Jump to content
MmaannoosS

Πατάκια

Recommended Posts

Το θέμα αυτό είναι λίγο out of space αλλά τι να κάνουμε.. Επειδή τα ‘μαμά’ πατάκια αρχίζουν και με εκνευρίζουν έτσι όπως γίνονται σκέφτομαι να βάλω κάτι τέτοιο..

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?Vie...7977195822&rd=1

Προσπάθησα να βάλω photo αλλά πάλι δεν τα κατάφερα..

Ξέρει κανείς που θα τα βρω εκτός από το ebay?

Σε κάποιον τα πήρε το μάτι μου αλλά δεν θυμάμαι σε ποιον..

Αν ενδιαφέρονται και άλλοι να κάναμε κανένα group buy??

8a_2.JPG

Edited by nikkosnet
Link to comment
Share on other sites

Eβαλα φωτογραφια εγω, για σενα :thumbsup:

Ωραια ειναι. Εχω και εναν γνωστο που φτιαχνει τετοια! Λετε να παω να χτυπησω ενα ζευγαρακι?

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian
Eβαλα φωτογραφια εγω, για σενα :thumbsup:

Ωραια ειναι. Εχω και εναν γνωστο που φτιαχνει τετοια! Λετε να παω να χτυπησω ενα ζευγαρακι?

ποσο μπορει να παει το μαλλι νικο?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εμένα δεν μου αρέσουν καθόλου. Βασικά τα βρίσκω υπερβολικά. Εγω έχω βάλει κάτι απλά μαύρα πατάκια πάνω από τα μαμίσια για να μην φθαρούν :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Guest Drago

Υπαρχουν και πανινα με καποιο μεταλικο τμημα σαν αυτα. Πιστευω θα ειναι καλυτερα.

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian
Υπαρχουν και πανινα με καποιο μεταλικο τμημα σαν αυτα. Πιστευω θα ειναι καλυτερα.

εγω ειχα δει κατι πατακια σαν αυτα που λες πανινα αλλα δεν ειχε μεταλο αλλα ηταν ματ βαμενα,εντονο πολυ ασημι κ αυτο ειναι μια λυση κ αρκετα πιο φθηνη

Link to comment
Share on other sites

Αν βαλεις τα μεταλικα δεν γλυστρανε τα ποδια σου γιατι εχουν τις ραβδωσεις, αν βαλεις κατι απομιμησεις σε πλαστικο που μοιαζουν οπτικα γλυστρανε. Εγω που εχω βαλει εδω και κανα χρονο ειμαι υπερευχαριστημενος και το καλο τους ειναι οτι οτιδηποτε και να πεσει πανω με νερακι και λιγο τριψιμο φευγει. Εγω τα είχα βάλει 35 € και είχαν κατασκευαστει με πατρον απο τα μαμισια.

Link to comment
Share on other sites

κάπου είχα διαβάσει ότι είναι επικίνδυνα αυτά τα μεταλλικά πατάκια, επειδή σε περίπτωση τρακαρίσματος μπορεί να σου κόψουν κανα πόδι.. :wacko::huh:

το λέω με κάθε επιφύλαξη, δεν ξέρω αν ισχύει.

Link to comment
Share on other sites

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ

Οχι ρε συ ελεος ειπαμε να κοψουν και ποδι μα και αν γινει αυτο το τιμονι θα σου εχει γινει κολίες οποτε τα πατακια σας πειραξανε?

Link to comment
Share on other sites

Αν βαλεις τα μεταλικα δεν γλυστρανε τα ποδια σου γιατι εχουν τις ραβδωσεις, αν βαλεις κατι απομιμησεις σε πλαστικο που μοιαζουν οπτικα γλυστρανε. Εγω που εχω βαλει εδω και κανα χρονο ειμαι υπερευχαριστημενος και το καλο τους ειναι οτι οτιδηποτε και να πεσει πανω με νερακι και λιγο τριψιμο φευγει. Εγω τα είχα βάλει 35 ¤ και είχαν κατασκευαστει με πατρον απο τα μαμισια.

Έχεις καμιά φωτό να δω πως είναι?

Link to comment
Share on other sites

εγώ πάντως έχω βάλει λαστιχένια πατάκια μιας και γενικώς δεν είμαι πολύ προσεκτικός.ειναι μεν λίγο σαν αγροτικο αλλά δεν αγχώνομαι πλέον μηπως λερώσω την μοκέτα.έχω μια άλλη

ερώτηση όμως...η μοκέτα στο αυτοκίνητο είναι αρκετά φθαρμένη.είναι καθαρή αλλά φθαρμένη.ο προηγούμενος ιδιοκτήτης την είχεσηκώσει προφανώς και τώρα έχει τα χάλια της.

επίσης από την πολυκαιρία έχει γίνει πάρα πολύ λεία και τα πατάκια μου συνέχεια γλιστράνε.μήπως ξέρετε κάτι που μπορώ να κάνω για αυτό?

Link to comment
Share on other sites

εγώ πάντως έχω βάλει λαστιχένια πατάκια μιας και γενικώς δεν είμαι πολύ προσεκτικός.ειναι μεν λίγο σαν αγροτικο αλλά δεν αγχώνομαι πλέον μηπως λερώσω την μοκέτα.έχω μια άλλη

ερώτηση όμως...η μοκέτα στο αυτοκίνητο είναι αρκετά φθαρμένη.είναι καθαρή αλλά φθαρμένη.ο προηγούμενος ιδιοκτήτης την είχεσηκώσει προφανώς και τώρα έχει τα χάλια της.

επίσης από την πολυκαιρία έχει γίνει πάρα πολύ λεία και τα πατάκια μου συνέχεια γλιστράνε.μήπως ξέρετε κάτι που μπορώ να κάνω για αυτό?

???

Link to comment
Share on other sites

???

ισως αν βαλεις φωτο να ειναι πιο ευκολο να σου πουμε 1 γνωμη

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.