Jump to content
DIMIK

Χρόνοι αναμονής-παράδοσης

Recommended Posts

Προσωπικά τους έπαιρνα κάθε 1-2 εβδομάδες και μου δώσανε ημερομηνια στον 1 1/2 μήνα. Και σήμερα εγώ τους πήρα τηλέφωνο σιγά να μην με παίρνανε αυτοί!

Επίσης έμαθα πριν λίγο ότι μπορείς να βάλεις τις interlagos με το σπορ πακέτο ενώ αυτός μου είπε ότι με το σπορ πακέτο δεν μπαίνουν οι Interlagos. Τον πήρα τηλέφωνο και μου επιβεβαίωσε ότι μπορούσα να επιλέξω τις Interlagos! και του λέω όταν σε ρώτησα γιατί μου είπες ότι δεν γίνεται! Και ότι με το σπορ πακέτο πάνε οι Donington??? Όχι μου λέει δεν με ρώτησες και κάτι τέτοια new_grrrr.gif την πανακόλα μου !!!! γ........ω!!! Φτου και πάλι φτου!!! Αλλά έχει χάρη που μου έδωσε καλά μαντάτα που θα το πάρω ποιο νωρίς. Φυσικά του είπα αν υπάρχει καμία πιθανότητα να πάρουμε τηλέφωνο και να το τακάρουν και να αλλάξουν τους τροχούς και μου είπε ούτε 1: 100000000000000000000 έχει φύγει είδη από το εργοστάσιο και είναι στην αποθήκη περιμένοντας να έρθει! Ας πάει και το παλιάμπελο του new_grrrr.gif !!!

δε γα(μπιπ)ται τουλαχιστον ερχεται.!! Τι να πουμε εμεις.. που το εχω κλεισει απο 25/11/08 και ακομα μου λεει μαλ..ες αλλα ημερομηνια δεν δινει.Δεν ξερω τι να κανω. ειχαμε συμφωνισει 4 με 5 μηνες.Εχεις καμια συμβουλη να δωσεις

Link to comment
Share on other sites

sos!Μεχρι πόσο καιρο απο την παραγγελια μπορω να προσθέσω extra;

Αυτο δεν ειναι σιγουρο ποτε.Περνεις τηλ στην αντιπροσωπεια και οτι σου πουν.Παντως αν εχεις παρει ημερομηνια παραγωγης μαλλον θα πρεπει να ακυρωσεις και να ξανακανεις την παραγγελεια γι'αυτο βιασου.Παντως εγω ειχα κλεισει απο τον Νοεμβριο και τον φεβρουαριο εβαλα το sport πακετο χωρις κανενα απολυτως προβλημα πραγμα που με κανει να υποψιαζομαι οτι πεζει και το extra που θελεις να βαλεις

Link to comment
Share on other sites

Τελικα και εγω (παραγγειλα 28/1 και δεν εχω παρει εβδομαδα παραγωγης) πηρα εχτες και μετα απο λιγο τσαμπουκα εβαλα στο σπορ πακετο και τις interlagos χωρις(ελπιζω) να αλλαξει ημερομηνια που θα το παρω.

Link to comment
Share on other sites

δε γα(μπιπ)ται τουλαχιστον ερχεται.!! Τι να πουμε εμεις.. που το εχω κλεισει απο 25/11/08 και ακομα μου λεει μαλ..ες αλλα ημερομηνια δεν δινει.Δεν ξερω τι να κανω. ειχαμε συμφωνισει 4 με 5 μηνες.Εχεις καμια συμβουλη να δωσεις

Πάρε τηλέφωνο και ρώτα τους! Αν σου πούνε δεν έχει μπει ημερομηνία παραγωγής πες τους άλλοι έχουν δώσει παραγγελία τον Ιανουάριο και έχουν πάρει με δουλεύεται Θέλω πίσω τα λεφτά μου και πάω αλλού! Έχεις βάλει ηλιοροφή? και τί άλλο?

sos!Μεχρι πόσο καιρο απο την παραγγελια μπορω να προσθέσω extra;

Μέχρι πριν πάρεις ημερομηνία παραγωγής!

Link to comment
Share on other sites

Πάρε τηλέφωνο και ρώτα τους! Αν σου πούνε δεν έχει μπει ημερομηνία παραγωγής πες τους άλλοι έχουν δώσει παραγγελία τον Ιανουάριο και έχουν πάρει με δουλεύεται Θέλω πίσω τα λεφτά μου και πάω αλλού! Έχεις βάλει ηλιοροφή? και τί άλλο?

Μέχρι πριν πάρεις ημερομηνία παραγωγής!

δεν εχω βαλει ηλιοροφη. η παραγγελεια μου ειναι ωσ εξης:DSG PLB Cruise control RCD 510 sport pack dcc

Link to comment
Share on other sites

δεν εχω βαλει ηλιοροφη. η παραγγελεια μου ειναι ωσ εξης:DSG PLB Cruise control RCD 510 sport pack dcc

Δεν είναι δυνατόν να μην σου έχει δώσει ακόμα εβδομάδα παραγωγής, πάρτους τηλέφωνο και............ rocket.gif έπρεπε τώρα να το περίμενες! για να μην πω να το παραλάμβανες! ;)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Σήμερα έχω καλά νέα, επικοινώνησα με τον αντιπρόσωπο και μου είπε ότι εχτές βγήκε το εργαλείο από την παραγωγή και λογικά θα είναι εδώ μετά από ένα μήνα και θα το παραλάβω αντί για τις αρχές με μέσα Μαΐου γύρω στις 20 με τέλη Απριλίου!!! Η πρώτη ημερομηνία παργωγής που μου είχε δώσει ήταν 1 εβδομάδα του Απριλίου!!! :lol:

Ωραίος!!!!!!!!!να σε ρωτήσω κατι...απο που το παρειγγειλες,γιατι βλέπω εχουμε την ιδια βδομάδα που το κλείσαμε το εργαλείο..(εγώ 17/12/08).......κ δν εχω νέα ακομη παρα μια προσωρινή βδομαδα παραγωγής 13η.... :D

Edited by danny
Link to comment
Share on other sites

Ωραίος!!!!!!!!!να σε ρωτήσω κατι...απο που το παρειγγειλες,γιατι βλέπω εχουμε την ιδια βδομάδα που το κλείσαμε το εργαλείο..(εγώ 17/12/08).......κ δν εχω νέα ακομη παρα μια προσωρινή βδομαδα παραγωγής 13η.... :)

Όπως έχω γράψει και κάπου ποιο πάνω, από την Autonet στο Κορωπί και έχω κάνει νταλαβέρι με τον Κ. Γιαννόπουλο! Περιττό να σου πω ότι έχω μείνει καθόλα ευχαριστημένος. Εκτός του ότι ίσως να μην το κατάλαβε όταν το συζητήσαμε για το σπορ πακέτο και τις ζάντες interlagos.

Link to comment
Share on other sites

Αχ Autonet επρεπε να ειχα παει και εγω και ειναι και 2 βητα απ το γραφειο μου.Εκει ειχα κανει το τεστ drive αρχικα με τον Γιαννοπουλο.Και ειναι και γνωστοι οι ανθρωποι.Κριμα να δω με εμενα τι θα γινει και ποτε θα παρω εβδομαδα παραγωγης.

Link to comment
Share on other sites

εγω με παραγγελια 20/2 (πριν απο 3 βδομαδες) πηρα χθες πιθανη εβδομαδα παραγωγης 21η δηλαδη απο 18-5.Και εχω βαλει sport pack και interlagos που θεωρητικα το καθηστερουν

Link to comment
Share on other sites

εγω με παραγγελια 20/2 (πριν απο 3 βδομαδες) πηρα χθες πιθανη εβδομαδα παραγωγης 21η δηλαδη απο 18-5.Και εχω βαλει sport pack και interlagos που θεωρητικα το καθηστερουν

Απο ποιον dealer το παραγγειλες???

Link to comment
Share on other sites

εκλεισε κ για μενα παιδια !!!!

απο προσωρινη βδομαδα παραγωγης 13η σε τελική 11η !!!!!πηρα σημερα τηλ κ εμαθα τα ευχαριστα !!!

σε 2μιση βδομαδες παταει Ελλαδα !!! :blush:

Link to comment
Share on other sites

εκλεισε κ για μενα παιδια !!!!

απο προσωρινη βδομαδα παραγωγης 13η σε τελική 11η !!!!!πηρα σημερα τηλ κ εμαθα τα ευχαριστα !!!

σε 2μιση βδομαδες παταει Ελλαδα !!! :blush:

Με το καλο να το παραλαβεις και να το χαρεις.Ποτε ειχες παραγγειλει?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια για να βοηθατε και εμας που περιμενουμε το αυτοκινητα μας οσοι πηρατε εβδομαδα παραγωγης καλο ειναι να λετε και ποτε τα παραγγειλατε...

Με το καλο να τα παραλαβετε...!!!...

Link to comment
Share on other sites

Πήρα σήμερα τηλέφωνο στον Παζαρόπουλο στην Ν.Ιωνία, απο όπου και παρήγγειλα το αμάξι μου στις 19/2, και μου είπαν ότι βλέπουν πιθανη εβδομάδα παραγωγής 18η μέχρι και 21η, αλλά δεν έχει κλειδώσει ακόμα κάτι..οπότε εις αναμονή...

Α!H παραγγελία μου περιλαμβάνει και μένα Interlagos Sport Pack :lol:

Link to comment
Share on other sites

Πήρα σήμερα τηλέφωνο στον Παζαρόπουλο στην Ν.Ιωνία, απο όπου και παρήγγειλα το αμάξι μου στις 19/2, και μου είπαν ότι βλέπουν πιθανη εβδομάδα παραγωγής 18η μέχρι και 21η, αλλά δεν έχει κλειδώσει ακόμα κάτι..οπότε εις αναμονή...

Α!H παραγγελία μου περιλαμβάνει και μένα Interlagos Sport Pack :lol:

Καλοταξιδο και με το καλο να το παραλαβεις...Τελικα μονο εγω δεν εχω παρει ημερομηνια και το εχω παραγγειλει 28/1.Τι να πω??? machinegun.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλοταξιδο και με το καλο να το παραλαβεις...Τελικα μονο εγω δεν εχω παρει ημερομηνια και το εχω παραγγειλει 28/1.Τι να πω??? machinegun.gif

Μήπως δεν έχει βάλει ο αντιπρόσωπος το χρώμα του υφάσματος στο σπορ πακέτο??? Αυτό συνέβη σε εμένα και μετά από 2 μήνες με πήρε τηλ ο αντιπρόσωπος και μολις το έβαλε σε 10 λεπτά είχε κλειδώσει η ημερομηνία.

Link to comment
Share on other sites

Πήρα σήμερα τηλέφωνο στον Παζαρόπουλο στην Ν.Ιωνία, απο όπου και παρήγγειλα το αμάξι μου στις 19/2, και μου είπαν ότι βλέπουν πιθανη εβδομάδα παραγωγής 18η μέχρι και 21η, αλλά δεν έχει κλειδώσει ακόμα κάτι..οπότε εις αναμονή...

Α!H παραγγελία μου περιλαμβάνει και μένα Interlagos Sport Pack :lol:

Μαζι το παραγγειλαμε...Εγω απο Φιλοσιδη στο Βύρωνα

Link to comment
Share on other sites

Γενικά φίλε danichro ταιριάξανε τα χούγια μαςtongue.gif

και ημερομηνια παραγγελίας, χρώμα,ζάντα..χαχαχα

αντε να το παρουμε κι ολας!η αναμονη ειναι βασανιστικη.. tongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.