Jump to content
DIMIK

Χρόνοι αναμονής-παράδοσης

Recommended Posts

Αντε με το καλό ρε παίδες να δεχτείτε τα θηρία...εγω το παρηγγειλα 19/2 και ακόμα τίποτα :rolleyes:

Αντε να δούμε..μου είχαν πει πιθανή βδομάδα παραγωγής 21η αλλά τίποτα σίγουρο!Σήμερα θα πάω απο εκεί να ρωτήσω τι και πως...δεν μπορώ άλλο λέμεεεεεεεεεεεεεεεε tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά με το καλό να τα παραλάβουμε όλοι!!! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

:lol: ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ!ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ Κ ΕΓΩ ΠΗΡΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ!!ΠΡΩΤΗ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΣΤΙΣ 22/10/08 ΧΩΡΙΣ ΤΟ ΣΠΟΡ ΠΑΚΕΤΟ ΚΑΙ 2η ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ (ΜΕ ΣΠΟΡ ΠΑΚΕΤΟ) ΣΤΙΣ 8/1/09 ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 16η!!!

ΛΕΥΚΟ 1.4 160 DSG7:

-ΗΛΙΟΡΟΦΗ

-DCC

-SPORT PACK

-CRUISE CONTROL

-ΠΑΚΕΤΟ ΚΑΘΡΕΠΤΩΝ PLB

-ΠΙΕΣΗ ΕΛΑΣΤΙΚΩΝ

ΛΟΓΙΚΑ ΣΕ 2 ΜΗΝΕΣ ΘΑ ΤΟ 'ΧΩ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ!!!!ΑΝΤΕ ΓΙΑΤΙ 5 ΜΗΝΕΣ ΗΔΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΟΙ!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ Κ ΚΑΛΟΤΑΞΙΔΑ!!!!!!! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

καλισπερα..

Μετα απο πληροφοριες του αντιπροσωπου ημερομινια αφιξης καραβιου με παραγγελιες 11ης εβδομαδας παραγωγης, Δευτερα 30/03/2009.....

Link to comment
Share on other sites

καλισπερα..

Μετα απο πληροφοριες του αντιπροσωπου ημερομινια αφιξης καραβιου με παραγγελιες 11ης εβδομαδας παραγωγης, Δευτερα 30/03/2009.....

Από που το παράγγειλες? και από ποιο λιμάνι φορτώθηκε μήπως ξέρεις??? Μπας και είναι και το δικό μου μέσα! ;)

Link to comment
Share on other sites

Apo ton poulopazaro :( ...τωρα για λιμανι εμενα μου ειχαν πει απο το κοπερ της σλοβενιας...αλλοι λενε απο ισπανια.

Βασικα περιμενω περισσοτερες πληροφοριες κ απο τελωνιο οπου εχω δυνατοτητα ενημερωσης....ειδωμεν

Υπομονη πλησιαζει η μερα...

(αρχερυ λογικα 8α υπαρχουν κ αμαξια απο αλλες εβδομαδες παραγωγης)

Edited by AmeN
Link to comment
Share on other sites

καλισπερα..

Μετα απο πληροφοριες του αντιπροσωπου ημερομινια αφιξης καραβιου με παραγγελιες 11ης εβδομαδας παραγωγης, Δευτερα 30/03/2009.....

Μπραβο ρε AmeN !!! Αυτα ειναι καλα νεα :lol:

11η βδομαδα ειχα και εγω !! 30 φτανει και μια βδομαδα να γινει ο εκτελωνισμος...

Δηλαδη, το πολυ μεχρι τις 10 του μηνα θα ειναι εδω !! ΟΕΟ !!

Οταν μαθεις και το ποτε θα γινει ο εκτελωνισμος, σφυρα μας !! B)

Χρηστο (archery) και το δικο σου μεσα σε αυτα ειναι, οποτε no worries !! ;)

Link to comment
Share on other sites

Φρεσκα νεα....Το καραβι OCEANIS της ετερειας NEPTUNE αναμενεται απο το λιμανι της σλοβενιας κοπερ,στο λιμανι του πειραια την δευτερα η το αργοτερο την τριτη....

worthy.gif

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη αν το παραγγειλω τωρα (το σκεφτομαι παρα πολυ σοβαρα,μπηκα μεσα χθες και επαθα........) ποτε θα το παρω?

Link to comment
Share on other sites

Φρεσκα νεα....Το καραβι OCEANIS της ετερειας NEPTUNE αναμενεται απο το λιμανι της σλοβενιας κοπερ,στο λιμανι του πειραια την δευτερα η το αργοτερο την τριτη....

worthy.gif

Επειδή έιμαστε και μερακλίδες..... http://syros-observer.aegean.gr/ais/shipde...?MMSI=215912000

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έιμαστε και μερακλίδες..... http://syros-observer.aegean.gr/ais/shipde...?MMSI=215912000

ΛΕΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΜΕΣΑ?ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ 12Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗ.

Link to comment
Share on other sites

ΛΕΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΜΕΣΑ?ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ 12Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗ.

Παιδιά το καράβι είναι αυτό http://syros-observer.aegean.gr/ais/defaul...%206:47:14%20PM και είχε ποιάσει Αλγέρι!!! love.gifworthy.gif

Υ.Γ. Το συγκεκριμένο μεταφέρει την παρτίδα με τα νούμερα VIN που λήγουν σε, από 27749 μέχρι 30844 new_sugkrotima.gif

Υ.Γ.2.Διόρθωση! :D

Edited by archery
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το καράβι είναι αυτό http://syros-observer.aegean.gr/ais/defaul...%206:47:14%20PM και είχε ποιάσει Αλγέρι!!! love.gifworthy.gif

Υ.Γ. Το συγκεκριμένο μεταφέρει την παρτίδα με τα νούμερα VIN που λήγουν σε, από 27749 μέχρι 30844 new_sugkrotima.gif

Εμένα όποιο βαπόρι μου πατε σας βρήκα. Πάντως τα καράβια προβλήματα στην κεραία τους δεν έχουν.. Οι Alfa δεν βγάζει πλοία απ όσο ξέρω.. tongue.gif

ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΟΥ ΣΠΑΡΤΑΡΑΕΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ!

Edited by N_Emo
Link to comment
Share on other sites

Εμένα όποιο βαπόρι μου πατε σας βρήκα. Πάντως τα καράβια προβλήματα στην κεραία τους δεν έχουν.. Οι Alfa δεν βγάζει πλοία απ όσο ξέρω.. tongue.gif

ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΤΟ ΜΩΡΟ ΠΟΥ ΣΠΑΡΤΑΡΑΕΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΜΟΥ!

Αυτό που έγραψα! Το έγραψα γιατί μου το είπε έγκυρη πηγή!!!! Αλλιώς δεν θα το έγραφα καθόλου! Μακάρι να είναι στα χέρια σου και την Δευτέρα. :rolleyes: Αν θα πας στο λινκ που παράθεσα θα δεις ότι το συγκεκριμένο καράβι βρίσκεται εκεί από τις 26/03 6+47 μμ. Ενώ αυτό σήμερα είχε πιάσει Αλγέρι, στις 6:00 πμ! ;)

Edited by archery
Link to comment
Share on other sites

Τέρμα για μενα οι Χρόνοι αναμονής-παράδοσης

Το πηρααααααααα.................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

¶ντε καλορίζικο με πολλά και ασφαλή χιλιόμετρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D Αν και έχασες την έκπτωση χαλάλι!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.