Jump to content
schumi212

ΕΣΩΤΕΡΙΚΗ ΒΕΛΤΙΩΣΗ

Recommended Posts

URL=http://www.imageshack.gr/view.php?file=2atw2dvlodoin6durdfc.jpg]2atw2dvlodoin6durdfc.jpg

μια ωραια επιλογη ειναι και αυτη, δεν ξερω αν γινεται στο scirocco (πιστευω ναι), ειναι πολυ ομορφο ταιριαζει πολυ ωραια <_<

πειτε τη γνωμη σας πως σας φαινεται?

Link to comment
Share on other sites

Εμένα προσωπικά μου αρέσει πολύ!!! Από τι είναι από Golf???

Υ.Γ. Μοιάζει πάρα πολύ με το Scirocco εκτός από τους αεραγωγούς.

Edited by archery
Link to comment
Share on other sites

τη βρηκα στο ιντερνετ, νομιζω απο golf,αλλα συμφωνω ειναι πολυ ωραια.. πιστευω να μπαινει στο scirocco,και θα ειναι πολυ ομορφο.. ειναι πιο επιπεδο το ταμπλο του scirocco αν δεν κανω λαθος <_<

Link to comment
Share on other sites

είναι ένος μέλος του Club μας και είναι Golf 5 GTI... λίγο δίσκο να βρείτε τέτια βάση για να βάλετε στο ταμπλό αυτη η βάση κουμπόνει εκεί στην σχάρα στον αεραγωγό που έχει το 5άρι κάτι που δεν έχει το Scirocco.

Link to comment
Share on other sites

καλή θέληση και ΧΡΙΜΑ και όλα γίνονται μπορείς να βάλεις αυτήν την βάση... αλλά το θέμα είναι από πού θα περάσεις τα καλώδια... γιατί στο Golf τα περνάς από εκεί κάτω από τον αεραγωγό λογικά... εκεί το Scirocco πρέπει να τρυπήσεις λογικά τα ταμπλό και είναι άσχημη ιδέα αυτή το να τρυπήσεις ταμπλό ενός ολοκαίνουριου αυτοκινήτου... Εκτός και εάν μετά δεν σε ενδιαφέρει να το πουλήσεις και να το "παντρευτείς" και την κάνεις την πατέντα αυτή! Την βάση και με μια ταινία διπλής όψεως κάθετε τα υπόλοιπα είναι τα δύσκολα!

Link to comment
Share on other sites

σήγουρα μελοντικά κάτι θα βγεί για να μπορέσεις να βάλεις διάφορα μετρικά όργανα, οπότε έως τότε υπμονή και ψάξιμο :D

Link to comment
Share on other sites

Διάβασα σε ένα περιοδικό ότι η έκδοση Scirocco R (2.0T με 265 άλογα) θα έχει πάνω όλο το ταμπλό και το διάκοσμο του νέου Golf 6, αλλά μόνο αυτή η έκδοση θα βγαίνει έτσι.

Βέβαια πιστεύω πως σε 1-2 χρόνια με τη πρώτη αναννέωση του μοντέλου θα περάσουν όλες οι εκδόσεις σε εσωτερικό διάκοσμο αλλά golf 6.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά! Θα ήθελα να σας δείξω ένα σετ από πετάλια και footrest το οποίο βρήκα στο ebay στη τιμή των 45 Ευρώ μαζί με τα έξοδα μεταφοράς! Μου φαίνονται πολύ όμορφα αλλά δε ξέρω αν κάνουν στο scirocco! (VW Aluminum Manual Pedals - Footrest Golf 5, Passet, Jetta)

Παρακαλώ διαφωτίστε με! Ευχαριστώ!

dsc07007o.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά! Θα ήθελα να σας δείξω ένα σετ από πετάλια και footrest το οποίο βρήκα στο ebay στη τιμή των 45 Ευρώ μαζί με τα έξοδα μεταφοράς! Μου φαίνονται πολύ όμορφα αλλά δε ξέρω αν κάνουν στο scirocco! (VW Aluminum Manual Pedals - Footrest Golf 5, Passet, Jetta)

Παρακαλώ διαφωτίστε με! Ευχαριστώ!

dsc07007o.jpg

Τα είχα δεί και εγώ αυτά και μου φάνηκαν ενδιαφέροντα, είναι κινέζικα. Λογικά πρέπει να κάνουν αλλά το καλύτερο είναι να στείλεις μήνυμα στον πωλητή να ρωτήσεις πριν τα παραγγείλεις.

Link to comment
Share on other sites

kalispera k apo mena!thathela na rotiso an ginete na valoume sto scirocco ta led tou a3???opops stin foto k se ti sxima???

x8btkho5sa3fn2n1pq3s.jpg

atq550z3418rk05ukq4x.jpg

episis axizei na baloume to fotino xeroulaki?

fenete omorfo!!

xekglxb193nx43j4mzoj.jpg

viskbgtsc892ivrcd75r.jpg

csuhz9so1t0ttqx8jw18.jpg

akouw gnomes k simboules!

eidika ta ledakia sto audi maresoun ipervolika poli!

mporoune omos na mpoune se fota xenon?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.