Jump to content
LefterisIraklio

Χρωμα στο Scirocco.....!

??????? ????????  

3 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

ΜΑΥΡΟ!επησεις το καστανο ειναι πολυ ομορφο!

Συνδυάζεται με "φουφού του καστανά" από το γνωστό τραγούδι που λέει Μελίνα Κανά κλπ?? new_lol.gif Τώρα που χειμωνιάζει θα είναι επίκαιρο πάντως το καστανό Scirocco, από ¶νοιξη μόνο σε γλυκό του κουταλιού από τα Χάνια, χαχαχα!! new_iloveyou.gif

Link to comment
Share on other sites

ΤΟ scirocco το φτιαξανε για να υπαρχει σε λευκο.

. και -

τι να λεμε τωρα.. του παει οσο σε λιγα.. και μετα το μαυρο.

κουκλι το R

Link to comment
Share on other sites

παλι καλα που δεν το πηρα λευκο που ηταν η πρωτη μου επιλογη!!!!!!! ολα τα Scirocco που κυκλοφορουν ειναι ασπαρααααααααααααα ελεος πια

Link to comment
Share on other sites

παλι καλα που δεν το πηρα λευκο που ηταν η πρωτη μου επιλογη!!!!!!! ολα τα Scirocco που κυκλοφορουν ειναι ασπαρααααααααααααα ελεος πια

Φυσικα λευκο και που'σαι ακομα :clapping: !!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

εγω ειχα φαει τρελο κολημα με το λευκο rieger  κ ετσι το πηρα, τωρα σαν δευετρη επιλογη θα διαλεγα κοκκινο αλλα λογω του οτι κ το προηγουμενο μου αμαξι ηταν κοκκινο ειχα αποφασισει το λευκο ..κ οπως λεει κ καποιος αλλος τα λευκα σιροκο ειναι σαν τις κοκκινες φεραρι..χεχεχε

Edited by TITOY!!!
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας

 

Ειμαι νεος στο Φορουμ και θελω να κανω καποιους πολυ  χαρουμενους τουλαχιστον αυτους που ενδιαφερονται να αγορασουν το Scirocco και ειχαν τρελαθει με το χρωμα Firespark red Chroma. Το αμαξι το ειχαν στην εκθεση της Φρανφουρτης το 2011.Το Scirocco εκανε το γυρο σε ολες τις εκθεσεις και επεστρεψε στην αντιπροσωπεια και περιμενει τον πρωτο του ιδιοκτητη.Λογο το οτι ηταν αμαξι εκθεσεως περιεχει ολο τον εξοπλισμο που παρεχει ο κατασκευαστης .Σας στελνω μερικες φωτο ετσι για να παρετε μια ιδεα.

qF6E0VMoEp.jpg

I80SxS1hLY.jpg

eQ24BVeJ9L.jpg

Xw9iyF31GX.jpg

Τιμη  36920 με Φουλ Εξτρα και μην ξεχναμε οτι το αμαξι υπαρχει μονο μια φορα !!!!!!!!!!!!!!! 0 χιλιομετρα κατακαινουργιο

Edited by sarpas78
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.