Jump to content
GraveDigger

Συνάντηση στην τ.λίμνη Σμοκόβου Ν.Καρδίτσης

Recommended Posts

Την Κυριακή 2 Νοεμβρίου θα συναντηθούμε στην τεχνητή λίμνη Σμοκόβου που βρίσκεται στον Δήμο Ταμασίου του Νομού Καρδίτσας.

Ώρα συνάντησης 12:00 στο μαγαζί του Κουκούλα, είναι πασίγνωστο διότι έχει την καλύτερη θέα προς την λίμνη!

Τα μέλη από κάθε πόλη να ορίσουν χρόνους και σημεία προσυγκεντρώσεων ώστε να φτάσουμε όλοι μαζί. :rolleyes:

Δηλώστε την συμμετοχή σας με ένα post και όποιος ξέρει την περιοχή ας μας ενημερώσει περαιτέρω.

Και επειδή ορισμένοι μπερδεύουν τις τενητές λίμνες του Νομού ακολουθεί χάρτης της περιοχής:

awqn69g2co3bmxtt57sl.jpg

Edited by GraveDigger
Προσθήκη χάρτη.
Link to comment
Share on other sites

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ !!!

Αντε να μαζευομαστε...

Θα ερθει μαζι μας το γνωστο Passat που ειχε κανει τον "αληταρχη" στην πανελληνια στην αλλη λιμνη της περιοχης, οποτε μην ανυσηχεις Φανη,δεν χανομαστε.

Παντως καλυτερα ειναι να μαζευτουμε παλι κατω στο παρκινκγ του Μαρινοπουλου στην Καρδιτσα και να ανηφορησουμε ολοι μαζι ;)

Link to comment
Share on other sites

:lol: θα έχει και κοντοσούβλι? χμμμμμμ... ΤΡΕΛΑ ΑΓΟΡΙΑ....!!! Μέσα κι εγώ.... Πάρεδρε τι ώρα να ερθω απο το σπίτι σου?????
Link to comment
Share on other sites

Εγώ λέω να συναντηθούμε στο χωριό Ανάβρα και να ανεβούμε όλοι μαζί. Εμείς από Λαμία δεν μπορούμε να έρθουμε ως την Καρδίτσα.

Link to comment
Share on other sites

Καλά πρόεδρε είσαι τρελός?

Έχει Drag στις Σέρρες και σύ κανονίζεις συναντήσεις στη καρδιτσομαγούλα! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Τελικώς το meeting πραγματοποιήθηκε με λίγες παρουσίες αλλά περάσαμε πολύ ωραία.

Όσοι έχασαν θα μπορέσουν να δουν φωτογραφίες. Τελικώς υπήρχε και λίγο νερό στην λίμνη, παρά τις απαισιόδοξες προβλέψεις των activious και FARINA.

Να ζητήσω και δημόσια συγνώμη από τον Vracho ο οποίος έφτασε στον χώρο συνάντησης πολύ εγκαίρως!

Πάντως νομίζω πως μείναμε νηστικοί ρε παιδιά! :lol:

Και όλα τα λεφτά ήταν η διαδρομή που ακολουθήσαμε κατά την επιστροφή μας προς Λαμία αποφεύγοντας τον Δομοκό! iconcool5lw.gif

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

ηταν πολυ ωραια.πολυ φαγητο(μεχρι που το tongue.gif μαγαζι μας κερασε σοδες),πολυ γελιο,ωραιο μερος(αν και στον χαρτη που εχω δεν ειχε λιμνη εκει,οποτε λεγαμε με τον Κωστα οτι θα ειναι καμια λακουβα με νερο tongue.gif )

θελω να ευχαριστησω τον Φανη.............για την βοηθεια του........ξερει

αυτος.

Link to comment
Share on other sites

[...]

θελω να ευχαριστησω τον Φανη.............για την βοηθεια του........ξερει

αυτος.

Τον βοήθησα να φάει όλο το φαγητό του! :unsure:

Δεν υπαρχει κατι.... B):unsure:

Τώρα υπάρχει...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.