Jump to content
Σπύρος

Golf Vi ή Scirocco

GOLF VI ? Scirocco  

7 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Guest Grouper_8L

Το έκανες που το έκανες.... <_< γιατί δεν έβαζες και μια ψηφοφορία να έχει και μία διαφορά από τα άλλα?

......Αnyway Scirocco - Golf 6 = 1-0 από μένα
Link to comment
Share on other sites

Το έκανες που το έκανες.... <_< γιατί δεν έβαζες και μια ψηφοφορία να έχει και μία διαφορά από τα άλλα?

Σωστή παρατήρηση. Το τροποποίησα <_<

Link to comment
Share on other sites

παιδια εκ παραδρομης κολλησε ο explorer και ψηφισα golf...

αν μπορει κανενας mod να διορθωσει την ψηφο μου σε scirocco....ευχαριστω...

Link to comment
Share on other sites

Guest Grouper_8L
Θα θα βρεθεί κανεις άραγε που θα πει Golf? :wacko:

Κάτσε να έρθει και το Golf να το δούμε από κοντά πως θα είναι.Οι φωτογραφίες που έχουν δώσει στην δημοσιότητα είναι άθλιες. Για την ηλικία μου και για τα θέλω μου,εμένα μου πάει πιο πολύ αυτή η μορφή που έχει το scirocco. Ένας οικογενειάρχης όμως......?? Μία γυναίκα...??

Link to comment
Share on other sites

scirocco δαγκωτο κ απο εμενα :wacko::wacko::wacko:

Kαι απο μενα +000000000000000000000000000 ( και δαγκωνω ασχημα ο ατιμος tongue.gif ).

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

Ως κάτοχος άλλης μάρκας, προσωπικά ψηφίζω scirocco. Το θεωρώ πάρα πολύ όμορφο και σε τιμή μια χαρά. Ναί δεν κάνει για οικογενειακό αυτοκίνητο αλλά αυτά είναι επιλογές πάντα με βάση τις ανάγκες του καθενός.

Link to comment
Share on other sites

Κάτσε να έρθει και το Golf να το δούμε από κοντά πως θα είναι.Οι φωτογραφίες που έχουν δώσει στην δημοσιότητα είναι άθλιες. Για την ηλικία μου και για τα θέλω μου,εμένα μου πάει πιο πολύ αυτή η μορφή που έχει το scirocco. Ένας οικογενειάρχης όμως......?? Μία γυναίκα...??

Και πιο όμορφο να είναι το golf που δε θα είναι, γιατί στις φωτογραφίες είναι όντως άθλιο, εσύ και εγώ και σχεδόν όλοι μας σε αυτή τη κατηγορια που ΔΕΝ απευθύνεται σε οικογενειάρχες θα προτιμήσουμε το scirocco :wacko:

Να μη πω ότι θα "κλέψει" και πoλους και από το GTI :wacko:

Υ.Γ Να δω γυνή να πηγαίνει τάπα κάνα 2.0 TSI Scirocco και τι στο κόσμο worthy.gifworthy.gif:wacko:

Link to comment
Share on other sites

Θα θα βρεθεί κανεις άραγε που θα πει Golf? :wacko:

Aμέ ! Εγώ γιατι όπως και να το κάνουμε το golf ειναι golf και δεν το αλλάζω με τίποτα ! Και ούτε μπορω να το συγκρίνω με κάποιο άλλο vw !

vw-golf-vi-3.jpg

volkswagen-scirocco-new-car.jpg

Link to comment
Share on other sites

Το Scirocco το είδαμε, μας άρεσε πολυ. :lol: Ας δούμε και το Golf κι αποφασίζουμε. Καθότι οι φωτογραφίες δεν λένε πάντα την αλήθεια.

Και κάτι ακόμη: το Golf VI θα πουλήσει, είναι βέβαιο. Αυτό δεν λέει τίποτα όμως όσον αφορά τη σύγκριση.

Link to comment
Share on other sites

οικογενειαρχες?

μμμμμμμμμμμ

να σας πω ΣΙΡΟΚΟ αβλεπη :rolleyes:

για οποιον εχει απορια ας δει τι αυτοκινητο εχω και την υπογραφη μου ;)<_<

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά και απο εμενα.

Ψηφισα Scirocco παροτι ειμαι περήφανος κατοχος ενος Golf V

για διαφορους λόγους.

Ντινος

Edited by PAGOURISTAS
Αφαιρεση ξαναδημοσιευμενου κειμενου.
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πήγα σε αντιπροσωπία και πήρα προσφορά για το scirocco 2.0 TSI με full extra ¤ 45.000,00. Έκανα Test Drive το 1.4 TSI 160 HP. Απλά τέλειο. Οτι και αν πω είναι λίγο. Κατά 99% έχω καταλήξει στο Scirocco.

Edited by Σπύρος
Link to comment
Share on other sites

αυτο το ξεραμε...τα ειπαμε και την κυριακη...

σε χρωμα κατεληξες?

(οποιος φουστης μου εσβησε το ποστ να του χαλασει ενα κουμπι απο το πισι του)

Link to comment
Share on other sites

αυτο το ξεραμε...τα ειπαμε και την κυριακη...

σε χρωμα κατεληξες?

(οποιος φουστης μου εσβησε το ποστ να του χαλασει ενα κουμπι απο το πισι του)

Οχι για πεστε την γνώμη σας. Θα ήθελα να το πάρω πράσινο αλλά θέλω να το δω πρώτα. :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.