Jump to content
DIMIK

Χρόνοι αναμονής-παράδοσης

Recommended Posts

Παιδια τρωμε μεγαλο δουλεμα απο τις αντιπροσωπειες...φυσικα και εχουν παραχθει αυτοκινητα με ηλιοροφες,εγω σημερα περασα απο τη μαντρα της Κοσμοκαρ στη μαγουλα και ειχε μπροστα μπροστα ενα ασπρο με interlagos και ηλιοροφη...Ειδα και πρασινο και περιττο να σας πω οτι ειναι το μονο που το αναδεικνυει τοσο! :D ...φοβερο !Δεν το περιμενα τοσο ωραιο!!!
Σε 15 μερες ειναι Ελλαδα,σημερα με πηραν τηλεφωνο :D :D

ZANGGE_2235.jpg

Τελικά τι έγινε φίλε 'sciroccos' το πήρες το εργαλείο? Τί έγινε τελικά! :lol: Μάλλον για να έχεις χαθεί το έχεις πάρει και έχεις γίνει μπουχός!!! Το έχεις λιώσει........ :D

Link to comment
Share on other sites

Τι δουλειά κάνεις 'ted33'? για κάνε κανένα τσεκ λιστ! μπας και δούμε τα δικά μας μέσα! :D:D

Οχι οχι archery δεν ασχολουμαι με τετοιου ειδους(RO-RO οπως λεγονται) βαπορια.Ασχολουμαι με βαπορια αλλου ειδους(ναυτιλιακη).

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα στο Πέραμα είδα Scirocco (καμια 20 αριά) με ηλιοροφή και DSG. Κάποια από αυτά ήταν για Λευκωσία.

Οχι οι φιλοι απο Κυπρο ας περιμενουν...Να τα παρουμε και αυτα...!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα στο Πέραμα είδα Scirocco (καμια 20 αριά) με ηλιοροφή και DSG. Κάποια από αυτά ήταν για Λευκωσία.

Αυτό είναι πολύ ευχάριστο. Πιθανόν να είναι και το δικό μου σε αυτά αν και δεν έχω βάλει ηλιοροφή. Δεν έχω βρεί κανέναν με DSG που να είχε εβδομάδα παραγωγής πρίν την 8η του 2009 άρα τα DSG μας κατασκευάστηκαν μάλλον στην αρχή της προηγούμενης εβδομάδας και έφτασαν Ελλάδα..... :lol:

Τι μου έκανες τώρα...θα χάσω τον ύπνο μου για τις επόμενες μέρες.... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Οχι οι φιλοι απο Κυπρο ας περιμενουν...Να τα παρουμε και αυτα...!!! ;)

Και εγώ μαζί σου! Πρώτα εμείς και μετά τα αδέλφια μας, άλλωστε αδέλφια είναι, μπορούν να περιμένουν! tongue.gif-_-

Αυτό είναι πολύ ευχάριστο. Πιθανόν να είναι και το δικό μου σε αυτά αν και δεν έχω βάλει ηλιοροφή. Δεν έχω βρεί κανέναν με DSG που να είχε εβδομάδα παραγωγής πρίν την 8η του 2009 άρα τα DSG μας κατασκευάστηκαν μάλλον στην αρχή της προηγούμενης εβδομάδας και έφτασαν Ελλάδα..... :D

Τι μου έκανες τώρα...θα χάσω τον ύπνο μου για τις επόμενες μέρες.... :(

;) θα σου κάνουμε παρέα για να μην είσαι μόνος σου!!!! tongue.gif;)

Υ.Γ. Μάλλον μας έβαλαν τα γυαλιά οι Κύπριοι, μας πρόλαβαν στις παραγγελίες! ή τους πηγαίνουν ποιο πολύ οι Γερμανοί!

Edited by archery
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

είμαι εδώ και ένα μήνα στο forum το οποίο διαβάζω καθημερινά καλύπτωντας τις όποιες απορίες μου και απο την προηγούμενη Πέμπτη είμαι και εγώ κάτοχος (στα χαρτιά προς το παρόν) ενός ακόμα υπέροχου Scirocco :thumbsup:

Λοιπόν η παραγγελία μου περιλαμβάνει :

Scirocco 1.4 Tsi 160ps

Blue Rising

Interlagos Rims

Sport Pack

PLB Pack

Cruise Control

Tires Sensor

Parking Sensors-Δώρο

Συναγερμός-Δώρο

Επίσης σαν extra δικό μου:

[Zenec mc-2000 & Navi που θα αγοραστούν λίγο πριν πάρω το αμάξι ;) ]

Η παραγγελία έγινε απο τον Παζαρόπουλο στην Ν.Ιωνία όπου πέτυχα και πολυ καλή έκπτωση.Όσο για χρόνους παράδοσης μου είπανε ότι θα χρειαστούν γύρω στους 5-6 μήνες.Μάλιστα ο πωλητής ο οποίος είναι και πολυ γνωστός μου ανέφερε ότι υπάρχει μεγάλο πρόβλημα με τις interlagos!!Ο προμηθευτής της VW για την συγκεκριμένη ζάντα αργεί να προμηθεύσει τις καινούριες μαζικές παραγγελίες..προφανώς έχει γίνει χαμός εφόσον είναι και ζάντα του CC επίσης!!

Αυτά και απο μένα...οπότε μέχρι τότε δεν έχω παρά να κάνω υπομονή...όπως και εσείς άλλωστε ...

Α!Let me introduce myself...Είμαι ο Ηλίας tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

είμαι εδώ και ένα μήνα στο forum το οποίο διαβάζω καθημερινά καλύπτωντας τις όποιες απορίες μου και απο την προηγούμενη Πέμπτη είμαι και εγώ κάτοχος (στα χαρτιά προς το παρόν) ενός ακόμα υπέροχου Scirocco ;)

Λοιπόν η παραγγελία μου περιλαμβάνει :

Scirocco 1.4 Tsi 160ps

Blue Rising

Interlagos Rims

Sport Pack

PLB Pack

Cruise Control

Tires Sensor

Parking Sensors-Δώρο

Συναγερμός-Δώρο

Επίσης σαν extra δικό μου:

[Zenec mc-2000 & Navi που θα αγοραστούν λίγο πριν πάρω το αμάξι :ninja: ]

Η παραγγελία έγινε απο τον Παζαρόπουλο στην Ν.Ιωνία όπου πέτυχα και πολυ καλή έκπτωση.Όσο για χρόνους παράδοσης μου είπανε ότι θα χρειαστούν γύρω στους 5-6 μήνες.Μάλιστα ο πωλητής ο οποίος είναι και πολυ γνωστός μου ανέφερε ότι υπάρχει μεγάλο πρόβλημα με τις interlagos!!Ο προμηθευτής της VW για την συγκεκριμένη ζάντα αργεί να προμηθεύσει τις καινούριες μαζικές παραγγελίες..προφανώς έχει γίνει χαμός εφόσον είναι και ζάντα του CC επίσης!!

Αυτά και απο μένα...οπότε μέχρι τότε δεν έχω παρά να κάνω υπομονή...όπως και εσείς άλλωστε ...

Α!Let me introduce myself...Είμαι ο Ηλίας tongue.gif

Ηλία καλώς ήρθες στην παρέα μας και με το καλό να το παραλάβεις! Σου εύχομαι πολλά και ασφαλή χιλιόμετρα και μην ξεχάσεις να ανεβάσεις και καμία φώτο γιατί από Blue Rising στην παρέα δεν έχουμε!

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ.ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΣΤΙΣ 28/10.

post-10817-1235740781_thumb.jpg

2.0 TSI CANDY WHITE

ME ΠΑΝΟΡΑΜΙΚΗ ΟΡΟΦΗ,INTERLAGOS KAI KATI ΑΛΛΑ ΨΙΛΑ.

ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 12/09 ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΕΧΩ ΣΤΑ ΧΑΙΡΙΑ ΜΟΥ ΜΕΣΑ ΑΠΡΙΛΙΟΥ.

ΠΟΛΥ ΑΝΑΜΟΝΗ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ?ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ ΑΛΛΟ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ.ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΣΤΙΣ 28/10.

post-10817-1235740781_thumb.jpg

2.0 TSI CANDY WHITE

ME ΠΑΝΟΡΑΜΙΚΗ ΟΡΟΦΗ,INTERLAGOS KAI KATI ΑΛΛΑ ΨΙΛΑ.

ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 12/09 ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΕΧΩ ΣΤΑ ΧΑΙΡΙΑ ΜΟΥ ΜΕΣΑ ΑΠΡΙΛΙΟΥ.

ΠΟΛΥ ΑΝΑΜΟΝΗ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ?ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ ΑΛΛΟ!!!!!

Καλοταξιδο να ειναι φιλε μου!!!Αυτη η αναμονη ολους μας εχει σκοτωσει...!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ.ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΣΤΙΣ 28/10.

post-10817-1235740781_thumb.jpg

2.0 TSI CANDY WHITE

ME ΠΑΝΟΡΑΜΙΚΗ ΟΡΟΦΗ,INTERLAGOS KAI KATI ΑΛΛΑ ΨΙΛΑ.

ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 12/09 ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΕΧΩ ΣΤΑ ΧΑΙΡΙΑ ΜΟΥ ΜΕΣΑ ΑΠΡΙΛΙΟΥ.

ΠΟΛΥ ΑΝΑΜΟΝΗ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ?ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ ΑΛΛΟ!!!!!

Υπομονή όπως και εμείς! Δεν παλεύεται αλλά τι να κάνουμε. :angry2:

Link to comment
Share on other sites

Υπομονή όπως και εμείς! Δεν παλεύεται αλλά τι να κάνουμε. ;)

Καλα τι κουκλι ειναι αυτο στην φωτογραφια πανεμορφο.Ασπρο με ηλιοροφη...Πω πω (Σαν το δικο μου Archery)

XAXAXA tongue.giftongue.giftongue.gif;);)

Link to comment
Share on other sites

Καλα τι κουκλι ειναι αυτο στην φωτογραφια πανεμορφο.Ασπρο με ηλιοροφη...Πω πω (Σαν το δικο μου Archery)

XAXAXA tongue.giftongue.giftongue.gif;);)

;) Για πες μου όμως πόσα θα κυκλοφορούν σαν το δικό σου και πόσα σαν το δικό μου?? tongue.giftongue.giftongue.gif:lol:

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ.ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΣΤΙΣ 28/10.

2.0 TSI CANDY WHITE

ME ΠΑΝΟΡΑΜΙΚΗ ΟΡΟΦΗ,INTERLAGOS KAI KATI ΑΛΛΑ ΨΙΛΑ.

ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 12/09 ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΤΟ ΕΧΩ ΣΤΑ ΧΑΙΡΙΑ ΜΟΥ ΜΕΣΑ ΑΠΡΙΛΙΟΥ.

ΠΟΛΥ ΑΝΑΜΟΝΗ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΤΙ ΓΙΝΕΤΕ?ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΛΕΥΩ ΑΛΛΟ!!!!!

Δεκεμβριος του 2009??? :blink: Μάλλον του 2008 ε? tongue.gif

Υπομονή φίλε μου, αξίζει. :rolleyes:

Edited by Christos4mot
Link to comment
Share on other sites

:blink: Για πες μου όμως πόσα θα κυκλοφορούν σαν το δικό σου και πόσα σαν το δικό μου?? tongue.giftongue.giftongue.gif:rolleyes:

Δηλαδή πόσα λευκά και πόσα κόκκινα? αυτη ειναι η ερώτηση? ή ότι θα είναι 95 λευκά και 2 κόκκινα? υπάρχει ετοιμομαράδοτο λευκό? αν βρείτε έστω και ένα πέστε μου! πιστεύω οι πιο πολλοί για λευκό πάνε.

Edited by sotoscirocco
Link to comment
Share on other sites

Δεκεμβριος του 2009??? :blink: Μάλλον του 2008 ε? tongue.gif

Υπομονή φίλε μου, αξίζει. :rolleyes:

12η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΤΟΥ 2009 ΠΑΡΑΓΩΓΗ.ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΕΙ ΠΑΡΑΛΑΒΕΙ ΜΕ ΠΑΝΟΡΑΜΙΚΗ???

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή πόσα λευκά και πόσα κόκκινα? αυτη ειναι η ερώτηση? ή ότι θα είναι 95 λευκά και 2 κόκκινα? υπάρχει ετοιμομαράδοτο λευκό? αν βρείτε έστω και ένα πέστε μου! πιστεύω οι πιο πολλοί για λευκό πάνε.

Αυτό συμαίνει ότι θα είναι σπάνιο και σαν κάθε σπάνιο θα έχει μεγαλύτερη αξία!!! tongue.giftongue.giftongue.gif:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά!!!

Από 24/12/2008 είμαι και εγώ κάτοχος ενός Rising Blue 1.4 160hp Scirocco.To αυτοκίνητο τα σπάει απλά!!!

Σύντομα θα ανεβάσω και φωτογραφίες.

Υπομονή σε όσους περιμένουν...γιατι τους κόβω να θέλουν αλλαγή ελαστικών σε 10 μέρες!!!χαχαχαχα....

Link to comment
Share on other sites

Χρηστο εισαι φοβερος δεν πιανεσαι πουθενα!!! tongue.gif

tongue.gif:lol::lol::lol::lol:

Καλησπέρα παιδιά!!!

Από 24/12/2008 είμαι και εγώ κάτοχος ενός Rising Blue 1.4 160hp Scirocco.To αυτοκίνητο τα σπάει απλά!!!

Σύντομα θα ανεβάσω και φωτογραφίες.

Υπομονή σε όσους περιμένουν...γιατι τους κόβω να θέλουν αλλαγή ελαστικών σε 10 μέρες!!!χαχαχαχα....

Φίλε μου καλοτάξιδο να είναι και να είσαι γερός να το λιώσεις στα χιλιόμετρα!!! Εμείς δυστυχώς άλλο από υπομονή δεν μπορούμε να κάνουμε. Αλλά που θα πάει δεν θα έρθει, θα έρθει! Και τότε ποιος μας πιάνει!!! Μπουχός!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.