Jump to content
gtzovas

Radio/cd-mp3 για Golf Iv

Recommended Posts

καλησπερα!εχω ενα golf iv και του εχω βαλει το sony mp80 αλλα τα παιξε το ματι και δεν διαβαζει πλεον τα cdακια mp3 παρα μονο τα αυθεντικα cd!

λεω να το αλλαξω,το εχω και 5 χρονια οσο και το αμαξι αλλα με βολεψε παρα πολυ το οτι αλλαζει χρωματα η οθονη και μαλιστα ενα απο αυτα ειναι ιδιο με το ταμπλο+οτι βγαινει η οθονη για κλοπη!

μπορειτε να μου προτεινετε καποιο το οποιο να ξερετε η να φορατε στο αυτοκινητο σας και να εχει τον ιδιο φωτισμο της οθονης με το ταμπλο?

(αυτο το μπλε χρωμα ειναι απλα τελειο)

σκεφτηκα για συστημα 2din αλλα μετα λεω οτι δεν χρειαζεται να δωσω τοσα λεφτα!(αυτο που εχω το πηρα 520ευρω!)επομενως καθε προταση δεχτη και σεβαστη!

ευχαριστω εκ των προτερων!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!εχω ενα golf iv και του εχω βαλει το sony mp80 αλλα τα παιξε το ματι και δεν διαβαζει πλεον τα cdακια mp3 παρα μονο τα αυθεντικα cd!

λεω να το αλλαξω,το εχω και 5 χρονια οσο και το αμαξι αλλα με βολεψε παρα πολυ το οτι αλλαζει χρωματα η οθονη και μαλιστα ενα απο αυτα ειναι ιδιο με το ταμπλο+οτι βγαινει η οθονη για κλοπη!

μπορειτε να μου προτεινετε καποιο το οποιο να ξερετε η να φορατε στο αυτοκινητο σας και να εχει τον ιδιο φωτισμο της οθονης με το ταμπλο?

(αυτο το μπλε χρωμα ειναι απλα τελειο)

σκεφτηκα για συστημα 2din αλλα μετα λεω οτι δεν χρειαζεται να δωσω τοσα λεφτα!(αυτο που εχω το πηρα 520ευρω!)επομενως καθε προταση δεχτη και σεβαστη!

ευχαριστω εκ των προτερων!

Εβαλα στο Golfάκι μου 2DIN με 550 ευρω. Ειμαι πολυ ευχαριστημενος, σου το προτεινω ανεπιφυλακτα! Ποσα χρηματα θες να διαθεσεις?

Link to comment
Share on other sites

Εβαλα στο Golfάκι μου 2DIN με 550 ευρω. Ειμαι πολυ ευχαριστημενος, σου το προτεινω ανεπιφυλακτα! Ποσα χρηματα θες να διαθεσεις?

το σκεφτομαι για 2din αλλα το ματι μου πφτει παντα στα ακριβοτερα γμτ!ποια συσκευη εβαλες εσυ?οπως τα υπολογιζω για ενα radi/cd-mp3 δεν δινω παραπανω απο 250 ευρω!

Link to comment
Share on other sites

το σκεφτομαι για 2din αλλα το ματι μου πφτει παντα στα ακριβοτερα γμτ!ποια συσκευη εβαλες εσυ?οπως τα υπολογιζω για ενα radi/cd-mp3 δεν δινω παραπανω απο 250 ευρω!

Έβαλα την JVC KW AVX810, εξαιρετική συσκευή, είμαι απόλυτα ευχαριστημένος. Στη συγκεκριμένη συσκευή ρυθμίζεται και το χρώμα της οθόνης, οπότε το μπλε θα το 'χεις. Στην Ελλάδα αυτή τη στιγμή παίζει απο 599 ευρώ.

Με 250 ευρώ παίρνεις κινέζικη 2DIN απο κάνα ebay, όμως δεν σου το συνιστώ.

Πάντως με ένα καλό ψάξιμο στο internet μπορείς να ξεχωρίσεις συγκεκριμένες συσκευές και κατόπιν να τις δείς σε κάποιο κατάστημα τύπου Mediamarkt. Καλό είναι να δείς απο κοντά πριν αγοράσεις τη συσκευή, μόνο έτσι θα είσαι απολύτως βέβαιος για χρώματα οθόνης κλπ. Έτσι θα έχεις πλήρη εικόνα και θα πάρεις ακριβώς αυτό που ζητάς.

ps: κι εγώ όταν ξεκίνησα το ψάξιμο έβλεπα για συσκευές 200-300 ευρώ, αλλά τελικά.... :cry:

Edited by Christos4mot
Link to comment
Share on other sites

geia sou file mou,exo kai ego golfaki 4 tou 2002...ego exo thn pioneer seira 9000 an thumamai kala me xeiristhrio gia to timoni ths pioneer(to klasiko pou denei me louraki,polu boliko),exei akribos to xroma tou tamplo se mple(bebaia kai alles apoxroseis) kai exeis th dunatothta na baleis 2 xromata,px ta noumera kai ta ypoloipa koumpakia gia ruthmiseis kokkina kai thn othonh me oles ths endeikseis mple,h to antistrofo...an den saresei auto exei susthma ouranio tokso kai enallasei ola ta xromata h kratas ena stathero...

eimai polu euxaristhmenos to exo 2 xronia kai kati,exei paiksei apeira mp3 kai cd(ennoeitai moufes) kai den exei pathei tpt...eniote kai se geres lakoubes pou kontepsa na spaso to toutou auto barage kanonika... :wacko:

h timh to eixa parei 220 euro me to xeirhsthrio...

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω για τις προτασεις!μετα απο ψαξιμο τελικα λεω να παρω(μιας και το ματι του δικου οντως τα παιξε αλλα μου ειπαν οτι για την αλλαγη και τα εργατικα θελουν 100 ευρω!!)της jvc το KW-AVX810E αλλα θελω να βαλω και το destinator μιας και περνει καρτα sd αλλα απο οτι καταλαβαινω δεν εχει gps!μπορει να μου προτεινει κανεις κατι?η καμια αντιστοιχη λυση?μιας και ειπα να βαλω το χερι στην τσεπη ας το βαλω και λιγο πιο βαθεια!ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.