Jump to content
muffinman

Αμορτισέρ για Vw Vento Vr6 '94

Recommended Posts

Καλημέρα σε όλη την παρέα.

Θα ήθελα να ρωτήσω τι αμορτισέρ να βάλω, έτσι ώστε να έχω καλά κρατηματάκια, αλλά επειδή κάνω και αρκετά ταξιδάκια δεν θέλω να είναι σκληρές και να κοπανάνε στο ταξίδι.

Έχετε να προτείνετε κάτι;

Ευχαριστώ εκ των προταίρων.

Edited by johnym
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλη την παρέα.

Θα ήθελα να ρωτήσω τι αμορτισέρ να βάλω, έτσι ώστε να έχω καλά κρατηματάκια, αλλά επειδή κάνω και αρκετά ταξιδάκια δεν θέλω να είναι σκληρές και να κοπανάνε στο ταξίδι.

Έχετε να προτείνετε κάτι;

Ευχαριστώ εκ των προταίρων.

τι ποσο διαθετεις?

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι και κανα 1000ρικο καλά δεν είναι?

κοιτα δεν ξερω τον τροπο οδηγησης σου αλλα για εμενα πολυ καλα αμορτισερ ειναι το γνωστο πακετο bilstein με h&r ελατηρια

αλλα αυτα ειναι πολυ σκληρα

επισης πολυ καλα αμορτισερ ειναι και τις kw αλλα δεν ξερω αν εχει αυτα που θες.

Link to comment
Share on other sites

Guest PanosVR6

εγω φιλε μου φοραω σε GOLF MKIII VR6 BILSTEIN ME VOGTLAND ΕΛΑΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΡΑΤΗΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΣΚΛΗΡΟΤΗΤΑ,εξαλου τα συγκεκριμενα ελατηρια τα δινει η bilstein στο prospectus της για να συνεργαστει με το αμορτισερ της,επισης το αυτοκινητο το δουλευω περισσοτερο σε ταξιδια

Link to comment
Share on other sites

εγω φιλε μου φοραω σε GOLF MKIII VR6 BILSTEIN ME VOGTLAND ΕΛΑΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΡΑΤΗΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΣΚΛΗΡΟΤΗΤΑ,εξαλου τα συγκεκριμενα ελατηρια τα δινει η bilstein στο prospectus της για να συνεργαστει με το αμορτισερ της,επισης το αυτοκινητο το δουλευω περισσοτερο σε ταξιδια

Thx.

Τελικά πήγα και επισκεύασα τα KONI SPORT που ήδη φόραγα, με ελατήρια H&R. Για την ώρα είμαι ΟΚ και αργότερα βλέπουμε :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Αν διαθετεις μεχρι 1 χιλιαρικο μην ψαχνεσαι και πολυ, πηγαινε κατευθειαν για coilover.

ap sportfahrwerke, Gmax, weitec, supersport, FK, Venom ειναι μερικες απο τις εταιρεις που βγαζουν coilover για το αυτοκινητο σου με τιμη γυρω στο χιλιαρικο.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.