Jump to content
doumasj

Συνάντηση μελών Αττικής στο Vive Mar

Recommended Posts

Γειά σας τρελοί VWακηδες! Χωράω και εγώ (πάντα solo) χωρίς να φάω βρισίδι χοντρό που χάθηκα τόσο καιρό? Αν ναι, count me in...! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Με το που φτάσετε στο μαγαζί (Λεωφ. Κων/νου Καραμανλή 18, Βούλα ) και πιο συγκεκριμένα σο parking λέτε στον παρκαδόρο ότι είστε από το HELLENIC VWCLUB και σας δείχνει τον χώρο όπου όλα τα αμάξια μας θα ξεκουράζομαστε το ένα δίπλα στο άλλο όσο εμείς πίνουμε το καφεδάκι μας......

Σας περιμένουμε όλους είτε μόνους είτε με την παρέα σας.....

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

Γιάννη στον NOS βάλε 2 σειρές ερωτηματικά...

Link to comment
Share on other sites

ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΣΑ!!!ΕΡΩΤΗΣΗ...ΕΠΙΔΙ ΑΛΑΞΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ....ΝΑΙ ΝΑΙ ΠΑΕΙ ΤΟ ΑΣΠΡΟ ΜΚ2 ΠΟΥ ΠΕΖΕΙ ΜΕΡΙΚΟΙ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΝΑ ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΚΟΖΑΡΗ ΝΟΤΙΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ...ΘΕΛΩ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑΑΑΑΑΑΑΑ......ΠΩΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ?ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ ΑΠΟ ΤΩΡΑ?ΜΠΕΝΩ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ TOPIC ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΝΩ???HELLPPPP!!!! ΠΑΝΟΥΛΗΣGOLF2 +1

Link to comment
Share on other sites

ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΣΑ!!!ΕΡΩΤΗΣΗ...ΕΠΙΔΙ ΑΛΑΞΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ....ΝΑΙ ΝΑΙ ΠΑΕΙ ΤΟ ΑΣΠΡΟ ΜΚ2 ΠΟΥ ΠΕΖΕΙ ΜΕΡΙΚΟΙ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΝΑ ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΚΟΖΑΡΗ ΝΟΤΙΑ ΠΡΟΑΣΤΙΑ...ΘΕΛΩ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑΑΑΑΑΑΑΑ......ΠΩΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ?ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΩ ΑΠΟ ΤΩΡΑ?ΜΠΕΝΩ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ TOPIC ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΝΩ???HELLPPPP!!!! ΠΑΝΟΥΛΗΣGOLF2 +1

Don't worry my friend. Μολις πας εκει ζητα απο τον Ντουμα Εχει αυτος.

Link to comment
Share on other sites

Σόρυ, δεν θα μπορέσω τελικά.... Να περάσετε καλά...

Link to comment
Share on other sites

Guest N.O.S.-->
θα μαι κ γω εκει!Το νου σας μη με εκθεσετε παλι!!!

γιατι Αλεξανδρε σε εχουμε κανει εμεις ποτε ρεζιλη εμεις ποτε μας θηγεις tongue.gif;):blink::lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest N.O.S.-->

Ακόμα μια φορά περάσαμε όμορφα κλασικά μας έμαθε όλο το μαγαζί με τις αγριοφωνάρες μας :thumbsup: μερικοί λαβώθηκαν από τον κύριο q9n2pqwvm22ke20tcswg.jpgΜερικοί πήραν την προβλεπόμενη απουσία :whistling: και μερικοί προσπαθούσαν να ξεσουροσουν από τις κατάντιες του Σαββάτου?bc7kmtinpc0rvejjatfr.jpg. new_sugkrotima.gif και μερικοί ψάχναμε πέταλα??σέλες και όλο τον εξοπλισμό ιππασίας?. sillyhorse1rb5.gif και μερικοι απλα παρατιρουσαν τι κανει ο θεος όταν έχει κέφια αααααχ αυτοί οι τοξότες τι ωραία πίσω πλευρά που έχουν?... worthy.gifworthy.gif:D:rolleyes:

Edited by N.O.S.-->
Link to comment
Share on other sites

Να πω πως χθες απέδειξα πως δεν κωλώνω πουθενά. Το κλου ήταν πως ο καφές μου στοίχησε 5 ¤ και έβγαλα από τα στοιχήματα 20¤!!! Θεά το τοξοτάκι... Απλά...

Link to comment
Share on other sites

Για πείτε για πείτε πως τα περάσατε γιατί εγώ λόγω ανωτέρας βίας (όχι δεν ήταν γκομενοδουλειά ήταν ο blackadder που είχαμε πάει με το Polo μου για μια δουλειά), δεν μπόρεσα να έρθω δυστυχώς... και το ήθελα... σιχτίρι!! :)

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει τι να πρωτοπούμε;;; Τον εξακύλινδρο που ερωτεύτηκε ένα ξανθό μπαλέτο με γουνομπουφανάκι;;; Τον NOS να το παίζει Θεός του Έρωτα;;; Τον Παναγιώτη με τη Μαρία να μη ξέρουν που να κρυφτούν για να σταματήσει το δούλεμα;;; Την Όλγα;;; Την Όλγα;;; Την Όλγα;;; Εμένα με το Μάνο να μαλώνουμε συνέχεια;;; Το Λουκά που είχε ρέντα;;; Την Όλγα;;;

Link to comment
Share on other sites

Guest N.O.S.-->
Εντάξει τι να πρωτοπούμε;;; Τον εξακύλινδρο που ερωτεύτηκε ένα ξανθό μπαλέτο με γουνομπουφανάκι;;; Τον NOS να το παίζει Θεός του Έρωτα;;; Τον Παναγιώτη με τη Μαρία να μη ξέρουν που να κρυφτούν για να σταματήσει το δούλεμα;;; Την Όλγα;;; Την Όλγα;;; Την Όλγα;;; Εμένα με το Μάνο να μαλώνουμε συνέχεια;;; Το Λουκά που είχε ρέντα;;; Την Όλγα;;;

πουσε Scarab ξεχασες Την ΌλγαΤην ΌλγαΤην ΌλγαΤην ΌλγαΤην ΌλγαΤην ΌλγαΤην ΌλγαΤην ΌλγαΤην ΌλγαΤην ΌλγαΤην ΌλγαΤην ΌλγαΤην ΌλγαΤην ΌλγαΤην ΌλγαΤην ΌλγαΤην ΌλγαΤην ΌλγαΤην ΌλγαΤην ΌλγαΤην ΌλγαΤην ΌλγαΤην ΌλγαΤην ΌλγαΤην ΌλγαΤην ΌλγαΤην ΌλγαΤην ΌλγαΤην ΌλγαΤην ΌλγαΤην ΌλγαΤην ΌλγαΤην ΌλγαΤην ΌλγαΤην ΌλγαΤην ΌλγαΤην ΌλγαΤην ΌλγαΤην ΌλγαΤην ΌλγαΤην ΌλγαΤην ΌλγαΤην ΌλγαΤην ΌλγαΤην ΌλγαΤην ΌλγαΤην ΌλγαΤην ΌλγαΤην ΌλγαΤην ΌλγαΤην Όλγα tongue.gif

Α! ρε Την Όλγα δεν ειπαμε ποπο τι ζημια ηταν αυτος ο κω......ς αχ αχ αχ... hearts.gifhearts.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ένα έχω να πώ : Σίγουρα είχε συγκέντρωση ο ΟΔΙΕ,καθώς το μάτι μου πήρε αρκετά "καθαρόαιμα".Από την barwoman μέχρι την Όλγα....

Και ένας "ξανθός άγγελος" που έκλεψε την καρδιά του Πάνου.

Έρωταααα,ΑΧ,έρωταααααααα. :)<_<:lol: :lol: :heart:

Να πώ κι εγώ την αμαρτία μου,ερωτεύτικα 2 φορές.Πρώτα την barwoman και μετά τον "μελαχροινό άγγελο" που προστέθηκε στην παρέα του "ξανθού "αγγέλου". :wub::heart: :heart:

Αλλά έκανα τον "κινέζο" γιατί "κάποιος" :ninja: :ninja: την είχε δεί.....Θεός του Έρωτα..... tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Απ'ότι κατάλαβα, πεζή η ΟΛΓΑ τσάγιασε όλο το club!!!

Link to comment
Share on other sites

Ολγα ακουω!!! πρέπει να έχασα σκηνικό που έφυγα ε?? τι κριμααα!!!!

πάντως καλά περάσαμε και παλι.

Και να πω και κατι άλλο, δεν είχε μονο ωραία κοριτσάκια το μαγαζί, είχε και ωραία αγοράκια :D

Να ξαναπάμε :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Απ'ότι κατάλαβα, πεζή η ΟΛΓΑ τσάγιασε όλο το club!!!

Τέτοιο τσάγιασμα ας τρώω κάθε μερα!!!! :D

Link to comment
Share on other sites

βλεπω οτι δεν εχουμε καθολου αναμνησεις απο τις 4 τουλαχιστον τελευταιες συναντησεις...... :lol::lol::(

ΓΙΑΤΙ???????????? :D

Link to comment
Share on other sites

Α ρε αλήτες....πάτε και την πέφτετε σε κοριτσάκια που είναι μόλις...........ναι μόλις είπα......22 χρονών....ΑΛΗΤΕΣ.....

Η όλγα χθες ας κέρασε φαρμάκι αν και πάει να μοιάσει στην ΟΛΓΑ ΦΑΡΜΑΚΗ....Τα προσόντα τα χει πάντως.....όσο για την barwomana εντάξει αυτή που μόνο που ξέρει να κάνει είναι να σε καίει.....και το κάνει καλά.....

όσο για σας....πάλι ρεζίλι γίνατε....πάλι σας άκουσε όλο το μαγαζί...με το που ήρθα μου κανε παράπονα ο υπεύθυνος ότι καμακώνατε ένα τρίδυμο....εγώ ήμουν ήσυχος και καθόμουνα στην καρεκλίτσα μου χωρίς να σχολιάζω και να ενοχλώ κανέναν και γενικά ήμουν σωστός.....

Με λίγα και περιεκτικά λόγια......ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΤΕΛΕΙΑ......και ας έριχνε έξω τον θεό του......

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

Α ρε αλήτες....πάτε και την πέφτετε σε κοριτσάκια που είναι μόλις...........ναι μόλις είπα......22 χρονών....ΑΛΗΤΕΣ.....

Η όλγα χθες ας κέρασε φαρμάκι αν και πάει να μοιάσει στην ΟΛΓΑ ΦΑΡΜΑΚΗ....Τα προσόντα τα χει πάντως.....όσο για την barwomana εντάξει αυτή που μόνο που ξέρει να κάνει είναι να σε καίει.....και το κάνει καλά.....

όσο για σας....πάλι ρεζίλι γίνατε....πάλι σας άκουσε όλο το μαγαζί...με το που ήρθα μου κανε παράπονα ο υπεύθυνος ότι καμακώνατε ένα τρίδυμο....εγώ ήμουν ήσυχος και καθόμουνα στην καρεκλίτσα μου χωρίς να σχολιάζω και να ενοχλώ κανέναν και γενικά ήμουν σωστός.....

Με λίγα και περιεκτικά λόγια......ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΤΕΛΕΙΑ......και ας έριχνε έξω τον θεό του......

Ρε μαστροΝτούμα, εγώ είμαι 23... Τι δηλαδή να μη κάνω κίνηση;;; Εσείς πρέπει να απέχετε παππούδες...

¶σχετο, αλλά θα το ρίξω.... Μάλλον το φορουμ δεν το παρακολουθεί μόνο η Karenta, αλλά και η αράπη σου.

Edited by skaraviaios
Link to comment
Share on other sites

α! τώρα που το θημήθηκα για το στοίχημα τα 20 ευρώ είναι για να κεράσεις την όλγα όταν βγείτε....μέχρι την πέμπτη έχεις περιθώριο σωτηράκη αλλιώς θα κεράσεις εμένα και τον θοδωρή.....χαχαχαχαχχ

Link to comment
Share on other sites

Έτσι και αλλιώς θα σας κεράσω. Και άμα βγω, θα κεράσω όλο το club! :D :D

Link to comment
Share on other sites

Guest N.O.S.-->
Έτσι και αλλιώς θα σας κεράσω. Και άμα βγω, θα κεράσω όλο το club! :D :D

δηλαδη αμα κανεις και τιποτα αλλο hearts.gif τι θα κανεις θα παρεις Citroen upyours.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.