Jump to content
LefterisIraklio

Χρωμα στο Scirocco.....!

??????? ????????  

3 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Παίδες το έχω παραγγείλει λευκό. Χτες όμως ήμουν στο Ξυλόκαστρο και το είδα σε μαύρο. ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ. Αν δεν το είχα παραγγείλει θα το ξανασκεφτόμουν.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες το έχω παραγγείλει λευκό. Χτες όμως ήμουν στο Ξυλόκαστρο και το είδα σε μαύρο. ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ. Αν δεν το είχα παραγγείλει θα το ξανασκεφτόμουν.

Στην 1η σελιδα του θεματος, εχω βαλει μια φωτο με 2 scirocco το ενα διπλα στο αλλο, λευκο Vs μαυρο.

Για δες τη μηπως και ξαναλαξεις γνωμη ;)

Link to comment
Share on other sites

Προχθές επιστρέφοντας στη δουλειά προσπέρασα τον παράδεισο με 80ΚΜ!!!

Φυσικά το πάτησα λίγο μετά για να μη χάσω την έξοδο της εθνικής!

Το κοκκινο φαινόταν πιο όμορφο, το γαλάζιο όμως..... έχει και ζάντα.... ταύλα!!!

Η φωτό δεν είναι κάλή ούτε φάινεται όλος ο παράδεισος, αλλα τη στέλνω και

μπράβο στους τυχερούς.......!!!!!

post-10776-1232288539_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

hmmm.gifhmmm.gif Λες να ήτανε το δικό μου??? tongue.gif:D που τέτοια τύχη! worthy.gif

Τουλαχιστον το ενα απο τα δυο ειναι κοκκινο!! Εχεις μια (αμυδρη) ελπιδα εσυ tongue.gif

Εγω που το πηρα σε λευκο και δεν εχω ουτε μια πιθανοτητα? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Μπάααααααα, όπως είπα που τέτοια τύχη, μόλις πήρα τηλέφωνο και ακόμα δεν έχει πάρει ημερομηνία.

Link to comment
Share on other sites

για δειτε ολα τα χρωματα μαζεμενα

http://www.tyresmoke.net/forum/vw-scirocco...our-thread.html

Είναι τόσο όμορφο το αυτοκίνητο που στέκεται όμορφα με πολλά χρώματα! Κυρίως μ' εντυπωσίασε το ασπρόμαυρο δερμάτινο εσωτερικό White Vienna Leather. Καταπληκτικό! Θα 'θελα να το δώ πως θα είναι σε ένα άσπρο (Candy White) Scirocco με πανοραμική ηλιοροφή.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια κ καλως σας βρηκα. Ειμαι αλλος ενας fan του vw scirocco,

καλα το αυτοκινητο ειναι τρελο σε ολα τα χρωματα αν κ μενα προσωπικα μου αρεσει παρα πολυ στο ασπρακι :D . Αλλα δε μπορω πουθενα να δω καμια φωτογραφια του shadow blue metallic. Μηπως τυχαινει να εχετε καμια photo γιατι με τρωει παρα πολυ να το δω. Ειδικα αν υπαρχει εξω στο φως και οχι μεσα σε καμια εκθεση. Αλλα οτι εχετε απο shadow blue metallic καλο μου ειναι tongue.gif

Thx in advance

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες. Αν ψάξεις μέσα στο φόρουμ θα βρείς όλα τα χρώματα. Για να μην ψάχνεις κοίτα εδώ http://www.tyresmoke.net/forum/vw-scirocco...our-thread.html

Edited by archery
Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες. Αν ψάξεις μέσα στο φόρουμ θα βρείς όλα τα χρώματα. Για να μην ψάχνεις κοίτα εδώ http://www.tyresmoke.net/forum/vw-scirocco...our-thread.html

Παει τυφλος ειμαι τελειος... :o .. shadow blue πουθενα.

(Για να ειμαι ειλικρινης βλεπω κατω απο τις φωτογραφιες του rising blue να λεει

Opal Silver Metallic

Shadow Blue Metallic

Dark Maroon Metallic

Αλλα καμια photo για τα εν λογω χρωματα)

Edited by D4rkst3EL
Link to comment
Share on other sites

καλα αμα ειναι οντως ετσι το μπλε και απο κοντα ειναι καταπληκτικο... για να μη πω οτι λεω και λιγα... αλλα παραεχει πολλα φωτα πανω του

Edited by D4rkst3EL
Link to comment
Share on other sites

file Danny ευχαριστω πολυ για τις φωτο. ειμαι μεταξυ σαλσα κοκκινο σουματρα και shadow blue. δυσκολη επιλογη!!!

Για μένα από τα χρώματα που έχεις το "τρίλημμα" καλύτερο είναι το Σάλσα.

Σάλσα,candy white και Rising blue πιστεύω είναι τα πιο ωραία.

Εγώ πάντως το πήρα Candy white!

Link to comment
Share on other sites

το κοκκινο σε εκθεση το εχω δει και ειναι εντυπωσιακο! Απο την αλλη σκεφτηκα και το μαυρο που ειναι πιο διαχρονικο χρωμα !δεν ξερω! εξω μονο μαυρο και ασπρο εχω δει να κυκλοφορουνε.

Link to comment
Share on other sites

Γιαυτό εγώ χτύπησα το Κόκκινο!!! tongue.gif Για να κάνω την διαφορά! :(

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ανέβασα όσες φωτογραφίες βρήκα στο διαδίκτυο. Μπείτε εδώ http://profile.imageshack.us/user/archery50 και δείτε χρώματα, body και ότι γουστάρετε! :(

Link to comment
Share on other sites

jntaras Καλωσηρθες B) B) B) B)

Τελικά οι ίδιοι είμαστε σε όλα τα fora..... κι εγώ που νόμιζα ότι το αμάξι έγινε "σούπα"!!!!!!

¶ντε καλώς να τα δεχτείς jntaras :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.