Jump to content
DEMINIO

Υπολογιστης ταξιδιου σε Golf Gti V

Recommended Posts

καλησπερα σε ολους .

Σημερα οδηγησα ενα GOLG V GTI DSG και σε σχεση με ενα που ειχα οδηγησει πιο παλια παρατηρησα το εξης !!! Νομιζω οτι στο πρωτο που ειχα οδηγησει οι σταθμοι απο το ραδιο εμφανιζονταν στην οθονη του υπολογιστη ταξιδιου ενω στο σημερινο δεν ειδα τιποτα .

Ειναι θεμα οθονης ? Θεμα ηχοσυστηματος ἠ υπαρχουν διαφορες στις οθονες .

Καπου διαβασα οτι υπαρχει ο υπολογιστης ταξιδιου και επισης ο ΥΤ PLUS .

Ελπιζω να καταλαβατε την ερωτηση μου γιατι και εγω να πω την αληθεια μπερδευτηκα ... :angry2: :angry2:

Φιλικα Γιωργος

ΥΓ. Σχετικα με το κιβωτιο ειναι πραγματικα ΚΑ-ΤΑ-ΠΛΗ-ΚΤΙ-ΚΟ . Οι αλλαγες γινονται πιο γρηγορα απ᾽ οτι μπορει να φανταστει ο ανθρωπινος νους !!!

Ειχα την εντυπωση οτι επεζα PLAYSTATION με τα χειριστιρια στο τιμονι :rolleyes: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Όχι θέμα ηχοσυστήματος. Οθόνη plus λέγεται. Την έχει standard το Golf Plus.

Είναι στα extra για το απλό το Golf

Link to comment
Share on other sites

Αυτό δεν μπορεί να ρυθμιστεί μέσω VAG-COΜ;;;

Link to comment
Share on other sites

Είναι άλλη οθόνη

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους .

Σημερα οδηγησα ενα GOLG V GTI DSG και σε σχεση με ενα που ειχα οδηγησει πιο παλια παρατηρησα το εξης !!! Νομιζω οτι στο πρωτο που ειχα οδηγησει οι σταθμοι απο το ραδιο εμφανιζονταν στην οθονη του υπολογιστη ταξιδιου ενω στο σημερινο δεν ειδα τιποτα .

Ειναι θεμα οθονης ? Θεμα ηχοσυστηματος ἠ υπαρχουν διαφορες στις οθονες .

Καπου διαβασα οτι υπαρχει ο υπολογιστης ταξιδιου και επισης ο ΥΤ PLUS .

Ελπιζω να καταλαβατε την ερωτηση μου γιατι και εγω να πω την αληθεια μπερδευτηκα ... ;):thumbsup:

Φιλικα Γιωργος

ΥΓ. Σχετικα με το κιβωτιο ειναι πραγματικα ΚΑ-ΤΑ-ΠΛΗ-ΚΤΙ-ΚΟ . Οι αλλαγες γινονται πιο γρηγορα απ᾽ οτι μπορει να φανταστει ο ανθρωπινος νους !!!

Ειχα την εντυπωση οτι επεζα PLAYSTATION με τα χειριστιρια στο τιμονι :thumbsup::rolleyes:

Για να εμφανιστουν οι σταθμοι θα πρεπει να πατησεις το πανω κουμπακι αριστερα απο την δεξια πλευρα των χειριστηριων του τιμονιου. Με αυτο το κουμπι εναλλασονται οι ενδειξεις υπολογιστη ταξειδιου/ραδιοφωνικων σταθμων.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.