Jump to content
schumi212

ΕΣΩΤΕΡΙΚΗ ΒΕΛΤΙΩΣΗ

Recommended Posts

ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΔΕΙΤΕ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟ SITE ΓΙΑ ΤΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ. ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ SCIROCCO ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ Η ΚΟΝΣΟΛΑ ΜΟΙΑΖΕΙ (ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΑ!!!) ΜΕ

ΤΟ GOLF V ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΩΡΑΙΕΣ ΛΥΣΕΙΣ

http://www.osirdesign.com/

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΔΕΙΤΕ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟ SITE ΓΙΑ ΤΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ. ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ SCIROCCO ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ Η ΚΟΝΣΟΛΑ ΜΟΙΑΖΕΙ (ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΑ!!!) ΜΕ

ΤΟ GOLF V ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙ ΩΡΑΙΕΣ ΛΥΣΕΙΣ

http://www.osirdesign.com/

Οι αεραγωγοι παντως σιγουρα δεν ειναι ιδιοι οποτε δεν ταιριαζει

Link to comment
Share on other sites

Και ίδιο με το golf 5 να είναι δεν είναι κακό!!!! Λες και πρόκειται να έχεις ταυτόχρονα και τα δυο για να τα βαρεθείς? :o:lol:

Μια χαρά εσωτερικό, πολύ ποιοτικό και στιβαρό!! Δεν θα πείραζα τίποτα σε αυτοκίνητο κουτιού με 25.000¤ .............! Αν κάτι δεν μπου έρεσε δεν θα το έπαιρνα από την αρχή!

Edited by TAKHS
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ απόλυτα!!! :lol: Αλλά υπάρχουν και οι βιτσιόζοι, που έχουν λεφτά για πέταμα! :wacko:

Edited by archery
Link to comment
Share on other sites

Παιδια γνωριζει κανεις αν το footrest του MkV Gti εφαρμοζει και στο Scirocco;

Το footrest και τα πεταλια ταιριαζουν κανονικοτατα απο golf V gti ή και απο R32 αναλογα με το τι σου αρεσει.

εγω παντως τα πεταλια τα εβαλα με το που το πηρα απο την αντιπρ. μιας και τα ειχα προικα απο το golf :wacko:

η εγκατασταση ειναι της πλακας μεσα σε 15-20 λεπτα το πολυ τα εχεις βαλει.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μηπως ξερει καποιος τις διαστασεις τον ηχειων του scirocco μπρος πισω με ενδιαφερει περισοτερο η διαμετρος ευχαριστω πολυ

16,5 ειναι αλλα θα χρειαστεις και βασεις

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλες βελτιώσεις όταν θα βγει (και αν βγει ετσι) θα ειναι ο κεντρικος αεραγωγός απο το studie r , η βάση του ταμπλο που μοιαζει με την χειρολαβη και το carbon πλαισιο

vw-scirocco-study-r_6.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πάρα πολύ ωραίο!!!!

Υ.Γ. αν και πιστεύω ότι οι αεραγωγοί του τορινού είναι ποιο μουράτοι!

Edited by archery
Link to comment
Share on other sites

τέλειο ερωτεύσιμο τα ρέστα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

άκουσε η κοπελα μου σε μια εκπομπη οτι το scirocco δεν εχει τελειοποιηθει μεσα και οτι ο υπευθυνος εσωτερικου σχεδιασμου δουλευει πανω σ'αυτο...γνωριζουμε τιποτα?κατι για studie r φανταζομαι..

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αυτό που πιστεύω είναι ότι κάποια στιγμή που οι πωλήσεις του Scirocco θα αρχίσουν να πέφτουν... ή μετά από 1-2 χρόνια... θα φτιάξει ίδιο το εσωτερικό με αυτό των GOLF VI

Link to comment
Share on other sites

το σωτερικό του 6 δεν με αρέσει τώρα το Scirocco είναι τρομερά όμορφο, και εάν συγκρίνουμε το Studio R20T που παρουσιάστικε στην Ιταλία... τότε το Scirocco θα έχει ξεφύγει πολύ και θα παίζει στα ίσα "μεγάλα" μοντέλα βλέπε π.χ. S3/TT-S κτλπ...

Link to comment
Share on other sites

το σωτερικό του 6 δεν με αρέσει τώρα το Scirocco είναι τρομερά όμορφο, και εάν συγκρίνουμε το Studio R20T που παρουσιάστικε στην Ιταλία... τότε το Scirocco θα έχει ξεφύγει πολύ και θα παίζει στα ίσα "μεγάλα" μοντέλα βλέπε π.χ. S3/TT-S κτλπ...

Καλά μην τρελαθούμε κιόλας... Τώρα κακά τα ψέματα το εσωτερικό του scirocco είναι αρκετά συντηρητικό και μακριά από το εξωτερικό του design... Παραμένει όμορφο... και ποιοτικό...αλλά το ταμπλό του VI που είναι χωστό θα του πήγαινε περισσότερο.. μιας και είναι πολύ πιο sportive....

Και όταν μιλάω για GOLF VI μιλάω για το GTi VI

VW-MkVI-GTI-04.jpg

Link to comment
Share on other sites

θα πρωτιμίσω το εσωτερικό απο το 5άρi GTI απο το εσωτερικό του 6 GTi

Edited by Dark Angel
Link to comment
Share on other sites

Ισως το εσωτερικο του golf VI με τις ''χειρολαβές'' πανω απο το κιβώτιο(τύπου R8) θα τα έσπαγε...ειδικα το τιμόνι που έχει το golf....!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

γιατί να γίνει Golf style και να μην μίνει με κάτι δικό του ξεχωριστό... να μην Golfίζει να είναι κάτι ουδέτερο!

Link to comment
Share on other sites

γιατί να γίνει Golf style και να μην μίνει με κάτι δικό του ξεχωριστό... να μην Golfίζει να είναι κάτι ουδέτερο!

Γιατί το κόστος θα είναι τεράστιο... δεν τους συμφέρει... το Scirocco είναι τερατο-γέννηση (όμορφη τερατο-γέννηση) με στοιχεία από EOS, GOLF και Passat CC

Link to comment
Share on other sites

νομίζω όμως το τορινό εσωτερικό του είναι μια χαρά και δεν χρειάζετε αλλαγή... τώρα το ανθρακονιμάτινο look που είδαμε στην πιό πάνω Photo μπορώ να πώ ότι είναι εμφανισιακά πολύ καλύτερο απο πολλά που εχώ δεί... τώρα εάν θα υπάρξει και αυτή επιλογή για τα Normal Scirocco θα ήτανε τέλειο... αλλα νομίζω ότι θα είναι μόνο για την R20T έκδωση!

Link to comment
Share on other sites

νομίζω όμως το τορινό εσωτερικό του είναι μια χαρά και δεν χρειάζετε αλλαγή... τώρα το ανθρακονιμάτινο look που είδαμε στην πιό πάνω Photo μπορώ να πώ ότι είναι εμφανισιακά πολύ καλύτερο απο πολλά που εχώ δεί... τώρα εάν θα υπάρξει και αυτή επιλογή για τα Normal Scirocco θα ήτανε τέλειο... αλλα νομίζω ότι θα είναι μόνο για την R20T έκδωση!

Και τώρα μπορείς να βάλεις του Golf 5 R32 (τουλάχιστον τα μπροστά που είναι ίδια)

2006-Volkswagen-R32-Interior-1024x768.jpg

Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω... δεν μπορώ να πω ότι μοιάζουν τέλεια...

Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω... δεν μπορώ να πω ότι μοιάζουν τέλεια...

Για τα αναθρακωνήματα λέω.... τα ίδια είναι... απλά του concept R είναι πιο σκούρα

τα σκούρα πάντως μπορείς να τα παραγγείλεις....

Link to comment
Share on other sites

αυτό θα είναι πολύ ωραία επιλογή...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.