Jump to content
lancias

προβλημα με γατα

Recommended Posts

ΣΤΟ ΑΓΙΟ ΚΛΙΜΑ ΤΩΝ ΗΜΕΡΩΝ....

ΝΑ ΠΑΡΑΘΕΣΩ Κ ΕΓΩ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑ....

ΕΧΩ ΜΙΑ ΓΑΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΣΟΥΛΗΘΡΑ ΠΑΝΩ ΣΤΟ GOLF ΜΟΥ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ Κ ΤΟ ΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΟΛΟ ΓΡΑΤΣΟΥΝΙΕΣ.....

ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ???ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ ΝΑ ΤΗΝ ΚΗΝΥΓΑΩ ΜΕ ΜΙΑ ΠΕΤΡΑ ΣΤΟ ΧΕΡΙ.....ΕΙΜΑΙ Κ ΑΣΤΟΧΟΣ :excl:

Υ.Γ. ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΤΟ ΒΑΖΕ -ΒΓΑΛΕ......

Link to comment
Share on other sites

ΣΤΟ ΑΓΙΟ ΚΛΙΜΑ ΤΩΝ ΗΜΕΡΩΝ....

ΝΑ ΠΑΡΑΘΕΣΩ Κ ΕΓΩ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑ....

ΕΧΩ ΜΙΑ ΓΑΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΤΣΟΥΛΗΘΡΑ ΠΑΝΩ ΣΤΟ GOLF ΜΟΥ ΚΑΘΕ ΒΡΑΔΥ Κ ΤΟ ΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΟΛΟ ΓΡΑΤΣΟΥΝΙΕΣ.....

ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗΝ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ???ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ ΝΑ ΤΗΝ ΚΗΝΥΓΑΩ ΜΕ ΜΙΑ ΠΕΤΡΑ ΣΤΟ ΧΕΡΙ.....ΕΙΜΑΙ Κ ΑΣΤΟΧΟΣ :excl:

Υ.Γ. ΚΟΥΚΟΥΛΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΤΟ ΒΑΖΕ -ΒΓΑΛΕ......

να της παρεις μια αληθινη τσουλιθρα ή να την πιασεις μια μερα και να της πεις μην το ξανακανει!!!!!!! tongue.giftongue.giftongue.gif

Περα απο την πλακα τι να κανεις ρε φιλε,ειναι σαν να μιλας με τον τοιχο και περιμενεις να σου απαντησει!!!

γατα ειναι και παει παντου οποτε 8ελει και οπως 8ελει!

Link to comment
Share on other sites

Παίρνεις ενα ψαρακι βαζεις λιγο ποντικοφαρμακο και τελειωνει η ιστορια

ε νταξει ρε παιδια,δεν ειναι σωστο να δινουμε τετοιες συμβουλες μες το φορουμ και δημοσια... αλλωστε αν δεν θα ειναι αυτη η γατα,θα ειναι 1 αλλη αυριο...τωρα σχετικα με το θεμα σου ειναι δυσκολη η λυση και μαλλον μοναδικη..η κουκουλα ή αφου βαριεσαι φτιαξε 1 μονο για το καπο....

Link to comment
Share on other sites

Το εχω ξαναγραψει και σε αλλο αναλογο ποστ. Μπαλακια ναφθαλινης (τα πουλανε σε σουπερ-μαρκετ) σε καποιο σημειο μεσα στον κινητηρα και γιατι οχι γυρω γυρω και απο το αυτοκινητο. Οι γατες απεχθανονται τη ναφθαλινη. Δοκιμαστε το παιδες.

Link to comment
Share on other sites

Παίρνεις ενα ψαρακι βαζεις λιγο ποντικοφαρμακο και τελειωνει η ιστορια
Εντάξει, όχι ποντικοφάρμακο, φόλα :)
Επειδη την εχω παθει με τις γατες και μου εχουν κανει το καπο κοτλε

Φολα και παλι φολα

ΕΥΓΕ <_<

Link to comment
Share on other sites

Στα pet shop υπαρχουν κατι σπρέυ απωθητικα για γατες.

Κανουν φοβερη δουλεια. Ψεκαζεις στο καπω - οροφη - ροδες κλπ και δεν ξαναπλησιαζουν.

Εχω βρει την ησυχια μου, απο κει που εκαναν παρτυ στη κουκουλα μου (εχω cabrio) τωρα ησυχασα.

Link to comment
Share on other sites

Στα pet shop υπαρχουν κατι σπρέυ απωθητικα για γατες.

Κανουν φοβερη δουλεια. Ψεκαζεις στο καπω - οροφη - ροδες κλπ και δεν ξαναπλησιαζουν.

Εχω βρει την ησυχια μου, απο κει που εκαναν παρτυ στη κουκουλα μου (εχω cabrio) τωρα ησυχασα.

με τισ γρατζουνιεσ ειναι καλα .... όμωσ όταν πηδα απο την μαντρα επανω στο φτερο???

τι γυνεται... με τα λακουβακια που αφηνει??

σκαει πρωτα με ολο το βαροσ στα μπροστηνα ποδια και μετα σου γαρτζουνα και το φτερο με τα πισω γιατι προσπαθει να ανεβει!!!!!

αστα φολα!!!

Link to comment
Share on other sites

αστα φολα!!!

Mπράβο σου. :)

Από φόλες έχω χάσει τρεις γάτες. Το πρόβλημα είναι να είσαι δίπλα του, να το βλέπεις να σπαράζει και να μην μπορείς να κάνεις τίποτα.

Α, και καμία δεν ανέβαινε σε αμάξια..

Ωραία όμως σαν λύση..ποιος άλλωστε αντέχει μια γραντζουνιά; <_<

Link to comment
Share on other sites

Mπράβο σου. :)

Από φόλες έχω χάσει τρεις γάτες. Το πρόβλημα είναι να είσαι δίπλα του, να το βλέπεις να σπαράζει και να μην μπορείς να κάνεις τίποτα.

Α, και καμία δεν ανέβαινε σε αμάξια..

Ωραία όμως σαν λύση..ποιος άλλωστε αντέχει μια γραντζουνιά; <_<

Πάντος δεν νομίζω ο φίλος που το είπε να βάζει φόλες στις γάτες...μάλλον θα το είπε αστειευόμενος.Αφήστε κι εμένα μου έχουν αφήσει οι παλιόγατες κατι γραντζουνιές στο πορτ μπαγκάζ....αφήστε το!

Link to comment
Share on other sites

Εάν παρατηρήσεις, μόνο το χειμώνα κάθονται οι γάτες πάνω στα αυτοκίνητα. Είναι πολύ απλό. Προσπαθούν να ζεσταθούν. Ούτε περίεργο είναι, ούτε παράλογο. Το να σκοτώσεις ένα ζωντανό που προσπαθεί να επιβιώσει αντανακλά στον δείκτη νοημοσύνης του καθενός.

Επειδή γνωρίζω ότι η τραγική πλειοψηφία των μελών εδώ μέσα είναι σοβαροί και έξυπνοι άνθρωποι, είμαι βέβαιος ότι τα posts περί φόλας είναι αστεία και μάλιστα πολύ επιτυχημένα, εάν λάβεις υπ'όψιν ότι κάποιοι ψάρωσαν! tongue.gif

Η λύση της κουκούλας είναι η πιο καλή. α.Ζεσταίνονται οι γάτες. β.Προστατεύεις το αυτοκίνητο. Όλοι όμως βαριόμαστε

Η λύση με τη ναφθαλίνη ακούγεται φθηνή και καλή. Ομολογώ ότι δεν την ήξερα.

Η λύση με τα προϊόντα από pet shop φαίνεται επίσης πολύ καλή!

Link to comment
Share on other sites

Επειδή γνωρίζω ότι η τραγική πλειοψηφία των μελών εδώ μέσα είναι σοβαροί και έξυπνοι άνθρωποι, είμαι βέβαιος ότι τα posts περί φόλας είναι αστεία και μάλιστα πολύ επιτυχημένα, εάν λάβεις υπ'όψιν ότι κάποιοι ψάρωσαν! tongue.gif

Μακάρι.

Η 2η και η 3η λύση είναι οι πιο έξυπνες.

Link to comment
Share on other sites

Εάν παρατηρήσεις, μόνο το χειμώνα κάθονται οι γάτες πάνω στα αυτοκίνητα. Είναι πολύ απλό. Προσπαθούν να ζεσταθούν. Ούτε περίεργο είναι, ούτε παράλογο. Το να σκοτώσεις ένα ζωντανό που προσπαθεί να επιβιώσει αντανακλά στον δείκτη νοημοσύνης του καθενός.

Επειδή γνωρίζω ότι η τραγική πλειοψηφία των μελών εδώ μέσα είναι σοβαροί και έξυπνοι άνθρωποι, είμαι βέβαιος ότι τα posts περί φόλας είναι αστεία και μάλιστα πολύ επιτυχημένα, εάν λάβεις υπ'όψιν ότι κάποιοι ψάρωσαν! tongue.gif

Η λύση της κουκούλας είναι η πιο καλή. α.Ζεσταίνονται οι γάτες. β.Προστατεύεις το αυτοκίνητο. Όλοι όμως βαριόμαστε

Η λύση με τη ναφθαλίνη ακούγεται φθηνή και καλή. Ομολογώ ότι δεν την ήξερα.

Η λύση με τα προϊόντα από pet shop φαίνεται επίσης πολύ καλή!

Και βεβαια κανω πλακα , εχω ζωακι και τα αγαπαω παρα πολυ!!

Αλλα φιλε το εχω σκεφτει να το κανω οταν βλεπω ενα καπο μ@@νι

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως παιδια οπως εχω ξαναγραψει οι γατες, ειναι, προοοοοοβλημα. Το πρωι που φευγω βλεπω παντου πατημασιες. Καλα δε συζηταω οταν οι πατουσες ειναι λασπωμενες. Εκει φορτωνω κανονικα rocket.giftongue.gif . Εκεινο που μου τη δινει, ειναι οταν το πλενω και ειναι γυαλισμενο, την επομενη το ιδιο και χειροτερα λες και ειναι συνεννοημενες. fire.gif

Link to comment
Share on other sites

οι γατες της γειτονιας μου ειναι κυριες!Εκτος απο τριχες και λασπες δεν κανουν γρατζουνιες ευτυχως.Μαλλον θα κοβουν τα νυχια τους..

εγω τις δικες μου θα τις χαρακτιριζα πονηρες....οσο ειμαι κατω στο παρκινγκ δεν ερχεται,με το που ανεβω πανω κ βγενω στο μπαλκονι....σφερα να ανεβει στο golf.....Λιγα ειναι τα ψωμια της :lol:

κ στο κατω κατω εγω δεν ανεβαινω στο αυτοκινητο της ,αυτη γιατι ανεβαινει στο δικο μου.....θα με αναγκασει να παρω κανα σκυλο ;)

Link to comment
Share on other sites

Εάν παρατηρήσεις, μόνο το χειμώνα κάθονται οι γάτες πάνω στα αυτοκίνητα. Είναι πολύ απλό. Προσπαθούν να ζεσταθούν. Ούτε περίεργο είναι, ούτε παράλογο. Το να σκοτώσεις ένα ζωντανό που προσπαθεί να επιβιώσει αντανακλά στον δείκτη νοημοσύνης του καθενός.

Επειδή γνωρίζω ότι η τραγική πλειοψηφία των μελών εδώ μέσα είναι σοβαροί και έξυπνοι άνθρωποι, είμαι βέβαιος ότι τα posts περί φόλας είναι αστεία και μάλιστα πολύ επιτυχημένα, εάν λάβεις υπ'όψιν ότι κάποιοι ψάρωσαν! tongue.gif

Η λύση της κουκούλας είναι η πιο καλή. α.Ζεσταίνονται οι γάτες. β.Προστατεύεις το αυτοκίνητο. Όλοι όμως βαριόμαστε

Η λύση με τη ναφθαλίνη ακούγεται φθηνή και καλή. Ομολογώ ότι δεν την ήξερα.

Η λύση με τα προϊόντα από pet shop φαίνεται επίσης πολύ καλή!

Παιδια με αυτο το σπρέυ απο το pet-shop ΔΕΝ πλησιαζουν καθολου στη περιοχή.

Ουτε καν στη μαντρα.

Εχω σωθει

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλω να μην εχουμε διαφορα σχολια-λυσεις ασχετα με το θεμα ή που να προκαλουν σωματικες βλαβες σε ζωα.

Απο οτι βλεπετε υπαρχουν τελικα λυσεις αποτελεσματικες και καλο ειναι να εφαρμοστουν αυτες. :)

Σεβασμος λοιπον στα ζωα και σε οσους φιλοζωους διαβαζουν και ενοχλουνται.

Edited by nikkosnet
Link to comment
Share on other sites

Mπράβο σου. :)

Από φόλες έχω χάσει τρεις γάτες. Το πρόβλημα είναι να είσαι δίπλα του, να το βλέπεις να σπαράζει και να μην μπορείς να κάνεις τίποτα.

Α, και καμία δεν ανέβαινε σε αμάξια..

Ωραία όμως σαν λύση..ποιος άλλωστε αντέχει μια γραντζουνιά; :D

για τισ γρατζουνιεσ ουτε εμενα με ενδιαφερει πολυ!!!

αλλα τα λακουβακια που τα εχω πληρωσει μεχρι τψρα ισα με 200 εθρο με ενδιαφερει..

οσο για την φολα δεν εχω βαλει ποτε μονο αεροβολο...

σε φηλω με beatle εσπασε το μοτερ του η γατα!!! γιατι ?? ποιοσ τα πληρωνει αυτα???

ειχε μπει για να ζεσταθει μεσα στο κινητηρα και μαγκόθηκε στο λουρι σφηνωσε και με το ζορι που ειχε οταν πηγε να παρει μπροσ τα εσπασε ολα...

για πητε μου τωρα τι γινεται???

Link to comment
Share on other sites

ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΘΑ ΗΤΑΝ ΕΥΚΟΛΟ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΤΙ ΜΑΡΚΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΠΡΕΙ????

ΘΑ ΡΑΝΤΙΣΩ ΟΛΟ ΤΟ ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ......ΟΧΙ ΠΛΕΟΝ ΓΑΤΕΣ ΣΕ ΔΡΟΜΟΥΣ Κ ΣΤΕΝΑ.....ΟΙ ΓΑΤΕΣ ΤΟ ΣΚΑΣΑΝ :)

Παιδια με αυτο το σπρέυ απο το pet-shop ΔΕΝ πλησιαζουν καθολου στη περιοχή.

Ουτε καν στη μαντρα.

Εχω σωθει

Link to comment
Share on other sites

φολα χαλαρα! rocket.gifrocket.gif προσπαθουνε να ανεβουν πανω στο καπω κ γραπωνονται στα φτερα με αποτελεσμα να τα εχουν καταγρατσουνισει! :angry2::angry2: δεν φτανει αυτο θελουν να ανεβουν κ στην οροφη!φερνουν κ παρεα,πανε δυο δυο!διπλο το κακο

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλω να μην εχουμε διαφορα σχολια-λυσεις ασχετα με το θεμα ή που να προκαλουν σωματικες βλαβες σε ζωα.

Απο οτι βλεπετε υπαρχουν τελικα λυσεις αποτελεσματικες και καλο ειναι να εφαρμοστουν αυτες. :angry2:

Σεβασμος λοιπον στα ζωα και σε οσους φιλοζωους διαβαζουν και ενοχλουνται.

Ναι ρε παιδια χρησιμοποιηστε τις προτεινομενες λυσεις απο αυτο το τοπικ και μην αναφερεστε σε φολες και διαφορα τετοια πραγματα.Τουλαχιστον μην προκαλειτε ετσι...

Φιλικα παντα...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.