Jump to content
ΧρήστοςGolfGT

Τουρμπίνα Golf Tsi 122

Recommended Posts

Θέλω μια πληροφορία, τι τουρμπίνα φοράει το tsi με τους 122? Θα ήθελα αν ξέρετε να μου πείτε και κάποιες αντίστοιχές τους διαφορετικής μάρκας καθώς και πόσο κοστίζει περίπου μια τετοια τουρμπινα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω πρόβλημα με την τουρμπίνα μου. Απλα έχουμε ένα δεύτερο αμαξι στην οικογενεια ενα ibiza toy 2003 1400 και το θέλει ο αδερφός μου αρκει να παίξουμε λίγο με αυτό. Πρώτη σκέφτηκα την τουρμπίνα αυτή μιας κ δε θέλω να παω σε κατι extreme αλλα στα 122 -130 αλογα. ο Brother εχει 2.000¤ φτάνουν περίπου ή μπα...

Link to comment
Share on other sites

Μπα...!!Ανοιγετε μπελαδες και ορεξη για συχνα μαστορεματα.

δηλαδή μια λύση ατόφια απο το tsi 122 δε θα καθήσει καλύτερα?

τώρα η άλλη λυση που παίζει είναι να πάμε για εκκεντροφόρους κ τέτοια το οποίο το βρίσκω πιο "περίργο" - ριψοκίνδυνο

Link to comment
Share on other sites

Με εκκεντροφορους,συμπιεσεις και εν πασει περιπτωσει ατμοσφαιρικη βελτιωση σε 1400 κυβικα θα σας φυγει ενα 3000λιαρο και θα κερδισετε το πολυ 20 αλογα σε υψηλο φασμα στροφων.Αν θες οπωσδηποτε να διωξεις το 2000αρο στο Ibiza βαλτου μια αναρτησουλα και ενα κλασσικο ΦΠΕ να ζωντανεψει λιγακι.Ατοφια λυση απο Tsi οπως λες , δεν υπαρχει.Για τουρμπισμα υπαρχουν κιτακια για αυτο το αμαξι αλλα θα σας φυγει το λιγοτερο 5000ρικα.Γνωμη μου(χωρις παρεξηγηση) δεν αξιζει.

Edited by alex16v
Link to comment
Share on other sites

Με εκκεντροφορους,συμπιεσεις και εν πασει περιπτωσει ατμοσφαιρικη βελτιωση σε 1400 κυβικα θα σας φυγει ενα 3000λιαρο και θα κερδισετε το πολυ 20 αλογα σε υψηλο φασμα στροφων.Αν θες οπωσδηποτε να διωξεις το 2000αρο στο Ibiza βαλτου μια αναρτησουλα και ενα κλασσικο ΦΠΕ να ζωντανεψει λιγακι.Ατοφια λυση απο Tsi οπως λες , δεν υπαρχει.Για τουρμπισμα υπαρχουν κιτακια για αυτο το αμαξι αλλα θα σας φυγει το λιγοτερο 5000ρικα.Γνωμη μου(χωρις παρεξηγηση) δεν αξιζει.

Δεν υπάρχει καμμία παρεξήγηση. Για αυτό άλλωστε πόσταρα εδω για γνώμες κ για να μοιραστούμε εμπειρίες ώστε μην μπλέξουμε άδικα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.