Jump to content
kouliss

Πανελλήνια Συνάντηση στα Ιωάννινα

Recommended Posts

5yvwclub.gif

Αγαπητά μέλη,

η Ελληνική Αγωνιστική - Αυτοκινητιστική Λέσχη Φίλων και Κατόχων VW οχημάτων σας προσκαλεί στη Πανελλήνια Συνάντηση που θα πραγματοποιηθεί στις 21-22 Φεβρουαρίου στα Ιωάννινα.

Σε αυτή την εκδρομή το Hellenic VWClub θα γιορτάσει τα 5 χρόνια ύπαρξης και θα γίνει κοπή της πίτας του νέου έτους! Το πρόγραμμα περιλαμβάνει κλήρωση με πολλά και πλούσια δώρα, ενώ θα υπάρξουν ειδικά δώρα μόνο για τα εγγεγραμμένα μέλη!!!

Το ξενοδοχείο που επιλέχθηκε είναι το Epirus Palace, μια καταπληκτική ξενοδοχειακή μονάδα 5 αστέρων στην οποία θα διανυκτερεύσουμε το βράδυ του Σαββάτου 21 Φεβρουαρίου.

Κόστος συμμετοχής* ανά άτομο (με πρωϊνό)

-για τα εγγεγραμμένα μέλη στη λέσχη

~Μονόκλινο 65 Ευρώ

~Δίκλινο 40 Ευρώ

~Τρίκλινο 40 Ευρώ

_______________________________________

-για τα μέλη του φόρουμ

~Μονόκλινο 75 Ευρώ

~Δίκλινο 45 Ευρώ

~Τρίκλινο 45 Ευρώ

*Το κόστος συμμετοχής περιλαμβάνει τα έξοδα διανυκτέρευσης της 21/02/09, στάθμευσης, πρωϊνού, αίθουσας εκδηλώσεων, ειδικού αναμνηστικού, εορταστικής πίτας, υλικά στολισμού, αναμνηστικής πλακέτας.

Να σημειωθεί ότι όσα μέλη επιθυμούν μπορούν να εκμεταλευτούν τις ειδικές τιμές που αναγράφονται ώστε να διανυκτερεύσουν περισσότερες ημέρες (πριν ή μετά).

Όσοι επιθυμείτε να συμμετάσχετε στο μοναδικό διήμερο δηλώστε την συμμετοχή σας καταβάλλοντας τα χρήματα (μια και θα πρέπει να προκαταβληθούν στο ξενοδοχείο) στους υπευθύνους που για κάθε περιοχή είναι ως εξής:

-Αθήνα και λοιπή Ελλάδα: kouliss

-Θεσσαλονίκη και Λάρισα: White V GTI

-Ιωάννινα: PAGOURISTAS

-Λαμία: GraveDigger

popeye.gifΛΗΞΗ ΠΡΟΘΕΣΜΙΑΣ ΣΥΜΜΕΤΟΧΩΝ : Παρασκευή 23 Ιανουαρίου

*Επειδή το διήμερο 21-22/2 είναι ο εορτασμός της απελευθέρωσης των Ιωαννίνων η διαθεσιμότητα είναι περιορισμένη καθώς υπάρχει συγκεκριμένος αριθμός δεσμευμένων δωματίων. Αν μετά την εξάντληση των δεσμευμένων δωματίων ή την ημερομηνία προθεσμίας δήλωσης συμμετοχών, επιθυμεί κάποιο μέλος να λάβει μέρος τότε θα πρέπει να προηγηθεί έλεγχος διαθεσιμότητας.

Όσοι θέλετε να καταθέσετε το ποσό σε τραπεζικό λογαριασμό θα πρέπει να επικοινωνήσετε μέσω Π.Μ. με τον kouliss. Επίσης υπάρχει η δυνατότητα καταβολής μέσω Paypal.

Ακόμα να υπενθυμίσουμε ότι μπορείτε να δίνετε τα χρήματα στις συναντήσεις μέχρι την λήξη της προθεσμίας.

*** Περιληπτικό πρόγραμμα εκδρομής ***

-Σαββάτο:

  • αναχώρηση με προορισμό τα Ιωάννινα απο διάφορες πόλεις ανά την Ελλάδα
  • ελέυθερο πρόγραμμα το απόγευμα
  • 22:45 συγκέντρωση για βραδυνή έξοδο στα Ιωάννινα με πολύ υποβρύχιο και μπουζούκι στο ΡΟΔΟΝ Live
    (τιμή φιάλης 100-120Ε, τιμή λουλουδιών 3Ε/πανέρι)

-Κυριακή:

  • 10:45 - 11:30 κατ' ιδίαν συζήτηση των μελών του Δ.Σ. με τα μέλη που επιθυμούν να επικοινωνήσουν μαζί τους
  • 11:30 - 13:45 εορταστική εκδήλωση (αναμνηστικά / κοπή πίτας / κλήρωση δώρων / αναμνηστικές φωτογραφίες)
  • 14:00 - 15:30 μεσημεριανό γεύμα στη ταβέρνα ΑΛΕΚΟΣ (υπάρχει μενού με κόστος περίπου 20Ε/άτομο λόγω μεγάλου αριθμού συμμετοχών)
  • 15:45 αναχώρηση για επιστροφή στις πόλεις αφετηρίας

Παρακαλείστε να έχετε πραγματοποιήσει check out από το δωμάτιο σας μέχρι της 11:30 ώστε να μην χάσετε την 2ώρη εορταστική εκδήλωση.

*** Αναλυτικό πρόγραμμα της εκδρομής ***

Στο επισυναπτόμενο αρχείο μπορείτε να βρείτε το αναλυτικό πρόγραμμα της εκδρομής. Επίσης περιλαμβάνονται μερικοί βασικοί κανόνες, στοιχεία επικοινωνίας, οι διαδρομές που θα ακολουθήσουν τα μέλη για την άφιξη τους στα Ιωάννινα. Αν βρίσκεσται σε κάποια κοντινή πόλη επικοινωνήστε με τα κατάλληλα άτομα για να έλθετε όλοι μαζί.

Excursion_instructions_1_0_5_Ioannina.pdf

Η έκδοση οδηγού εκδρομής είναι 1.0.0/6-2-2009 και θα τροποποιηθεί αν αλλάξουν οι οδηγίες. Ελέγχεται ότι έχετε διαβάσει τη νεότερη έκδοση.

* για την προβολή του χρειάζεστε το Adobe Acrobat (www.adobe.com)

mf_tshirt.gifΕπετειακή μπλούζα

Ειδικά για τα 5 έτη δημιουργήθηκε επετειακή μπλούζα t-shirt με το λογότυπο της λέσχης, τα στοιχεία πανελλήνιας εκδρομής και ο αριθμός ετών. Μπορείτε να την αποκτήσετε κατόπιν επικοινωνίας με τον υπεύθυνο της περιοχής σας είτε με τον doumasj. Η παραλαβή θα γίνει στα Ιωάννινα. Παραγγελίες θα γίνονται δεκτές μέχρι Παρασκευή 13 Φεβρουαρίου στην σελίδα του προωθητικού υλικού και μόνο με την καταβολή του τιμήματος.

Μπροστινή όψη

post-2-1234130424_thumb.jpg

Πίσω όψη

post-2-1234130430_thumb.jpg

Πλάγια όψη

post-2-1234130436_thumb.jpg

Όσοι καταβάλλουν τα χρήματα θα αναγράφονται εδώ σε αυτή τη δημοσίευση με μορφή λίστας όπως ακριβώς γίνεται και στις συναντήσεις.

Παράδειγμα: nick, +1, 2κλινο 1 κρεβάτι, αρ. διανυκτερεύσεων

Tα άτομα που θα διανυκτερεύσουν στο ξενοδοχείο ήσυχα knife.gif, ήρεμα ;) και θα λάβουν μέρος στο Νυχτερινό Συμβούλιο είναι:

-----------------------------------------------------------------------------------------

kouliss +1, 2κλινο 2 κρεβάτια, 3 διανυκτερεύσεις

doumasj +1, 2κλινο 1 κρεβάτι, 2 διανυκτερεύσεις

varonos +1, 2κλινο 1 κρεβάτι, 2 διανυκτερεύσεις

bil +1, 2κλινο 1 κρεβάτι, 1 διανυκτέρευση

mariana (bil) +1, 2κλινο 1 κρεβάτι, 1 διανυκτέρευση

svouras + Σπύρος, 2κλινο 2 κρεβάτια, 2 διανυκτερεύσεις

dempegiotis (Σπύρος) +1, 2κλινο 1 κρεβάτι, 2 διανυκτερεύσεις

activious +1, 2κλινο 1 κρεβάτι, 2 διανυκτερεύσεις

STAVROS#MK4 + doctordim, 2κλινο 2 κρεβάτια, 1 διανυκτέρευση

nikkosnet +maggie, 2κλινο 1 κρεβάτι, 2 διανυκτερεύσεις

polo1.6t+1, 2κλινο 1 κρεβάτι, 2 διανυκτερεύσεις

subarogolfakias+1, 2κλινο 1 κρεβάτι, 2 διανυκτερεύσεις

lupakos, 2κλινο 1 κρεβάτι, 2 διανυκτερεύσεις

Giorgos79+1, 2κλινο 1 κρεβάτι, 1 διανυκτέρευση

PanosVR6+Μπάμπης, 2κλινο, 2 κρεβάτια, 2 διανυκτερεύσεις

Καλαρρύτης+1, 2κλινο 1 κρεβάτι, 2 διανυκτερεύσεις

jamal+1, 2κλινο 1 κρεβάτι, 2 διανυκτερεύσεις

golf2amaliada, 2κλινο 1 κρεβάτι, 1 διανυκτέρευση

ΧΒισβάρδης, 2κλινο 1 κρεβάτι, 1 διανυκτέρευση

ΣΠαπαχριστόπουλος, 2κλινο 1 κρεβάτι, 1 διανυκτέρευση

lilian_tsi, 2κλινο 2 κρεβάτια, 2 διανυκτερεύσεις

skaraviaos + trelaras, 2κλινο, 2 κρεβάτια, 3 διανυκτερεύσεις

latousakis + ioanna(+mpoumpou), 2κλινο 1 κρεβάτι, 2 διανυκτερεύσεις

Petrosemelissia+1, 2κλινο 1 κρεβάτι, 2 διανυκτερεύσεις

Tsilis_Corfu +1, 2κλινο 1 κρεβάτι, 2 διανυκτερεύσεις

Νίνος +1, 2κλινο 1 κρεβάτι, 1 διανυκτέρευση

Φωτεινός+2, 3κλινο 3 κρεβάτια, 1 διανυκτέρευση

Βήχος+1, 2κλινο 1 κρεβάτι, 1 διανυκτέρευση

Κασσιμάτης+1, 2κλινο 1 κρεβάτι, 1 διανυκτέρευση

Μαρμαράς +1, 2κλινο 1 κρεβάτι, 2 διανυκτερεύσεις

goldengolf+1, 2κλινο 1 κρεβάτι, 2 διανυκτερεύσεις

gravedigger + R-ZOO, 2κλινο 2 κρεβάτια, 1 διανυκτέρευση

alexd+1, 2κλινο 1 κρεβάτι, 2 διανυκτερεύσεις

houlio+1, 2κλινο 1 κρεβάτι, 1 διανυκτέρευση

silverpassat+1, 2κλινο 1 κρεβάτι, 1 διανυκτέρευση

tomasgti+1, 2κλινο 1 κρεβάτι, 1 διανυκτέρευση

BASILHS~GTI_V +1, 2κλινο 2 κρεβάτια, 1 διανυκτέρευση

ΝτοντόςΒ+1, 2κλινο 2 κρεβάτια, 1 διανυκτέρευση

ΝτούλοςΠ+1, 2κλινο 2 κρεβάτια, 1 διανυκτέρευση

ΠατρώνηςΓ+1, 2κλινο 2 κρεβάτια, 2 διανυκτερεύσεις

Nick2009+1, 2κλινο 1 κρεβάτι, 2 διανυκτερεύσεις

Anestis.+1, 2κλινο 1 κρεβάτι, 1 διανυκτέρευση

ΚουλοχέρηςΜ+1, 2κλινο 1 κρεβάτι, 2 διανυκτερεύσεις

Sot+1, 2κλινο 1 κρεβάτι, 1 διανυκτέρευση

Για την καλύτερη μας οργάνωση όσοι έρθουν αλλά δεν μείνουν στο ξενοδοχείο να μας δηλώσουν την παρουσία τους ως ακολούθως στα γεγονότα που θα πραγματοποιηθούν και πιο συγκεκριμένα στη βραδυνή έξοδο, στην εκδήλωση της λέσχης το πρωί της Κυριακής και στο μεσημεριανό σε ταβέρνα της περιοχής :

nick +αρ. ατόμων, βραδυνή έξοδο, εκδήλωση λέσχης, μεσημεριανό

Διαφορετικά θα είμαστε υπεράριθμοι και δεν θα ευχαριστηθούμε την εκδρομή μας.

BAD BOY +1, βραδυνή έξοδο, εκδήλωση λέσχης, μεσημεριανό

tolisgti+1, εκδήλωση λέσχης, μεσημεριανό

golfmk5tdi, εκδήλωση λέσχης, μεσημεριανό

giannismk+2, εκδήλωση λέσχης, μεσημεριανό

ΛΑΜΠΡΟΣ GT, εκδήλωση λέσχης, μεσημεριανό

alexismk2+4, εκδήλωση λέσχης, μεσημεριανό

ΧΡΗΣΤΟΣ Gti+1, εκδήλωση λέσχης, μεσημεριανό

kate, εκδήλωση λέσχης, μεσημεριανό

tomasbora+1, εκδήλωση λέσχης, μεσημεριανό

ΘΟΔΩΡΗΣ ΓΟΓΟΛΟΣ, εκδήλωση λέσχης, μεσημεριανό

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΛΕΤΣΗΣ+1, εκδήλωση λέσχης, μεσημεριανό

ΝΙΚΟΣ+1, εκδήλωση λέσχης, μεσημεριανό

SilverPassat + 4, εκδήλωση λέσχης, μεσημεριανό

WhiteVGTi+3, βραδυνή έξοδο

WhiteVGTi+1, εκδήλωση λέσχης, μεσημεριανό

activious +1, βραδυνή έξοδο, εκδήλωση λέσχης, μεσημεριανό

Tsilis_Corfu +1, βραδυνή έξοδο, εκδήλωση λέσχης, μεσημεριανό

alexd+1, βραδυνή έξοδο, εκδήλωση λέσχης, μεσημεριανό

GraveDigger, βραδυνή έξοδο, εκδήλωση λέσχης, μεσημεριανό

Ανεστης+1, εκδήλωση λέσχης, μεσημεριανό

doctordim, βραδυνή έξοδο, εκδήλωση λέσχης, μεσημεριανό

Houlio+1, βραδυνή έξοδο, εκδήλωση λέσχης, μεσημεριανό

lupakos+1, βραδυνή έξοδο, εκδήλωση λέσχης, μεσημεριανό

R-Zoo, βραδυνή έξοδο, εκδήλωση λέσχης, μεσημεριανό

golfakiGTi+2, εκδήλωση λέσχης, μεσημεριανό

peroukasss+2, εκδήλωση λέσχης, μεσημεριανό

STAVROS#MK4, βραδυνή έξοδο, εκδήλωση λέσχης, μεσημεριανό

sot+1, βραδυνή έξοδο, εκδήλωση λέσχης, μεσημεριανό

Μερικές σύντομες οδηγίες για την εκδρομή

Όλοι όσοι συμμετάσχουν στην εκδρομή θα πρέπει να έχουν κάνει τις απαραίτητες ενέργειες για την συντήρηση των οχημάτων τους (λάδια, λάστιχα, υγρά, κλπ).

Πριν φτάσουν τα οχήματα στο σημείο συνάντησης για να αναχωρήσουμε για τα Ιωάννινα θα πρέπει να έχουν βενζίνη ώστε να τηρηθεί το πρόγραμμα που θα δημοσιευτεί με τις προκαθορισμένες στάσεις.

Η αναχώρηση από τα σημεία συνάντησης θα γίνει στην ώρα που θα ανακοινωθεί και δεν θα παρεκκλίνει του προγράμματος.

Προκειμένου να μην προκληθεί πρόβλημα στην διαδρομή ή σε άλλους οδηγούς, τα οχήματα μας θα σχηματίζουν μικρές ομάδες που θα αποτελούν το κομβόι. Στο κομβόι θα υπάρχει ο αρχηγός που θα οφείλει να ελέγχει την ταχύτητα και την πρόοδο της διαδρομής. Ανάμεσα στα οχήματα θα υπάρχουν οδηγοί με PMR που θα ενημερώνουν τον αρχηγό του κομβόι για τυχόν προβλήματα. Οποιοδήποτε όχημα χρειαστεί να σταματήσει καλό θα είναι να ενημερώνει τον αρχηγό του κομβόι ώστε να καθορίζει την ταχύτητα ή να βοηθήσει τους επιβάτες του αν απαιτηθεί.

Οι προσπεράσεις θα γίνονται ταυτόχρονα από όλα τα οχήματα.

Επίσης όλοι όσοι θα έχουν PMR θα πρέπει να τα φέρουν μαζί τους, φορτισμένα και με εφεδρικές μπαταρίες αν απαιτείται. Θα χρησιμοποιούνται οι προκαθορισμένες συχνότητες για την επικοινωνία μας.

Απαγορεύονται αυστηρά όλες οι επιδείξεις οδηγικής ικανότητας ή η οδήγηση μετά απο κατανάλωση αλκοόλ σε μη επιτρεπτά επίπεδα. Σε αντίθετη περίπτωση το όχημα θα αποσύρεται άμεσα από το κομβόι.

Εντός του ξενοδοχείου που μας φιλοξενεί θα πρέπει να τηρούμε τους κανονισμούς του και κυρίως η συμπεριφορά μας να μην ενοχλεί τους υπόλοιπους πελάτες του.

Όλα τα παραπάνω αναλύονται περισσότερο στον οδηγό - πρόγραμμα της εκδρομής που θα δημοσιευτεί τις πρώτες ημέρες του Φεβρουαρίου. Θα πρέπει όλοι να τηρήσουμε αυτούς τους κανόνες ώστε να διασκεδάσουμε, να περάσουμε καταπληκτικά αυτό το διήμερο και να γυρίσουμε ΟΛΟΙ ασφαλείς.

* Το αρχικό θέμα θα ενημερώνεται τακτικά με νέα στοιχεία... για τον λόγο αυτό σας προτείνουμε να το ελέγξετε τουλάχιστον 1 φορά την εβδομάδα.

Με εκτίμηση,

το Δ.Σ. του Hellenic VWClub.

Edited by kouliss
Link to comment
Share on other sites

Μέσα!!!!

kouliss +1, 2κλινο 2 κρεβάτια, 3 διανυκτερεύσεις

Επίσης Doumasj σου στέλνω Π.Μ. για να μου φτιάξεις μια μπλούζα Large.

Link to comment
Share on other sites

Εγινε σεισμος......................................

Χρονη να το δω και να τριβω τα ματια μου.

Σε πριμενω να τα πουμε γιατι εχουμε καιρο να ειδωθουμε.

Link to comment
Share on other sites

doumasj +1

2 διανυκτερεύσεις....

Και φυσικά με πολύ τρέλα και πολύ κέφι 8α γιορτάσουμε όλοι μαζί τα 5α γενέθλια μας....

Εγώ ένα θα σας πω: Θα γίνουν πολλά, με πολλές εκπλήξεις, περισσότερα δώρα και φυσικά κέφι για διασκέδαση μέχρι το πρωί........

ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΕΡΧΟΜΑΣΤΕ.........

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

Ο Χρόνης έρχετε και igognito στα Γιάννενα και δε χρειάζετε ιδιαίτερη μεταχείριση. Τώρα για τα δωμάτια στο εν λόγω ξενοδοχείο μιας και μπορεί εκεί να διανυκτερεύει κανένας Πρόεδρος Δημοκρατίας ή κανένας Πρωθυπουργός λόγω των ημερών μη ξαφνιαστείτε αν σε κάθε δωμάτιο υπάρχει και ένας φύλακας?

χιχιχιχιχι..

Εγώ θα είμαι παρόν λογικά.

Και για να έχετε και μια γεύση για το τι θα δέιτε να ενημερώνεστε από εδώ.

Edited by sw6jin
Link to comment
Share on other sites

Να σημειωθεί ότι όσα μέλη επιθυμούν μπορούν να εκμεταλευτούν τις ειδικές τιμές που αναγράφονται ώστε να διανυκτερεύσουν περισσότερες ημέρες (πριν ή μετά).

Ερώτηση:

Για 2 διανυκτερεύσεις ισχύουν οι ίδιες τιμές *2, ή είναι λίγο φθηνότερη η 2η διανυκτέρευση?

Link to comment
Share on other sites

¶βε!!!! Η ώρα της δήλωσης συμμετοχής έφτασε... απο τη συγκίνηση με δυσκολία γράφω στο πληκτρολόγιο.... Θα έρθω σίγουρα, αλλά για τη μέρα και τα άτομα θα ειδοποιηθείτε εντός της βδομάδας.... (Παούρι ετοίμασε το βαθυσκάφος...)

Link to comment
Share on other sites

οι τιμές είναι για την λέσχη μας και ισχύουν για όποια μέρα θέλει ο καθένας εκείνο το σκ...δλδ μπορεί κάποιος να ρθει και από παρασκευή και σάββατο.....

Link to comment
Share on other sites

μεσα και εγω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup:

τωρα για ποσα ατομα θα ενημερωσω την πεμπτη!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μεσα εγω και η Λιτσα με τον πορτοκαλι δαιμονα σιγουρα τωρα για αλλα ατομα θα ενημερωσω συντομα!Ετοιμαστειτε γιατι εχω αγριες διαθεσεις και θα ειμαι απο Παρασκευη εκει,ελπιζω να εχετε κλαρινα για να παω την ξανθια να την διασκεδασω!!! :huh:

Link to comment
Share on other sites

Σπύρος, ?κλινο 1 κρεβάτι, 1 διανυκτερεύση

Μέσα μπορεί να έρθω με παρέα μεχρί ποτε πρέπει να το οριστικοποιήσω?

Γιάννη (doumasj) σου έστειλα ΠΜ για μια μπλούζα Μ

Edited by Σπύρος
Link to comment
Share on other sites

Mεσα και εγω απο φλωρινα με ενα ακομα ατομο και δικλινο αλλα θα ειδοποιησω σε περιπτωση που ερθουν και αλλοι γιατι θελω να μιλισω.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ "όλος" μέσα!!!! +2, 2κλινο με 1 διπλό κρεβάτι(θα έχω και τον "έρωτα" hearts.gif;)hearts.gifB)hearts.gif:thumbsup: ) και 1 διανυκτέρευση! Στρώμα νερού στο κρεβάτι θα έχουν iconcool5lw.gificoncool5lw.gificoncool5lw.gificoncool5lw.gif ????

Link to comment
Share on other sites

Στρώμα νερού??????? δεν νομίζω αλλά ένα μπουγέλο μπορούμε να στο ρίξουμε όλοι μαζί tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Στρώμα νερού? Αμέ! Και καθρέπτες (με κάμερα κρυμμένη από πίσω B) ) και μηχάνημα με προφυλακτικά απ'έξω (αυτά που παίρνουν κέρματα) tongue.gif

Τέτοιο σέρβις ούτε τα 3 Χ δεν έχουν iconcool5lw.gificoncool5lw.gificoncool5lw.gif

No offence πάντα ε ;)

Link to comment
Share on other sites

Πρόεδρε... αυτά θα είναι στο δικό σου δωμάτιο και με σύνδεση στο Internet για ζωντανή μετάδοση από το www.VWClub.TV!

Link to comment
Share on other sites

Στρώμα νερού? Αμέ! Και καθρέπτες (με κάμερα κρυμμένη από πίσω B) ) και μηχάνημα με προφυλακτικά απ'έξω (αυτά που παίρνουν κέρματα) tongue.gif

Τέτοιο σέρβις ούτε τα 3 Χ δεν έχουν iconcool5lw.gificoncool5lw.gificoncool5lw.gif

No offence πάντα ε ;)

Πρόεδρε... αυτά θα είναι στο δικό σου δωμάτιο και με σύνδεση στο Internet για ζωντανή μετάδοση από το www.VWClub.TV!

Τι να το κανει το στρωμα νερου? tongue.gif Εδω τοοοοοοοοοοοσες καταδυσεις :whistling::whistling: θα πεσουν!!!!!!

Και για να μην ξεχνιομαστε..............εκδρομα χωρις σβουρα γιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιινεται???????????? ( δεν θελω σχολια) Ε οοοοοοοοοοοοοοοοοοχι δα :thumbsup: Μεσα και εγω και σιγουρα 2 διανυκτερευσεις ( Παρασκευη Σαββατο ). Αριθμος κλινων ακομη αγνωστος.

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

Guest N.O.S.-->
Στρώμα νερού? Αμέ! Και καθρέπτες (με κάμερα κρυμμένη από πίσω B) ) και μηχάνημα με προφυλακτικά απ'έξω (αυτά που παίρνουν κέρματα) tongue.gif

Τέτοιο σέρβις ούτε τα 3 Χ δεν έχουν iconcool5lw.gificoncool5lw.gificoncool5lw.gif

No offence πάντα ε ;)

Αχαααα ώστε εκεί πας και ρίχνεις τα μπαζώματα και τις οικοδομές δε ντρέπεσαι βρεϊ τα άμοιρα αβοήθητα ανυπεράσπιστα κοριτσάκια tongue.giftongue.giftongue.gif

αλλά και επί του θέματος ναι ναι ο χρυσαφιούς με των αφέντη του θα είναι εκεί Καλά αν και πάλι ρεζίλι θα γίνουμε ως γνωστών αν και αυτή την φορά έλεγα να κρατήσουμε λιγάκι χαρακτήρα αλλά με τα ρεμάλια που περιστοιχίζομαι δεν το βλέπω άντε και ο god helper !! μέσα για τα δωμάτια θα κάνω update OVER..... :thumbsup:

Edited by N.O.S.-->
Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειαζεται καν να δηλωσω συμμετοχη....διοτι στις φλεβες μου κυλαει παγουρισιο αιμα tongue.gif

Ειμαι ΜΕΣΑ μαζι με γυναικα και παιδι...χωρις δωματειο

,ελπιζω να εχετε κλαρινα για να παω την ξανθια να την διασκεδασω!!! :o

Απο κλαρινα τιποτε αλλο στα Γιαννενα Κωστακη!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest N.O.S.-->
Δεν χρειαζεται καν να δηλωσω συμμετοχη....διοτι στις φλεβες μου κυλαει παγουρισιο αιμα tongue.gif

Ειμαι ΜΕΣΑ μαζι με γυναικα και παιδι.[/b]..χωρις δωματειο

Σιγά μην στραβώσεις καμία βέρα από το γάμο εσύ και σου φύγει καμία πάνα :o:lol::lol:-_-tongue.giftongue.giftongue.gif

Edited by N.O.S.-->
Link to comment
Share on other sites

λοιπον..... -_-

activious μεσα. B)

ενα δυκλινο(με 1διπλο κρεβατι αν γινεται -_- ).για 2 διανυκτερευσεις.20/02 και 21/02 βραδυ.(παρασκευη και σαββατο βραδυ)

αντε να δω και το φιλο μου τον Δημητρη(pagourista) που χαθηκαμε τον τελευταιο καιρο.

¶βε!!!! Η ώρα της δήλωσης συμμετοχής έφτασε... απο τη συγκίνηση με δυσκολία γράφω στο πληκτρολόγιο.... Θα έρθω σίγουρα, αλλά για τη μέρα και τα άτομα θα ειδοποιηθείτε εντός της βδομάδας.... (Παούρι ετοίμασε το βαθυσκάφος...)

αντε να τα πουμε απο κοντα.... ;)

μεσα και εγω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup:

τωρα για ποσα ατομα θα ενημερωσω την πεμπτη!!!!!!!!!!!!!!

αντε να τα πουμε απο κοντα.... ;)

Μέσα κι εγώ 1 2κλινο,2 διανυκτερεύσεις Παρασκευή 20/2 και Σάββατο 21/2

ζηλεψα.....οποτε θα με εχεις και εμενα εκει. :lol: :lol: :lol:

Mεσα και εγω απο φλωρινα με ενα ακομα ατομο και δικλινο αλλα θα ειδοποιησω σε περιπτωση που ερθουν και αλλοι γιατι θελω να μιλισω.

ωραιο αυτο.για να μου πεις και την γνωμη σου για αυτο που λεγαμε........ ;) ;) ;)

Κι εγώ "όλος" μέσα!!!! +2, 2κλινο με 1 διπλό κρεβάτι(θα έχω και τον "έρωτα" hearts.gif:angry2:hearts.gif:angry2:hearts.gif;) ) και 1 διανυκτέρευση! Στρώμα νερού στο κρεβάτι θα έχουν iconcool5lw.gificoncool5lw.gificoncool5lw.gificoncool5lw.gif ????

ααααχχχχ......μουσκευτικα ^_^ ^_^ ^_^

Στρώμα νερού??????? δεν νομίζω αλλά ένα μπουγέλο μπορούμε να στο ρίξουμε όλοι μαζί tongue.gif

αν χρειαστεις βοηθεια,εδω ειμαι εγω. :lol: :lol: -_-

Στρώμα νερού? Αμέ! Και καθρέπτες (με κάμερα κρυμμένη από πίσω :angry2: ) και μηχάνημα με προφυλακτικά απ'έξω (αυτά που παίρνουν κέρματα) tongue.gif

Τέτοιο σέρβις ούτε τα 3 Χ δεν έχουν iconcool5lw.gificoncool5lw.gificoncool5lw.gif

No offence πάντα ε :o

θα φερεις και τα ρωσιδακια που μου ειχες γνωρισει τις προαλες??? ;):blink: :blink: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.