Jump to content
kouliss

Γαλαξίδι - Ερατεινή 11 και 12 Οκτωβρίου

Recommended Posts

ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΑΒΕΡΝΑ ΒΑΛΕ ΣΙΓΟΥΡΑ 2 ΑΤΟΜΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ, ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΤΡΙΤΟ ΑΚΟΜΑ ΑΓΝΩΣΤΟ...

ΕΠΙΣΗΣ ΘΑ ΚΑΝΟΝΙΣΩ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΑΤΡΙΝΟΥΣ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΧΙΧΙΧΙ

ΘΑ ΚΑΤΕΒΑΙΝΟΥΜΕ ΤΙΣ ΚΑΤΙΦΟΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΣΑΝ ΤΡΕΝΟ...

ΤΑ ΛΕΜΕ

ΩΡΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΣ ΣΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΑΘΩ ΠΑΡΑΚΑΛΩ????????????????

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει ενα ψιλοπροβλημα με τους Γιαννιωτες.

Εγω θα φυγω Σαββατο και δεν ξερω ποιοι θα ερθουν μονοημερο.

Θα δουμε τι θα κανουμε.

Link to comment
Share on other sites

Guest PanosVR6

ντουμα επειδη το προηγουμενο σαββατο ξεγλυστρησες και δεν ακολουθησες περιμενω να επανορθωσης στο γαλαξιδι!!!!!!!!!!!οποτε για κανονισε για new_sugkrotima.gif για να σε δω και δεν θελω δικαιολογιες B):lol:

Link to comment
Share on other sites

τι ρωτας τετοια πραγματα.αφου ουτως ή αλλος ειναι μελος και θελει,τερμα.ασε που στο ξενοδοχειο μου ειπαν οτι αν καποιος ειναι πιο ελαφρης απο 1 κιλο δεν πληρωνει και δωματιο. :):blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

τι ρωτας τετοια πραγματα.αφου ουτως ή αλλος ειναι μελος και θελει,τερμα.ασε που στο ξενοδοχειο μου ειπαν οτι αν καποιος ειναι πιο ελαφρης απο 1 κιλο δεν πληρωνει και δωματιο. :):wacko: :wacko: :blink: :blink: :blink:

Αρα εγω ειμαι ελαφρυς θα τη βγαλω στο τζαμπε. Σωστοοοοοοοοοοοοοοος? :thumbsup::thumbsup:

4 DAYS TO GO!!!! :whistling::whistling:

Link to comment
Share on other sites

Αναρτήθηκε στο αρχικό δημοσίευμα το πρόγραμμα - οδηγός εκδρομής. Παρακαλώ διαβάστε σχετικά!

Για οποιαδήποτε αλλαγή θα ενημερωθείτε μέχρι την Πέμπτη μέσα απο το θέμα αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Μικρές διορθώσεις στο πρόγραμμα μόλις έγιναν λόγο του τυπογραφείου... ;-)

Link to comment
Share on other sites

Ενημερώθηκε το πρόγραμμα με το όνομα του Club που θα μας φιλοξενήσει το βράδυ του Σαββάτου.

Επι της ευκαιρίας να σας αναφέρω ότι όσοι έχουν κάνει τις κρατήσεις των δωματίων τους θα πρέπει να έχουν μαζί τους την αστυνομική τους ταυτότητα καθώς χρειάζεται για το ξενοδοχείο.

Ακόμα να αναφέρεουμε ότι οι κανόνες οδικής συμπεριφοράς που αναγράφονται στον οδηγό της εκδρομής πρέπει να τηρούνται!

Τέλος όλοι οι συμμετέχοντες οδηγοί να φροντίσουν για την ορθή λειτουργία του οχήματος τους (λάδια, ξύδια, ψαροντούφεκα, καλάμια, κλπ).

ΚΑΙ ΚΥΡΙΩΣ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΟΓΑ ΣΑΣ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΣΤΑ ΠΡΟΚΑΘΟΡΙΣΜΕΝΑ ΣΗΜΕΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗΣ ΤΑΪΣΜΕΝΑ ΜΕ ΣΑΝΟ Η' ΣΟΥΠΕΡ ΝΕΟΠΑΛ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΛΛΕΣ ΣΤΑΣΕΙΣ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΟΣΕΣ ΑΝΑΦΕΡΟΝΤΑΙ.

Θα σας αναμεταδόσουμε ζωντανά τα πρώτα σχόλια από την ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ το απόγευμα!!!! ΜΕΙΝΕΤΕ ΣΥΝΤΟΝΙΣΜΕΝΟΙ και όσοι ΔΕΝ ΕΡΘΕΤΕ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας,να κανω μια ερωτηση? Ειναι κανεις απο την Ερατεινη και κανονισατε εκει ή ετυχε??

Και από Δευτέρα θα μπορούμε να λεμε ότι ΠΕΤΥΧΕ κιόλας

:thumbsup:worthy.gif:thumbsup:

μια και σημερα :huh::lol:B) B) :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Τρελέ,τις ζάντες και τα μάτια σου!!!!! tongue.gif:Dtongue.gif:Dtongue.gif:D

Edited by PerisVT
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας,να κανω μια ερωτηση? Ειναι κανεις απο την Ερατεινη και κανονισατε εκει ή ετυχε??

Κάθε φορά επιλέγετε μια πόλη να μας φιλοξενήσει. Αυτή την φορά έτυχε να είναι το Γαλαξίδι.

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητοί κύριοι και κυρίες θα σας παρακαλούσα να είστε συνεπείς στο ραντεβού το πρωί 08:45 με γεμάτα ρεζερβουάρ.......

Link to comment
Share on other sites

Κάθε φορά επιλέγετε μια πόλη να μας φιλοξενήσει. Αυτή την φορά έτυχε να είναι το Γαλαξίδι.

Ok,ρωταω γιατι η Ερατεινη ειναι το χωριο μου. Οποια πληροφορια χρειαστειτε ευχαριστως να βοηθησω.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.