Jump to content
dj-thanos

Sprint Booster Σε Polo

Recommended Posts

βασικα θα διαφωνισω εγω μ αυτο που λετε. σπριντ μπουστερ θελει να βαλει και οχι κανενα τουρμπο. η διαφορα που θα δει (αν θα δει ) θα ειναι αμελητεα. ειχα και γω στο προηγουμενο αμαξι μου γι αυτο το λεω. η το ειχα η δεν το  ειχα, ενα και το αυτο. παντα κατα την ταπεινη μου γνωμη. 

Link to comment
Share on other sites

βασικα θα διαφωνισω εγω μ αυτο που λετε. σπριντ μπουστερ θελει να βαλει και οχι κανενα τουρμπο. η διαφορα που θα δει (αν θα δει ) θα ειναι αμελητεα. ειχα και γω στο προηγουμενο αμαξι μου γι αυτο το λεω. η το ειχα η δεν το  ειχα, ενα και το αυτο. παντα κατα την ταπεινη μου γνωμη. 

Η διαφορα οντως ειναι αμελητεα σε θεμα γκαζι ! Στο χιονι ειπαμε θα του γλυστρησει , αν του γλυστρησει , λιγο οταν θα ξεκινησει , δεν θα του γλυστραει παντου και παντα .

Ολες οι γνωμες ειναι δεκτες Ηλια ... :yes: :yes: :yes:

Link to comment
Share on other sites

εντελως φιλικα παλι και χωρις να εχω σκοπο να  προσβαλω την κριση σου, αλλα ισως να μην ηταν το σπριντ μπουστερ η αιτια που σου γληστρισε. ισως να εφταιγε η κακη ποιοτητα ασφαλτου λογο της θαλασσας η ισως να ηταν φθαρμενα τα λαστιχα σου. παντα κατα τη γνωμη μου 

Link to comment
Share on other sites

εντελως φιλικα παλι και χωρις να εχω σκοπο να  προσβαλω την κριση σου, αλλα ισως να μην ηταν το σπριντ μπουστερ η αιτια που σου γληστρισε. ισως να εφταιγε η κακη ποιοτητα ασφαλτου λογο της θαλασσας η ισως να ηταν φθαρμενα τα λαστιχα σου. παντα κατα τη γνωμη μου 

Γνωμη σου και γνωμη μου βρε Ηλια δεν θα τα χαλασουμε τωρα . Δεν χαλασε και ο κοσμος που εχουμε διαφορετικη αποψη .

 

Δεν προσβαλεις την κριση μου , απλα να σου πω οτι την ιδια αποψη με εμενα εχουν και καποια αλλα μελη απο Αθηνα μερια που το ειχαν και το εχουν .. Δεν γλυστρουσε παντα ετυχε μονο μια δυο φορες στην αρχη .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.