Jump to content
chrismk2

Συνάντηση μελών Κρήτης στο Λιμάνι του Ηρακλείου

Recommended Posts

Κοπέλια, γουστάρω άπειρα <_<

Θα προσπαθήσω να τους μαζέψω και να'ρθούμε :lol:

Εμείς κάνουμε τις συναντήσεις μας κάθε Σάββατο στις 19:00 στο ΚΑΦΕ ΠΑΝΟΡΑΜΑ δίπλα στο ΠΑΓΝΗ - σας το προτείνω ανεπιφύλακτα κ αν θέλετε μπορείτε να μιλήσετε εκεί με τον υπεύθυνο τον ΝΙΚΟ κ να του πείτε ότι σας έστειλε το OPEL-CLUB.GR ;).

Τις κάνουμε εκεί γιατί έχουμε άπλετο χώρο και parking για τα opelάκια μας :rolleyes:

Κάνουμε κ εκδρομές κ τα πάντα! Μπορούμε να κανονίσουμε κ κάποια μαζί :lol:

Παλιότερα κάναμε κ κάποιες κινήσεις παρέα με το rallye club.

Εγώ μπορεί κ να έρθω PEGEU-ός γιατί άφησα το αμάξι στο συνεργείο για αναβάθμιση φρένων και μπορεί να μείνει μέσα κ το ΣΚ. :rolleyes:

Μιλάμε λοιπόν!

Edited by ASCONAN
Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ....

ΛΟΙΠΟΝ....

ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ...ΘΑ ΟΡΓΑΝΩΘΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ?? <_< ΧΡΗΣΤΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΤΟ ΟΡΓΑΝΩΣΕΣ ΕΣΥ Η ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΟΣ ΑΥΤΟ ΤΟ MEETING ,ΑΛΑ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΝΑ ΜΗΝ ΣΥΜΠΤΙΤΕΙ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΑΛΟ EVENT ΟΠΩΣ ( 18-19 ΤΥΜΠΑΚΙ DRAGSTER ) KAI ΕΠΙΣΗΣ ΘΑ ΠΡΟΤΕΙΝΑ NA ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΠΟΙΟ ΝΩΡΙΣ 11-12 ΤΟ ΠΡΩΙ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΧΡΟΝΟ ΓΙΑ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΠΟΦΑΣIΣΟΥΜΕ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ Π.Χ ΒΟΛΤΑ ΠΡΟΣ ΤΑ ΕΞΩ..ΚΤΛΠ. ΠΑΡΟΛΟ ΑΥΤΑ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΚΕΙ ΝΑ ΤΑ Π(Ι)ΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ........:lol:

vw_bubblehead_2.jpg

Edited by Mike -- GTI
Link to comment
Share on other sites

+10000000000000 :D {σε αυτο που ειπε ο mike}

Ακουγεται πολυ ωραιο παρεακι θα ειμαι και εγω μεσα να γνωριστουμε απο κοντα!

Edited by rabbit
Link to comment
Share on other sites

Παιδια για νωριτερα δεν γινεται για τον πολυ απλο λογο οτι οι περισσοτεροι ειναι ξενυχτισμενοι και την ωρα που λετε ακομα κοιμουνται ή παιρνουν το πρωινο τους. Αλλωστε , σκεφτειτε λιγο και τα μελη που θα ερθουν απο αλλα μερη της Κρητης π.χ. Χανια , Ρεθυμνο κ.α.

Οσο για κατι σε μορφη βολτας , να ειστε σιγουροι οτι θα κανονιστει ημερισια εκδρομη. Πρωτα ομως να πιουμε ενα καφε να γνωριστουμε οσοι δεν γνωριζομαστε και μετα ερχονται τα καλυτερα!

Link to comment
Share on other sites

Ο chrismk2 είναι τόσο καλός και οργανωτικός που δεν πρέπει να τον φοβάστε.....ίσα ίσα να περιμένετε το επόμενο του βήμα...ξέρει πολλά και κάνει πάντα τα καλύτερα......

Χρηστό τελικά όταν σου χα πει πριν τις διακοπές αν θα κάνετε κάτι εκεί πέρα μου πες από σεπτέμβρη οπότε είσαι οκ....χιχιιχιχιχιχι

ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΠΑΙΔΕΣ......

¶ντε κοπέλια ΞΕΣΗΚΩΘΕΙΤΕ.......

Βγάλτε και πολλές πολλές φώτο.....

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλημέρα σας!!!

Σας άνοιξα ένα άλμπουμ για τις φωτογραφίες σας!

¶ντε να σας δούμε κι εμείς :lol:

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?aut...=sc&cat=229

Link to comment
Share on other sites

Μολις γυρισα απο Ηρακλειο οπου και ελαβε χωρα η συναντηση των μελων του vwclub.

Με συμμαχο τον εξαιρετικο καιρο μαζευτηκαμε στο λιμανι του Ηρακλειου και αφου τα ειπαμε για κανα μισωρο και τραβηξαμε και μερικες φωτογραφιες , επιβιβαστηκαμε στα "καμαρια" μας και πηγαμε στην περιοχη Γουβες για καφε.

Αφου γνωριστηκαμε και ειπαμε τα του club , πηγαμε σε αλανα για φωτογραφιση.

Το κλιμα ηταν υπεροχο και συμφωνησαμε οτι θα ξαναβρεθουμε συντομα για καφε ή φαγητο (ειτε ως meeting , ειτε ως ημερισια εκδρομη).

Εις το επανειδην παιδια!

Υ.Γ.: Οι φωτο το βραδυ γιατι τωρα δεν προλαβαινω!

Edited by chrismk2
Link to comment
Share on other sites

ΜΠΡΑΒΟ, ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ και καλή αρχή για την νέα περίοδο.....

ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ ΕΤΣΙ και το μόνο που να κάνετε είναι να αυξάνετε και να πληθένεστε......

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς το "Χανιά club" δεν μπόρεσε να σμίξει και να παρευρεθεί. :D

Ζηλεύω την ωραία σύναντηση και τις φωτογραφίες σας. ;)

Ελπίζω να κανονιστεί η διαclubική συνάντηση που συζητιέται με το κρητικό opel club ωστέ να έχουμε σύντομα κι άλλη ευκαιρία.

Link to comment
Share on other sites

Πως πηγε ρε παιδια η συναντηση? Δυστυχως δεν τα καταφερα να ερθω γιατι προεκυψε ενας γαμος στην Ιεραπετρα...

Ποτε με το καλο η επομενη συναντηση??

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλυσπερα σας,

Η συναντηση ηταν φοβερη!! οσοι δεν ειρθαν εχασαν,

Υπηρχε πολλη χαβαλε μεταξι μας

Βγαλαμε και φωτος τα γκαζια μας

Αντε με το καλο και στην επομενη φορα{συντομα!!}

Οσοι εισασταν εκει ανεβαστε και τις υπολοιπες φωτος

Υ.Γ.Ο chrismk2 ηταν φοβερος!! {ΠΡΟΦΕΣΟΡΑΣ :huh: }επισης και το mk2 του!!

Link to comment
Share on other sites

Congrats παίδες για την συνάντηση, βλέπω από τις φώτο πως περάσατε πραγματικά καλά!

Επίσης συγχαρητήρια στο μέλος που έχει το παρακάτω Golfάκι, οι ζάντες του είναι πανέμορφες!!!

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?aut...i&img=14669

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους........Καταρχας θελω να ευχαριστησω τον doggy και τον doumasi για τα καλα τους λογια... :rolleyes:

Σχετικα με τις ζαντες.225/40/18 με λαστιχο Pirelli P Zero Nero.H μαρκα της ζαντας ειναι Rota.Και τις εχω βαψει.Ασιμη ηταν αλλα δεν μου αρεσαν.Να σας πω την αληθεια δεν μου εχει πετυχει.Και σε λιγο καιρο θα τις ξαναβαψω.Λεω να τις κανω καμμενο χρυσο.Και θα ηθελα τιν γνωμη σας.Οσο για το Σαββατο θα ειμαι εκει αλλα οχι για πολυ ωρα γιατι δουλευω το βραδυ.

Edited by golfiakias
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο παίδες! Τώρα που πήραν μπροστά οι μηχανές περιμένουμε δυνατή συνέχεια με την επόμενη συνάντηση αυτό το Σάββατο όπως ανακοίνωσε ο Χρηστάρας: http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?s=&...st&p=263890

Καλή συνέχεια σας εύχομαι! :)

Link to comment
Share on other sites

Το είδα και αυτό....

Twoface, το ότι ρίχνεις κάργα ειρωνίες στο opel-club.gr δε σημαίνει ότι μπορείς να το κάνεις κ αλλού... σεβάσου και τους υπόλοιπους που δεν σε έχουν πάρει ακόμα γραμμή...

Στο θέμα μας λοιπόν: ΑΥΡΙΟ ΕΙΝΑΙ Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ :D

ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΟΙ ΕΚΕΙ! Εμείς θα είμαστε πάντως :D

ΑΥΡΙΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 7 Η ΩΡΑ ΣΤΟ ΚΑΦΕ ΠΑΝΟΡΑΜΑ (ΛΙΓΑ ΜΕΤΡΑ ΠΡΙΝ ΤΟ ΠΑΓΝΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΡΙΣΤΕΡΑ). ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ: 693 88 44 194 (ΔΗΜΗΤΡΗΣ).

(για να δούμε πόσο δυνατό είναι το VWCLUB... ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΛΕΩ ;))

Edited by ASCONAN
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.