Jump to content
LefterisIraklio

Χρωμα στο Scirocco.....!

??????? ????????  

3 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

^_^

για να δουμε.. ποιο χρωμα διαλεξατε στο νεο σας scirocco ή ποιο θα διαλεγατε αν το αγοραζατε??? :lol:

ΥΓ: εβαλα και το firespark για να δουμε ποσοι το προτιμουν εναντι του salsa red..

:heart: ακομα δεν εχω καταλαβει γιατι η vw δεν το εβγαλε στη παραγωγη.. :rolleyes:

green viper

Green.jpg

firespark

Panoramic.jpg

sumatra

2528354563_9702891184.jpg

reflex silver

Silver.jpg

salsa red

Firespark1.jpg

Edited by scirocco122
Link to comment
Share on other sites

:D

για να δουμε.. ποιο χρωμα διαλεξατε στο νεο σας scirocco ή ποιο θα διαλεγατε αν το αγοραζατε??? :D

ΥΓ: εβαλα και το firespark για να δουμε ποσοι το προτιμουν εναντι του salsa red..

:D ακομα δεν εχω καταλαβει γιατι η vw δεν το εβγαλε στη παραγωγη.. :thumbsup:

Έλα ντε αυτό είπα και εγώ! Πως μπορεί να το εκθειάζει με αυτό το χρώμα.

02_00_scirocco-1.jpg

και στην παραγωγή και αγορά να δίνει άλλο!

Edited by archery
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά λευκό χωρίς 2η σκέψη.Με αυτό το χρώμα το scirocco είναι απλά κ@#λα!!!

Link to comment
Share on other sites

Ξερω extreme, αλλα ειναι το χρωμα του Scirocco και πολυ δεν το εχουν καταλαβει...αλλωστε μην ξεχναμε το iroc concept!

n546531286_2062257_7797.jpg

http://www.drivers-republic.com/dr_tv/inde...amp;area=videos

...και τα μυαλα στα καγκελα!!!! tongue.gif ...Σε ολα ta χρωματα τελειο ειναι!!!

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω οτι όλα τα χρώματα του πάνε :D ... Οκ δεν θα έπαιρνα το λαχανί tongue.gif Πραγματικά το αυτοκίνητο αυτό δεν παίζεται! :wub: Σήμερα το είδα στην Λ.Κηφισίας στο ύψος της Κηφισιάς 6 το απόγευμα σε χρώμα λευκό και έπαθα πλάκα hearts.gif .Παρόλ'αυτά ψηφίζω :

post-8885-1230660493_thumb.jpg

Edited by Passat_3b
Link to comment
Share on other sites

Ολα του πανε ναι. Εκτος απο το λαχανι...

Προσωπικα αν και μου αρεσει πολυ το ασπρο το συγκεκριμενο μαυρο που δειχνει ο Passat 3b ειναι πολυ τουμπανο με αυτη τη ζαντα και σαν στησιμο. Οποτε μαυρο....

Link to comment
Share on other sites

Στη Γερμανια το λαχανι πουλαει σαν τρελο!Και φυσικα του παει...μπορει να μην αρεσει σε ολους αλλα οχι οτι ειναι και ασχημο και δεν του παει...και το λευκο θα φυγει καποτε απο τη μοδα...σε οποια αντιπροσωπεια και αν περασετε θα δειτε οτι τουλαχιστον 2 μοντελα τους τα εχουν λευκα...αν μου ελεγες πριν 2 χρονια ασπρο αυτοκινητο ελεγα μπλιαχ τωρα ειναι αποδεκτο λογω μαρκετινγκ!Επαναλαμβανω ομως οτι δεν ειναι ασχημο σε ασπρο...εγω μετα το πρασινο επελεγα firespark...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα χρόνια πόλλά! Μόδα είναι θα περάσει σε λίγα χρόνια το λευκό γίνεται κίτρινο τότε θα αλλάξουν γνώμη! tongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως ακόμη δεν έχω καταλάβει τη διαφορα salsa red και firespark red . Το ίδιο ισχύει και για το golf 6 αλλα είμαστε στο scirocco τωρα ... Οποιος μπορει ας με διαφωτίσει λιγο ...

Link to comment
Share on other sites

Στη Γερμανια το λαχανι πουλαει σαν τρελο!Και φυσικα του παει...μπορει να μην αρεσει σε ολους αλλα οχι οτι ειναι και ασχημο και δεν του παει...και το λευκο θα φυγει καποτε απο τη μοδα...σε οποια αντιπροσωπεια και αν περασετε θα δειτε οτι τουλαχιστον 2 μοντελα τους τα εχουν λευκα...αν μου ελεγες πριν 2 χρονια ασπρο αυτοκινητο ελεγα μπλιαχ τωρα ειναι αποδεκτο λογω μαρκετινγκ!Επαναλαμβανω ομως οτι δεν ειναι ασχημο σε ασπρο...εγω μετα το πρασινο επελεγα firespark...

Όντως για περάστε από την Mercedes όλα σε άσπρο χρωματάκι είναι :lol:

Εγώ πάντως ακόμη δεν έχω καταλάβει τη διαφορα salsa red και firespark red . Το ίδιο ισχύει και για το golf 6 αλλα είμαστε στο scirocco τωρα ... Οποιος μπορει ας με διαφωτίσει λιγο ...

Ε η διαφορά salsa red-firespark red είναι οτι το 1ο είναι προς το μπορντωπορτοκαλί και το 2ο είναι κατακόκκινο και πιο ανοιχτόχρωμο δλδ.Το Salsa red είναι πολύ ωραίο btw!!

Link to comment
Share on other sites

γνωμη μου για το ασπρο....

πρωτον.. το ασπρο αυτο δεν ειναι το ασπρο του FIAT PANDA... ουτε του DATSUN του παππου μας...

B) B) B) B) B)

και δευτερον... το ασπρο ναι ειναι στη μοδα.. αλλα δεν παει τοσο στα αλλα οσο στο scirocco...

στα αλλα παει οσο ας πουμε παει το ασημι σto scirocco.. δλδ περναει αδιαφορο :lol: :lol:

στο οτι του παει το λευκο βοηθανε πολυ και οι αντιθεσεις με τα μαυρα πλαστικα μερη που εχει.....

ειδικα με μεμβρανες και μαυρες ζαντες( βλ. oettniger...καλα το πα tongue.gif ) ειναι Κ@%@ΛΑ...... ^_^B)

thats all folks

Link to comment
Share on other sites

Σωστός ο παίχτης :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

και εσυ rising blue βρουτε??? ;)

και μη κολλατε στο τι χρωμα θα το παρουνε οι αλλοι...

γιατι εγω εβρισκα ετοιμοπαραδοτο ασημι και μπλε αλλα περιμενα για το ασπρο :thumbsup:

βεβαια οσο περναει ο καιρος το σκεφτομαι ακομα για το ασημι tongue.giftongue.gif αν και θα χει πεταξει το πουλακι ;)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως το έχω παραγγείλει σε λευκό. Θεωρώ πως μόνο τα ανοιχτά (πλην του ανοιχτού μλπε) του πάνε γιατί φαίνεται πιο επιθετικό και τονίζονται οι γραμμές και οι καμπύλες του... και κυρίως η κωλ@ρ@ του !!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.