Jump to content
kostas1924

Προβλημα με το κλειδωμα-ξεκλειδωμα

Recommended Posts

Καλη σας ημερα, εχω golf iv.

Λειτουργει το κεντρικο κλειδωμα-ξεκλειδωμα (αναβει-σβηνει κ το κεντρικο φως μεσα) ΜΟΝΟ απο την πορτα του συνοδηγου.

Απο τη πορτα του οδηγου κλειδωνει-ξεκλειδωνει μονο η συγκεκριμενη πορτα (του οδηγου) ενω το κοκκινο λαμπακι στην ασφαλεια απο διπλα εξακολουθει να αναβοσβηνει. Επισεις αν αυτο βοηθαει περισσοτερο το κοκκινο-ασπρο φωτακι στη πορτα του οδηγου (κατω κατω αριστερα) δε δουλευει

και γενικοτερα η πορτα του οδηγου ειναι σαν "νεκρη", δε δινει καμια εντολη για τις προβλεπομενες λειτουργειες του αυτοκινητου ως θα πρεπε. Χθες ελεγξα μια μια τις ασφαλειες και δε βρηκα καμια καμενη αλλα αυτος ο "ελεγχος" που εκανα ειχε ως αποτελεσμα να μη λειτουργουν τωρα τα φωτα του ταμπλο (ειναι ρυθμισμενο στο "φουλ" η ενταση). Θα ημουν υποχρεως σε μια απαντηση αν καποιος γνωριζει κατι γιατι ειμαι και σε δυσκολη οικονομικη κατασταση και οπως καταλαβαινετε μονο αυτα μου ελειπαν τωρα......

Link to comment
Share on other sites

Τσέκαρε λίγο τις ασφάλειες που αν κατάλαβα καλά έβαλες και ξανα έβγαλες μήπως έβαλες καμιά αλλού κατά λαθος. Από μπαταρία πώς πας? Αν ειναι πεσμένη ειναι πιθανό να σου κάνει τρελά. Επίσης ο συναγερμός μπορεί να σου κάνει κόλπα...

Link to comment
Share on other sites

Τσέκαρε λίγο τις ασφάλειες που αν κατάλαβα καλά έβαλες και ξανα έβγαλες μήπως έβαλες καμιά αλλού κατά λαθος. Από μπαταρία πώς πας? Αν ειναι πεσμένη ειναι πιθανό να σου κάνει τρελά. Επίσης ο συναγερμός μπορεί να σου κάνει κόλπα...

Απο μπαταρια ειμαι κομπλε, οι ασφαλειες μπηκαν παλι σωστα στη θεση τους, επειδη ακρη δε νομιζω να βγαλουμε απο το φορουμ

θα το παω στην αντιπροσωπια αναγκαστηκα να μου το βαλουν πανω στο διαγνωστικο αφου δε βλεπω πλεον κ τπτ στο ταμπλο τη νυχτα (τραγικο αυτο).

Μηπως γνωριζει καποιος ποσο κοστιζει αυτος ο ελεγχος στην αντιπροσωπια ?????

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.