Jump to content
kouliss

Πανελλήνια Συνάντηση στα Ιωάννινα

Recommended Posts

Πείτε ότι θέλετε αλλά εγώ είμαι υπερευχαριστημένος από τα Michelin Primacy Alpin και ειδικά από την απόδοση στην διαδρομή του περασμένου ΣΚ. Χαλαρά θα ξαναπήγαινα Γιάννενα!

Αύριο το βράδυ θα ανεβάσω και το φωτογραφικό υλικό που έχω επιλέξει ;)

Πλάκα κάνω για την τοποθεσία, δεν πρόκειται να πάμε πιο πέρα από την Καλαμπάκα για αρκετό καιρό...

;) ;) :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D :D ::D:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

κατι δεν μου αρεσει εδω.......

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

To activious bot ξαναχτυπησε χαχαχα!!!

Λοιπον προτεινω να αλλαχθει το search πανω δεξια τη σελιδα και να το λεμε activious :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

To activious bot ξαναχτυπησε χαχαχα!!!

Λοιπον προτεινω να αλλαχθει το search πανω δεξια τη σελιδα και να το λεμε activious :D :D :D

επρεπε ηδη να ειχε γινει..... :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest PanosVR6

λοιπον,μιας και τα ειπατε ολοι(για τις πλακες,την πολη,το ξενοδοχειο,την διασκεδαση και οτι αλλο ζησαμε αυτο το καταπληκτικο 3μερο)ας μην γραψω και γω τα ιδια και απλα θα πω ενα μεγαλο μπραβο σε οσους ετρεξαν και οργανωσαν την εκδρομη με πρωτο και καλυτερο τον worthy.gifworthy.gifworthy.gif δημητρη(pagourista)που του αξιζουν πολλα συγχαρητηρια !!!!!!!!περασαμε τελεια!για μενα ηταν η καλυτερη εκδρομη απ οσες εχω παει!να ειμαστε καλα και να περναμε παντα καλα οπως μονο εμεις ξερουμε να περναμε στο VWCLUB!!!χαρηκα για ολα τα παιδια που γνωρισα,και πλεον αντε γεμιζουμε τις μπαταριες μας μεχρι την επομενη πανελληνια,με νεες εκπληξεις και event! :lol:;)

Link to comment
Share on other sites

Ανέβασα το δικό μου photo-story! :)

Δυστυχώς δεν έχω φωτογραφικό ντοκουμέντο από τον activious να τον περνάνε νταλίκες και λεωφορεία... κι έτσι τώρα μπορεί να λέει κουβέντες! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Ανέβασα το δικό μου photo-story! :)

Δυστυχώς δεν έχω φωτογραφικό ντοκουμέντο από τον activious να τον περνάνε νταλίκες και λεωφορεία... κι έτσι τώρα μπορεί να λέει κουβέντες! tongue.gif

τι να κανουμε.αυτα δεν ειχαν προβλημα με το χιονι λογο βαρους.....εσυ πως και αργησες τοσο πολυ να με περασες με τα χιονολαστιχα σου??? :wub::lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.