Jump to content
LefterisIraklio

Χρωμα στο Scirocco.....!

??????? ????????  

3 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

αλλο λεω ρε! οτι αλλιως δειχνουν τα χρωματα στις φωτο και αλλιω γραφουν ζωντανα

Ααααα :lol: δεν μας το έκανες λιανά! tongue.gif:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

κ εγω το παρηγγειλα λευκο με καφε εσωτερικο..αν κ για να πω την αληθεια,βλεποντας πως γενικοτερα στην ευρωπη 7/10 το παιρνουν λευκο η μαυρο,προτιμουσα κοκκινο.αλλα απο την αλλη δυστυχως το κοκκινο δεν βγαινει με καφε δερματα(ισως επειδη ειναι τα χρωματα της ferrari? ;) ) κ απεχθανομαι τα σκουρα εσωτερικα..οποτε κινηθηκα στην αρχικη μου προτιμηση που ηταν το λευκο..φαινεται ευκολοτερα η ακαθαρσια αλλα το ωφελος το καλοκαιρι σε θερμοκρασιες χωρου επιβατων (κ οχι μονο) ειναι αξιος λογος αγορας ενος λευκου αυτοκινητου :lol:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το παρήγγειλα γκρι μπελλιριουμ με μαυρη απόχρωση αλκαντάρας και δέρματος γιατί θεωρώ ότι αυτο το χρώμα ταιριάζει στο χαρακτήρα μου.

Αλλά γενικά όλα τα χρώματα ειναι πολυ ωραία και δένουν όμορφα με το αμαξι

Link to comment
Share on other sites

Rising Blue απο μένα γιατί το θεωρώ ως χρώμα που του δίνει ζωντάνια, τονίζοντας άψογα όλες τις γραμμές του :)

Το white candy είναι επίσης πανέμορφο πάνω στο αμάξι και ως προς μεγάλη έκπληξη μου το Sumatra!!απίστευτο χρώμα!!

Link to comment
Share on other sites

Rising Blue απο μένα γιατί το θεωρώ ως χρώμα που του δίνει ζωντάνια, τονίζοντας άψογα όλες τις γραμμές του <_<

Το white candy είναι επίσης πανέμορφο πάνω στο αμάξι και ως προς μεγάλη έκπληξη μου το Sumatra!!απίστευτο χρώμα!!

+1!

Link to comment
Share on other sites

σε κανένα μπλέ σκούρο μεταλικό η σκούρο μπλέ περλέ βγένει? ψάχνω να βρώ μία photo να το δω πως είναι σε αυτό το χρώμα...

Link to comment
Share on other sites

ειδα ενα σημερα στον Βυρωνα σε μαυρο..Νομιζω οτι χανει παρα πολυ σε αυτό το χρωμα..

Συμφωνώ και εγω αν και είμαι fan του μαύρου δεν μου αρέσει στο scirocco

Link to comment
Share on other sites

και εγω πριν το δω ειχα αμφιβολιες αλλα οταν το ειδα απο κοντα ηταν ομορφο το μαυρακι

παρολα αυτα αν εκανα παραγγελεια τωρα θα επαιρνα το salsa red.

Link to comment
Share on other sites

λοιπον στο Dortmund που ειμαι για λιγες μερες διακοπες ειδα το scirocco σε blue shadow (ετσι δεν λεγετε?) εχασα μπαλα πολυ ομορφο!!!

Link to comment
Share on other sites

Αααχχχχ...μόλις μπήκα σπίτι μετά απο μια βόλτα και είδα 3 Sciroccoτερατογεννέσεις...

1.candy white (Βασιλίσσης Σοφίας)

2.beryllium (Πανεπιστημίου)

3.sumatra (Έναντι Caravel)

ΚΑΙ ΤΑ ΤΡΙΑ ΗΤΑΝ ΥΠΕΡΟΧΑ!!!!

Ότι και να πώ είναι λίγο για να προσδιορίσω την ομορφιά αυτού του αυτοκινήτου ανάλογα με το χρώμα..

Είναι πανέμορφο με κάθε τρόπο, με κάθε χρώμα τόσο ώστε κάθε φορά που βλέπω κάποιο να αμφισβητώ την επιλογή μου και έπειτα να την επικροτώ πάλι :D

¶ντε να έρθουν και τα δικά μας θηριάκια...

Link to comment
Share on other sites

καλημερα

το λευκο ειναι ενα χρωμα που του παει παρα πολυ αλλα το εχει πολυ κοσμος

εγω το εχω παρει σε σκούρο καστανό (Sumatra) και ειμαι ενθουσιασμενος

ειναι ενα πολυ ασυνηθιστο χρωμα και σιγουρα κανει πολλα κεφαλια να γυριζουν στο δρομο

καμια εκδρομη θα οργανωθει με τα Scirocco μας ?

σορρυ αν εχει ηδη ειπωθει κατι σχετικο αλλα χθες γραφτηκα στο Club

:)

Link to comment
Share on other sites

καλημερα

το λευκο ειναι ενα χρωμα που του παει παρα πολυ αλλα το εχει πολυ κοσμος

εγω το εχω παρει σε σκούρο καστανό (Sumatra) και ειμαι ενθουσιασμενος

ειναι ενα πολυ ασυνηθιστο χρωμα και σιγουρα κανει πολλα κεφαλια να γυριζουν στο δρομο

καμια εκδρομη θα οργανωθει με τα Scirocco μας ?

σορρυ αν εχει ηδη ειπωθει κατι σχετικο αλλα χθες γραφτηκα στο Club

:)

Μπράβο για την επιλογή σου.... και εγώ αυτό έχω... ήμουνα διστακτικός στην αρχή... αλλά τελικά όταν το είδα από κοντά (όταν μου ήρθε) το ερωτεύτηκα... Το βράδυ φαίνεται μαύρο... σε συννεφιά σκούρο γκρι και στον ήλιο... απλά είναι απίστευτο

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο για την επιλογή σου.... και εγώ αυτό έχω... ήμουνα διστακτικός στην αρχή... αλλά τελικά όταν το είδα από κοντά (όταν μου ήρθε) το ερωτεύτηκα... Το βράδυ φαίνεται μαύρο... σε συννεφιά σκούρο γκρι και στον ήλιο... απλά είναι απίστευτο

Αυτό το maroon (sumatra λέγεται μόνο στην Αγγλία) θα ήθελα πολύ να το δω. Είναι το μόνο χρώμα που δεν έχω πετύχει ακόμη. Παραμένω πάντως ερωτευμένος με το firespark, το οποίο δυστυχώς δε διατίθεται (ακόμη).

Link to comment
Share on other sites

το χρωμα summatra (σκουρο καστανο) μπορεις να το βρεις στις αντιπροσωπειες της karenta στη Λ. Βουλιαγμενης αλλα και στην autonet στη βαρης-κορωπιου

Link to comment
Share on other sites

το χρωμα summatra (σκουρο καστανο) μπορεις να το βρεις στις αντιπροσωπειες της karenta στη Λ. Βουλιαγμενης αλλα και στην autonet στη βαρης-κορωπιου

Θα μπορούσα αν δε μου έπεφταν λίγο μακριά. tongue.gif

Edited by Bazil
Link to comment
Share on other sites

Guest Heras

Πορτοκαλί ή το Κόκκινο της έκθεσης???

Πάντως και το Λεύκο της έκθεσης είναι απαιχτο..

Λευκό-Κόκκινο (πάντα μιλάω για τα εκθεσιακά σημειώσατε Χ..

Όποτε έαν έβγαινε σε κανα πορτοκαλί.......Ίδωμεν

post-12341-1240059017_thumb.jpg

Edited by Weiβ Paladin
Link to comment
Share on other sites

Εγώ ψηφίζω σαν πρώτη επιλογή λευκό και σαν δεύτερη επιλογή Maroon καστανό. Τα έχω δεί και τα δύο από κοντά και έπαθα πλάκα. Τα ασημί δεν μου αρέσουν καθόλου, το μαύρο μου κάνει λίγο κακγουριά, το πράσινο είναι απαράδεκτο και το γκρί όταν το είδα με απογοήτευσε λιγάκι. Τα υπόλοιπα ουτε κρύο ούτε ζέστη.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολους και χρονια πολλα!

αμα οργανώθει εκδρομούλα περίμενετε ρε παίδες κανα 3 μήνο που θα μ ερθει και εμένα.....το ειδα σε rising blue στην karent και έπαθα..και ετσι το πήρα..το χρώμα τα σπαει γιατι αλλαζει ο τόνος του κατα την διαρκεια της ημέρας, και δένει και απίστευτα με το μάυρο της μάσκας-προφυλακτήρα...γενικά ειναι κ@υλ@ και δεν ξέρω πως θα την παλέψω ενα 3μηνο ακόμα.... :DB)

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολους και χρονια πολλα!

αμα οργανώθει εκδρομούλα περίμενετε ρε παίδες κανα 3 μήνο που θα μ ερθει και εμένα.....το ειδα σε rising blue στην karent και έπαθα..και ετσι το πήρα..το χρώμα τα σπαει γιατι αλλαζει ο τόνος του κατα την διαρκεια της ημέρας, και δένει και απίστευτα με το μάυρο της μάσκας-προφυλακτήρα...γενικά ειναι κ@υλ@ και δεν ξέρω πως θα την παλέψω ενα 3μηνο ακόμα.... :DB)

Chmavr μαζί θα τα πάρουμε..

Link to comment
Share on other sites

Πριν λιγο με πηρε η κοπελα μου τηλέφωνο και νομιζα οτι ειχε παθει κατι...Ειδε ενα scirocco σε vipern green στη Βουλιαγμένης και ξετρελαθηκε..Νομιζω οτι αυτο το χρωμα αναδυκνυει καλυτερα απο καθε αλλο το αμαξι..Το θεμα ειναι ποιος το τολμαει!

Link to comment
Share on other sites

Πριν λιγο με πηρε η κοπελα μου τηλέφωνο και νομιζα οτι ειχε παθει κατι...Ειδε ενα scirocco σε vipern green στη Βουλιαγμένης και ξετρελαθηκε..Νομιζω οτι αυτο το χρωμα αναδυκνυει καλυτερα απο καθε αλλο το αμαξι..Το θεμα ειναι ποιος το τολμαει!

Εγω είμουνα μεταξύ Rising Blue, Beryllium Γκρί και Viper Πράσινο. Δεν ρίσκαρα και διάλεξα μεταξύ Γκρί και Μπλέ που τα είχα δει. Τελικά πήρα μπλέ. Δεν το ματανιώνω αλλά και το πράσινο είναι φοβερό.

Link to comment
Share on other sites

Πριν λιγο με πηρε η κοπελα μου τηλέφωνο και νομιζα οτι ειχε παθει κατι...Ειδε ενα scirocco σε vipern green στη Βουλιαγμένης και ξετρελαθηκε..Νομιζω οτι αυτο το χρωμα αναδυκνυει καλυτερα απο καθε αλλο το αμαξι..Το θεμα ειναι ποιος το τολμαει!

Στην Αγ. Βαρβάρα και στο Μενίδι θα υπάρχουν σίγουρα πολλοί που θα το τολμήσουν :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.