Jump to content
kouliss

ΚΑΡΑΟΚΕ πάρτυ

Recommended Posts

Κανα χαρτη ρε παιδιάαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!

Εμεις απο τα δυτικά μόνο ακουστά τον έχουμε τον Γέρακα. Αναλυτικό ε ??????????????????

Εκτός κ αν δεν θέλετε να έχετε κοινό με επιπλέον ντομάτες!

Link to comment
Share on other sites

Έλα ρε Σταυρούλα! Έχει link για χάρτη στην αρχική δημοσίευση μέσα από το google-maps.

Μετακινήσου ή άλλαξε το zoom.

Εγώ θα έρθω κανονικά από την αρχή (ελπίζω) και θα έρθω και το πρωί του Σαββάτου στην φιλανθρωπική μας εκδήλωση.

Link to comment
Share on other sites

Ελα και στο εχω ετοιμο το Ριτα Ριτακι tongue.giftongue.giftongue.gif

Εσύ δεν μας είπες,ποιό θα τραγουδισεις;;;Γιατί θα τραγουδίσεις,δεν θα τη γλυτώσεις..... upyours.gif:lol:tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Ασχετο, εχει οριστει καποιο σημειο συναντησης ωστε να παμε ολοι μαζι?

Μανωλακη να σε δω να τραγουδας.......μονο αυτο θελω...........μονο αυτο.......

Link to comment
Share on other sites

Ασχετο, εχει οριστει καποιο σημειο συναντησης ωστε να παμε ολοι μαζι?

Μανωλακη να σε δω να τραγουδας.......μονο αυτο θελω...........μονο αυτο.......

Όχι,ο καθένας μόνος του πάει... ;)

Ο Μάνος θα τραγουδήσει....Θέλει δεν θέλει... :lol: Το "Ιτιά-Ιτιά λουλουδιασμένη"... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest N.O.S.-->
Όχι,ο καθένας μόνος του πάει... ;)

Ο Μάνος θα τραγουδήσει....Θέλει δεν θέλει... :lol: Το "Ιτιά-Ιτιά λουλουδιασμένη"... :lol:

εχεις φαγουρες για κανα xu1eat648ubffn22uoux.jpg εεεε tongue.gif

Edited by N.O.S.-->
Link to comment
Share on other sites

Όχι,ο καθένας μόνος του πάει... ;)

Ο Μάνος θα τραγουδήσει....Θέλει δεν θέλει... :lol: Το "Ιτιά-Ιτιά λουλουδιασμένη"... :lol:

Οχι οχι ο Μανωλης θα τραγουδησει την ανθισμενη........λεμονια :lol:

Link to comment
Share on other sites

Όχι θα τραγουδήσει το: http://www.youtube.com/watch?v=gCWcrdy9pq0 λόγω του ρόλλου που θα έχει στο show!

Link to comment
Share on other sites

Για αυτο παμε πηδαμε ολοι μαζι, χερι πανω αριστερο και δεξι, θελω αποψε αταξιες ρε συ, να το καψουμε ολο το μαγαζι!!!!

Λιγες ωρες ακομα και σας περιμενουμε για ενα τρελο party.

Εχουμε φροντισει για ολα και το εννοω! Θα καταλαβετε μονο αν ερθετε και το δειτε. ;)

Link to comment
Share on other sites

Εγω σαν πρωτο ονομα βγαινω μετα τις 10...Οχι να γινω ισα και ομοια με τους υπολοιπους αφωνους!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Εγω σαν πρωτο ονομα βγαινω μετα τις 10...Οχι να γινω ισα και ομοια με τους υπολοιπους αφωνους!!! :blink:

Εσυ και ο Καρρας............. ;)

Link to comment
Share on other sites

¶λλο ένα event έλαβεν τέλος! Περάσαμε καταπληκτικά! Όποιος δεν ήρθε, ή ήρθε και έφυγε νωρίς έχασε!!! Αυτά ΤΕΛΟΣ!

Link to comment
Share on other sites

¶λλο ένα event έλαβεν τέλος! Περάσαμε καταπληκτικά! Όποιος δεν ήρθε, ή ήρθε και έφυγε νωρίς έχασε!!! Αυτά ΤΕΛΟΣ!

Εγώ που έφυγα νωρίς τι έχασα;

Sorry αλλά είχα να πάω να τραγουδήσω και αλλού! ;)

Link to comment
Share on other sites

¶λλο ένα event έλαβεν τέλος! Περάσαμε καταπληκτικά! Όποιος δεν ήρθε, ή ήρθε και έφυγε νωρίς έχασε!!! Αυτά ΤΕΛΟΣ!

Ωωωωωωωωωωωωωωωωωωω ναιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι περασαμε ;):wub::thumbsup: .

Link to comment
Share on other sites

Εχω να καταγγειλω οτι ολα ηταν στημενα!!!!!!!!!! :lol:rocket.gif;)upyours.gifknife.gifrtfm.gifdizzy2.gif

Κατω η παραγκα.......!!!!!!! :lol::wacko::blink::wub::thumbsup:protest.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Περαν της πλακας ολα ηταν πολυ ωραια και και αρκετα ατομα εφυγαν αρκετα νωρις.........μα τοοοοοοοσο φαλτσοι ημασταν δηλαδης????????????

Edited by ΓΙΑΝΝΗΣ
Link to comment
Share on other sites

Lupako και PerisVT και skaraviaios (aka Τα καθίκια)....

Lupako και PerisVT πείτε τους τι έχασαν!!!

Link to comment
Share on other sites

Lupako και PerisVT και skaraviaios (aka Τα καθίκια)....

Lupako και PerisVT πείτε τους τι έχασαν!!!

Εμεις που πηγαμε δεν χασαμε!!! Σωσταααααααααααααααααααααααα? ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest N.O.S.-->

λοιπωωωων ακομα μια φορα διασιρθηκαμε γινικαμε ρεζιλι αλλα περασαμε suuuuuper :lol: :lol: λεμε και αφου φυσικα εδωσα τον καλητερο μου εαυτο ολα ηταν αψογα οπως μονο το ;) VW CLUB :wub: ξερει

οσο για οοοολα αυτα που μου κανατε θα σας φτιαξω καλα..... :thumbsup:

Edited by N.O.S.-->
Link to comment
Share on other sites

Guest PanosVR6

καλα οσοι δεν ηρθατε χασατε ενα απιστευτο σοου απο πολλα ταλεντα του vwclub!!! :lol: ενα μπραβο για το μαγαζι που ηταν θαυμασιο σε ολους τους τομεις και στην οργανωση του καραοκε !και στο service! αλλα και στις ομορφες παρουσιες(ΜΠΑΛΕΤΑ)!!! :wub:

κυριε μικρουτσικε Η αλλιως NOS δεν σε χαλασε η πλακιτσα και το ξεφωνημα που εφαγες σωσσσστοοοοοοοος????? upyours.gifupyours.gif ασε που ειχες κανονισει και σικε το αποτελεσμα με το σοι σου για να ειναι οι νικητριες αλλα σε πειραμε χαμπαρι και απ το κραξιμο νικητες βγηκαν οι κανονικοι που σου αφιερωσαν το τραγουδακι που ταιριαζει ακριβως στην περιπτωση σου γι αυτο ασε τα 300 και τα 400 sillyhorse1rb5.gif γατα γιατι την επομενη θα σου φερω ολο τον ιππικο ομιλο........!!!!! :whistling::whistling:

ντουμα εισαι απιστευτος εφτιαξες το απολυτο σκηνικο για να βγω να τραγουδησω με τα λουλουδια και τις σαμπανιες απλα worthy.gif αρχιζης και με μαθαινης σιγα σιγα αντε ομως να οργανωθουμε να τα κανουμε και σε κανονικα new_sugkrotima.gif

ετσι ομορφα και τρελα παιρναμε εμεις στο vwclub γι αυτο οσοι δεν ειστε μελοι της τρελοπαρεας μας φροντιστε να γινεται συντομα γιατι ακολουθουν τα χειροτερα.............................!!!!!!!! :excl::excl::ninja:

new_iloveyou.gif VW CLUB AN ALL MEMBERS..................SEE YOU SOON!

Link to comment
Share on other sites

Έχω να προσθέσω το εξής. Χθες ήταν ίσως μια πολύ μικρή πρόγευση για τα γεγονότα που θα συμβούν στα Ιωάννινα... Απλά προσοχή... το Τρίο Στούτζες έκανε απλά μία αρχή!!!

Ήταν ένας Μάνος, μαύρος πονηρός....

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως εφυγα νωρις γιατι την επομενη δουλευα!!!(αργησατε να ξεκινησετε ρε αγορια)

Ωραια ηταν και καλα περασαμε....αλλα αυτος ο εκφωνητης μας πηρε τα ΑΥΤΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ με την γαιδουροφωναρα του...θα σε παρω για γιδοβοσκο ρεεεεεεε να μαζευεις τα προβατα :excl::excl::ninja:

δεν μας ειπατε ομως ποιοι ηταν οι νικητες,ποιο ηταν το μεγαλο δωρο γιαυτους....

ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΚΑΙΕΙ.....πιο τραγουδι θα ελεγα ρε ρεμαλια?????????? tongue.giftongue.gif

Edited by BAD BOY
Link to comment
Share on other sites

Θα έλεγες το..... ένα όμορφο αμάξι... με δύο.....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.