Jump to content
archery

Ηλιοροφή? η όχι?

????????? ? ????  

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Σωστά, το πράγμα είναι υποκειμενικό καθαρά!

Link to comment
Share on other sites

Παντως σκεφτομουν τι καλα και ομορφα που θα ηταν να ανοιγε η οροφη μεχρι πισω...Σαν σε καμπριο θα ηταν!!!

Και να άνοιγε, μην νομίζεις ότι θα την είχες συχνά ανοιχτή. Πάνω απο κάποια ταχύτητα άλλωστε είναι ενοχλητική. Σπάνια την ανοίγω εντελώς. B)

Link to comment
Share on other sites

Και να άνοιγε, μην νομίζεις ότι θα την είχες συχνά ανοιχτή. Πάνω απο κάποια ταχύτητα άλλωστε είναι ενοχλητική. Σπάνια την ανοίγω εντελώς. :rolleyes:

Σε ευχαριστω για την παρηγορια!!! B):D:D

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε φωτογραφίες από ηλιοροφή από μέσα ??

Ειδικά με sport packet ( με το μαύρο ουρανό ) από μέσα πως είναι ?

Για να δούμε πως φαίνεται ,πως κλείνει και το εσωτερικό κάλυμμα τη οροφής.

Δεν κυκλοφορούν πολλές φωτογραφίες στο νετ οπότε όποιος μπορεί να βγάλει μερικές..

Τελικά δεν έχουμε φωτογραφίες ?

Κάποιος με ηλιοροφή να μπορεί να βγάλει μερικές?

Thx

Link to comment
Share on other sites

Ναι πραγματι δεν το εχουμε δει.Βαλτε φωτο ρε παιδια!!!

Βρε τι τεμπέληδες είσαστε, tongue.giftongue.giftongue.gifB) αν ψάχνατε θα βρίσκατε, έχω βάλει και φωτογραφίες αλλά και στα βίντεο έχει ένα ή δύο αν θυμάμαι που κάποιος το έχει τραβήξει από μέσα και φαίνεται καθαρά! :D

Link to comment
Share on other sites

Παντως σκεφτομουν τι καλα και ομορφα που θα ηταν να ανοιγε η οροφη μεχρι πισω...Σαν σε καμπριο θα ηταν!!!

Αν άνοιγε τότε το μόνο σίγουρο είναι ότι θα την είχαμε βάλει όλοι! Και ας έκανε θόρυβο, απλά όταν την ανοίγαμε θα πηγαίναμε ποιο σιγά, αλλά όπως έχει πει και κάποιος άλλος φίλος με την κλήση που έχει ο ουρανός, ήταν μονόδρομος να είναι μόνο ανακλημένη!

Link to comment
Share on other sites

αλλά όπως έχει πει και κάποιος άλλος φίλος με την κλήση που έχει ο ουρανός, ήταν μονόδρομος να είναι μόνο ανακλημένη!

μου μυριζει δικαιολογία του τύπου "το καπο ειναι πολυ βαρυ και δεν μπορουσαμε να βαλουμε αμορτισερακι"....

Link to comment
Share on other sites

καλήτερα χωρής... θαέχει λέει επιπλέων βάρος το αυτοκίνητο tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

μου μυριζει δικαιολογία του τύπου "το καπο ειναι πολυ βαρυ και δεν μπορουσαμε να βαλουμε αμορτισερακι"....

Την δικαιολογία που την είδες??? Λες να δικαιολογούμε για τους γερμανούς!!! tongue.gif:lol:

Υ.Γ. και από την άλλη δεν μας είπες την δική σου επιλογή!!! Για να ξέρουμε τι διάλεξες?

Edited by archery
Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΚΑ ΤΑ ΨΕΜΑΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΝΟΡΑΜΙΚΗ ΔΕΙΧΝΕΙ ΑΛΛΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ.ΕΙΔΙΚΑ ΤΟ ΛΕΥΚΟpost-10817-1236024090_thumb.jpg

post-10817-1236023865_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΚΑ ΤΑ ΨΕΜΑΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΑΝΟΡΑΜΙΚΗ ΔΕΙΧΝΕΙ ΑΛΛΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ.ΕΙΔΙΚΑ ΤΟ ΛΕΥΚΟpost-10817-1236024090_thumb.jpg

post-10817-1236024262_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

καλήτερα χωρής... θαέχει λέει επιπλέων βάρος το αυτοκίνητο tongue.gif

:):wub::lol: Ωραίος!!!!

Link to comment
Share on other sites

να πούμε την αλήθεια σε άσπρο με την οροφή θα είναι έρωτας... και με κανένα μαύρο ζαντικό (ΕΧΩ ΜΑΝΙΑ) με τις μαύρες ζάντες δεν φαίνετε εεε ? tongue.gif αλλά εάν είχα τώρα τα χρήματα και ήθελα αυτοκίνητο και πήγαινα σε Scirocco σίγουρα θα έβαζα με Ηλιοροφή :) δίνει άλλο στυλ δίνει πολύ αέρα ενός πολυτελούς αυτοκινήτου...

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους..το μαιο θα εχω κ εγω ενα scirocco κ δεν το διαλεξα με οροφη επειδη αφενος ειναι μονο ανακλινομενη κ αοχι ανοιγομενη κ αφετερου μειςνει το εσωτερικο υψος τοσο για τους εμπροσθιους οσο κ για τους οπισ8ιους επιβατες..κ επειδη ειναι ηδη λιγο μικρο σε εσωτερικο υψος..αποφασισα να μη χρεωθω επιπλεον 925€..οσο για το προσ8ετο βαρος..οταν ηδη το αυτοκινητο ζυγιζει 1350κγ(υπερβολικα πολλα για την κατηγορια του)..λιγα παραπανω δεν θα εκαναν μεγαλη διαφορα.. -_-

Link to comment
Share on other sites

να πούμε την αλήθεια σε άσπρο με την οροφή θα είναι έρωτας... και με κανένα μαύρο ζαντικό (ΕΧΩ ΜΑΝΙΑ) με τις μαύρες ζάντες δεν φαίνετε εεε ? tongue.gif αλλά εάν είχα τώρα τα χρήματα και ήθελα αυτοκίνητο και πήγαινα σε Scirocco σίγουρα θα έβαζα με Ηλιοροφή :thumbsup: δίνει άλλο στυλ δίνει πολύ αέρα ενός πολυτελούς αυτοκινήτου...

Και για μενα ειναι μονοδρομος η ηλιοροφη ακομα και στο Scirocco που ειναι μονο ανακλινομενη. Υποθετω στο ασπρο κανει ωραια αντιθεση, αλλα εγω τα πηρα ολα μαυρα!! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

πριν 1-2 μήνες που ψήφισα σκεφτόμουν τι ψευτιά που είναι η μόνο ανακλινώμενη ηλιοροφή για ένα 1000αρικο και ψήφισα όχι. Τώρα που το παρήγγειλα όμως(σε άσπρο) τελικά την έβαλα ;):rolleyes::lol: .

ΥΓ: Αν μπορεί κάποιος ας αλλάξει την ψήφο μου tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

πριν 1-2 μήνες που ψήφισα σκεφτόμουν τι ψευτιά που είναι η μόνο ανακλινώμενη ηλιοροφή για ένα 1000αρικο και ψήφισα όχι. Τώρα που το παρήγγειλα όμως(σε άσπρο) τελικά την έβαλα :lol: :lol: :lol: .

ΥΓ: Αν μπορεί κάποιος ας αλλάξει την ψήφο μου tongue.gif

Καλημέρα. Μόλις χτες παρέλαβα το scirocco μου σε άσπρο και μπορώ να σου πω ότι το μετάνοιωσα που δεν έβαλα την ηλιοροφή. Αν και πιστεύω πως η ηλιοροφή του, όπως είναι σχεδιασμένη να ανοίγει, δεν προσφέρει κάτι ουσιαστικό, εντούτοις το ομορφαίνει πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Μόλις χτες παρέλαβα το scirocco μου σε άσπρο και μπορώ να σου πω ότι το μετάνοιωσα που δεν έβαλα την ηλιοροφή. Αν και πιστεύω πως η ηλιοροφή του, όπως είναι σχεδιασμένη να ανοίγει, δεν προσφέρει κάτι ουσιαστικό, εντούτοις το ομορφαίνει πολύ.

Καλημέρα και καλώς τη δέχτηκες την αμαξάρα σου. Σχεδόν το κάνει άλλο αυτοκίνητο απο μπροστά αν θες τη γνώμη μου. Πάντως, όπως και κάποιοι άλλοι εχουν ξαναπεί, η ηλιοροφή κάνει πιο ευχάριστη τη βόλτα και για τους πίσω(σκοπεύω να κανω κάποια ταξίδια με άλλα 3 άτομα)

Edited by D4rkst3EL
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλώς τη δέχτηκες την αμαξάρα σου. Σχεδόν το κάνει άλλο αυτοκίνητο απο μπροστά αν θες τη γνώμη μου. Πάντως, όπως και κάποιοι άλλοι εχουν ξαναπεί, η ηλιοροφή κάνει πιο ευχάριστη τη βόλτα και για τους πίσω(σκοπεύω να κανω κάποια ταξίδια με άλλα 3 άτομα)

Καλημέρα φίλε κι ευχαριστώ. Συμφωνώ σε αυτό που λέγεται και για τους πίσω γιατί μάλλον παρα-είναι κλειστοφοβικό για τους πίσω. Πόσο μάλλον με το sport kit που έχει τον ουρανό του αυτοκινήτου μαύρο!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.