΙΔΑ,ΤΡΙ

ΚΑΛΑ-ΘΗΒΑ και τους εκ ΑΘΗΝΑΣ

Γενικά όλους εσάς που στηρίζετε και είστε κοντά στην μεγάλη αυτή παρέα που λέγεται HELLENIC VWCLUB

Ξεκινώντας από το Σάββατο και με κάποια παρατράγουδα το πρωί μιας και είχαμε κάποια απρόοπτα όλα πήγανε καλά και το κομβόι έφτασε στο ΓΑΛΑΞΙΔΙ αφού όμως στο πέρασμα του ξεσήκωσε μέχρι και τις πέτρες.....Ρωτήστε τους κατοίκους των περιοχών όπου περάσαμε και θα καταλάβετε....

Αφού φάγαμε και ξεκουραστήκαμε το μεσημέρι του σαββάτου το απόγευμα είχε αθλοπαιδιές και υπήρξε αγώνας μπάσκετ μεταξύ των μελών....

Ο παιδότοπος δεν χρησιμοποιήθηκε από κανέναν μιας και τον είχαμε κλείσει για το μέλος NOS αλλά δεν μας ήρθε....Την επόμενη φορά....

Από το απόγευμα και μέχρι το βράδυ άρχισαν και κατέφθαναν και άλλα μέλη από διάφορες περιοχές της ΕΛΛΑΔΑΣ για να περάσουμε σούπερ....

Το σαββατόβραδο είχε clubbing....εκεί όπου αφήσαμε το στίγμα μας με πολλά υποβρύχια όπως προείπαν τα παιδιά και με πολύ μα πολύ χορό....όλοι μαζί μια παρέα για μια νύχτα όλο τρέλα....Αφού γυρίσαμε αργάμιση ο παγούρης ή χωριάτης ή ερωτευμένος ή κωλόπαιδο είχε όρεξη....αλλά πολύ όρεξη....

Δεν μπαίνω σε λεπτομέρειες μιας και τα είπανε τα παιδιά όλα σχεδόν τα σκηνικά......Το δωμάτιο μου είχε γίνει αίθουσα ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ....

Η κυριακή είχε αφιερωθεί από μας (τα μέλη του Δ.Σ.) για εσάς......Να μάθετε κάποια πράγματα που τόσο καιρό θέλαμε να σας πούμε αλλά......Αλλά περιμέναμε την κατάλληλη στιγμή όπου κάποια ποντίκια θα εμφανίζονταν για να τα ξαναθάψουμε εκεί κάτω εμείς, εμείς που μπορούμε και εμείς που τολμούμε.....Μάθατε πολλά και πιο πολύ ενημερώθηκατε για το ποιοι πραγματικά είμαστε....

Και τί να σας πω για το τί έγινε στο γυρισμό με τους λίγους που μείναμε πιο πίσω (10 αυτοκίνητα) και περάσαμε και μέσα από την Λειβαδιά όπου και ήπιαμε καφεδάκι με τα όμορφα νερά της.....Στο φεύγα πάντως έγινεπανικός....

Όλοι μαζί πάμε το HELLENIC VWCLUB μπροστά....όλοι μαζί μία γροθιά αντιστεκόμαστε σε όλους αυτούς που μας μειώνουν...Σε αυτούς που μας θέλουν υπό...Ήμαστε πάντα πρώτοι και θα παραμείνουμε πρώτοι σε όλα.....Το κερασάκι στην τούρτα για αυτό που λέω θα το μάθετε στην επόμενη πανελλήνια που όπως ανακοινώθηκε θα είναι στα ΓΙΑΝΝΕΝΑ........

Οπότε ΓΙΑΝΝΙΩΤΕΣ μα πιο πολύ παγουρίστα ετοιμαστείτε..........ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ........

Ήδη έχουμε μπει σε ρυθμό προετοιμασίας από τώρα μιας και εκεί θα γιορτάσουμε όλοι μαζί τα 5 ΧΡΟΝΙΑ ΥΠΑΡΞΗΣ ΜΑΣ......

I new_love.gif VWCLUB MEMBERS

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

Καλά ήταν. Μια χαρά... Αν και χαλάστηκα λιγάκι με κάποια θέματα... Οχι για κλίκες και κάτι τέτοια όπως είπε ο Χούλιο. Κι εμένα μου το είπαν αλλά για αστεία. Για πλάκα. Και σοβαρά να το έλεγαν έχω σοβαρότερα προβλήματα να σκεφτώ. Αυτό που με πείραξε λίγο και ξενέρωσα κάπως ειναι οτι οταν μπήκα στο club το έβλεπα σαν μια παρέα που εχει γελιο, χαβαλέ. Γενικα οτι μπορουμε να ξεφεύγουμε εστω για λίγο απο τα όποια προβλήματα μας. Σε αυτή την εκδρομη καταλαβα οτι τα προβλήματα που εχουν τα αλλα club τα εχουμε κι εμείς. Ακουσα αρκετές κακίες γενικά,μετα εφαγα και την ήττα στην ομιλία της Κυριακής!!!! Δεν παμε καλα.... Μαλλον καποιοι δεν πανε καλα... Οι απολογίες δε μ'άρεσαν αλλα έπρεπε να γίνει κι αυτό. Απλα πιστεύω οτι είχαμε καλύτερα πράγματα να κανουμε. Στο κάτω κάτω όποιος θέλει μενει στο club και όποιος θέλει φεύγει. Συγνώμη σε όλους που δεν ήμουν την κυριακή το μεσημέρι στην ταβέρνα με όλο το club,αλλα ξενέρωσα τόσο που την έκανα με τον Χούλιο και τον Αctivious.... Ok ok... ΜΑΛΑΚΙΑ μου το ξέρω αλλα έλεγα απο μέσα μου οτι θα ακούσω κι άλλα και θα με παρει κι άλλο απο κάτω. Πάντως το πιο καλό που άκουσα ηταν για την πανελλήνια στα ΓΙΑΝΝΕΝΑ. :wacko::thumbsup: :thumbsup:

(ΧΟΥΛΙΟ φέρε τον ΠΑΥΣΑΝΙΑ στο σπιτι... :wacko: )

Link to comment
Share on other sites

Καλά ήταν. Μια χαρά... Αν και χαλάστηκα λιγάκι με κάποια θέματα... Οχι για κλίκες και κάτι τέτοια όπως είπε ο Χούλιο. Κι εμένα μου το είπαν αλλά για αστεία. Για πλάκα. Και σοβαρά να το έλεγαν έχω σοβαρότερα προβλήματα να σκεφτώ. Αυτό που με πείραξε λίγο και ξενέρωσα κάπως ειναι οτι οταν μπήκα στο club το έβλεπα σαν μια παρέα που εχει γελιο, χαβαλέ. Γενικα οτι μπορουμε να ξεφεύγουμε εστω για λίγο απο τα όποια προβλήματα μας. Σε αυτή την εκδρομη καταλαβα οτι τα προβλήματα που εχουν τα αλλα club τα εχουμε κι εμείς. Ακουσα αρκετές κακίες γενικά,μετα εφαγα και την ήττα στην ομιλία της Κυριακής!!!! Δεν παμε καλα.... Μαλλον καποιοι δεν πανε καλα... Οι απολογίες δε μ'άρεσαν αλλα έπρεπε να γίνει κι αυτό. Απλα πιστεύω οτι είχαμε καλύτερα πράγματα να κανουμε. Στο κάτω κάτω όποιος θέλει μενει στο club και όποιος θέλει φεύγει. Συγνώμη σε όλους που δεν ήμουν την κυριακή το μεσημέρι στην ταβέρνα με όλο το club,αλλα ξενέρωσα τόσο που την έκανα με τον Χούλιο και τον Αctivious.... Ok ok... ΜΑΛΑΚΙΑ μου το ξέρω αλλα έλεγα απο μέσα μου οτι θα ακούσω κι άλλα και θα με παρει κι άλλο απο κάτω. Πάντως το πιο καλό που άκουσα ηταν για την πανελλήνια στα ΓΙΑΝΝΕΝΑ. :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

(ΧΟΥΛΙΟ φέρε τον ΠΑΥΣΑΝΙΑ στο σπιτι... ;) )

farinas ναι εχεις δικιο για την ομιλια αλλα το θεμα με τις καρτες(πιστευω οτι ειδες μεσα στο φορουμ) ξεφυγε παρα πολυ και αυτοι που τα λεγανε ολα αυτα δν κανανε καν τον κοπο να πατησουν στην εκδρομη να τα ακουσουν αυτα...

οπως και να το κανεις ηταν αναγκαιο κακο να γινει ετσι αυτο το πραγμα.

παντως βλακεια σας που δν ηρθατε στην ταβερνα γιατι το μονο πραγμα που δν συζητησαμε ηταν για τις καρτες και ολα αυτα που ειπανε στην ομιλια ;)

στο θεμα μας τωρα :wacko:

ολη η εκδρομη ηταν "αντε γεια" που λεει και ο τσουκαλας.δλδ απιστευτη!!!!!!!!! B)B)tongue.gif

απο που να ξεκινησω?

η διαδρομη ηταν απιστευτη πολλες στροφες(ναι ναι ηταν η απολυτη πορωση!!!!!!!! :thumbsup::thumbsup: )μαγευτικα τοπια.το μονο που εβλεπες ηταν τα golfακια μας,τον δρομο και την θέα.

παντως ναι ακουστηκαμε απο ολες τις περιοχες που περασαμε!!!!!!και αφησαμε και εκει το "στιγμα" μας :lol::lol::lol:

με το που πατησαμε το ποδι μας στο ξενοδοχειο μας ακουσαν μεχρι και οι πετρες!!!!!!!!!! :lol::lol:

ο σωτηρης ειχε φερει 3 κουτια σοκολατοπιτας(ζαχαραπλαστης ειναι ο πατερας σου?????? :lol:tongue.giftongue.gif )

και ο αρουλης(κοινος λατουσακης)ειχε φερει ποσο τριγωνα!!!!με ζαχαρο φυγαμε απο εκει!!!! :lol::lol:

ο προεδρος εκτος το οτι ελειπε ολο το σαββατο μεχρι το βραδυ, μετα το βραδυ ταραξε και τα τριγωνα και τις σοκολατοπιτες :wacko::thumbsup:

στο club πληρωσαμε τον χωρισμου του dj!!!!! :thumbsup:<_< αλλα εβαλε τα κλαρινα κλπ και να εχουν ριξει ολοι τον χορο!εχανε η μανα το παιδι και το παιδι την μανα εκει μεσα tongue.giftongue.gif

ο παγουρις εχασε τον λογαρισμο απο τα υποβρυχρια που "βυθησε" :lol::lol: και μετα στο ξενοδοχειο καλεσε το γνωστο σε ολους δημοτικο συμβουλιο οπου ακουστηκαν απιστευες ατακες του στυλ:"που ειναι ο δημαρχος,φωτια στο 360 κλπ !!!!!! :lol::lol:

ο παγουρις καταφερε να σηκωσει ολο το ξενοδοχειο στο ποδι!!!!!!!!αφου κοπαναγε για να ανοιξε ο προεδρος την πορτα και να τον φερει και αυτον στο "δημοτικο" συμβουλιο :lol:

οπως αναφερανε και οι αλλοι ειχαμε και εναν αγωνα μπασκετ tongue.gif οπου εγω ο ντουμας και ο παναγιωτης(vr6) χασαμε απο πετρακι,totouli και τον αντρεα(αν εχει γηπεδο στα γιαννενα θα παρουμε την εκδικηση μας :lol:upyours.gifupyours.gif:lol: )

ο σβουρας και ο perisvt ακουγοντουσαν παντου και ειχαμε και δυο φατσουλες στην παρεα την μπουμπου(λατουσακης family)το οποιο πρεπει να κατουρησε οοοοοοοολο το ξενοδοχειο :lol::lol::lol: και την ιρμα ή αλλιως bad girl!!!!!

ενα μεγαλο μπραβο στα παιδια που ηρθαν απο την επαρχια!!!!!!!!!!!

γιαννενα σας ερχομαστε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

B)B)B):thumbsup::thumbsup::thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Η κυριακή είχε αφιερωθεί από μας (τα μέλη του Δ.Σ.) για εσάς......Να μάθετε κάποια πράγματα που τόσο καιρό θέλαμε να σας πούμε αλλά......Αλλά περιμέναμε την κατάλληλη στιγμή όπου κάποια ποντίκια θα εμφανίζονταν για να τα ξαναθάψουμε εκεί κάτω εμείς, εμείς που μπορούμε και εμείς που τολμούμε.....Μάθατε πολλά και πιο πολύ ενημερώθηκατε για το ποιοι πραγματικά είμαστε....

Κι εμεις που δεν ηρθαμε στην εκδρομη στο πηγαδι κατουρησαμε?

Αυτα που ειπωθηκανε την Κυριακη δεν θα τα μαθουμε ποτε?

Ή μηπως ειναι για τους εκλεκτους?

Οσο για το ποιοι πραγματικα "ειμαστε" το ξερουμε καλα οι παλιοι και για αυτο το λογο δεν ρωταω.

Edited by chrismk2
Link to comment
Share on other sites

Χρήστο, η παρουσίαση, είχε σαν θέμα τις κάρτες, και την αναγνώριση του club, σαν επίσημο. Δεν είχε κάτι παραπάνω. Ότι έχει ειπωθεί εκεί είναι εν συντομία γραμμένα σε διάφορα ποστ, στο θέμα με τις κάρτες. Επίσης υπήρξε και κάποια ιστορική αναδρομή, καθώς και για την πόλη που θα μας φιλοξενήσει στην επόμενη Πανελλήνια.

Edited by PAGOURISTAS
Επεξεργασια
Link to comment
Share on other sites

farinas ναι εχεις δικιο για την ομιλια αλλα το θεμα με τις καρτες(πιστευω οτι ειδες μεσα στο φορουμ) ξεφυγε παρα πολυ και αυτοι που τα λεγανε ολα αυτα δν κανανε καν τον κοπο να πατησουν στην εκδρομη να τα ακουσουν αυτα...

οπως και να το κανεις ηταν αναγκαιο κακο να γινει ετσι αυτο το πραγμα.

παντως βλακεια σας που δν ηρθατε στην ταβερνα γιατι το μονο πραγμα που δν συζητησαμε ηταν για τις καρτες και ολα αυτα που ειπανε στην ομιλια :lol:

στο θεμα μας τωρα :lol:

ο σβουρας και ο perisvt ακουγοντουσαν παντου.

Καλα ρε Τακη οντως ακουγομουν εγω με τον Βασιλη. Μπααααααααααααααααααααααααααα δεν νομιζω tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Στα της εκδρομης, πρεπει να ειναι η καλυτερη Πανελληνια ever ε? tongue.gif

Μπραβο ρε σεις, αυτι θα πει "το καψαμε"!!!!

Χαιρομαι που περασατε καλα, θα εχετε σιγουρα αναμνησεις για πολυ καιρο.

Την εκδρομη στα Γιαννενα δεν τη χανω με τιποτα, για να συναγωνιστω τον Pagourista στα υποβρυχια (θα σου δειξω εγω ρε tongue.gif ).

Ο......Παυσανιας θα αποκτησει και αυτος profile στο forum μας, σαν την Virginia? :lol:

Mεχρι την επομενη εκδρομη (αντε να περνανε οι μερες), καλα να περναμε και ενα τεραααααστιο ευχαριστω σε οσους βρεθηκαν εκει. :lol:

Edited by PAGOURISTAS
Επεξεργασια
Link to comment
Share on other sites

Στα δικά μας, μια χαρά περάσαμε χαβαλέ είχαμε,ο Λατουσάκης έφερε και την Μπουμπού για να γίνουν τρεις οι εκπρόσωποι της Θεσσαλονίκης

τι άλλο θες.....

Πρόεδρε(Gravedigger) ετοιμάσου για ξεβράκωμα στα Γιάννενα!!!!!

Μετά τον Παυσανία έρχεται κι ο Αννανίας!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Υ.Γ: Κε doumasj όπως βλέπω από τις πόλεις που εκπροσωπώ δεν ανέφερες στις ευχαριστίες σου καμία..... protest.gif

Edited by PAGOURISTAS
Επεξεργασια
Link to comment
Share on other sites

στο θεμα για το γακαξιδι δεν μπηκα η κανω λαθος?Ηταν παρα πολυ ωραια οπως παντα.στο γυρισμο ασχετα οτι θα ερχομουν μ΄ενα σουμπαρου κολημενο στο λουπο.αλλα το παληκαρι ειχε χερια.μπορει να μην εχω αλογα αλλα εχω db.Πανο vr6 ανανεωσε τα cd γιατι στα ιωαννινα θα πανε σφαιρα οι αφιερωσεις

ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ ΠΑΙΔΙΑ

Link to comment
Share on other sites

Κάτι θα κάνουμε και για σένα. Κέρνα έναν καφέ να σου φέρω και σοκολατόπιτα.

εμένα που μου έδωσες τσιγκουνικα τσιγκουνικα, μόνο ένα κομμάτι, κι αυτό αφού είχε μπαγιατέψει μετά από 3 μέρες, δε δικαιούμαι άλλο?

Αντε να πω και εγω με την σειρα μου, τωρα που εχει φυγει τελειως το οινοπνευμα απο τα πνευμονια μου. :lol::lol:

Τα περασαμε ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ!!!!!!! :thumbsup::thumbsup:

Φτασαμε κατα της 9 το απογευμα του Σαββατου και βρηκαμε παλιους γνωριμους

και γνωρισαμε νεα μελη.

Βεβαια υπηρχαν και πολλες απουσιες :whistling::whistling:

Κατα της 11.00 ξεκινησαμε για το μαγαζι.

Στο μαγαζι......

Η μουσικη επαιζε τοσο δυνατα που μας πηρε τα αυτια thumbsdown.gifthumbsdown.gif

Ο dj ηταν χωρισμενος με την γκομενα :lol: οπως ειπε και ο προεδρος και επαιζε οτι να ναι

Τα ποτα ηταν μπομπα :lol::lol::lol:

Τα υποβρυχια ηταν παλιας κατασκευης :blink::blink:

Παρ ολα αυτα ριξαμε τα συρτα μας,τα τσιφτετελια μας,τις ζεμπεκιες μας.

Κοσμα εαν την επομενη φορα δεν χορεψεις θα σου βαλω φωτια στον κ...... οπως βαζαν αυτοι στο πατωμα.

Ο προεδρος ειχε παρει ενα μπουκαλι και τραγουδουσε.

Ο Panosvr6 και εγω ζητουσαμε απο τον dj να βαλει κλαρινα αλλα μας ειπε οτι δεν εχει. Φτου σου ρε καφρε.

Γενικα λογω της παρεας τα περασαμε ομορφα.Και αυτο ειναι που μετραει.

Στο ξενοδοχειο στην επιστροφη δεν θυμαμαι τι εγινε...... πλακα κανω :blink::D:D

Μαζευτηκαμε ολοι στο δωματιο του Γιαννη για να φαμε παστα-τουρτα δεν θυμαμαι τι ηταν.

Ξαφνικα εσκασε μυτη ο προεδρος της Κεντρικης Ελλαδος.

Τον βγαζω εξω απο το δωματιο και λογω κουρασης :lol::lol: πεσαμε κατω στο πατωμα για να του βγαλω την μπλουζα

αλλα εκεινη την στιγμη ξεπορτιζει η αδερφη του και κατι μου λεει που δεν το θυμαμαι.Φανη η αδερφη σου σε εσωσε, να το ξερεις.

Την στιγμη που πηγα να μπουκαρω στην αδερφη βγαινει ενας γερμανογαλλος και κατι μου λεει στα γερμανογαλλικα

αλλα δεν το επιασα και ας μιλαω 10 γλωσσες μετα απο ποτο. :lol::lol:

Παω να τον βρω για να του πω αλλα μπερδεψα την πορτα που ειχε βγει και ετσι εγκατελειψα την προσπαθεια tongue.giftongue.gif

Μετα μου ηρθε να ξυπνησω τον doggy(μου ηρθε τωρα :lol: )

Καποιο πουλακι μου ειπε που εμενε για πηγα να τον παρω.

Παραλιγο να σπασω την πορτα. :lol::lol:

Εαν ειχαμε παρει φωτια σιγα μην καθομουν να σου χτυπησω την πορτα ρε προεδρε.Θα ειχα φυγει απο το ξενοδοχειο :lol::lol::lol:

Βγηκε και αυτος και πηγαμε ολοι να φαμε την παστα μαζι και η μπουμπου!!!!!

Που ειναι η μπουμπου ΟΕΟ

Η συμμορια ολου αυτου του σκηνικου ηταν: Panosvr6,Πετρος,Αρης,Σωτηρης,Παναγιωτης,Ανδρεας,Γιαννης,activious,Φανης,farinas.

To Δημοτικο συμβουλιο αφου τα ειπε την εκανε κατα της 5.30.

Το πρωι μολις βγηκα για πρωινο κατι μου λεγανε για κατι γλυκα που βρηκαν κατω στον διαδρομο.

Ξερετε τιποτα??? :lol::lol:

Στο πρωινο που κατεβηκαμε ο Πετρος ειχε φαει ολη την ομελετα. :D:D

Την επομενη φορα θα κατεβω απο της 7 χωριατη.

Ο κυρ.Δουμας που μας ειχε πει να βρεθουμε για πρωινο εριχνε τον 8 υπνο.Εισαι μεγαλος χωριατης και συ.

Το kaltsaki μου την ελεγε συνεχεια και μου εβγαλε το πρωινο απο την μυτη :lol::lol: Γιατι αραγε????

Τελος να πω οτι στην ομιλια των παιδιων απαντηθηκαν πολλα ερωτηματα.

Αυτα απο τον Ορεστη Μακρη :lol::lol::lol:

Παιδια ειλικρινα τα περασα τελεια.Να μαστε παντα καλα για να γινονται τετοια πραγματα.

Panosvr6 εισαι φοβερος συγκατοικος. ;);)

Σας περιμενω ολους στα Γιαννενα 21-22 Φεβρουαριου στην επομενη πανελληνια.

Δεν ξερετε τι σας περιμενει........................................

θα μάθεις το γιατί στα Γιάννενα! στο χρωστάω!

να φυλάγεσαι, έχεις να πληρώσεις για πολλά...

Link to comment
Share on other sites

Guest dubbeR_Stoilas

Κρίμα που δεν μπόρεσα να έρθω, από ό,τι βλέπω περάσατε Super. Δυστυχώς οι ετοιμασίες για το γάμο δεν μου επέτρεψαν καν να σκεφτώ ενδεχόμενη συμμετοχή μου.

Πότε είναι η εκδρομή στα Γιάννενα? Θα είμαστε σε προχωρημένη ενδιαφέρουσα αλλά θέλω πολυ να έρθω.

Edited by PAGOURISTAS
Επεξεργασια
Link to comment
Share on other sites

Κρίμα που δεν μπορεσα να έρθω βλέπω περάσαμε καλά στην εκδρομή...

Link to comment
Share on other sites

...

εμένα που μου έδωσες τσιγκουνικα τσιγκουνικα, μόνο ένα κομμάτι, κι αυτό αφού είχε μπαγιατέψει μετά από 3 μέρες, δε δικαιούμαι άλλο?

...

Αν την ερχόμενη Πέμπτη δεν τρακάρει κανείς.... Στο ΣΕΦ.... θα έρθει ένα magic box! Όποιος προλάβει! Μετά ξέρετε... τηλ για παραγγελείες tongue.giftongue.giftongue.gif

kaltsaki εσύ μένεις και κοντά. Πάνε αγόρασε... μέσα τον έβαλα το φούρνο @ Πανελλήνια. tongue.giftongue.giftongue.gif

Πέμπτη... Λίγα κομμάτια.

Link to comment
Share on other sites

Για την αποκατάσταση της ιστορικής αλήθειας πρέπει να γράψω 2 πραγματάκια:

Χτυπάει νυχτιάτικα το τηλέφωνο, ο FARINAS ανησυχεί (και καλά) για την υγεία μου! Φυσικά δεν το πιστεύω και πετάγομαι στον διάδρομο για να τσεκάρω.

Όλοι στα δωμάτιά τους! Ξαφνικά ανοίγει ο activious την πόρτα του...

Με τα πολλά, με τα λίγα... ανακαλύπτω τον FARINA κρυμένο στην τουαλέτα του activious! :lol:

Όπως φαίνεται ετοιμαζόταν για την φάρσα...

Βέβαια αμέσως μετά ήρθε ο Pagouristas και τα υπόλοιπα είναι πλέον γνωστά! closedeyes.gif

Και την Κυριακή το πρωί απορούσα γιατί δεν ξύπνησε ο Κώστας να έρθει για πρωινό... hmmm.gif

Μετά τον Παυσανία πάντως δεν ξέρω τι να περιμένω... φουσκωτό 4x4 όπως στην διαφήμιση του Peugeot 107

Τέλοσπάντων, εγώ πέρασα πολύ όμορφα, ελπίζω και όλοι όσοι συμετείχαμε!

Link to comment
Share on other sites

Για την αποκατάσταση της ιστορικής αλήθειας πρέπει να γράψω 2 πραγματάκια:

Χτυπάει νυχτιάτικα το τηλέφωνο, ο FARINAS ανησυχεί (και καλά) για την υγεία μου! Φυσικά δεν το πιστεύω και πετάγομαι στον διάδρομο για να τσεκάρω.

Όλοι στα δωμάτιά τους! Ξαφνικά ανοίγει ο activious την πόρτα του...

Με τα πολλά, με τα λίγα... ανακαλύπτω τον FARINA κρυμένο στην τουαλέτα του activious! :lol:

Όπως φαίνεται ετοιμαζόταν για την φάρσα...

Βέβαια αμέσως μετά ήρθε ο Pagouristas και τα υπόλοιπα είναι πλέον γνωστά! closedeyes.gif

Και την Κυριακή το πρωί απορούσα γιατί δεν ξύπνησε ο Κώστας να έρθει για πρωινό... hmmm.gif

Μετά τον Παυσανία πάντως δεν ξέρω τι να περιμένω... φουσκωτό 4x4 όπως στην διαφήμιση του Peugeot 107

Τέλοσπάντων, εγώ πέρασα πολύ όμορφα, ελπίζω και όλοι όσοι συμετείχαμε!

παλι καλα που ηρθε ο pagouristas και μας εσωσε.ο κωστας μπορει να μην κατεβηκε για πρωινο,αλλα εγω κατεβηκα (και ας ειχα κοιμηθει 2 μιση ωρες )για να μην καταλαβεις τιποτα.

ρωτα τον svoura και τον αλεξη πως ημουν οταν ετρωγα.με κλειστα τα ματια ετρωγα πρωινο.... :thumbsup:

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.