Jump to content
kouliss

Κυριακή 28 Σεπτεμβρίου συνάντηση στη Βούλα

Recommended Posts

Αυτή την Κυριακή 28 Σεπτεμβρίου οι φίλοι της ανοικτής κοινότητας Hellenic VWClub θα συναντηθούν στις 16:00 στο γνωστό Vive Mare στη παραλία της Βούλας (στο ύψος που συναντιούνται η Λ. Βουλιαγμένης με την Λ. Ποσειδώνος).

Μην ξεχνάτε ότι μπορείτε να έρθετε μόνοι σας ή με την παρέα σας! Εμείς σε κάθε περίπτωση θα είμαστε εκεί για να συζητήσουμε και να κουτσομπολεύσουμε (χιχιχι)!

Ειδικά σε αυτή την συνάντηση τα άλογα σας θα έχουν συγκεκριμένο σημείο να αράξουν οπότε φροντίστε να αναφέρετε ότι είστε από την λέσχη Hellenic VWClub ώστε να απολαύσουν και αυτά τον ήλιο ή την βροχή και την θάλασσα!!

Ακόμα να πούμε ότι για όσους το επιθυμούν θα υπάρχουν αιτήσεις εγγραφής για την κάρτα μέλους!

Ενώ θα μπορείτε να καταβάλετε την συμμετοχή σας για την πανελλήνια συνάντηση στο Γαλαξίδι και την Ερατεινή!

Δηλώστε την συμμετοχή σας, για την καλύτερη οργάνωση μας, με τον γνωστό πλέον τρόπο ψευδώνυμο, +αριθμός συμμετοχών (π.χ. kouliss, +1)

--------- Συμμετοχές ---------

kouliss

doumasj +2

polotsik +3

nikkosnet

maggie

BAD BOY

skaraviaios

trelaras582

svouras ?

Polakias

Metal Drummer

Peris VT ?

Darth Cotsos

Passatoumpas

deneinaigiasena +1

kmpRado +1

liliantsi

kom +1

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

Παρόν και το σκαθάρι λέμε. Κοσμά να πω για την τοποθεσία, πως όσοι έρθουν από Βουλιαγμένης τέρμα, θα πρέπει να κάνουν δεξιά και μετά από 2 φανάρια αναστροφή. Είναι πιο εύκολο να έρθετε αν στρίψετε για το νοσοκομείο δεξιά και στο φανάρι της Ποσειδώνος να κάνετε αριστερά.

Link to comment
Share on other sites

Θα περάσω μία βόλτα και εγώ! :lol:

Polakias, +0

Edited by Polakias
Link to comment
Share on other sites

Αν και ξενυχτης απο γαμο μεσα με τα τεσσερα tongue.giftongue.giftongue.gif

Ποια "4" ωρέ????

Μροστοκούνα είσαι!!!!!!! tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Κατά 90% κι εγώ μέσα!!! :blush:

Link to comment
Share on other sites

ελπιζω να βρουμε βενζινη γιατι αλλιως.............. ;):lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Θα έρθω και εγώ... χρωστάω και κάτι φώτο στον Svoura!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Θα μαι κ γω εκει γιατι μου λειψατε κοριτσαρες μου!!!!!

Πώςςςςςςςςςςς? Εσυ τετοιο πραγμα!!!! Μην δεις meeting αμεσως να δηλωσεις συμμετοχη tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

F1 δε βλεπει κανεις :angry2: ? Τετοια ωρα που την κανονισατε.. :angry2: δε μπορουσατε να το κανετε καμια ωριτσα πιο μετα ...

Ελα εσυ και μη σε νοιάζει... έχω TV στο αμάξι :angry2:

Link to comment
Share on other sites

F1 δε βλεπει κανεις :mellow: ? Τετοια ωρα που την κανονισατε.. :mellow: δε μπορουσατε να το κανετε καμια ωριτσα πιο μετα ...

Φανταζομαι το μεσημερι συνηθως 3ι, αλλα για σιγουρα μη με ρωτας δε το ξερω!!!

Υ.Γ. Τελικα αυριο δε με βλεπω να ερχομαι :D:thumbsup: δεν το γλυτωνω τον γαμο. (οχι τον δικο μου tongue.gif )

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

τελικα λογο καποιας δουλειας που ετυχε δεν γινοταν να ερθουμε :D:angry:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.