Jump to content
Chris_dIRE

Τι αυτοκίνητο θα θέλατε να αποκτήσετε το 2009

Recommended Posts

Πάντα ήθελα να δω πως είναι να καις λάστιχο μέσα σε ένα muscle car. Πίσω από έναν V8 φυσικά. Ένα Doge Challenger θα έκανε και τα δύο αρκετά καλά φαντάζομαι. Λίγο άσχημο για κάθε μέρα βέβαια. Θα έπαιρνα οποιαδήποτε Aston Martin αλλά μία DBS είναι και δικό μου όνειρο, αλλά μάλλον μου πέφτει πολύ όμορφη. Νομίζω θα αρκόμουν - :lol: - σε ένα Audi S5, ιδιαίτερο αλλά όχι υπερβολικό.

Μιάς και ο λόγος για το Audi S5 στο οποίο τρέφω ιδιαίτερη αδυναμία... μου άρεσε πολύ η παρακάτω φωτογραφία. love.giflove.giflove.gif:D

3zbbrzjnutxqwosd3kk8.jpg

( http://pilar-creations.deviantart.com/art/Audi-S5-73257050 )

Link to comment
Share on other sites

Μιάς και ο λόγος για το Audi S5 στο οποίο τρέφω ιδιαίτερη αδυναμία... μου άρεσε πολύ η παρακάτω φωτογραφία. love.giflove.giflove.gif:(

( http://pilar-creations.deviantart.com/art/Audi-S5-73257050 )

Ο κύριος λόγος που το προτιμώ είναι το ότι καταφέρνει να είναι όμορφο, σπορ και διακριτικό ταυτόχρονα, πράγμα που έρχεται σε αντίθεση με τη συγκεκριμένη φοτό. Δυστυχώς η φοτό μου φέρνει έστω και ελάχιστα στο μυαλό τα φτιαγμένα Nissan στο fast & furious -ίσως είναι το πολύ ανθρακόνημα-, πράγμα όχι αναγκαστικά κακό, αλλά πλήρως αντίθετο με τους λόγους που θα επέλεγα το S5. "Γράψτε μου ένα εργοστασιακό παρακαλώ".

Α ξέχασα, αν μου περίσευαν λεφτά από το υποθετικό budget, θα αγόραζα τζιπ. Αν είχα πολλά θα τιμούσα όλες τις μάρκες, ακόμα και τις πιο συμπαθείς τύπου Volvo και Lexus. Θα έπαιρνα ένα από κάθε μάρκα, με ιδιαίτερη βαρύτητα στα Hummer και τις Cayenne, και κατόπιν ανακοίνωσης, θα τα έκαιγα για παραδειγματισμό σε επιλεγμένα κομβικά σημεία τις Ελλάδας, αλλά αν μπορούσα και διεθνώς!

Edited by Chris01
Link to comment
Share on other sites

εγω θελω ενα απο ολα τα ς κ να ειναι εταιρικο οπως λεει ο φιλος πιο πανω...να μην πληρωνω τιποτα!!!!επισης θα ηθελα κατι απο λαμποργκινι..δεν με νοιαζει τι,ενα βαιπερ,κ ενα big foot!!οπωτε κ ο φιλος πιοοοο πανω να μην χρειαστει να καψει καγιεν κ χαμερ!!απλα εγω θα πατουσα κ τα χ5 κ χ3!!!!αλλα για να προσγειωθω κ λιγο στην πραγματικοτητα θα πω οτι με ενα α5 η ενα ττ θα ειμουν οκ!αντε κ ενα ς3 το 1800αρι ομως γιατι το 2000 δεν το σηκωνει η τσεπη!

Link to comment
Share on other sites

Μιας και κανενας δεν σεβεται πλεον τον Κ.Ο.Κ. θα επαιρνα αυτο....... ( χωρις την καροτσα ).

Link to comment
Share on other sites

Νταλικα 4 εβερ!! θα βγαλει ποτε αραγε νταλικα η βαβε?

Ναι το Constallation νά και μερικές φώτο ;)

oj1yb0flo8k9fpoegj5b.jpg

y5ae2u316gfewniu7wjs.jpg

rw78av9llfca50bdbfxu.jpg

tvtsmre7tv6qu1yy4ovy.jpg

he4c1g302lkyub9ogfwu.jpg

και σε ποιό ιδική έκδωση

r9cpj7o2fcgt8afmi5kv.jpg

και ο ποιό παλιος τράκτορας της VW 2005 ο Titan

tkkurps745o4uuv207nl.jpg

Link to comment
Share on other sites

δεν έχεις και άδικο... πολύ λυτό είναι το Constellation από μέσα... ααα το Titan να σημιοθεί ήτανε G90 :D

Link to comment
Share on other sites

Δεν ντρεπεστε ρειιιι??θα αλλαξωπιστουσατε???toyota?diablo? BMW?τι ειναι αυτα....

μαλλον πρεπει να σας θυμησω ποια ειναι η κορυφαια εταιρια αυτοκινητων

κοιταξτε κατω και χαμογελαστε...

vw_logo.gif

vw%20logo%20dark%20copy.jpg

Vw-logo-ild.jpg

ONLY VW

Link to comment
Share on other sites

Δεν ντρεπεστε ρειιιι??θα αλλαξωπιστουσατε???toyota?diablo? BMW?τι ειναι αυτα....

....σιγά είπαμε ηρέμησε, υπάρχουν και άλλα αυτοκίνητα σε αυτόν τον πλανήτη.

Μην βλέπεις που ο μπαμπά σου έχει vw, αν είχε bmw τι θα έλεγες :D

Link to comment
Share on other sites

....σιγά είπαμε ηρέμησε, υπάρχουν και άλλα αυτοκίνητα σε αυτόν τον πλανήτη.

Μην βλέπεις που ο μπαμπά σου έχει vw, αν είχε bmw τι θα έλεγες :cry:

ναι σε αυτο εχεις δικιο....θα ημουν πορωμενος με BMW αλλα επειδη ο πατερας μου εδω και 8 χρονια περιπου εχει VW.....μου αρεσουν ΤΡΕΛΑ

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι θα ήθελα για καθημερινό αυτοκίνητο Ένα..R20t... :D Και για να κάνω την κά@@@@ μου θα ήθελα ένα Subaru(παντοτινή αγάπη!! :lol: ) τερμα πίεση και να αντέχει φυσικά!!! :rolleyes: :rolleyes: :D :D !!Αυτά!! :D:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.