Jump to content
DIMIK

Χρόνοι αναμονής-παράδοσης

Recommended Posts

1.4 122ps

deep black pearl

sport packet

iliorofi

dcc(!!!)

paidia ego to pareigeila 19/1/2009

ante na doume pote tha erthei....

(an thelete sxoliate tin epilogi mou)(!!!!!)

Καταρχήν καλώς ήρθες και καλώς να το δεχτείς και εσύ με την σειρά σου! Οι επιλογές σου είναι σύμφωνα με την τσέπη σου οπότε τα σχόλια περισσεύουν.

Link to comment
Share on other sites

μην ανυσηχειτε... για ολους μας εχει σιροκο...

αργα η γρηγορα ολοι θα το εχουμε... το βασικο ειναι να μη το σκεφτομαστε.... ηδη για μενα οι 2 πρωτοι μηνες εφυγαν πολυ γρηγορα....!!!

μην το σκεφτεστε :D βοηθαει ;)

οσο σκεφτομαι τις τελευταιες μερες... πραγματικα δν θα αντεχονται...!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

μην ανυσηχειτε... για ολους μας εχει σιροκο...

αργα η γρηγορα ολοι θα το εχουμε... το βασικο ειναι να μη το σκεφτομαστε.... ηδη για μενα οι 2 πρωτοι μηνες εφυγαν πολυ γρηγορα....!!!

μην το σκεφτεστε ;) βοηθαει :D

οσο σκεφτομαι τις τελευταιες μερες... πραγματικα δν θα αντεχονται...!!!!!!!!

Εγώ πάντως χτες το απόγευμα ξύπνησα έχοντας δει όνειρο ότι μόλις το είχα πάρει... Μα την Παναγία, δε λέω ψέμματα!!! Έχει μείνει ένας μήνας και δεν την παλεύω. Ούτε με τη μετάθεση στο στρατό δεν κάνω έτσι ;)

Αφήστε δε, που θα μου έρθει μάλλον 10/3 και στις 11/3 θα πρέπει να παρουσιαστώ στην Ευελπίδων για τη 2η μετάθεσή μου. Περίπολο με Scirocco προβλέπεται; :blink:tongue.gif;)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά , πριν λίγο είδα rising blue με xenon στην εξωτερική περιφερειακή Θεσσαλονίκης με πινακίδες Κ** - 2631 ! Ξεχώριζαν τα φώτα του από μίλια μακριά ! Τον πλησίασα σαν συνοδηγός εγώ , έκανα νόημα να του μιλήσω αλλά αυτός φαίνεται τρόμαξε ! Ήθελα απλά να του πω να έρθει να γραφτεί εδω στο club αλλά ...... λέτε να τον τρόμαξα πολύ ?? :unsure: :unsure:

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

χαχαχα.. καλο και αυτο:unsure:

το πιο πιθανο ειναι να νομιζε οτι ηθελες να τα ανοιξετε και αυτος ειναι τπτ σοβαρος και δεν θελει τετοια tongue.gif

λές ? εγω ήμουν συνοδηγός σε γαλλάκι 1.1 κι αυτος ήταν μαλλον 2.0 , αν καταλαβε κατι τετοιο θα ειχε πολύ πλακα η όλη φάση ! :unsure::lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ρε σε καλό να μας βγει αυτό το γέλιο! :unsure::unsure::lol: Μπράβο ρε Speedy να είσαι καλά! βραδιάτικα! :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας και απο εμένα παιδιά είμαι και εγώ ένας απο τους τυχερούς που θα αποκτήσουν το scirocco!!!!!

H παραγγελία η δικιά μου έγινε 31/01/2009 και το αυτοκίνητο θα παραδοθεί το αργότερο 13/02/2009.

Το αυτοκίνητο υπήρχε εδώ ήδη απλά ήθελε η διαδικασία του τελωνείου ελένχου και τα γραφειοκρατικά...

scirocco 2.0tsi

candy white

συναγερμός εργοστασιακός plus

αισθητήρες παρκαρίσματος

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες φιλε και εσυ στη παρεα μας!! ;)

Εισαι απο τους πολυ τυχερους απο οτι ειδες.

Με το καλο να σου ερθει, να 'ναι γερο και να μη

σου βγαλει ουτε ενα προβλημα σου ευχομαι.

Καλοταξιδο παντα, και να το χαιρεσαι συνεχεια !! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες και καλώς να το δεχτείς με πολλά και ασφαλή χιλιόμετρα!

Link to comment
Share on other sites

Παράδοση θα γίνει σήμερα στις 4μμ!!!!!!!!!!!!!

Θα έχω το scirocco μου......

Ενα τρελό σαββατοκύριακο με το μωρό μου!!!!!!!!!!!!!

Αντε παιδιά να αρχίσουν να έρχονται και τα επόμενα στην παρέα.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Παράδοση θα γίνει σήμερα στις 4μμ!!!!!!!!!!!!!

Θα έχω το scirocco μου......

Ενα τρελό σαββατοκύριακο με το μωρό μου!!!!!!!!!!!!!

Αντε παιδιά να αρχίσουν να έρχονται και τα επόμενα στην παρέα.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

¶ντε με το καλό, καλορίζικο, καλοτάξιδο και πολλά και ασφαλή χιλιόμετρα!!!! Τυχερεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεί :huh:

Link to comment
Share on other sites

paidia...

einai apaleftos o xronos autos gia na erthei..

entometaksei tis protes mere eixa frikarei...

elega mipos eprepe na to eixa parageilei alliws kai diafora tetoia!!!!

evlepa ston ypno oti to patousa me 200 kai den estrive to timoni!!!

oti epfte o dromos kai to eperne mazi tou!!

afiste!! apalefta!!

oso gia to rcd eixa arxizei na to metaniono alla anti gia 2000 (pou ithela kai gps) tha valo kati fthinotero kai eksisou oraio kai kalo mesa argotera(oxi poli!!)

sas efxaristo gia ta kala sas logia!!

molis paroume oloi ta scirocco mas na vrethhoume!!

(opos to vlepo meta to kalokairi prota o theos)

Link to comment
Share on other sites

Καλοτάξιδο φίλε leon25 ! Να το χαρείς με πολλά και ασφαλή χιλιόμετρα. Να υποθέσω ότι το όλο το ΣΚ δεν θα βγεις από το αυτοκίνητο !!! ¶ντε και στα δικά μας!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολύ παιδια!!!!!!

Δεν μπορώ να το περιγράψω το αυτοκίνητο....

Απλά είναι τέλειο!!!!!!!!

Εντυπώσεις σε λίγες μέρες αφου δεν ξεκολάω απο αυτό!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΠΑΡΑΛΑΜΒΑΝΩ,ΛΕΥΚΟ(160) ΜΕ ΟΡΟΦΗ,DCC,PLB,SPORT-ΠΑΚΕΤΟ,BI-XENON,PARKTRONIC,RCD-510,ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ PLUS (ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ 12/10 ΜΕ ΑΝΟΙΧΤΕΣ ΤΙΜΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΤΕΛΗ ΝΟΕΜΒΡΗ).ΚΑΤΟΠΙΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΑΡΧΕΣ ΝΟΕΜΒΡΗ ΠΗΓΑΜΕ ΤΕΛΗ ΦΛΕΒΑΡΗ ΛΟΓΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΟΣ ΜΕΤΗΝ ΟΡΟΦΗ(ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΙΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ ΤΩΝ ΗΛΙΟΡΟΦΩΝ)

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ.ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΠΑΡΑΛΑΜΒΑΝΩ,ΛΕΥΚΟ(160) ΜΕ ΟΡΟΦΗ,DCC,PLB,SPORT-ΠΑΚΕΤΟ,BI-XENON,PARKTRONIC,RCD-510,ΣΥΝΑΓΕΡΜΟ PLUS (ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ 12/10 ΜΕ ΑΝΟΙΧΤΕΣ ΤΙΜΕΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΤΕΛΗ ΝΟΕΜΒΡΗ).ΚΑΤΟΠΙΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΑΡΧΕΣ ΝΟΕΜΒΡΗ ΠΗΓΑΜΕ ΤΕΛΗ ΦΛΕΒΑΡΗ ΛΟΓΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΟΣ ΜΕΤΗΝ ΟΡΟΦΗ(ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΤΑΙΡΙΑ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗΣ ΤΩΝ ΗΛΙΟΡΟΦΩΝ)

Καλώς να το δεχτείς και εσύ. ¶ντε να παίρνουμε σείρα!!!! και εμείς οι "άτυχοι" :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.