Jump to content
geocha

(ΛΥΘΗΚΕ)Κουδουνισμα .... αεροσακου!

Recommended Posts

Εδω και 5 μερες οταν στριβω το τιμονι κουδουνιζει το συστημα του αεροσακου-κορνας.Μου δινει την εντυπωσει οτι εχει καποιο κενο και παιζει με τοχερι.Τον πατησα καλα με δυναμη αλλα τιποτα.

Καμμια λυση υπαρχει?Μου εχει σπασει τα νευρα.Το κανει ακομα και αν κουναω ελαχιστα το τιμονι..κλακ-κλακ-κλακ machinegun.gif

Πολυ τριξιμο τουτο το αμαξι ρε γαμωτο! upyours.gif

Edited by geocha
Link to comment
Share on other sites

Εδω και 5 μερες οταν στριβω το τιμονι κουδουνιζει το συστημα του αεροσακου-κορνας.Μου δινει την εντυπωσει οτι εχει καποιο κενο και παιζει με τοχερι.Τον πατησα καλα με δυναμη αλλα τιποτα.

Καμμια λυση υπαρχει?Μου εχει σπασει τα νευρα.Το κανει ακομα και αν κουναω ελαχιστα το τιμονι..κλακ-κλακ-κλακ machinegun.gif

Πολυ τριξιμο τουτο το αμαξι ρε γαμωτο! upyours.gif

Υπάρχει....αντιπροσωπία!!!!

Link to comment
Share on other sites

σουχει χαλασει η λεγομενη κορδελα του αεροσακου

που βρισκεται μεσα στο τιμονι τοχαπαθει στην αλφα που ειχα.

Link to comment
Share on other sites

κορδελα?

Τελικα τον ανοιξα και ειδα οτι οι μαγκες στο συνεργειο ειχαν βαλει τα καλωδια στραπατσαρησμενα και οχι περασμενα ολα απο στην ειδικη εγκοπη.ΑΑΑ και η φισα ηταν μισοβγαλμενη!!!

Γεμισαμε τσαπατσουλιδες!Ετσι που παμε ολοι εδω μεσα θα μαθουμε ηλεκτρολογοι,μηχανικοι κτλ! ΦΤΙΑΞΤΟ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ενολιγης!

Link to comment
Share on other sites

ρε τα ζωα!!!!!!!!!!!!

μπραβο παντως μαστορα που

το φτιαξες μονος σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω,ευχαριστω ειμαι περιφανος!!! :lol:

H φαση ειναι οτι ημουν εξω απο το γυμναστηριο,ειχα παρκαρει εξω απο την τζαμαρια, εντομεταξι στο γκαραζ πριν δεν ειχα καθρεφτακι να δω το κλιπ.Ζηταω απο την κοπελα μου που μολις ειχε τελειωσει απο την δουλεια το καθρεφτακι της και σε 2 δευτερολεπτα ειχα τον αεροσακο στο χερι!!!

Ειχαν κολλησει 3-4 ατομα στην τζαμαρια και κοιταζανε και η κοπελα μου ειχε αλλαξει 10 χρωματα!Της εδωσα το καθρεφτακι στο χερι στο τελος αλλα παρεμεινε σε μια χαζεμενη κατασταση απορειας! B)

Αρε ελληναρες, σε ολα μεσα ειμαστε!!!! :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω,ευχαριστω ειμαι περιφανος!!! :D

H φαση ειναι οτι ημουν εξω απο το γυμναστηριο,ειχα παρκαρει εξω απο την τζαμαρια, εντομεταξι στο γκαραζ πριν δεν ειχα καθρεφτακι να δω το κλιπ.Ζηταω απο την κοπελα μου που μολις ειχε τελειωσει απο την δουλεια το καθρεφτακι της και σε 2 δευτερολεπτα ειχα τον αεροσακο στο χερι!!!

Ειχαν κολλησει 3-4 ατομα στην τζαμαρια και κοιταζανε και η κοπελα μου ειχε αλλαξει 10 χρωματα!Της εδωσα το καθρεφτακι στο χερι στο τελος αλλα παρεμεινε σε μια χαζεμενη κατασταση απορειας! ;)

Αρε ελληναρες, σε ολα μεσα ειμαστε!!!! :lol::D

καλημερα geocha ειναι απιστευτα ολα αυτα που σου εχουν συμβει!!!!αλλα βλεπω τα αντιμετωπιζεις με χιουμορ και η περιγραφη με το γυμναστηριο και το καθρεφτακι ηταν απιστευτη.καλα να περασεις ιταλια που??ελπιζω τοσκανη.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα geocha ειναι απιστευτα ολα αυτα που σου εχουν συμβει!!!!αλλα βλεπω τα αντιμετωπιζεις με χιουμορ και η περιγραφη με το γυμναστηριο και το καθρεφτακι ηταν απιστευτη.καλα να περασεις ιταλια που??ελπιζω τοσκανη.

Μπαααα πουυυ τοσκανη!!!

Χαμηλα,χαμηλα σε μια πολη φαντασμα σε μια πεδιαδα ατελειωτη!Πριν απο αυτη σε αθλιοτητα ερχεται ενα χωριο στην Αφρικη που το μονο που βλεπεις ειναι ψωφιες καμηλες στον δρομο! :lol:

Αλλα που θα παει θα το παρω το πτυχιακι (5 και σημερα),θα ριξω και το revo στο TSI και θα την κανω με 245! :D

Link to comment
Share on other sites

Εχω αλλαξει

-Σφυξιμο καποιας βασης απο την μηχανη,χτυπαγε συνεχεια

-Σετ Συμπλεκτη

-Σινεμπλοκ

-Μπαλακια πισω

-Εβαλα φρεον στο A/C (ποτε δεν ειχε)

-Κρεμαργιερα

-Βασεις αμορτισερ

-Σκαστρα (κομπρεσορα & τουρμπο) , μειωση αποδοσης και περιεργα καλαηδησματα :)

-Κατι τριζει στην εξατμιση (θυμιζει alfaromeo twin-spark)

-Σασμαν

-UpDate εγκεφαλου

Πισω δεν υπαρχουν μπαλακια,μονο ρουλεμαν αν αυτο εννοεις.

Εκτος αν εχεις clark που στριβουν οι πισω ροδες :lol:

Link to comment
Share on other sites

Εχω αλλαξει

-Σφυξιμο καποιας βασης απο την μηχανη,χτυπαγε συνεχεια

-Σετ Συμπλεκτη

-Σινεμπλοκ

-Μπαλακια πισω

-Εβαλα φρεον στο A/C (ποτε δεν ειχε)

-Κρεμαργιερα

-Βασεις αμορτισερ

-Σκαστρα (κομπρεσορα & τουρμπο) , μειωση αποδοσης και περιεργα καλαηδησματα :lol:

-Κατι τριζει στην εξατμιση (θυμιζει alfaromeo twin-spark)

-Σασμαν

-UpDate εγκεφαλου

Πισω δεν υπαρχουν μπαλακια,μονο ρουλεμαν αν αυτο εννοεις.

Εκτος αν εχεις clark που στριβουν οι πισω ροδες :lol:

Εμενα μπαλακια μου τα ειπε :lol:

Τωρα αν ειναι κλαρκ δεν ξερω αλλα τριζει χειροτερα απο το αγροτικο μου :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.