Jump to content
peolinio

ΠΛΑΚΑ ΚΑΝΕΙΣ....

Recommended Posts

Λοιπον ολα καλα κ ωραια με το tsi μου μπαινω μεσα 1 πρωινο βαζω μπρος ξεκιναω κ παω να ανοιξω το παραθυρο,για κακη μ ωρα πεφτει το ματι μ πανω στα κουμπια π πατας για ανοιγοκλεισεις τα παραθυρα κ βλεπω πως εχουν αρχησει να ξεφλουδιζουν ^_^ ναι καλα ακουσατε κ μαλιστα να φαινεται κατω απο το πλαστικο χρωμα το ασπρο ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ machinegun.gif

ΡΕ ΓΕΡΜΑΝΟΙ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΕΤΕΕΕΕΕΕΕ??????Θα τρελαθω ουτε δαχτυλιδια φοραω ουτε εχω 5ποντους νυχια για μανικιουρ τι να φταει?

Edited by peolinio
Link to comment
Share on other sites

αυτο δειχνει οτι εχουν χρησιμοποιηθει υλικα μαλακα και οχι σκληρα.πιστευω οτι ειναι αριστης ποιοτητας αλλα λιγο ευαισθητα λογω του υλικου τους.

προσπερασε το.

Link to comment
Share on other sites

αυτο δειχνει οτι εχουν χρησιμοποιηθει υλικα μαλακα και οχι σκληρα.πιστευω οτι ειναι αριστης ποιοτητας αλλα λιγο ευαισθητα λογω του υλικου τους.

προσπερασε το.

μαζι σου ειμαι κορυφαια πιοτητα κ αριστη συναρμολογηση αλλα θα μπορουσαν να χρησιμοποιησουν στο συγκεκριμενο κομματι χρωμα υλικου συμπαγες κ οχι βαμμενο .Τεσπα δεν μπορω να το βλεπω θα ρωτησω αν φερνουν στην αντιπροσωπια ανταλλακτικα χμμμμμ δουλεια δεν ειχε ο διαολος ε?

Link to comment
Share on other sites

Στα πόσα χρόνια - km το παρατήρησες ?

30 ευρώ έχει ο διακόπτης.

30?να παρει αν μ βρεις κ τον κωδικο απο του μεσα απο το ΕΤΚΑ π ξερω οτι εχεις με σωζεις.

Λοιπον το αμαξι το εχω 21μηνες με 22500χιλιομετρα κ δεν το εχω λιωσει στο ανοιξε κλεισε

Link to comment
Share on other sites

¶σε εγώ έπαθα το άλλο....

Μου ξέβαψε η ζωγραφιά απο το τριγωνάκι πάνω στο μπουτόν απο τα αλάρμ!

XAXAXA ΣΟΒΑΡΑ μιλας κ πως εγινε αυτο?

DIS δηλαδη να παω κ να τους πω το κ το αλλαξτε το μ μεσα στην εγγυηση?

Παιζει? Τωρα π το λες πρεπει να φταιει το καθαριστικο γυαλιστικο π βαζω μια στο τοσο .

Link to comment
Share on other sites

Έχει προσέξει κανείς εσωτερικό απο Audi A3 (8L) ? Τόσο ο περιστροφικός διακόπτης των φωτών, όσο κι ο κλιματισμός, "ξεφλουδίζουν" εύκολα. Και δεν μπορείς να πείς ότι δεν έχει ποιοτικό εσωτερικό. Συμβαίνει... :blink:

Κι αν τυχόν ο οδηγός είναι γυναίκα (δαχτυλίδια, νύχια κλπ)...κλάφτα! tongue.gif

p.s. Τα γυαλιστικά αυτοκινήτου θέλουν προσοχή. Μερικά τουλάχιστον

Edited by Christos4mot
Link to comment
Share on other sites

Ναι, επίσης.

Οικονομικότερο. 20 ευρώ περίπου.

Α! Δεν έχω πρόβλημα....το ξέβαψα ολόκληρο και τώρα είναι κόκκινο! :blink:

XAXAXA ΣΟΒΑΡΑ μιλας κ πως εγινε αυτο?

DIS δηλαδη να παω κ να τους πω το κ το αλλαξτε το μ μεσα στην εγγυηση?

Παιζει? Τωρα π το λες πρεπει να φταιει το καθαριστικο γυαλιστικο π βαζω μια στο τοσο .

Έτσι όπως το πατούσα σιγά σιγά έφευγε η μπογιά μέχρι που πήρα λίγο οινόπνευμα, το καθάρισα και ησύχασα!!!!

Αυτό με την εγγύηση πολύ στάνταρ!

Πήγα και τους είπα για το ηχομονωτικό που έχει το καπό.

Αυτό έχει φουσκώσει (βλέπε φαρίναπ!!!!!! :lol: )!!

Στην αντιπροσωπία μου είπαν πως δε καλύπτεται απο εγγύηση. Αυτό λέει χαλάει και βάζεις άλλο....έτσι απλά!

Τι ωραία που τα λένε! ;)

Link to comment
Share on other sites

λες για 30 ευρώ 2 κουμπάκια,εγώ έχω το 4αρι και πήγα στην αντιπροσωπεία να μου ενεργοποιήσουν το σύστημα του autοlock-unlock το οποίο ήδη υπάρχει απλά θα το ενεργοποιούσαν και μου ζήτησαν 50 ευρώ...

50 ΕΥΡΩ να πατήσεις 2 κουμπιά ρε φίλε για κάτι το οποίο ήδη έχω πληρώσει κατα την αγορά,για κάτι που ουτε κάν το αναφέρεις οτι υπάρχει, για κάτι το οποίο θα πρεπε να στο έχει σαν προεπιλογή να το βάζεις και να το βγάζεις όποτε γουστάρεις...για 5 λεπτα υπόθεση 50 ευρώ

και η απάντηση αυτού ήταν οτι δε είανι 5 λεπτα θέλει καμια ώρα γιατι έχει κωδικοποίηση εχει εχει (αντε να μην πω τι έχει) και τελικά πήγα σενα εξουσιοδοτημένο και 2 παλικάρια σε 5 λεπτα μου το έφτιαξαν και δεν μου πήραν και τπτ...!!!!

Ναναι καλα!!!

Link to comment
Share on other sites

το ειχα παθει και εγω με το προηγουμενο 5αρι στο τιμονι και μου ειπαν οτι φταει ο ιδρωτας!

B) - ισχυει για μερικα πραγματα ,αναλογα το ph του ιδρωτα του καθε ανθρωπου (!)

Link to comment
Share on other sites

......εγώ έχω το 4αρι και πήγα στην αντιπροσωπεία να μου ενεργοποιήσουν το σύστημα του autοlock-unlock το οποίο ήδη υπάρχει απλά θα το ενεργοποιούσαν και μου ζήτησαν 50 ευρώ...

50 ΕΥΡΩ να πατήσεις 2 κουμπιά ρε φίλε για κάτι το οποίο ήδη έχω πληρώσει κατα την αγορά,για κάτι που ουτε κάν το αναφέρεις οτι υπάρχει, για κάτι το οποίο θα πρεπε να στο έχει σαν προεπιλογή να το βάζεις και να το βγάζεις όποτε γουστάρεις...για 5 λεπτα υπόθεση 50 ευρώ

και η απάντηση αυτού ήταν οτι δε είανι 5 λεπτα θέλει καμια ώρα γιατι έχει κωδικοποίηση...!!!!

B):lol::lol::lol:

Τελικα ,νομιζω οτι πρεπει να αναφερουμε και ονοματα απο τετοιες αντιπροσωπειες,μηπως και γλιτωσει τα λεφτακια του κανενας αδαεις!! thumbsdown.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.