Jump to content
Passatcl

Αλλαγη θεσης πινακιδας

Recommended Posts

Ετοιμος ο προφυλακτηρας....

dsc00266py3.jpg

w1632.png

πολυ ωραιος ο προφυλακτηρας, με πινακιδες τι εγινε εβγαλες καινουργιες? με τις θα ειναι ακομα πιο ωραιο

Link to comment
Share on other sites

Πολύ μουράτο και άγριο. :thumbsup: Με τις πινακίδες τι θα κάνεις τελικά; Θα βάλεις καινούργιες;

Link to comment
Share on other sites

άγριο κάργα αγριάδα όμορφο έγινε!

Link to comment
Share on other sites

Αλήθεια μπορω να αφησω την πινακιδα στο ταμπλο? Ειναι νομιμο? Το εχω δει σε πολλα φορτηγακια :(

καλημερα, την ειχα και εγω για λιγο καιρο στο ταμπλω και παραλιγο να με γραψουν και αναγκαστηκα να την βαλω. ειναι σε ποιον θα τυχεις. :o

Link to comment
Share on other sites

γνώμη μου μαύρη θα λέει περισσότερο η σήτα...

Link to comment
Share on other sites

Ok ετσι λεω και εγω. Αλλα δεν ειναι μαυρη. Ειναι σκουρο μπλε σαν το χρωμα του αμαξιου! tongue.gif

Μπλε είναι??? ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ!! Εγώ νόμιζα ότι είναι πράσινο!! :huh:

Πάντως η σίτα λέει να είναι μαύρη... :huh:

Link to comment
Share on other sites

Τι στο καλο, μου το εχουν πει κ αλλοι αυτό. Εγω γιατι δεν βλέπω πουθενα πρασσινο? Οταν σκαει το φως καμια φορα φενεται λιγο μοβ, γενικως μια αποχρωση του μπλε ειναι κ οσο πιο δυνατο φως σκαει πανω του γινεται πιο ανοιχτο. Το βραδυ φενεται καταμαυρο. Λετε να φταιει η περλα? Παντως το ιδιο αμαξι εβγαινε κ πρασσινο με παρομοια συμπεριφορα!

Link to comment
Share on other sites

το απάντησες μόνο σου το ερώτημα :wacko: Πέρλα.... πολύ μου αρέσει η πέρλα στα χρώματα δίνει άλλη φάση στο αυτοκίνητο

Link to comment
Share on other sites

Τι στο καλο, μου το εχουν πει κ αλλοι αυτό. Εγω γιατι δεν βλέπω πουθενα πρασσινο? Οταν σκαει το φως καμια φορα φενεται λιγο μοβ, γενικως μια αποχρωση του μπλε ειναι κ οσο πιο δυνατο φως σκαει πανω του γινεται πιο ανοιχτο. Το βραδυ φενεται καταμαυρο. Λετε να φταιει η περλα? Παντως το ιδιο αμαξι εβγαινε κ πρασσινο με παρομοια συμπεριφορα!

Δε νομίζω ότι φταίει το χρώμα του αυτοκινήτου σου, αλλά η φωτογραφική σου μηχανή ή ο φωτισμός την ώρα που έβγαλες την φώτο! ;) Δοκίμασε να βγάλεις μια άλλη φώτο, με τον ήλιο (το πολύ φως τέλος πάντων) να βρίσκεται πίσω σου...

Link to comment
Share on other sites

δεν νομίζω να είναι πρόβλημα της φωτογραφικής μιχανής μπορεί να παίζει κάποιο ρόλο ο φωτισμός αλλα το κυρίος θέμα είναι η πέρλα

Link to comment
Share on other sites

δεν νομίζω να είναι πρόβλημα της φωτογραφικής μιχανής μπορεί να παίζει κάποιο ρόλο ο φωτισμός αλλα το κυρίος θέμα είναι η πέρλα

Δεν εννοούσα ότι είναι χαλασμένη, αλλά - ΙΣΩΣ - λόγω χαμηλής ποιότητας να απαιτεί ιδανικές συνθήκες για σωστή φωτογραφία. ¶σε που μου μοιάζει να είναι από κάμερα 2ΜΡ, δηλαδή από κανένα κινητό, οπότε είναι φυσικό να μη τα δείχνει τόσο καλά... :(

Edited by Νίκος
Link to comment
Share on other sites

με έβαλες σε σκέψεις θα δοκιμάσω με μια 2.0ΜΡ κάμερα απο το Ε65 να δω... μπορεί να είναι και αυτό που λές, να είναι ο φακός της κάμερας απο το κινητό...

Link to comment
Share on other sites

Α γειά σου γι΄αυτό φαίνεται σαν μαυροπράσινο το αυτοκίνητο. Είναι βέβαια και ο ήλιος...........

Link to comment
Share on other sites

με έβαλες σε σκέψεις θα δοκιμάσω με μια 2.0ΜΡ κάμερα απο το Ε65 να δω... μπορεί να είναι και αυτό που λές, να είναι ο φακός της κάμερας απο το κινητό...

Είχα κι εγώ το Ε65, και είχα ακριβώς τα ίδια "προβλήματα"... :rolleyes:

Απο κινητό ειναι ναι με 2mp

Κάτι ξέρει ο Νίκος... tongue.gif Πάντως τώρα φαίνεται καλύτερα... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Τις πηρα τις πινακιδες μολις σημερα! Προχειρα πηγα να βαλω την μπροστινη αλλα κατι δεν μου παει καλα! Τι λετε να την βαλω ή οχι? Πως θα ειναι πιο ωραιο λετε?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.