Jump to content
doumasj

Συνάντηση μελών Αττικής στο Vive Mar

Recommended Posts

Τα μέλη της Αθήνας μπορούν να απολαύσουν αυτή την Κυριακή 14/12/2008 στις 15:00 τον καφέ τους ή ότι άλλο έχουν κατά νου στο Vive Mar στη παραλία της Βούλας (στο ύψος που συναντιούνται η Λ. Βουλιαγμένης με την Λ. Ποσειδώνος).

Φυσικά μπορείτε να έρθετε μόνοι σας ή με την δική σας παρέα!

Ειδικά σε αυτή την συνάντηση τα άλογα σας θα έχουν θέσεις για ταϊσμα οπότε φροντίστε να αναφέρετε ότι είστε από την λέσχη Hellenic VWClub ώστε να απολαύσουν και αυτά τον ήλιο και την θάλασσα!!

Όσοι έχετε παραγγείλει αξεσουάρ της λέσχης θα μπορέσετε να τα παραλάβετε. Όσοι τα έχετε μπορείτε απλά να τα φορέσετε. Αν δεν έχετε... φροντίστε να παραγγείλετε. μπλουζάκια,μπουφάν και καπελάκια το απαραίτητο dresscode για έναν απολαυστικό καφέ....

Με το που φτάσετε στο μαγαζί (Λεωφ. Κων/νου Καραμανλή 18, Βούλα ) και πιο συγκεκριμένα σο parking λέτε στον παρκαδόρο ότι είστε από το HELLENIC VWCLUB και σας δείχνει τον χώρο όπου όλα τα αμάξια μας θα ξεκουράζομαστε το ένα δίπλα στο άλλο όσο εμείς πίνουμε το καφεδάκι μας......

Σας περιμένουμε όλους είτε μόνους είτε με την παρέα σας.....

Δηλώστε την συμμετοχή σας, για την καλύτερη οργάνωση μας, με τον γνωστό πλέον τρόπο ψευδώνυμο, +αριθμός συμμετοχών (π.χ. doumasj, +1)

******* Ιδιαίτερα γεγονότα *********

-> 19/12: ΚΑΡΑΟΚΕ PARTY

-> 20/12: Φιλανθρωπική εκδήλωση

-> 12/01 - 18/01 - Χειμερινή Εβδομάδα Αιμοδοσίας VWClub

Χαρίστε 15 λεπτά απο το χρόνο σας για να σώσετε μια ζωή!

Δώστε αίμα σε ένα απο τα νοσοκομεία της χώρας για την τράπεζα αίματος Λέσχη Αυτοκινήτων Hellenic VWClub του Γ.Κ. Νικαίας.

-> 27/01: Εκδήλωση ΕΚΠΛΗΞΗ.....

*********************************

Συμμετοχές


  1. doumasj
    skaraviaios
    svouras ??
    BAD BOY +1
    ΓΙΑΝΝΗΣ +1
    Porschemultivan ??
    Fotis7 +2
    trelaras582 +1
    golf2nikos
    NOS ??
    PerisVT
    Vento Furious +1
    PanosVR6
    lilian_tsi
    ΝΕΑ_ΚΙΟS + 2 ??
    jsmirlis +1 ??
    nikkosnet + Maggie
    VW Addicted
    Scirocco08
    golfiiigt
    doggy
    blackadder

post-5-1229194144_thumb.jpg

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν θα έρθω... Είναι δίπλα στο σπίτι μου και δεν θα ερθω. tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν θα μπορεσω λογω κοινωνικης υποχρεωσης (δυστυχως ασχημης).

Link to comment
Share on other sites

Kalispera sas. Den eimai melos sto club mias kai erxomai spania Ellada... Mporoun kai mi meli,katoxoi vw omos, na pareurethoun ston kiriakatiko kafe?

Sas euxaristo,

Fotis

και βαιβαια φιλε μου,μπορεις να ερ8εις μονος η με την παρεα σου να απολαυσετε το καφεδακι σας με την τρελλη παρεα του VWCLUB.

Link to comment
Share on other sites

και βαιβαια φιλε μου,μπορεις να ερ8εις μονος η με την παρεα σου να απολαυσετε το καφεδακι σας με την τρελλη παρεα του VWCLUB.

Poli oraia!

Gia tin simmetoxi: Fotis7 +2

Euxaristo poli

Link to comment
Share on other sites

Μέσα κι εγώ!!! :angry:

μπορει να ερθω ηδομεν..... -_-

"Είδομεν";;;Το νού σου ρεμάλι...Να τσακιστείς να έρθεις! upyours.giftongue.giftongue.gif

Edited by PerisVT
Link to comment
Share on other sites

Guest PanosVR6
Φυσικά και είμαι μέσα...... + :wub:

(θα αργήσω λόγω τραπεζόματος όμως)

εννοειται μεσα και γω! ΜΠΑ ΜΠΑ!!!δεν μας τα πες αυτα γιαννακη θα ειναι και η γυναικα εδω?τραπεζωμα???με τα πεθερικα θα φας..............?????? :whistling::whistling::whistling:

μανωλακη δεν το επιασα μπορει να κατεβης?τσακισου γιατι ξερεις τι θα παθεις.........! <_<:blush:

Edited by PanosVR6
Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν θα μπορεσω καθως το Αουντι κλαμπ θα μας παει για χοντρο,Οπως επισης σας πληροφορω οτι μαζι μου θα ειναι και αλλο ενα παιδακι που θα σας κλασει εχει Αουντι και θελει να φαει χοντρο!Ποιο να ειναι αραγε??? tongue.gif<_<

Link to comment
Share on other sites

μαλλον θα ερθω και εγω εκτος απροοπτου. ΝΕΑ_ΚΙΟS + 2. μπορειτε να μου δωσετε καμμια πληροφορια που ακριβως ειναι γιατι ερχομαι απο επαρχια και δεν ξερω που ειναι. Η' εκτος αν συναντηθουμε καπου αλλου προτου παμε για καφε. emoticon_42.gif

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορέσω θα έρθω να σας γνωρίσω, εκτός εάν δεν με αφήσουν τα δίδυμα, jsmirlis +1

Link to comment
Share on other sites

Guest N.O.S.-->
nikkosnet + Maggie Μεσα!!!!

Ετσι να θυμηθουμε τις παλιες καλες ημερες :xmas:

τι ειπες τωρα επιτελους θα βγεις απο το καβουκι σου χιχιχιχιχι tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.