Jump to content
DIMIK

Χρόνοι αναμονής-παράδοσης

Recommended Posts

καλοριζικο κ καλοταξιδο κ προπαντων απροβληματιστο!!

Link to comment
Share on other sites

Ωπωπω χαρες !!! Αντε με το καλο παιδες να τα παραλαβετε και εσεις τα δικα σας.

Σιγα σιγα βλεπω μαζευομαστε πολλοι, και ποσοι ακομη ειναι στα σκαρια και δεν

εχουν γραφει να μοιραστουν το πονο μας/τους... χαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ....ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΜΕ 11Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΠΑΡΑΛΑΒΕΙ???ΤΙ ΣΑΣ ΛΕΝΕ ΣΤΙΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΕΣ...ΕΛΕΟΣ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ...ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΜΕΤΑ ΤΟ ΠΑΣΧΑ ;)

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια σημερα ειδα οτι υπαρχουν ετοιμοπαραδωτα μπλε σκουρο και κατι αλλα ενα πρασινο κτλ κτλ ...... Αν βρω στο χρωμα που μου αρεσει υπαρχει προβλημα να παρω απο τα ετοιμοπαραδωτα ?? Βλεπω ολοι παραγκελνουν .... βασικα δεν θελω extra .... να βουτηξω αφοβα ?

Μεχρι και 2λιτρο βρηκα ανθρακι χρωμα ετοιμοπαραδωτο

Link to comment
Share on other sites

¶κουσα ότι υπάρχει κάπου στο ιντερνετ σελίδα όπου δίνεις τον αριθμό πλαισίου του αυτοκινήτου που παράγγειλες και βλέπεις σε ποιό στάδιο βρίσκεται η παραγγελία σου. Γνωρίζει κανένας λεπτομέριες?

Link to comment
Share on other sites

¶κουσα ότι υπάρχει κάπου στο ιντερνετ σελίδα όπου δίνεις τον αριθμό πλαισίου του αυτοκινήτου που παράγγειλες και βλέπεις σε ποιό στάδιο βρίσκεται η παραγγελία σου. Γνωρίζει κανένας λεπτομέριες?

Αυτο μπορουν να το κανουν οι επισημοι αντιπροσωποι μονο με καποιους κωδικους που εχουν.

Και ακομη να βρεις αυτο το site δεν ξερεις τον αριθμο πλαισιου του αυτοκινητου σου μεχρι να ερθει , οποτε τζαμπα κοπος.

Link to comment
Share on other sites

Τον αριθμο πλαισιου δεν τον ξερει κανεις πριν κατασκευαστει το αμαξι!

Μολις κατασκευαστει θα υπαρχει, αλλα τι να το κανεις τοτε.. μολις ειναι ετοιμο θα υπολογησεις περιπου 4 εβδομαδες μεχρι να ειναι στον αντιπροσωπο σου..

Ο πολιτης μπορει μεσον του νουμερο παραγγελιας να δει ποτε θα ειναι η βδομαδα κατασκευης του, και οταν ειναι στανταρ θα λεει ακριβως μερα. π.χ. το δικο μου εχει μερα κατασκευης την τρητη 21.04. σημερα ρωτησα και μου ειπε πως ειναι ηδη στιν παραγωγη!

Link to comment
Share on other sites

Τον αριθμο πλαισιου δεν τον ξερει κανεις πριν κατασκευαστει το αμαξι!

Μολις κατασκευαστει θα υπαρχει, αλλα τι να το κανεις τοτε.. μολις ειναι ετοιμο θα υπολογησεις περιπου 4 εβδομαδες μεχρι να ειναι στον αντιπροσωπο σου..

Ο πολιτης μπορει μεσον του νουμερο παραγγελιας να δει ποτε θα ειναι η βδομαδα κατασκευης του, και οταν ειναι στανταρ θα λεει ακριβως μερα. π.χ. το δικο μου εχει μερα κατασκευης την τρητη 21.04. σημερα ρωτησα και μου ειπε πως ειναι ηδη στιν παραγωγη!

Να υπολογίσω 4 εβδομάδες από την ημερομηνία παραγωγής και για Θεσσαλονίκη?

Link to comment
Share on other sites

Να υπολογίσω 4 εβδομάδες από την ημερομηνία παραγωγής και για Θεσσαλονίκη?

Ακριβως! Τωρα μια δυο μερες παραπανω δεν χαλασε ο κοσμος.. και γω απο καβαλα ειμαι...

Link to comment
Share on other sites

Ακριβως! Τωρα μια δυο μερες παραπανω δεν χαλασε ο κοσμος.. και γω απο καβαλα ειμαι...

Σε ευχαριστώ για την άμεση απαντησή σου. Καλή Ανάσταση σε όλους :D

Link to comment
Share on other sites

Ποιος ξερει ποιο πλοιο μεταφερει τωρα τα αμαξια μας? δεν ειναι πλεον αυτο της προιγουμενης σελιδας..

Link to comment
Share on other sites

καλημερες και απο εμένα!το παραγγειλα πριν 10 μερες 15/04/2009 απο Gratsia και χθες μιλήσα και μ ειπε για 22 με 23 εβδομαδα παραγωγής...το καλο ειναι οτι τελή Ιουλιου με αρχες Αυγουστου θα το εχω...δλδ max 4μήνο (θα γλυτωσω και 1000Ε απο το τέλος :D )!!το αμαξί εχει μέσα

160ps

DSG7

rising blue

sport pack

αισθητηρες παρκαρισματος- πίεσης ελαστικών

RC 510

κοστος 24700Ε....... B)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το παράγγειλα μία μέρα πρίν από εσένα 14/04/2009 επίσης απο Gratsia!!

160ps

Candy white

Πακέτο φωτισμού PLA

RC 510

Media-In

Συναγερμός εργοστασίου

Δερμάτινα καθήσματα

κοστος 24280Ε :D

Edited by click
Link to comment
Share on other sites

χαζή ερώτηση έρχεται.....και πως ξέρεις πιο καραβι είναι????

δες απο που ξεκινησε.. απο Πειραια και παει Setubal, τι αραγε να κανει το πλοιο εκει?? λιγο πιο πανω ειναι το

Palerma στο οποιο ειναι το εργοστασιο!!

Link to comment
Share on other sites

Να το πλοιο που παει να παρει τα αμαξακια μαςtongue.gif

http://syros-observer.aegean.gr/ais/shipde...amp;header=true

Λέτε να είναι και το δικό μου μέσα. Εβδομάδα παραγωγής 17?

Δεν έχει μπει μέσα στο σύστημα ο αριθμός πλαισίου. Γιατί? να ανυσηχώ?

Edited by Σπύρος
Link to comment
Share on other sites

Λέτε να είναι και το δικό μου μέσα. Εβδομάδα παραγωγής 17?

Δεν έχει μπει μέσα στο σύστημα ο αριθμός πλαισίου. Γιατί? να ανυσηχώ?

Αν οντως εχεις 17η βδομαδα θα ειναι σιγουρα μεσα, και το δικο μου τελειωσε την 2η μερα της 17ης. Πηρε κανονικα πλαισιο, την ημερα που τελειωσε.

Αν το δικο σου δεν αναφερει πλαισιο στο σηστημα το πιο πιθανω να μην ειναι ετοιμο ακομα..

Link to comment
Share on other sites

Αν οντως εχεις 17η βδομαδα θα ειναι σιγουρα μεσα, και το δικο μου τελειωσε την 2η μερα της 17ης. Πηρε κανονικα πλαισιο, την ημερα που τελειωσε.

Αν το δικο σου δεν αναφερει πλαισιο στο σηστημα το πιο πιθανω να μην ειναι ετοιμο ακομα..

Αποκλείεται να μην το έχουν περάσει στο σύστημα?

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια,μολις σημερα παραγγειλα το σιροκο.

160 ιππους

sumatra

rcd 510 (δωρο)

ελεγχος πιεσης ελαστικων

συαγερμος plus

αισθητηρες παρκαρισματος (αντιπροσωπειας)

συνολο 23670

Edited by Panozd
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.