Jump to content
DIMIK

Χρόνοι αναμονής-παράδοσης

Recommended Posts

Παίδες την εβδομάδα αυτή υπάρχει φορτίο Scirocco για Ελλάδα. Πριν λίγο είδα κάτι κουφό. Ενα άσπρο με ηλιοροφή παρκαρισμένο σε κεντρικό δρόμο στον Κορυδαλό και πιτσιρικάδες να το τραβάνε φωτογραφία. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Παίδες την εβδομάδα αυτή υπάρχει φορτίο Scirocco για Ελλάδα. Πριν λίγο είδα κάτι κουφό. Ενα άσπρο με ηλιοροφή παρκαρισμένο σε κεντρικό δρόμο στον Κορυδαλό και πιτσιρικάδες να το τραβάνε φωτογραφία. :D

Μήπως περίμενε κανέναν από τους μέσα για να τους πετάξει!!! tongue.gif:lol:

Link to comment
Share on other sites

Παίδες την εβδομάδα αυτή υπάρχει φορτίο Scirocco για Ελλάδα. Πριν λίγο είδα κάτι κουφό. Ενα άσπρο με ηλιοροφή παρκαρισμένο σε κεντρικό δρόμο στον Κορυδαλό και πιτσιρικάδες να το τραβάνε φωτογραφία. :D

Υπάρχει φορτίο που φτάνει αυτή την εβδομάδα???

Ελπίζω πάντως το δικό μου να έφτασε ήδη ανάμεσα στα άλλα DSG που εθεάθησαν στο Πέραμα και τη άλλη εβδομάδα να είναι τουλάχιστον στην αντιπροσωπεία αν όχι στα χέρια μου....

Κράτα μας ενημερωμένους φίλε μου γιατί κάτι ξέρεις παραπάνω μου φαίνεται... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Αχ ασπρο με ηλιοροφη...Μακαρι να ηταν το δικο μου...Αλλα δεν...

Ποτέ! μη λές ποτέ! Δεν ξέρεις μπορεί να γίνει θαύμα!!! :D

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΧΘΕΣ ΕΙΔΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ SCIROCCO ME ΠΑΝΟΡΑΜΙΚΗ ΟΡΟΦΗ ΚΑΙ ΙΝΤΕRLAGOS ΣΤΗ ΣΑΛΑΜΙΝΑ,KOKKINO 2.0 TSI.

ΡΩΤΙΣΑ ΤΟΝ ΚΑΤΟΧΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ ΕΙΧΕ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ(ΔΕΝ ΡΩΤΗΣΑ ΜΗΝΑ) ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΡΕΛΑΒΕ ΑΡΧΕΣ ΦΛΕΒΑΡΗ.

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΧΘΕΣ ΕΙΔΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ SCIROCCO ME ΠΑΝΟΡΑΜΙΚΗ ΟΡΟΦΗ ΚΑΙ ΙΝΤΕRLAGOS ΣΤΗ ΣΑΛΑΜΙΝΑ,KOKKINO 2.0 TSI.

ΡΩΤΙΣΑ ΤΟΝ ΚΑΤΟΧΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΟ ΕΙΧΕ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ(ΔΕΝ ΡΩΤΗΣΑ ΜΗΝΑ) ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΡΕΛΑΒΕ ΑΡΧΕΣ ΦΛΕΒΑΡΗ.

Link to comment
Share on other sites

ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΟΧΙ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΚΟΥΚΛΙ

Φτούυυυυυ γμτω!!!! tongue.gif:) μόνο γράφε με μικρά, γιατί είναι σαν να φωνάζεις!

Link to comment
Share on other sites

Φτούυυυυυ γμτω!!!! tongue.gif:) μόνο γράφε με μικρά, γιατί είναι σαν να φωνάζεις!

οκ ρε παιδιά μη βαράτε!!!

Link to comment
Share on other sites

Μολις με πηραν απ την αντιπροσωπεια που παραγγειλα το scirocco και μου ειπαν οτι ακομα απ την Γερμανια δεν εχουν επιβεβαιωμενη παραγγελια.Δηλαδη τιποτα...Ειναι δυνατον μετα απο τις 28/1 που εγινε η παραγγελια να μην εχουμε ενα οκ οτι πηραν την παραγγελια???Αρχιζω να αγχωνομαι.

Link to comment
Share on other sites

Μολις με πηραν απ την αντιπροσωπεια που παραγγειλα το scirocco και μου ειπαν οτι ακομα απ την Γερμανια δεν εχουν επιβεβαιωμενη παραγγελια.Δηλαδη τιποτα...Ειναι δυνατον μετα απο τις 28/1 που εγινε η παραγγελια να μην εχουμε ενα οκ οτι πηραν την παραγγελια???Αρχιζω να αγχωνομαι.

Μην αγχώνεσαι κάνη κακό! :D Και εμένα μετά από παραγγελία τον Δεκέμβρη μου έδωσε τέλη Γενάρη με αρχές Φλεβάρη αν θυμάμαι καλά.

Link to comment
Share on other sites

Μην αγχώνεσαι κάνη κακό! :D Και εμένα μετά από παραγγελία τον Δεκέμβρη μου έδωσε τέλη Γενάρη με αρχές Φλεβάρη αν θυμάμαι καλά.

Αχ φιλε Χρηστο σε ευχαριστω ψιλοηρεμισα τωρα γιατι μου λεει δεν ξερω δεν μου εχει ξανασυμβει.Πηρα λεει τα κεντρικα kosmocar και μου ειπαν να μην ανησυχω...Εγω του λεω ανησυχω ομως...Να σου πω Χρηστο μολις μου πει το οκ μετα απο ποσο καιρο περιπου θα το παραλαβω(εννοω σου δινει εβδομαδα παραγωγης ετσι δεν ειναι?)

Link to comment
Share on other sites

Αχ φιλε Χρηστο σε ευχαριστω ψιλοηρεμισα τωρα γιατι μου λεει δεν ξερω δεν μου εχει ξανασυμβει.Πηρα λεει τα κεντρικα kosmocar και μου ειπαν να μην ανησυχω...Εγω του λεω ανησυχω ομως...Να σου πω Χρηστο μολις μου πει το οκ μετα απο ποσο καιρο περιπου θα το παραλαβω(εννοω σου δινει εβδομαδα παραγωγης ετσι δεν ειναι?)

Ναι σου δίνει εβδομάδα παραγωγής και υπολογίζεις περίπου 1μήνα για να το παραλάβεις! Εγώ π.χ το παράγγειλα 22/12/2008 και μου έδωσε παραγγελία 1εβδομάδα του 4ου οπότε λογικά η παραλαβή θα γίνει αρχές του 5ου! βέβαια θα πρέπει να υπολογίσεις και τι έξτρα έχεις βάλει επάνω! Εγώ πάλι π.χ δεν έχω βάλει την ηλιοροφή που από ότι τουλάχιστον συζητιέται εδώ έχει μια μικρή καθυστέρηση! :D

Edited by archery
Link to comment
Share on other sites

Ναι σου δίνει εβδομάδα παραγωγής και υπολογίζεις περίπου 1μήνα για να το παραλάβεις! Εγώ π.χ το παράγγειλα 22/12/2008 και μου έδωσε παραγγελία 1εβδομάδα του 4ου οπότε λογικά η παραλαβή θα γίνει αρχές του 5ου! βέβαια θα πρέπει να υπολογίσεις και τι έξτρα έχεις βάλει επάνω! Εγώ πάλι π.χ δεν έχω βάλει την ηλιοροφή που από ότι τουλάχιστον συζητιέται εδώ έχει μια μικρή καθυστέρηση! :D

Κοιτα εμενα μου ειπε θα παραλαβω τελος Ιουλιου το αργοτερο(οχι πως το βλεπω και νωριτερα).Τωρα θα δουμε...

Edited by ted33
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά διαβάζω για εσάς τους τυχερούς που το πήρατε και δε βλέπω την ώρα που θα έρθει το δικό μου…. Μου είπαν για μέσα Ιουλίου αλλά δεν το βλέπω… τουλάχιστον δε θα το γεμίσει με άμμο το καλοκαιράκι…

ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ…. new_grrrr.gif

1.400 122ps

PCD 510

οροφή

Sport Pac.

Συναγερμός.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά διαβάζω για εσάς τους τυχερούς που το πήρατε και δε βλέπω την ώρα που θα έρθει το δικό μου…. Μου είπαν για μέσα Ιουλίου αλλά δεν το βλέπω… τουλάχιστον δε θα το γεμίσει με άμμο το καλοκαιράκι…

ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ…. new_grrrr.gif

1.400 122ps

PCD 510

οροφή

Sport Pac.

Συναγερμός.

Ποτε το παραγγειλες?ελα μη στεναχωριεσαι στην ιδια μοιρα ειμαστε πανω κατω...Θα το γεμισουμε αμμο μη φοβασαι...!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοιτα εμενα μου ειπε θα παραλαβω τελος Ιουλιου το αργοτερο(οχι πως το βλεπω και νωριτερα).Τωρα θα δουμε...

Κοίτα εφόσον σου είπε τέλος Ιουλίου θα παραλάβεις τότε υπολόγισε ένα μήνα πριν παραγωγή, οπότε λογικό το βλέπω να μην σου έχει δώσει ακόμα!

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα εφόσον σου είπε τέλος Ιουλίου θα παραλάβεις τότε υπολόγισε ένα μήνα πριν παραγωγή, οπότε λογικό το βλέπω να μην σου έχει δώσει ακόμα!

Μακαρι γιατι η αναμονη ειναι σκοτωμα...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά διαβάζω για εσάς τους τυχερούς που το πήρατε και δε βλέπω την ώρα που θα έρθει το δικό μου…. Μου είπαν για μέσα Ιουλίου αλλά δεν το βλέπω… τουλάχιστον δε θα το γεμίσει με άμμο το καλοκαιράκι…

ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ…. new_grrrr.gif

1.400 122ps

PCD 510

οροφή

Sport Pac.

Συναγερμός.

To καλυτερο ειναι να σταματησεις να το σκευτεσαι συνεχεια και

να "σπαταλας" την ενεργεια σου σε αλλα πραγματα. Οπως ειπες

ειναι σκοτωμα η αναμονη. Εγω για να πω την πικρη αληθεια εχω

να παω απο την αντιπροσωπεια απο τοτε που το παρηγγειλα.

Προσπαθω να μη το σκευτομαι καθολου γιατι αλλιως θα μουν ολη

την ωρα στα χαμενα tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

To καλυτερο ειναι να σταματησεις να το σκευτεσαι συνεχεια και

να "σπαταλας" την ενεργεια σου σε αλλα πραγματα. Οπως ειπες

ειναι σκοτωμα η αναμονη. Εγω για να πω την πικρη αληθεια εχω

να παω απο την αντιπροσωπεια απο τοτε που το παρηγγειλα.

Προσπαθω να μη το σκευτομαι καθολου γιατι αλλιως θα μουν ολη

την ωρα στα χαμενα tongue.gif

Α και εγω το ιδιο δεν παω στην αντιπροσωπεια αυτοι με παιρνουν τηλεφωνο...Αλλα πως να μην το σκεφτεσαι καθημερινα με το φορουμ μας που ολο για το scirocco μιλαμε??? :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Α και εγω το ιδιο δεν παω στην αντιπροσωπεια αυτοι με παιρνουν τηλεφωνο...Αλλα πως να μην το σκεφτεσαι καθημερινα με το φορουμ μας που ολο για το scirocco μιλαμε??? ;):D:D

:lol::lol::lol::thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.