Jump to content
Numb

Νumb-Golf Gti Mkv Project 361Hp (For Now) / Autotechnica Racing- Etuners

Recommended Posts

Σε αυτο το θεμα θα σας παρουσιασω το project που εδω και πολυ καιρο ετοιμαζοταν.Για να μην τα πολυλογω!

Συνεργειo: AUTOTECHNICA racing(Κωσταντινος)

Υπευθηνοι προγραμματισμου: E-tuners (Στελιος - Κρητωνας)

Δυναμομετρο Maha Σπατα (Τασος Αγγελιδης)

Εξωτερικη εμφανιση:

κεραια Shark Oem

Osir carbon mirrors

Osir carbon προβολακια

Οsir carbon front mask

Κατω Lip απο edition 30

Μαρσπιε απο R32 βαμενα στο χρωμα UG

Πισω προφυλακτηρας VOTEX βαμμενος κατω μαυρος πανω χρωμα UG

Ζαντες O.Z. racing ultraleggera black 3 8X18

Πισω φαναρια R32

HELLA H7 XENON OEM LOOK μπροστινα φαναρια

Ιn pro Mirror φλας

Κit Xenon προβολακια , μεσαια , μεγαλα

Εσωτερικη εμφανιση:

Osir βαση μπαρομετρου (μονο βαση)

Αλουμινενια επικαλυψη radio

Μπλε λαμπες μεσα στην καμπινα του οδηγου και συνοδηγου(ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΙΤΕ ΕΜΕΝΑ Μ ΑΡΕΣΕΙ! ΧΑΧΑ)

Μηχανικη βελτιωση+ περιφεριακα+αναρτηση:

Apexi turbotimer

Apexi Boost gauge

Brembo 4 πιστονες 328X28 junior

Bilstein Sprint+H&R 30 mm

Κ04 turbo S3

Σωληνακια

I/C S3

Σκαστρα Forge+ βαση σκαστρας

Εισαγωγη AEM intake system(φτανει χαμηλα στο προβολακι)

Autotech fuel pump

Μπεκ S3------------> περιμενουμε να φορεθουν του RS4

waiting SCAT Μπιελες

waiting Shrick εκεντροφορους

Full milltek resonated 76dp / 70 σωληνα 2 καζανακια

Βελτιωση εγκεφαλου+τελευταια δυναμομετρηση 10/12/2008

Ε-tuners: Στελιος-Κρητωνας

Δυναμομετρο MAHA Σπατα Τασος Αγγελιδης

Ισχυ κινιτηρα:361.8 BHP/ 266,1kw(διωρθωμενη) , 349,6 ΒΗΡ /257,1kw

Ροπη:491,8 Νm (νομιζω 49+ κοιλα ροπη)

Θερμοκρασια Περιβαλλοντος 18,3 οC

ISO 1585

Γερασιμος Δενδρινος ------------> Νumb machinegun.gif

Edited by Numb
Link to comment
Share on other sites

Μπραβο φιλε να το χαιρεσαι!Καλος ο Τασος στα Σπατα ε?Ειναι καλος μου φιλος αν ξαναπας στειλε μου pm να ερθω και εγω διπλα μενω! :D;)

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο φιλε να το χαιρεσαι!Καλος ο Τασος στα Σπατα ε?Ειναι καλος μου φιλος αν ξαναπας στειλε μου pm να ερθω και εγω διπλα μενω! :D;)

ευχαριστω φιλε μου sillyhorse1rb5.gif ! αυστηρως ο Τασος! οταν βαλω μπεκ θα παω ! ;)

Link to comment
Share on other sites

μπραβο φιλε numb, πολυ ωραιο το θηριακι σου ,να το χαιρεσαι κ να το προσεχεις!! εχουμε το ιδιο χρωμα(ως εκει βεβαια :cry: ) κ μ αρεσει να βλεπω τουμπανιασμενα γκρι γκολφακια!!

οσο για τις μπλε λαμπες στο εσωτερικο, αστους να λενε !! πολυ ωραιες ειναι (εχω κι εγω, γι αυτο το λεω)!

μονη μου ενσταση το γεγονος πως εχεις βαψει το κατω μερος του προφυλακτηρα πισω κ αφησες το πανω αβαφο ,αλλα περι ορεξεως..

καλα κ ασφαλη χιλιομετρα!

Link to comment
Share on other sites

μπραβο φιλε numb, πολυ ωραιο το θηριακι σου ,να το χαιρεσαι κ να το προσεχεις!! εχουμε το ιδιο χρωμα(ως εκει βεβαια :whistling: ) κ μ αρεσει να βλεπω τουμπανιασμενα γκρι γκολφακια!!

οσο για τις μπλε λαμπες στο εσωτερικο, αστους να λενε !! πολυ ωραιες ειναι (εχω κι εγω, γι αυτο το λεω)!

μονη μου ενσταση το γεγονος πως εχεις βαψει το κατω μερος του προφυλακτηρα πισω κ αφησες το πανω αβαφο ,αλλα περι ορεξεως..

καλα κ ασφαλη χιλιομετρα!

φιλε μου ολος ειναι βαμμενος απλα το πανω μερος ειναι βαμμενο στο χρωμα μας και το κατω μερος τους σποιλερ τς VOTEX ειναι μαυρο αν κανεις ενα γρηγορο google search για τον προφυλακτηρα θα καταλαβεις πως ειναι. ευχαριστω για ολα! :cry:

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου ολος ειναι βαμμενος απλα το πανω μερος ειναι βαμμενο στο χρωμα μας και το κατω μερος τους σποιλερ τς VOTEX ειναι μαυρο αν κανεις ενα γρηγορο google search για τον προφυλακτηρα θα καταλαβεις πως ειναι. ευχαριστω για ολα! :lol:

ακυρο! τωρα καταλαβα πως ειναι βαμμενος κ εννοειται πως εγκρινω!! απλα θυμομουν μια φωτο με το πως ειχες παλια βαμμενο τον μαμα προφυλακτηρα κ μπερδευτηκα..εκεινο δεν μου ειχε αρεσει τοσο..

οποτε λοιπον αγγιζει την τελειοτητα!! B)

Link to comment
Share on other sites

Guest Grouper_8L

Είναι πολύ δυνατό , δεν νομίζω πως μπορεί να σηκώσει τόση δύναμη το dsg.

Kαλέεεεε Numb βάλε φωτογραφίες.......... :rolleyes:tongue.gif:) .

Edit: Aπό ότι είδα σε άλλο topic αναφέρεται ότι τη σηκώνει τόση ροπή. Οπότε το παίρνω πίσω.

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?s=&...st&p=279132

Edited by Grouper
Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό το car σου αλλά ανέβασε καμιά photo να το καμαρώσουμε και εμείς (πόσο σου πήγε το mirror carbon αν επιτρέπετε? )

Link to comment
Share on other sites

Μιας και πρόκειται για μια ολοκληρωμένη παρουσίαση, το θέμα κλειδώνει και θα ανοιχθεί μόνο με αίτημα του δημιουργού του, εφόσον θα έχει κάτι νεότερο να συμπληρώσει.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.