Jump to content
dakis

Tms E-shop

Recommended Posts

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.659006

Εγω το εχω βαλει αυτο και εβαλα και το gps και παιζει πολυ καλα...

να ρωτήσω κάτι...

Βλέπω σε αυτό που λές ότι έχει στα αριστερά ένα καπάκι και λέει επάνω GPS, SD, DVD.

Το SD το καταλαβαίνω... πέρνει κάρτα...

Τα άλλα 2 πώς τα εννοεί..? Πέρνει κεραία GPS?

Link to comment
Share on other sites

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.659006

Εγω το εχω βαλει αυτο και εβαλα και το gps και παιζει πολυ καλα...

Φίλε μου μπορείς να βάλεις καμία φώτο να το δούμε??? Τι χρώμα φωτισμό βγάζει???? Και πόσο σου κόστισε συνολικά???

Link to comment
Share on other sites

Αν κοιταξεις στο Γκαραζ μου , μπορεις να δεις φωτογραφιες.

Στην ταπα επανω που λεει SD/GPS δυστιχως δεν ειναι για το TID-7261 αλλα για το TID-7261G οπου εχει ενσωματομενο GPS και απο εκει διαβαζει το προγραμμα πλοηγησης , Destinator - IGO - GARMIN και τωρα το Navigon.

Link to comment
Share on other sites

Αν κοιταξεις στο Γκαραζ μου , μπορεις να δεις φωτογραφιες.

Στην ταπα επανω που λεει SD/GPS δυστιχως δεν ειναι για το TID-7261 αλλα για το TID-7261G οπου εχει ενσωματομενο GPS και απο εκει διαβαζει το προγραμμα πλοηγησης , Destinator - IGO - GARMIN και τωρα το Navigon.

Φιλε μου το 7261G εχεις? Και επισης εχεις βαλει το destinator ? Ξερεις ακομα αν υποστηριζει dual zone (ενω εχεις ενεργο το destinator μπορεις να ακους μουσικη και απλα οταν ειναι π.χ. να στριψεις, σταματαει η μουσικη και σου λεει στριψε και μετα παλι επανερχεται η μουσικη)

Link to comment
Share on other sites

Το gps του λες εσυ απο ενα δικο του προγραμμα τι θα παει να τρεξει οταν πατας το πληκτρο GPS , το 7261 που εχω εγω , το gps ειναι στο ντουλαπακι του συνοδηγου , το 7261G ειναι με ενσωματομενο GPS και διαβαζει απο το slot Που βρισκετε στο μπροστινο μερος.

Το μηχανημα απλα τα σπαει , και με το bluetooth επισης.

Α ξεχασα ειναι dual zone

Edited by lefteris_TSI
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.