Jump to content
kouliss

Γαλαξίδι - Ερατεινή 11 και 12 Οκτωβρίου

Recommended Posts

Ελα έλα εσύ, κι εγώ θα φέρω κάτι Συριανά λουκούμια που μας έφερε η κουνιάδα μου!!!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Τι σου έκαναν εσένα;;;; :Dupyours.gif:whistling:

Για τους Θεσσαλονικιούς, ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ! Σκατόφατσες είμαστε!!!!! :D:thumbsup::thumbsup:

Για το βρίσιμο, να σου πω τι είπε στα Τρίκαλα με το που είδε το ζαντολάστιχο Special Delivery έξω από την πόρτα του;; ΑΚΡΙΒΩΣ πώς το είπε όμως... Δεν ξεχνώ αυτό το ξέσπασμα!

"Οχι ρε π..στη μου....(παύση).... ΡΕ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΑ;;;;;......(παύση πιο σύντομη)..... Γαμώ την π....να μου ρε π...στη....... ΡΕ ΜΑ....ΚΕΣ θα σας γα.....σω!"

Αυτό είναι Πρώτο σοκ.... παύση.... Συνειδητοποίηση.... παύση..... ΞΕΣΠΑΣΜΑ!!! Συνεπώς όχι μονο ΒΑΝ.... Αλλά και οριστική διαγραφή από τη χώρα!!! Τώρα, ποιοι έκαναν ό,τι έκαναν... ΑΓΝΩΣΤΟΝ!!!

popeye.gifpopeye.gifpopeye.gif

θεοοοοοςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς worthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gif:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

πανο εσυ κανονισε να συναντηθουμε βολο και να φυγουμε ολοι μαζι παρεα...και στο δρομο ...rocket.gif πλακα κανω!!ξερεις οτι κραταω χαρακτηρα!αααα τεταρτη θα ειμαι βολο και ελπιζω προλαβω να περασω απο το μαγαζι να τα πουμε ;)

Edited by anestis the boss
Link to comment
Share on other sites

πανο εσυ κανονισε να συναντηθουμε βολο και να φυγουμε ολοι μαζι παρεα...και στο δρομο ...rocket.gif πλακα κανω!!ξερεις οτι κραταω χαρακτηρα!

θα φυγουμε μαζι και θα σου ριξω λιγο σκονη,μιας και ειμαι πιο ελαφρης..... tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

θα φυγουμε μαζι και θα σου ριξω λιγο σκονη,μιας και ειμαι πιο ελαφρης..... tongue.gif

65 κιλα ανθρωπος ειμαι!ελεος..απλα εχω τα μπαουλα στο πορτ μπαγκαζ..τα οποια θα φαν ξυλομα γιατι εχασα σε κοντρα μισο φτερο διαφορα!!τεσπα μεθαυριο ελπιζω να τα πουμε!

Link to comment
Share on other sites

65 κιλα ανθρωπος ειμαι!ελεος..απλα εχω τα μπαουλα στο πορτ μπαγκαζ..τα οποια θα φαν ξυλομα γιατι εχασα σε κοντρα μισο φτερο διαφορα!!τεσπα μεθαυριο ελπιζω να τα πουμε!

ελα απο το μαγαζι ;)

Link to comment
Share on other sites

Οι από Βόλο και Λάρισα, θα ενωθούν μαζί μας από τη Β. Ελλάδα αν έρθετε διήμερο και όχι απλή ημερήσια! Και όλο μαζί, με τους Λαμιώτες! ;)

Link to comment
Share on other sites

για να δούμε ολόκληρες διακοπές σε αφήσαμε να κάνεις....τί ψάρεψες....!!!!!

οτι ψαρεψα το εφαγα φρεσκο φρεσκο.... :lol::lol:B):lol:

τωρα θα φερω και τα καλαμια μαζι να παω για πρωινο....εμαθα οτι τσιμαει καλα εκει!!!!!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Μεσα και εγω με τετρακιλινδρο πλεων το Rado !! :lol: Μανο ακους ... ειναι πολλα τα χιλιομετρα........ και ξερω οτι μια ξανθια γελαει τωρα .. αλλα να πρωσεχει τα κολαρα.! :rolleyes: Παναγιωτη φερε πανσετες θα εχοθμε τσιμπουσι !!!!!

kmpRado +1

Link to comment
Share on other sites

Ναι μην χασεις εσυ και ο φιλαρακος σου '' Ντουμα'' B)

παιζει να ερθω και μονος μου αμα θε κοιμομαστε hearts.gifαγκαλιτσα B)

καλα η πιθονοτητα σε αυτο το ενδεχόμενο ειναι απλα ΜΗΔΕΝΙΚΗ ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΜΙΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ!!!!!

και γω εκεί θα είμαι με την ;) και την ΜΑΥΡΗ ΓΑΖΕΛΑ........

Θα γίνει πανικός.....

και χωρις κομοδινα και αηδίες ε? :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Οχι, κοιμηθείτε εσείς αγκαλίτσα, και οι γυναίκες σας αγκαλίτσα, να δούμε ποιοι θα περάσουν πιο καλά!!! Ποιοι ή ποιες θα ξυπνήσουν με το πιο πλατύ χαμόγελο!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Και για να πάρουν μια γεύση οι νεότεροι τι εστί ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΤΟΥ VW CLUB..... Ιδού μια σύντομη φωτογραφική παρουσίαση!

Εχουμε λαό!

200711.jpg

Εχουμε πορείες και κανονισμούς ασφαλούς οδήγησης και γραφικές διαδρομές σε ΟΛΟΥΣ τους προορισμούς μας!

200712.jpg

Εχουμε ΑΓΟΡΑΠΩΛΗΣΙΕΣ ΣΕ ΠΡΟΝΟΜΙΑΚΕΣ ΤΙΜΕΣ!!!! Τα πάντα πωλούνται και αφαιρούνται! Κεραίες, Ζάντες, κτλ κτλ κτλ..... :D

200721.jpg

Εχουμε ΕΡΩΤΕΣ!

200811.jpg

ΤΡΕΛΟΥΣ ΕΡΩΤΕΣ!

200817.jpg

Σεξουαλικά Υποννοούμενα......

200812.jpg

Μιμητικά αγόρια.....

200813.jpg

Γλυκά αγόρια.....

200814.jpg

Σέξυ γυμνόστηθα δασύτριχα αγόρια......

200815.jpg

ΤΡΕΛΛΑ ΑΓΟΡΙΑ (που κλείνουν δημόσιες σχέσεις με τα μέλη μας όπως φάινεται στη φωτό!!!!)

200816.jpg

Και πάνω απ'όλα.... Εχουμε ΕΣΑΣ και την ΑΓΑΠΗ ΣΑΣ!

200818.jpg

Link to comment
Share on other sites

Και για να πάρουν μια γεύση οι νεότεροι τι εστί ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΤΟΥ VW CLUB..... Ιδού μια σύντομη φωτογραφική παρουσίαση!

Εχουμε λαό!

Εχουμε πορείες και κανονισμούς ασφαλούς οδήγησης και γραφικές διαδρομές σε ΟΛΟΥΣ τους προορισμούς μας!

Εχουμε ΑΓΟΡΑΠΩΛΗΣΙΕΣ ΣΕ ΠΡΟΝΟΜΙΑΚΕΣ ΤΙΜΕΣ!!!! Τα πάντα πωλούνται και αφαιρούνται! Κεραίες, Ζάντες, κτλ κτλ κτλ..... :whistling:

Εχουμε ΕΡΩΤΕΣ!

ΤΡΕΛΟΥΣ ΕΡΩΤΕΣ!

Σεξουαλικά Υποννοούμενα......

Μιμητικά αγόρια.....

Γλυκά αγόρια.....

Σέξυ γυμνόστηθα δασύτριχα αγόρια......

ΤΡΕΛΛΑ ΑΓΟΡΙΑ (που κλείνουν δημόσιες σχέσεις με τα μέλη μας όπως φάινεται στη φωτό!!!!)

Και πάνω απ'όλα.... Εχουμε ΕΣΑΣ και την ΑΓΑΠΗ ΣΑΣ!

αααααα σε τρωει ε?

οριστε και η πενταημερη :D:lol::lol::lol::lol:

gallery_6618_176_132030.jpg

Edited by White V GTI
Αφαιρέθηκαν από το quote οι δικές μου αρχικές για να μικρύνει το κατεβατό! :)
Link to comment
Share on other sites

Καλά... το βλέπω... αυτό δεν θα είναι πανελλήνια, θα είναι: http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=5

Link to comment
Share on other sites

Καλα εχουμε εκδρομη και νομιζετε θα γλυτωσετε απο μενα? ;) Λοιπον και ο σβουρας μεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεσα. sillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gif:lol::lol::lol: Ελπιζω να ερθει και η........... hearts.gif μαζι μου, γιατι εχει γαμο και βαφτισια εκεινο το Σ/Κ. fire.giffire.giffire.gifnew_grrrr.gif

Υ.Γ Ρε δεν πιστευω να μου κανετε κανα καψωνι!!!!! Σας εφαγα......συγνωμη σβουρισα tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Kι εγώ μέσα....!!!!! :rolleyes:;)<_< Διανυκτέρευση και ο Gravediger γιατί διαφορετικά θα του κόψω το "πουλί" new_lol.gif Το διάβασες Φανούκο??????

Link to comment
Share on other sites

Kι εγώ μέσα....!!!!! :thumbsup::unsure::D Διανυκτέρευση και ο Gravediger γιατί διαφορετικά θα του κόψω το "πουλί" new_lol.gif Το διάβασες Φανούκο??????

θα σε κυνηγαει η Βιργινια να στο παρει μετα. tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Aπο οτι φαινεται θα ερθω δυστυχως μονος μου :D . Οποτε οποιος ειναι να ερθει μονος του και θελει να μοιραστουμε δικλινο μεσα!!!! Αλλιως με βλεπω για μονοκλινο.

Υ.Γ. Μην τολμησετε και κανετε κανα καψωνι σας....σβουρισα!!!!!

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να ενημερώσω ότι όσοι ενδιαφερόμενοι επιθυμούν μπορούν να δώσουν το αντίτιμο της συμμετοχής τους σε εμένα τις ημέρες Πέμπτη (απόγευμα), Σαββάτο (απόγευμα) και Κυριακή (πρωί) στο ATS.

Link to comment
Share on other sites

:D απ οτι εχω καταλαβει περνατε υπεροχα στισ εκδρομες σας...

ο Νοεμβριος κοντα ειναι ενοια σας ...απολυομαι κ θα σας ακολουθησουμε κ εμεις...

tongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.