Jump to content
kouliss

Συνάντηση μελών Αττικής στο Terra Petra

Recommended Posts

Αυτή την Κυριακή 23 Νοεμβρίου οι φίλοι της ανοικτής κοινότητας Hellenic VWClub θα συναντηθούν στις 15:00 στη Πετρούπολη στο γνωστό σε όλους μας TERRA PETRA.

Μην ξεχνάτε ότι μπορείτε να έρθετε μόνοι σας ή με την παρέα σας!

Εμείς σε κάθε περίπτωση θα είμαστε εκεί για να απολαύσουμε την θέα απο ψηλά, να συζητήσουμε και να αναλύσουμε με τα καλύτερα σχόλια ό,τι μας απασχολεί (αυτό λέγεται κουτσομπολιό)!

Ακόμα να πούμε ότι για όσους το επιθυμούν θα υπάρχουν αιτήσεις εγγραφής για την κάρτα μέλους!

Ενώ θα μπορείτε απο τώρα να σχεδιάζετε τις κινήσεις σας για την Πανελλήνια Συνάντηση των Ιωαννίνων! Σύντομα θα λάβετε περισσότερες πληροφορίες!

Το μαγαζί βρίσκεται εδώ για όσους δεν ξέρουν......

(Από την Λ.θηβών στρίβεται αριστερά μετά τον ΛΑΚΙΩΤΗ στην Πετρουπόλεως και ανηφορίζεται προς τα πάνω όπου μετά η ίδια η οδός γίνεται 25ης Μαρτίου...

Στο τέλος του δρόμου κάνει ο δρόμος λοξά αριστερά προς το βουνό και φτάνετε στο μεγάλο parking που έχει και που θα αράξουμε τα αυτοκίνητα μας όλοι σε σειρά για να βγάλουμε τις απαραίτητες φώτο....)

Δηλώστε την συμμετοχή σας, για την καλύτερη οργάνωση μας, με τον γνωστό πλέον τρόπο ψευδώνυμο, +αριθμός συμμετοχών (π.χ. kouliss, +1)

--------- Συμμετοχές ---------

kouliss

doumasj

NOS

BAD BOY

lilian tsi

perisvt

svouras

Edited by doumasj
εισαγωγή στοιχείων
Link to comment
Share on other sites

Μέεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεσα......!!!!!!!!!

(Θα αργήσω λίγο λόγω οικογενειακής υποχρέωσης.....κατά τις 4 με βλέπω εκεί....)

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

Μεεεεεεεεέσα λέμεεεεεεεεε

άντε καλά και εγώ μέσα μετά από πίεση υψηλόβαθμου στελέχους του VW CLUB :thumbsup::thumbsup:new_lol.gif

Ναί καλά....Τραβάτε με κι ας κλαίω είσαι κι εσύ.... tongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Μεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεσα ο σβουρας με το σβουραμαξο :thumbsup: . Ααααα το κυριοτερο πως θα ερθω που δεν θυμαμαι? HEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEELP!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεσα ο σβουρας με το σβουραμαξο <_< . Ααααα το κυριοτερο πως θα ερθω που δεν θυμαμαι? HEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEELP!!!!!!!

αν είσαι πιο προσεκτικός παναγιώτ παναγιώτ στο αρχικό ποστ θα δεις ότι έχει προστεθεί link με τον χάρτη...... :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

αν είσαι πιο προσεκτικός παναγιώτ παναγιώτ στο αρχικό ποστ θα δεις ότι έχει προστεθεί link με τον χάρτη......

Το ειδα ντουμα και δεν βγαζω ακρη. Ασε μιλαμε για...πανελληνιες tongue.gif !!!!! Προσπαθω να βρω την καλυτερη λυση απο Πευκη. :thumbsup:

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

Το ειδα ντουμα και δεν βγαζω ακρη. Ασε μιλαμε για...πανελληνιες tongue.gif !!!!! Προσπαθω να βρω την καλυτερη λυση απο Πευκη. :thumbsup:

Έλα απο Γαλάτσι να πάμε παρέα, φτάνει να με περιμένεις................... :thumbsup::thumbsup:<_<-_-:whistling::lol:

Link to comment
Share on other sites

ΘΑ ΤΟ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΑΝ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΑΘΗΝΑ ΛΟΓΩ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΩΝ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

το μάθαμε νώντα και θα σε περιμένουμε με το καλό.....

Link to comment
Share on other sites

Guest PanosVR6
άντε καλά και εγώ μέσα μετά από πίεση υψηλόβαθμου στελέχους του VW CLUB :):(new_lol.gif

ΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣΑ,ΜΑΖΙ ΜΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΤΡΕΛΟΠΑΡΕΑ,ΝΑΙ ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΔΕΝ ΘΕΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΡΑΒΑΤΕ ΜΕ ΚΙ ΑΣ ΚΛΑΙΩ ΕΙΣΑΙ! :whistling::whistling:ΑΜΑ ΣΕ ΑΡΧΙΣΩ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ ΕΥΧΕΣ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΓΩ :baby: ΠΕΤΡΑΚΗ ΜΗΝ ΚΟΙΜΑΣΑΙ ΚΑΙ ΔΗΛΩΣΕ ΣΥΜΕΤΟΧΗ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΚΑΘΕΣΑΙ ΣΤΟ ΠΑΤΩΜΑ :unsure: ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΗΣ ΤΑ ΕΛΑΣΤΙΚΑ 205/45/16 ΞΕΡΗΣ ΕΣΥ...............!!!!!ΧΙΧΙΧΙΧΙ :thumbsup::thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

ΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣΑ,ΜΑΖΙ ΜΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΤΡΕΛΟΠΑΡΕΑ,ΝΑΙ ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΔΕΝ ΘΕΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΡΑΒΑΤΕ ΜΕ ΚΙ ΑΣ ΚΛΑΙΩ ΕΙΣΑΙ! :thumbsup::thumbsup:ΑΜΑ ΣΕ ΑΡΧΙΣΩ ΣΕ ΤΙΠΟΤΑ ΕΥΧΕΣ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΓΩ :( ΠΕΤΡΑΚΗ ΜΗΝ ΚΟΙΜΑΣΑΙ ΚΑΙ ΔΗΛΩΣΕ ΣΥΜΕΤΟΧΗ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΚΑΘΕΣΑΙ ΣΤΟ ΠΑΤΩΜΑ :) ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΗΣ ΤΑ ΕΛΑΣΤΙΚΑ 205/45/16 ΞΕΡΗΣ ΕΣΥ...............!!!!!ΧΙΧΙΧΙΧΙ :unsure::baby:

πιασε αλλη μια 215/35/17

ειναι λιγο δυσκολα να τα βρω στην αγορα...το αφηνω πανω σου!!!

new_sugkrotima.gif

Link to comment
Share on other sites

Το δίδυμο silver4+1 το θέλετε????? Αν δεν μας θέλετε....... κ πάλι θα έρθουμε!

Link to comment
Share on other sites

Το δίδυμο silver4+1 το θέλετε????? Αν δεν μας θέλετε....... κ πάλι θα έρθουμε!

και φυσικά σας θέλουμε σταυρούλα + χριστίνα.......

και σε άλλες εκδηλώσεις όχι μόνο σε αυτήν.... tongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγω τωρα τι να πω:

Απο τη μια θελω να ερθω, απο την αλλη βαφτιζουμε το ανιψακι μας και δεν μπορω.

Να τους παρω οοοοοοοοοοοοολους και να ερθουμε?

Ειδωμεν......

Link to comment
Share on other sites

και το lupo μεσα ειναι.σε καθε συναντηση ομως υπαρχουν παπακια,καποιους τους ντυνουν ναυτες.και πολλα αλλα μηπως καποια φορα να παμε και σε κανενα παιδοτοπο αφου ολοι κρυβουμε ενα παιδι μεσα μας?

Link to comment
Share on other sites

και το lupo μεσα ειναι.σε καθε συναντηση ομως υπαρχουν παπακια,καποιους τους ντυνουν ναυτες.και πολλα αλλα μηπως καποια φορα να παμε και σε κανενα παιδοτοπο αφου ολοι κρυβουμε ενα παιδι μεσα μας?

οχι ολοι εγω δεν κρυβω τα παιδια μου τα φερνω μαζι tongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

ισως καταφερουμε και ερθουμε κι εμεις (?)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.