Jump to content
kouliss

Γαλαξίδι - Ερατεινή 11 και 12 Οκτωβρίου

Recommended Posts

;) απ οτι εχω καταλαβει περνατε υπεροχα στισ εκδρομες σας...

ο Νοεμβριος κοντα ειναι ενοια σας ...απολυομαι κ θα σας ακολουθησουμε κ εμεις...

tongue.giftongue.giftongue.gif

Γερός και δυνατός να είμαι, να μπορέσω να το ζήσω κι αυτό......!!!!!!! :Dtongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Γερός και δυνατός να είμαι, να μπορέσω να το ζήσω κι αυτό......!!!!!!! :wacko:tongue.giftongue.gif

Kαι που να ερθω και εγω να δεις!!!!!!! :lol:

Y.Γ. οποιος ειναι να ερθει μονος του και θελει να μοιραστουμε δικλινο μεσα!!!! Αλλιως με βλεπω για μονοκλινο.

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

Kαι που να ερθω και εγω να δεις!!!!!!! :wacko:

Y.Γ. οποιος ειναι να ερθει μονος του και θελει να μοιραστουμε δικλινο μεσα!!!! Αλλιως με βλεπω για μονοκλινο.

Μπααα... καλυτερα μονοκλινο...δεν ξερεις ποτε τι μπορει να τυχει.... tongue.gif:lol:

Link to comment
Share on other sites

Μπααα... καλυτερα μονοκλινο...δεν ξερεις ποτε τι μπορει να τυχει.... tongue.gif:o

Ωωωωωωωωωωωωωωωωω ναι απο αυτη την αποψη :thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί ας πούμε να έχει φάει φασολάδα...

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί ας πούμε να έχει φάει φασολάδα...

Καλα μην πω τιποτα εγω αμεσως να πεταχτεις σαν ...........η και να πεις την κακια σου. tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Η κακία θα είναι αυτού που θα έχει φάει φασολάδα... tongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

ποτε 8α εχουμε νεωτερα για το προγραμμα της εκδρομης???

θαναση και συ παιδι μου πολυυυυυυυυυυυυ βιαζεσαι. Ακομα εχουμε A.T.S. και μου θες και εκδρομα? tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς λόγω προγραμματισμένου ταξιδιού δεν θα μπορέσω να

έρθω...

Κρίμα...Ναύπακτο ήταν πολύ ωραία... :lol:

Edited by nikdev
Link to comment
Share on other sites

Οποιος ειναι να ερθει μονος του και θελει να μοιραστουμε δικλινο μεσα!!!! Αλλιως με βλεπω για μονοκλινο.

Link to comment
Share on other sites

Οποιος ειναι να ερθει μονος του και θελει να μοιραστουμε δικλινο μεσα!!!! Αλλιως με βλεπω για μονοκλινο.

Για να βοηθησω λιγο......

ΟΠΟΙΟΣ ΕΡΘΕΙ ΣΤΗΝ ΕΚΔΡΟΜΗ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΕΙ ΔΙΚΛΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΜΕ ΤΟΝ svoura ΝΑ ΤΟ ΠΕΙ ΤΩΡΑ...ΑΛΛΟΙΩΣ ΝΑ ΣΙΩΠΗΣΕΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ..... tongue.giftongue.giftongue.gif;):thumbsup:

Φιλε svoura ...φιλικα παντα... :huh:

Link to comment
Share on other sites

Να υπενθυμίσουμε ότι την Τρίτη 30 Σεπτεμβρίου λήγει η προθεσμία επικύρωσης της συμμετοχής σας στην πανελλήνια συνάντηση. Φροντίστε για την καλύτερη οργάνωση μας να μας ενημερώσετε και καταβάλλετε έγκαιρα το ποσό. :-)

Link to comment
Share on other sites

To προγραμμα ποτε 8α βγει....για την μεγαλη εβδομαδα λετε?????? tongue.giftongue.giftongue.gif

γιατί βιάζεσαι?? 2 βδομάδες έχουμε...εξάλλου έχουμε και ελεύθερο πρόγραμμα έτοιμο για να φέρεις τα ψαρικά σου εσύ!!!! Αφού αυτό θες να μάθεις.....χιιχιχιιχι

Link to comment
Share on other sites

γιατί βιάζεσαι?? 2 βδομάδες έχουμε...εξάλλου έχουμε και ελεύθερο πρόγραμμα έτοιμο για να φέρεις τα ψαρικά σου εσύ!!!! Αφού αυτό θες να μάθεις.....χιιχιχιιχι

Βιαζεται να ριξει......διχτια ;)tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

γιατί βιάζεσαι?? 2 βδομάδες έχουμε...εξάλλου έχουμε και ελεύθερο πρόγραμμα έτοιμο για να φέρεις τα ψαρικά σου εσύ!!!! Αφού αυτό θες να μάθεις.....χιιχιχιιχι

οχι ακριβως γιαυτο Γιαννακη....αλλα 8α τα ριξω δεν υπαρχει περιπτωση μαζι με καποια ακομα παιδακια ;)

κριμα που 8α λειπει και ο ψαρας 2 να τον 8αυμασεις!!! :blink::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι η προθεσμία επικύρωσης της συμμετοχής σας βάση των δεσμευμένων από την λέσχη δωματίων θα λήξει την Παρασκευή 3 Οκτωβρίου.

Ωστόσο εάν και εφόσον υπάρξει επιθυμία τελευταίας στιγμής θα ελέγξουμε για την διαθεσιμότητα δωματίων μέχρι την Τετάρτη 8 Οκτωβρίου.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.