Jump to content
ferrariakos88

Πεταλιέρες Sparco

Recommended Posts

Πως γίνεται η τοποθέτηση? Υπάρχει περίπτωση να τις βάλω μόνος? Ελπίζω να μη θέλει τρύπες!! Γιατί αν θέλει κ γω θέλω να τις αλλάξω κ να βάλω τις μαμά τι κάνουμε?

Link to comment
Share on other sites

Πως γίνεται η τοποθέτηση? Υπάρχει περίπτωση να τις βάλω μόνος? Ελπίζω να μη θέλει τρύπες!! Γιατί αν θέλει κ γω θέλω να τις αλλάξω κ να βάλω τις μαμά τι κάνουμε?

υπαρχουν και καποιες που απαιτουν τρυπες αλλα και αντιστοιχα,υπαρχουν αλλες που δεν χρειαζεται.Αν σε ενοχλει να τρυπησεις,επελεξε ενα μοντελο να ΜΗΝ χρειαζεται τρυπες

Δεν ξερω κατα ποσο πιανει το χερι σου αλλα δεν ειναι δυσκολο λεω

Link to comment
Share on other sites

υπαρχουν και καποιες που απαιτουν τρυπες αλλα και αντιστοιχα,υπαρχουν αλλες που δεν χρειαζεται.Αν σε ενοχλει να τρυπησεις,επελεξε ενα μοντελο να ΜΗΝ χρειαζεται τρυπες

Δεν ξερω κατα ποσο πιανει το χερι σου αλλα δεν ειναι δυσκολο λεω

Οντως εγω στο πολακι που ειχα, ειχα τοποθετησει momo πεταλιερες τρυπητες και ειχε ζορι. Το παλικαρι που ειχε το μαγαζι ειχε χωθει ο μισος μεσα, με το τρυπανι για να τις βαλει. Κανα μισαωρο στην καλυτερη να υπολογισεις. Αλλα το αποτελεσμα μετραει. Παντως οποιες και αν διαλεξεις καλοπατητες. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Απ ότι ξέρω βγαίνει το καοτσούκ κ από κάτω τρυπάς. Κ ωραία έστω ότι τρυπάω... Μετά αν θέλω να βγάλω τις πεταλιέρες κ να βάλω τις μαμά γίνεται? Δηλ οι τρύπες δεν επηρεάζουν??

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τις έβαλα τις πεταλιέρες και όντως από συμπλέκτη φρένο βγήκαν τα καοτσούκ. Από γκάζι όμως μου είπαν πως δε βγαίνει κ μου έκαναν τις τρύπες πάνω στο γκάζι. Τώρα αν χρειαστεί να το επαναφέρω στα μαμά πεντάλ πως θα γίνει? Πρέπει ν αγοράσω καινούριο γκάζι? Κ τι κόστος έχει αυτό?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τις έβαλα τις πεταλιέρες και όντως από συμπλέκτη φρένο βγήκαν τα καοτσούκ. Από γκάζι όμως μου είπαν πως δε βγαίνει κ μου έκαναν τις τρύπες πάνω στο γκάζι. Τώρα αν χρειαστεί να το επαναφέρω στα μαμά πεντάλ πως θα γίνει? Πρέπει ν αγοράσω καινούριο γκάζι? Κ τι κόστος έχει αυτό?

μην το επαναφερεις απλα

ελα ρε μαν εισαι σοβαρος? θα αλαξεις το πενταλ ολοκληρο μονο και μονο επειδη θα εχει δυο μικρες τρυπιτσες πανω?

ειπαμε... μην τρελαθουμε... δεν θα σκυψει κανεις να τις δει,ηρεμησε και λειτουργικα δεν θα εχεις ΚΑΝΕΝΑ προβλημα

Edited by capros
Link to comment
Share on other sites

Και για να σου φυγει η απορια αυτες ειναι οι δευτερες που ειχα βαλει. Η πρωτη πεταλιερα που ειχα βαλει ηταν sparco και αυτη στην φωτογραφια ειναι της isotta.

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.